Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia Beko!
    Korábban én is kaptam pink ólakat sima pörgetésekből!:)
    De nem emlékszem, nem figyeltem a szintet.:( Visszagondolva lehetett, amikor a 220-nál jártam.
    Most a 225. szintnél elvétve osztogat narancs ólakat.

    wiktorka17 ID: 17579922
     
    genka53, -vadocka70-, vje0315 és 12 más kedveli ezt.
  2. Beus928

    Beus928 Járnitanuló

    Szia Zsu!
    Sziasztok!

    Nem tudom hányas szinten voltam 2018.október 22-én, de nekem aznap adta nagyon és utána még pár napig 1-1 db-ot. Azóta semmi.
    [​IMG]

    Id: 1234850
     
    genka53, vje0315, -BombadilToma- és 10 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nagyon szépen köszönöm a részvételeteket! Olyan jó, hogy ilyen sokan besegítettetek.

    Írom a száraz tényeket. (Azt nem sorolom fel, hogy ki milyen pink ólat és mennyit pörgetett. Sok meló lenne és egyébként sem kaptam tőlük arra felhatalmazást, hogy ilyen infókat kiírjak a fórumra. Akik megmutatták a képeiket, ők maguk tették ezt közzé. Ezek szerintem fontos apróságok. Ugye?)
    - kovacsniki - Hozta, hozza a képeit. 220-as szinten van éppen.
    - boldika88 - A képein szerepelnek dátumok. Meg tudom erősíteni azt az állítását, hogy akkor 220-as szintű volt. (Nem mintha bárki is kétségbe vonná a szavait.)
    - Ágianyu - 220-as szinten elég sok pink ólat pörgetett a normál keréken. Előtte és utána nem.
    - Jancsika - 220-as szinten pörgetett pink ólakat a sima keréken. Előtte és utána nem.
    - farmerogirl - Amikor 220-as szinten állt, egyáltalán nem pörgetett a log szerint. Sem simát, sem partyt. Meglepő a látvány, de úgy látom, hogy két hétig a kerék közelébe se ment. (A pink disznóólak nem tudom, hogy kerültek hozzád. Annyit még megnéztem, hogy valóban nem bontottál ilyet titkosból, de sehol máshol nem "turkáltam" nálad. Nem éreztem ildomosnak.)
    - Szusza és kedves felesége. Mindketten a 220-as szinten pörgettek pink ólakat. Előtte és utána nem.
    - Rékuci - 1 napig volt 220-as és azon a napon nem pörgetett pink ólat.
    - Gyöngy - 220-as szinten pörgetett pink ólakat a sima keréken. Előtte és utána nem. Fontos folytatás: 230-ason pink lóistállókat pörgetett, más pink ólat nem.
    - Breki - 220-as szinten pörgetett pink ólakat a sima keréken. Előtte nem.
    - Breki kedves párja - 2 napig volt 220-as. Ez idő alatt nem pörgetett pink ólat a sima keréken. Előtte és utána sem.
    - Rozóka - 220-as szinten sok pink ólat pörget a keréken. Előtte nem.
    - Kékmadár kollégám - 220-as szinten elég sok pink ólat pörgetett a normál keréken. Előtte és utána nem.
    - Beus - A képek, amiket mutatott, a 220-as szintjének idején készültek. Előtte és utána nem pörgetett pink ólat a sima keréken.

    Van egy kedves szomszédom, aki éppen most 220-as. Tegnap írtam neki is. Ma reggel boldogan újságolta, hogy ma pörgetett pink ólakat. Azt ígérte, hogy jön majd beszámolóval később.

    Saját farmomon meg tudom erősíteni, hogy 230-as szinttől adja a pink lóistállót a sima kerék. 231-es szinten is pörgettem pink lóistállót, de több, mint egy hete nem sikerült újabbat pörgetni. Megjelenik a keréken, de nem kapom meg.

    Köszönöm Gyöngynek ezt a megfigyelést és azt is, hogy ezt idehozta.

    A fentiek alapján elgondolkodtató a helyzet.
    Ennél többet modi nem mondhat.
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A pörgetés log csak fél évig "lát vissza" az ellenőrző panelen. Ezen időn belül nem találtam mézes méhet.
     
  5. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Köszi a fáradozást, Zsu!

    Hát igen, nálam bizony előfordul, hogy megfeledkezem a kerékről (is). Ha előbb szóba kerül ez a téma, biztos figyelmesebb lettem volna az ominózus szinten. Na de erről akkor alaposan lemaradtam. Majd a 230-ason jobban figyelek és a lovak beérik a disznókat. ;)
    Attól tartok, azt a szinten azért picit lassabban lehet legyűrni, mint a 220-ast.

    (Megjegyzés: Azt elképzelhetőnek tartom, hogy már korábban lett titkosból (vagy pörgetésből) rózsa disznóm, de talán a gazdakörben és/vagy valamelyik eventben is lehetett szerezni. Az biztos, hogy soha sem építettem semmilyen pink ólat, és azért van néhány más állatokból is, ha nem is rengeteg; de a disznók száma kiugróan magas. Talán egy-két példányt kisfarmon is bonthattam, de ez se jellemző. Mindegy, annyira nem lényeges.)
     
    Fatther, genka53, vje0315 és 5 más kedveli ezt.
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Ugye-ugye ???

    Nem kellett volna annyira sietni a 220-ról, aki sietett, kimaradt :)

    Én sem építettem még soha rózsa ólat, mást se, mégis 11 rózsa denim és 7 rózsa hollóm van.
    A hollót és a denit biztos többször forgattam ki, mert mindig kerestem a boszorkány kis kék sapiját.

    Van még 1 rózsa rodeó ranch és 1 rózsa arany mosó a menüben, szerintem azok is forgatásból jöttek, de lehet,hogy party pöriből.
     
    Fatther, Beus928, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Ha jól értem a helyzetet , keressem fel a stupportot , és méltányossági kérelem gyanánt rendezzék vissza a farmomat a körüli szint felé , és amit eddig pörgettem , kapjam vissza . Majd ha ez megvan , durr bele , és cserenapon én leszek a Istenkirályvilágcsászár ?
    :D:inlove::cry::p
     
    Fatther, genka53, parrahviki12 és 7 más kedveli ezt.
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Te csak ne reklamálj, hiszen pörgettél pink ólakat. :) Ha valakinek indokolt lenne írnia a Supportra, az én lennék. :p Na meg persze, aki pörgetett azidőtájt és mégsem kapott...
     
    Fatther, genka53, parrahviki12 és 4 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szóval se előtte , se utána csak akkor ? Miért olyan különleges ez a szint ?
    Ha jönnek a pink ólak , mi jöhet még ? Dupla szög kerül a pajtába aratáskor ?
     
    Fatther, genka53 és parrahviki12 kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) köszi, hogy megnézted :) tudhattam volna, hogy semmire nem jó ez az őrült száguldás xDxDxD
    Na, majd 230-as szinten jobban figyelek, nehogy véletlenül azt is egy nap alatt tudjam le xD

    Viszont ha a kerék figyeli, hogy hányas szinten vagyunk, akkor arra is odafigyelhetne, hogy ha egy termékből több, mint 100 ezer van, akkor azt egy kicsit ritkábban adja :wuerg:


    [​IMG]

    Ezekből is látszik, hogy melyik mesterségeket használom többnyire 8) Nem tartok tőle, hogy egyszer hiányom lenne ezekből a termékekből xD
     
    Fatther, Beus928, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Úgy tűnik, érdemes volt betérnem, vannak itt érdekességek.
    Azt már korábban is sejtettem, hogy vannak a keréken khmm... khmm... irányított dolgok. Annak idején egyszer, egyetlen egyszer én is találkoztam a mézes méhhel, és mit ád az ég, ki is pörgettem. Mástól is olvastam ilyet anno, úgyhogy ez kizárt, hogy véletlen legyen.
    Most meg akkor úgy néz ki, csak el kell érni a 220-at vagy a 230-at, és potyognak a kerékről a rózsa ólak. Na meglátjuk. A hozott adatok alapján a véletlent ismét ki kell zárnom...
    Külön érdekesség, hogy én is azok közé tartozom, akik írják a szintlépéseket. Na nem naponta, csak a 90. szint környékétől felírtam, mikor lépem a szinteket; ami nálam inkább Excel-játék. Arra használom, hogy megjósoljam, mikor érek el bizonyos szinteket - ezen aztán jól szórakozom. Pl. a jelenlegi haladási sebességemmel a 250. szintet 2244. február 26-án fogom átlépni. A 270-et az Excel már ki sem tudja jelezni, de azt látom, hogy a 268-ról a 269-re alig 1200 év kell csupán... De ez most mellékvágány, mindezt már kiragoztuk n-szer, most is csak azért hoztam fel, mert a 220. szintre a jelenlegi állás szerint decemberben, pont a születésnapomon fogok lépni! Szép kis szülinapi ajándék lesz, amikor az addig kuporgatott sok száz vagy ezer pörgetés eredményeképpen tele lesz a raktáram rózsa ólakkal!
    Szóval, aki a 220 (230) előtt jár: gyűjteni a pörgetéses ládákat, azzal várni a 220-at, mert rózsaól-kánaán lesz! (Vagy nem, mert azért az adatok statisztikailag még nem meggyőzők a tekintetben, hogy mindenki megkapja a rózsa óljait, de hát arról már ugye nem mi tehetünk... Mivel hivatalosan erről nincs kommunikáció, semmi sem biztos, A BP bármikor változtathat bármin; így minden ezirányú reklamációt eleve elhárítok magamról: azok részéről, akik nem kaptak egyet sem, kéretik a fenti kiemelt mondatot nem a fejemre olvasni; különben kénytelen lennék megtenni az általam szükségesnek vélt lépéseket, ami egy agyzsibbasztó értekezés közzétételében öltene testet a véletlenről, a statisztikáról és hasonlókról...)
     
    nyuszika215, Fatther, Beus928 és 19 más kedveli ezt.
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Áááá, ez nem elég elrettentő. Tessék inkább Pharmer-rel fenyegetőzni... (Úgyis elég régen járt már erre...)
     
    Pharmer500#2, Fatther, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  13. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok.

    A 220-as szinten vagyok és valóban sikerült kipörgetnem több rózsa ólat,szóval van benne valami.
     
    Fatther, genka53, parrahviki12 és 10 más kedveli ezt.
  14. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Szia
    Akkor érdemes egy kicsit "itt időzni", mármint ha érdekelnek a rózsa ólak.:)
     
    Fatther, genka53, parrahviki12 és 3 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Áthoztalak ide , mert ez a része a hozzászólásodnak szíven ütött , mármint jó értelemben :D

    A bűbájos boszorkányokat oda vissza láttam vagy 20x , mert imádom a mágiát , varázslatot :inlove:

    És abban volt egy démon , akit 100 féle képpen öltek meg , és a Cole neve volt . :cry:
    • Megölték amikor démon volt , de feltámadt , és halandó lett és utána meghalt .
    • A pokolban , a félelem démona feltámasztotta .
    • Szellemként egy varázslattal feltámadt .
    • A pince szörny beleköltözött feltámadt .
    • Jöttek az avatárok vagy mik , és isteni ereje lett .
    • Visszamentek az időbe a boszorkák és nem halt meg .
    • Ő lett a Forrás , minden gonoszok gonosza de úgy is meghalt
    • És még sok apró kis dolog
    Szóval a Bűbájos boszorkák nem a te sorozatod volt ........ :inlove::inlove::inlove::inlove:

    Lehet újra elkellene megint kezdenem nézni ? :p
     
    Lillapilla73, Fatther, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  16. vje0315

    vje0315 Fórum mestere

    Sziasztok!

    220. szinten vagyok és ma reggel normál pörgetéssel rózsaszín denevérólat sikerült pörgetni. Nagyon örülök a sok mandragóra, bájital és sárga pehelytollas után.
     
    Fatther, Beus928, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  17. rozo52

    rozo52 Haladó

    Sziasztok!
    Nem statisztika, de megcsappant a farmpengő készletem, 50 pöriből most lett,1-1 rózsa juh, kecske és denevér ólam! :)
    Szerintem jó váltás volt :::))))
     
    Fatther, genka53, parrahviki12 és 5 más kedveli ezt.
  18. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    szia Zsu :)))

    nálam is volt egy időszak , ha jól emlékszem nálam a 222 szint körül , de erre nem vennék mérget

    ID:ID: 49257996
    megteszed , hogy leellenörzöd ? :)
     
    Fatther, genka53, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Betti! Sziasztok!
    Megnéztem neked is. Abban az időszakban te is 220-as szinten voltál (nem 222-es).
    -----------
    Említettem tegnap egy szomszédomat. Ő erről nem tudott és nagyon boldogan és eredményesen pörgeti a kereket. Érdekes megfigyelése volt, bár ez sztem csak véletlen lehet: "nyugodtan" pörgetve 99 indítás nem adott pink ólat, utána "fabatkául" pörgetve 50-ből 3-4 pink lepotyogott hozzá.

    Jelentkezett még egy szomszédom, akinek szintén megnéztem a pink pörgetéseit. Egyértelműen a 220-as szintje idején kapott pink ólakat a sima kerékről.
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Még valami eszembe jutott. xD
    Írtam, hogy Csocso sose kapott sima kerékről pink ólat, pedig nagyon nagy mennyiséget pörgetett/pörget.

    Most esett le a tantusz (vajon hányan tudják ennek a mondásnak az eredetét), hogy ő azért nem pörgetett soha pink ólakat, mert sose volt se 220-as, se 230-as szintű. Itt a magyarázat, ugye?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.