Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Zsu :) nagyon, nagyon köszönünk mindent :inlove: remélem mikor eljön a vége, akkor sokkal több lesz benned a pozitív érzés, és sok örömteli pillanatra fogsz visszaemlékezni :) Tudod, hogy itt sokunkra számíthatsz a következő 3,5 hónapban is, csak jelezd és segítünk :D

    Remélem július 31.-én nem köszönsz el véglegesen, csak magad mögött hagysz valamit, és folytatod a JÁTÉKOT :)
     
  2. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia, Beko! Csak azért lájkoltam az írásodat, hogy láttam. Nagyon szomorú lettem, amikor el olvastam. :( Az, hogy sajnálom, az csak egy kis reagálás. Nagyon -nagyon sajnálom. Kavarognak a gondolatok bennem, és oldalakat tudnék írni, de mégsem teszem. Kimondhatatlan az a sok segítség, amit kaptunk eddig Tőled. Minden betűt imádtam, amit írtál, mert az emberséged, az őszinteséged, és a tudásod mindig kiemelt helyre állította a munkáidat.
    Akik hozzá járultak döntésedhez, annyit illetnek, hogy azt kapják vissza, amit ők másoknak adtak. Ez a leg kevesebb.

    Csak annyit mondhatok, hogy szívből kívánom Neked a legjobbakat, békét, boldogságot, sok örömet az életedben, és ha maradsz velünk, még a játékban is. Nagyon fogsz hiányozni!
     
  3. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Szerintem fontold jól meg a dolgot!
    Tuti jó lesz ez neked?
    Mit kezdesz majd a rengeteg felszabaduló idővel?
    Nem jobb a szabadidődet kellemesen a fórumon eltölteni?
    Gondold el, hogyan fogod ezentúl az angolt gyakorolni?
    A beosztásod által, ingyen gyakorolhattad az angolt, naponta akár órákon át, még éjszaka is esetleg, amikor az ismertetőket fordítottad le.
    Mint moderátor az idegeid is erősödtek, mivel rendszeresen konfrontációs terápiában is részesültél a fórumon.
    Még sorolhatnám a rengeteg pozitívumot amiért megéri moderátornak lenni. Gondold még át a dolgot!
    Csatolom azért a kedvenc videómat is, hogy ne feled mennyire vidám is tud lenni az itteni munkád.

     
    ljanika6, jófarmerlány, PalMa és 20 más kedveli ezt.
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia Drága Zsu!
    Nem is tudom mit mondjak, a döbbenet kiült az arcomra. Megtudom érteni a döntésedet, és azt is tudom mennyi mindennek kellett összejönni a pohárban ahhoz, hogy erre a lépésre szántad magad.
    Nagyon sajnálom, de bízok benne, hogy játékosként maradsz és legfőképpen abban, hogy ennyi bosszúság és idegeskedés nem nyomta rá bélyegét a VV-s életedre.:inlove:
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    Nagyon sajnálom, hogy Te is itthagysz bennünket.
    Köszönöm a kedves szavakat, a sok türelmet, a rengeteg munkát, mellyel megkönnyítetted a a játékosok "játékát".
    A tudást, a tapasztalatot, a játékismeretet melyet megosztottál velünk.
    Köszönöm, hogy részese lehettem a "nagy utazásnak", bár nem egy kocsiban utaztunk!
    Szeretném, ha még találkozhatnánk.........
     
  6. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, Beko!
    Amilyen döbbenten bámultam este a topikodban szavaidra, most sem változtak az érzések.
    Köszönünk mindent: hozzáállást, munkád, őszinteséged,elgondolkodtató szavaid/ a gondolatébresztőid/, a sok segítséget,.....................
    Mivel a megfelelő kritikákat, hozzászólásokat mindig elfogadtad, sőt, megköszönted, el sem tudom képzelni, milyenek miatt hoztad meg ezt a döntést, ami nekünk nagyon-nagyon rossz.
    Nem ártana néhány játékostársunknak elgondolkodni Jókai szavain:

    "
    A kihullott könny megbosszulja magát azon, aki okozta."
     
  7. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos


    Szia kedves Zsuzsa!

    Nagyon sajnálom,hogy felhagysz a módisággal,szerettem olvasni az írásaidat habár én ritkán írtam bárhova is a fórumon inkább csak olvasok.Nagyon köszönöm azt a sok jót amit értünk tettél és még fogsz tenni míg le nem köszönsz.A döntésedet meg értem és tiszteletbe tartom.Csak remélem,hogy játékosként itt maradsz velünk és olvashatjuk a fórumon az írásaidat.Minden jót kívánok a továbbiakhoz a farmerámában és a való életbe is.Nagy ölelés és puszi:inlove:
     
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mindenkinek köszönöm a kedves szavait.
    Aki szomorkodik, neki csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel, senki nem pótolhatatlan. ;)
    Sok minden megfogalmazódott bennem, miközben olvastam ezeket. Írni fogok még, ígérem, de most visszatérek a munkához, hogy a hátralévő időt hatékonyan ki tudjam használni.
    ---------
    Igen, köszönöm és kérem a segítségeteket továbbra is abban, hogy a fórumos aktualizálások rendben legyenek.
    Az a tervem, hogy a bónuszlexikont is rendbe szedem. Ha nem is csili-vili képekkel, linkekkel, de minimum felsorolás szinten. Most először az elmúlt idők eseményeit vezetem át mindenhol (felhők, dekorok stb), aztán veszek egy nagy levegőt és nekiállok annak a bónuszlexikonnak.

    Két apróság, bár mindkettő nagyon fontos nekem.
    1. Ez a topik. Már beszélgettem Csocsoval arról, hogy mi legyen a sorsa. Abban maradtunk, hogy valami ésszerű kompromisszummal "átmentjük" más néven a törzsasztalra.
    2. A dekorlista. Erről még nem beszélgettem Csocsoval, de ha játékban maradok, akkor megpróbálom folytatni, hiszen sem a felülethez, amin készítem, sem az infókhoz nem kell moderátori jogosultság. Maximum az aláírásomban lesz, mint Tomának a saját (kincset érő) táblázata.
    ---------
    Na játsszunk is egy kicsit. ;)
    Ahogy eddig, most is kibontottam a csp-s ládáimat, mert 1000 db-ig eljutottam.
    Emlékeim szerint, eddig ez a legjobb eredményem.

    upload_2019-4-14_6-52-11.png

    >>ITT<< írtam a korábbi bontásaimról.
     
  9. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Fórum nagymestere

    Szia Zsu!!!Nagyon sajnálom, elérkezett ez idő is ! :( Nagyon sokat segítettél és tettél a játékért ebben a pozícióban is!!!

    Jó szelet a vitorláidba és szerencsés partot érést! Remélem találkozunk még az írásaiddal!![​IMG]
     
  10. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Draga Zsu!
    Szomoruan olvastam, hogy befejezed a moderatori munkadat . Biztos nyomos oka van ennek , nem konnyu egy ilyen dontest meghozni de Te megtetted . Nagyon koszonom a fantasztikus munkadat, rengeteg idot forditottal mindenre, nem is tudom, hogy volt erre ennyi idod es energiad . Remelem a szokasos helyen talalkozni fogunk .
    Sok sikert , egeszseget ,boldogsagot . rengeteg idot kivanok a tovabbi eletedhez a kis csaladoddal , puszi es oleles :inlove:
     
  11. bündihugi

    bündihugi Törzsjátékos

    Szia Nemzsu!!
    Megértelek,ez a te döntésed és tiszteletben tartjuk!! Mondhatnám a kedvenc modi vagy legalább is nekem :)
    A játékot folytatod gondolom és nem hagyod itt a díszes társaságot ;)
    Minden jót kívánok neked egy nagy baráti öleléssel :inlove:
    ;)
     
    ljanika6, parrahviki12, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  12. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Kedves Zsu, kedves Beko!

    Végtelen szomorúsággal olvasom a soraidat! Nagyon-nagyon sajnálom, hogy erre az elhatározásra jutottál, de teljes mértékben tiszteletben tartom a döntésedet! Biztos vagyok benne, hogy jó okod van rá, bár én úgy tűnik sok részletről lemaradtam... Gondolom az én saram, hogy nem tudtam arról, hogy itt téged bárki bántott volna, hiszen mindenből csak a jóindulatod, a közösségért tenni akarásod jött le nekem, úgy hittem mindenkiben ez szűrődött le Rólad. Nem akarok megbántani senkit, de szerintem ennyi mindent ilyen lelkesedéssel és vidámsággal nem sokan tettek meg a játékosokért, mint te. (Ezt senki ne vegye magára nézve kritikának, ezzel csak Beko érdemeit próbálom kiemelni!) Ezzel együtt, azt gondolom, hogy a munkádat lelkiismeretesen és a vezetőség fele is nagy lojalitással végezted, senki egy rossz szót nem mondhatna Rád, ha mégis ez történt, annak csak az irigység és rosszindulat lehet az oka! Hatalmas köszönettel tartozunk Neked az eddigi munkádért, én legalábbis a magam nevében hálásan köszönöm amit értünk tettél!! Emberségből, bátorságból pedig jelest adok neked, ha tehetek ilyen nagyképű megjegyzést. Sokunknak fogsz hiányozni, abban biztos lehetsz!
    Remélem nem lett túl "csöpögős" az írásom, de egyszerűbben nem tudtam kifejezni ami most bennem kavarog. :)
    Sok sikert és kitartást kívánok a továbbiakban, legyen sok örömben részed az életben!
     
    Utoljára szerkesztett: 14.4.19
    mebajah, Rozi472, ljanika6 és 19 más kedveli ezt.
  13. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szia Zsu!

    Hát, én sem örülök a döntésednek, de természetesen elfogadom, és köszönöm az eddigi és az ezutáni munkádat!
    Azért az jó lenne, ha legalább a játékban maradnál.
    :inlove:
     
    ljanika6, Sali~*.*, -ágianyu33- és 9 más kedveli ezt.
  14. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Drága Beko!
    Tegnap este benéztem ide, mert egy képet szerettem volna hozni neked. :eek:Valahogy nem voltam felkészülve ilyen szomorú hírre, ezért a kép nem került ide. Nem vagyok a szavak embere, de egy biztos, elköszönő képet nem tudok csinálni, mert nem akarok elköszönni tőled. Én nagyon szeretnélek itt látni, mint játékos, mint barát, "fórumhostess", vagy mint kereszt anyu, gardedám, vagy bármilyen hivatalos nemhivatalos titulusban stb stb stb..... A képet meg azért teszem ide mégis, mert azt akarom, hogy eszedbe ne jusson a farm szépségeiről lemondani!:inlove:
    (tudom, hogy a Te életed és családod a legfontosabb szempont, de azért én nyafoghatok egy kicsit, hogy mi lesz velünk nélküled?? brühűűűhűűű!!:cry:)
    [​IMG]
     
    rozo52, ljanika6, jófarmerlány és 17 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Újabb 7 db Szerszámos láda ll : 5 db Xl Barkács cucc , 7 db Barkács cucc , 2 db 3 XL Barkács cucc :p

    6 db Trágyadomb láda : 115 db Trágya . Akár 1 , akár 2 , akár 5 db ....stb nyitottam , trágyán kívűl nem kaptam még semmit . Asszem 7 db volt eddig a legtöbb ami nyitottam ?
     
  16. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szia Drága Zsu! :)
    Még mindig nem tudtam túltenni magam ezen az egészen :( tudom, hogy mindenki pótolható, de nem mindegy mégsem.
    Tetszenek a terveid, gondolom mindenkinek kedvére való, előre is köszönjük, hogy megint értünk, nekünk dolgozol és könnyebbé teszed játékunkat, ahogy eddig is tetted :inlove:

    Ilyen csp-s ládát én szívesen nyitnék :p nem panaszkodok, nekem is volt már 20 milleres, kicsit kevesebb ládaszámból:)
     
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Jancsika, melyik az a trágyadomb láda?
    A karácsonyi ládabontogatás idején írtam, hogy húsvét körül bontom az újabb adagot. A sikereiden felbuzdulva a CSP-s ládákkal kezdtem - jó sok összegyűlt 3 hónap alatt.
    Az eredményre aligha lehet panaszom. :)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    [​IMG]

    Hulla vagyok a mai nap után, de nem tudtam megállni, hogy kifejezzem, mit érzek! Sok puszi Neked, Beko! És köszönünk mindent! Azért nagyon remélem, a szomszédcsíkomon ott maradsz inspirációnak, mint nemzsu! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.4.19
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Volt egy fagyos páfrány felhő vásár : https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/fagyos-páfrány-felhősor-vásár-2019-március.17846/

    Trágyadomb láda
    • 10 trágya
    • 15 trágya
    • 20 trágya
    • 25 trágya
    • 50 trágya
    • 100 trágya
    • TP/TTP betakarítási bónusz L
    Gondoltam jó befektetés lesz , de a trágyán kívűl nem kaptam még semmit :D:wuerg::cry:
     
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Köszi! Én nem vettem meg. (Pont az általad is igazolt megfontolásokból.)
    De ne csüggedj: Mire eléred a 300. szintet, biztosan becsúszik egy-egy TP bónusz is. :p ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.