Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Olyan feladatban léptem ismét egy picit előbbre, ami már régóta bántotta a lelkiismeretemet.

    A dekorok listája viszonylag régóta nem frissült. Ennek sajnos technikai okai is voltak.
    Segítséggel (itt is köszönöm Neki), sikerült ezen változtatni és az elmúlt napokban rengeteg melót beletettem ebbe a táblázatba.

    A szokott helyén, >>ITT<< találjátok.

    Jelen pillanatban a táblázatban benne van minden olyan dekor, amely valaha játékba került.
    Ez nem jelenti azt, hogy 100%-osan készen van. (Észrevettem benne én magam is pár pontatlanságot, link keveredést.)

    Most arra helyeztem a hangsúlyt, hogy minden egyes dekor neve benne legyen. Hangsúlyozom: (legalább) a neve.
    Ez a "csupán a név" helyzet leginkább régi dekorokra vonatozik. Az újak majdnem 100%-osan készen vannak.

    Sok helyen hiányoznak még információk a nevekhez, ezekkel folyamatosan dolgozni fogok Csocso segítségével.

    Örömmel venném, ha megnyitnátok, kipróbálnátok, hogy megnyílik-e, működik-e benne a keresés, egyáltalán használható-e.

    Ha ez után a sziszifuszi munka után valaki mégis hiányol belőle valami dekort, ebben a topikban jelezze nekem!

    A következő nagyobb lélegzetű munkám az lesz ebben a táblában, hogy minden egyes kúriába kitehető dekor mellé odaírom azt az infót is.
    De most muszáj pihennem egy kicsit, mert már jojózik a szemem a táblázattól.
     
  2. HermioneWatson

    HermioneWatson Fórumgróf

    Szia,

    Gratula ehhez az óriási munkához. Épp ma akartam rákérdezni, hogy hol találhatom a dekorok listáját. Kitaláltad a gondolatom. :inlove:
    Nem tudom hol jelezzem, de belefutottam egy bragadásba (ismét). Kb. a 10 ok-ra engedte el nagy nehezen. Kép róla:
    https://www.kephost.com/image/E5LU
     
    Sali~*.* és Fatther kedveli ezt.
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Kedves Zsuzsa!
    Nagyon boldog névnapot kívánok !

    [​IMG]
     
    BackOffice, Imi*, -Csiki- és 5 más kedveli ezt.
  4. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szia, Kedves Bekó!

    Egy nap, majdnem olyan mint a többi,
    De az emlék már a holnap poharát tölti,
    És a holnap most még csak álomvilág,
    Ám a perc itt van, mosollyal nyit rád,
    Hogy legyen erõd, legyen hited,
    Amíg utadon terhedet viszed,
    És tudj nevetni, játszani örömmel,
    Hogy a holnap szeretni jöjjön el,
    Napsugárral, esõvel, szivárvánnyal,
    A szívben tûzel, a kertben száz virággal,
    S hogy legyen aki szeret, ott van Veled,
    Boldog névnapot kívánok Neked!
     
    jófarmerlány, BackOffice, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kedves Bekó!
    Köszönteni jöttem! Engedd meg, hogy névnapodom felköszöntselek. Fogadd oly szeretettel mit Neked hoztam, milyennel adom.
    Isten éltessen sokáig! Sok boldog névnapot!
     
    jófarmerlány, BackOffice, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia drága Bekó!

    Névnapodon szeretettel köszöntelek! :inlove:
    [​IMG]
     
    jófarmerlány, BackOffice, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  7. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Szia , szép napot , e jeles napon .

    Képes lapra nem volt időm ,
    mennék én , de nincsen cipőm.
    Szánkón csusznék ha hó lenne,
    igy maradok egy üzenetbe :
    Boldog Névnapot kivánok !
     
    jófarmerlány, BackOffice, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  8. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Boldog névnapot Zsu.:)

     
    Gio, jófarmerlány, BackOffice és 6 más kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Beko!
    Nagyon boldog névnapot kívánok Neked sok szeretettel!

    [​IMG]
     
    Gio, jófarmerlány, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Kedves Zsuzsa!

    Nagyon Boldog Névnapot! Köszönjük, hogy vagy nekünk! :)

    Puszi,
    Réka
     
    Gio, jófarmerlány, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  11. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Kedves Zsu!

    Nekem nincsenek szép képek, meg okosságok a tarsolyomban, de azért

    Nagyon boldog névnapot kívánok!!!

    és köszönök mindent: Cora
     
    Sali~*.*, Gio, jófarmerlány és 4 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a kedves köszöntéseket!

    Ilyen mosolyt csaltatok az arcomra: :inlove::inlove::inlove:
    napraforgo.png
     
    fénylő., Sali~*.*, Gio és 11 más kedveli ezt.
  13. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia, Zsu, utólag is Boldog Névnapot Neked!
    Nem tudom, hová lehetne reagálni, ezért "tisztellek meg" Téged a hasfájásommal.
    Próbáltam Csocsónak, mert övé a poszt, de hozzá nem enged Hsz-t írni.
    Szóval, a legújabb változtatás, mely szerint a 200-as kütyüt nem márc.31-ig, hanem febr. 28-ig lehet kérni.
    Engem sosem érdekelt maga a 200. elérése, egész addig, míg nem értesültem erről a "magyar gazdák kütyüjéről". Nem tudom, miért kerülte el korábban a figyelmem, de tényleg nem tudtam, csak most olvastam, a lezárási értesítésben.
    Gondoltam, megpróbálom a lehetetlent, 38 nap alatt 24 szintet lépni...
    Megtettem, amit eddig szinte sosem, vettem nagy adag szupertrágyákat, terveztem havi farmmunkást, szupertáp-csomag vásárlást, stb - amik segíthettek volna. Na, most 8 nap alatt nem leszek 200-as, innentől NEM fogok venni szuper-csomagokat és még 2 hónapig elvegetálok a meglévő kuponjaimból...
    Nem tudom, miért fáj a BP-nek ez a kütyü - azt sem tudom, mit adott volna, maga a megszerzése lett volna kihívás, amiért áldoztam volna -. Így egy csomó pénz nálam marad. Pedig a fejlesztők ebből élnek.
    Leszedem a kirakott rengeteg kütyüt, visszaállok az eddigi taktikámra. Ha egy hét múlva kitalálják, hogy mégis márc. 31, már nem fog érdekelni, hisz akkor már az az idő is túl rövid lesz.
    Jelezhetnéd(-nétek), hogy ezek a kapkodós döntések mindig rossz vért szülnek így vagy úgy.
    Köszi, hogy elolvastad. Ha nem válaszolsz, az sem baj, végül is az előző sorom az üzenet felfelé. A többit csak a megértés miatt írtam le. Tudom, hogy rengeteg a munkád és minden tiszteletem a Tiéd, amiért még modizol is. Külön köszönöm, hogy télen miattunk nem hagytad abba.
     
    Sali~*.*, rozo52 és Fatther kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Fura helyzet, tudom. Meglepődtünk mi is.
    Lehet, hogy ennek a változásnak most valami egészen pozitív vége lehet. Ne feltételezz rossz szándékot a BP-től! ;)
    Előszedtem a "remény-halacskámat".

    Ne add fel a tervedet! Nem biztatlak "mindenáron" pénzköltésre, de az a 200-as szint mégis fontos mérföldkő lehet.

    A dekor egyébként nem ad semmit. Csupán szép. És a neve is az: Minden gazdák legjobbika

    Jónáshoz irányítalak. Hátha tisztábban látja a jövőt a gömbjében, vagy a múltat, ami ezt a módosítást okozta. 8):music:
    Ha valaki beszélhet erről, vagy tudhat valamit, akkor az ő. ;)
     
    nolina1965, Sali~*.*, strawberry49 és 5 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Kedves Beko,

    Egy kicsit sokszor szerepel a naptár napi kínálatában a Vidámpark esemény :)
    Ilyen észrevételt hol érdemes jelezni?

    Köszi,
    Réka
     
    Fatther és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Akár itt is jelezheted, vagy valamelyik help topikban.
    Köszi, hogy szóltál! Helyrehoztam.
    Időnként az ún. fórum-motor megviccel minket. :(
     
    Fatther, Sali~*.*, mebajah és 2 más kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Köszi :)
    Hamarosan lesz majd ismertető és pontosan kiderül, de gyanítom, hogy az Időutazó event nem ér véget 26-án. Kérlek majd ezt is javítsátok, ha tovább fog tartani. :)
     
    mebajah, Fatther és genka53 kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Köszönöm.
    De, feltételezek. Nem alaptalanul. Pont 2-3 hónapja éltünk át egészen hasonlót. Mármint a szándékot. A múltról van egy pletyim, bár nem Jónástól ered. Az előzőhöz kapcsolódik. Ez is a feltételezésem alapját erősíti.
    És eléggé utálom, ha valaki s*t csinál a szájából. BP nem először tesz ilyet és tartok tőle, h. nem is utoljára. Én is voltam vezető, én tartottam a hátam a beosztottaimért. Egymás felé is és kifelé is. Nem torpedóztam meg a tetteiket, mert úgy gondoltam, h. az az egész cégre rossz fényt vet.
    Az 1 dolog, amiért még nem hagytam itt a játékot minden rossz érzésem ellenére: BP-nek nem jelentene semmit a hiányom, nekem viszont jelentene a játék hiánya. És sajnálnám a 7 év alatt belefeccölt időt-energiát-pénzt. Rák vagyok, gyűjtögető.
    Legyen igazad a pozitívummal.
    Ha nincs kütyü, akkor mindegy, h. márc. 31-ig v. máj.31-ig érem el a 200-at.
    A futóbab és a kergék miatt eléggé önjáróvá vált a farmom. Ezek adnak napi néhány millát, függően az aratási kedvemtől és időmtől. Szoktam is mondani a szomsziknak, h. ezek miatt van módom "szórakozni" a termelő területeken, hisz a pontgyűjtők viszik az egészet, az már csak hab a tortán, h. 1-1 területről 30 v. 60e TP-t szedek le. A szintek szempontjából indifferens.
    Baha 403.
     
    Sali~*.* és Fatther kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.