Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Kedves Beko !

    Jelezni szeretném, hogy valamennyi fa fejlesztése úgy "kezdődik", hogy .....fa XL vagy XXL, kivétel a Kecskefűzfa, ui. ott pont fordítva van.
    XL vagy XXL kecskefűzfa, nem lehetne esetleg javítani?

    Köszönöm, mosolygós szép napot.
     
    Sali~*.* és nolina1965 kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez az elírás ismert már, de a javításig még nem jutottam el. Feljegyeztem a listámba már.
    Köszönöm, hogy szóltál!
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem érdemes összemosni a topos sztorit most ezzel. Még akkor sem, ha a seb azóta sem gyógyul sokunknál.
    Az, hogy te is másképp csinálnál pár dolgot a központban, azt elhiszem. Mert én is.
    Egy dolgot viszont nem szabad elfelejtenünk: sosem jártunk az ő cipőjükben.
    Sokszor indulunk ki saját magunkból és sokszor meg vagyunk győződve arról, hogy mi jobban csinálnánk bizonyos dolgokat. De ez korántsem biztos, hogy így van.
    Térjünk vissza erre a 200-as dekorra.
    Tudomásom szerint a német fórumon már elhangzott egy magas rangú hamburgi munkatárstól az, hogy ez a kezdeményezés (amiről elfelejtették jelezni, hogy Csocso találmánya) idővel ki lesz terjesztve mindenkire. Egyéb konkrétum nem hangzott el (tudomásom szerint).
    Tehát annyit jelent, hogy vagy beépítik a 200-as szint elérésekor kapott ajándék (1FA) mellé, vagy script lefuttatásával oldják meg. Ezt még nem tudjuk.
    Annyit elmondhatok, hogy a külföldi kollégák támogatják ezt az ötletet. A lengyel TL kimondottan pozitívan nyilatkozott erről az ajándékról, amit ő kedvesnek és motiválónak nevezett. Maximálisan egyetértek vele.
     
    strawberry49, Gio, bota493 és 10 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Beko, a márciusi eventkalendárium táblázatában véletlenül a "Február hónap" maradt
     
    mebajah, Sali~*.*, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Má nem azé , de van még 2 és fél nap a hónapból.:eek:
    És ha nem vennéd észre , az oszlopban azok nem a napok száma , hanem az órák xD
    Szóval 31 óra alatt lezavarjuk az összes eventet :D
    A szombat meg vasárnap csak megtévesztésnek van odaírva ? :p
     
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Tiéd a heti zsömle. xDxD:inlove:
     
    Gio, bota493, mebajah és 4 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Frissítettem nemzsu régi leltár táblázatát.:music:
    Ha minden igaz, naprakész.
    Mivel elég sok "rémség" van már, azokat is beleírtam.
    Aki hibát, hiányosságot talál benne, baglyot írjon nemzsu-ra. ;)

    Ahhoz, hogy használni lehessen, le kell tölteni a saját gépre és ott kell kitölteni a számokkal.

    Vihetitek bármelyik topikba a linket, vagy elküldhetitek szomszédoknak, barátoknak.

    Innen tölthető le: >>KATT IDE<<
     
    -Teena-, bota493, strawberry49 és 10 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egy hsz kivételével rendbe szedtem egy újabb topikot a játékismertetőkben. >>KATT IDE<<
    A kerek kerékről szóló anyagot frissítettem és - tudomásom szerint - naprakész információkat tartalmaz. (Minden szavát átírtam az eddigi anyagnak.)
    Köszönöm minden kollégámnak a háttérben nyújtott segítségüket. Ugyanis ezek a topikok az én nevem alatt kerülnek a fórumra, de a "színfalak mögött" Csocso, mamarygen, Kékmadár és Wellwi nagyon sokat segített nekem ebben a munkában (is).

    A pöri akciókról írok hamarosan egy rövid összefoglalót: mit érdemes tudni róluk, milyenek voltak eddig stb. Még az anyagot gyűjtöm ehhez.

    Amennyiben pörgetés során olyan nyereményt kaptok, ami a listában nem szerepel, kérem, hogy vagy képpel, vagy farm ID és időpont megjelöléssel hozzátok ide nekem.
    A cél az, hogy a lehetséges nyeremények listája maximálisan pontos legyen.
    Köszönöm segítségeteket!

    A topik naprakészen tartására is ügyelni fogok.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.18
    -Teena-, bota493, strawberry49 és 12 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Újabb topikhoz nyúltam hozzá.
    A teliholdas játékismertetőben megtaláljátok a kísértetjárta kúriába kitehető dekorok betűrendes listáját.
    >>EBBEN<< a hsz-ben a Spoiler szóra kattintva lenyílik a teljes lista.
     
    bota493, Sali~*.*, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  10. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Szia!

    Nagyon köszönjük a munkádat (és a többi Moderátorét és Csapattagét is).

    Jelezném, hogy én sima pörgetésben szoktam találkozni alap farmos fákkal, alap terményes ólakkal, 1-es szintű tenyészállattal, és party pörinél sárga állatos óllal.

    https://www.kephost.com/image/JvS5

    (Ezek, ha jól láttam, nem szerepelnek a listában.)

    Köszönöm a segítséged és szép napot kívánok!

    LBetti
     
    Gio, Rékuci1111 és Fatther kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen! Kiegészítem az anyagot ezekkel hamarosan.
    Annyi tesztet csináltam a topikhoz, hogy a szemem is belefáradt. Éreztem, hogy nem teljes a lista. Ezért kértem segítséget tőletek.
     
    Gio, bota493, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Beko,

    Nem sikerült a Profik a magasban csevegőbe írni, így itt kérdezek :) Tervezem a pályákat, de egy kicsit elbizonytalanodtam. Az első futamban a 11-es szintig a képen látható ajándékok és a táblázatban felsorolt ajándékok úgy passzolnak, hogy felül van a felső, és alul az alsó ajándék, de a 12-esnél megfordul a táblázatban. Ugye a kép a jó, aszerint tervezzünk? A becsomagolt ajándékokkal vagyok gondban, mert az nem látszódik a képen :p de azért jó eséllyel meg lehet tippelni :)

    Update: a 3-as futamnál véletlenül a 2-es futam táblázata került be
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.18
    -ágianyu33- és Gio kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Szia Beko, inkább ide írom. A nyereményekben kétszer szerepel a Pilóta kadétok a 2. és a 3. futam végén. Gondolom a 3. futamban a Pilóta próbafülkét lehet megnyerni, ez a sok pilóta megzavar mindenkit. :) Most nézem hogy nem is úgy van, hanem az egész tábla ugyanaz a 2. és a 3. futamban.
     
    Utoljára szerkesztett: 6.3.18
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Engedd meg, hogy Beko távollétében én válaszoljak Neked. :)
    A csevegő kinyitotta kapuit és a táblázat is javításra került.
    Köszönjük a jelzésed!
     
    Fatther, -ágianyu33-, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  15. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Beko távollétében szeretném megköszönni a jelzésed!
    A táblázat javításra került, így már tudsz pontosan számolni :)
     
    Fatther, -ágianyu33-, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Réka!

    Időnként vissza-visszatérek az állatos anyaghoz is. Készülget a háttérben....
    A betűrendes állat-listát azért nem akarom táblázatba írni, mert a tervek szerint link lesz alattuk, ami egy hsz-hez vezet majd. Ebben minden egyes adatra és tulajdonságra kitérek majd. Éppen elég lesz ott összeszedni mindent. 8) Egy topikon belül nem szeretném több helyre leírni az adatokat.

    Igen, azt meg fogom jeleníteni, hogy titokól, vagy megépíthető/megvásárolható stb. Azt is beleírom, hogy hol lehetett hozzájutni (lásd ólválogatás, eventnyeremény stb).

    A cserélhetőségért nem vállalok, nem vállalhatok felelősséget. :(
    Tudod, hogy ez mennyire változó (majdhogynem kiszámíthatatlan) tulajdonság. :(
    Ezt magamtól sem írnám ide és biztos vagyok benne, hogy ezzel Csocso sem értene egyet.
    Bizonytalan információt nem tartalmazhat egy ilyen összefoglaló anyag.
     
    bota493, Fatther, rozo52 és 2 más kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Én csak ötleteltem, hátha akad közte olyan, amiről neked is beugrik valami kivitelezhető és jó ötlet :) Nagyon jók, és nagyon hasznosak az anyagok, amiket készítesz. Köszönjük :inlove: jó lenne, ha az Enciklopédiából lehetne minden wiki-s dolgot elérni egy helyről (az is jó, ha egyes részek csak hivatkozással), és ami helyett van már újabb leírás, akkor csak az legyen elérhető. Rengeteg anyag összegyűlt már az évek alatt, nem egyszerű bennük keresni :wuerg: (gondolom dolgozni sem) Még a rutinos gazdáknak is okozhat nehézséget, hát még azoknak, akik most ismerkednek a farm adta lehetőségekkel...

    Várjuk az újabb Beko-s anyagokat! :D Mert mi ilyen kis telhetetlenek vagyunk 8)
     
    rozo52 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az ötleteknek örülök és köszönöm, ha segítitek a munkámat.

    Az enciklopédia alapvetően egy linkgyűjtemény, ami a játékismertetőkhöz visz.
    Az én dolgom a játékismertetők rendbetétele (lenne). (Ebben a munkában egyébként jobban érzem magam, mint a gyik írásban....)
    Sok az elavult anyag már a fórumon. Nagyon nagy meló az új dolgok naprakészen tartása is (lásd felhők, fák, ládák stb), de ennél még nagyobb egy meglévőt átfogalmazni, megreformálni.
    Az, hogy alapjaiban nyúljak hozzá egy-egy részhez, az "nagy levegőt" és nagy odafigyelést igényel. A kerek kerekest a napokban ráncba szedtem. (Még egy hsz van hátra és az teljesen készen lesz.)
    Nagyon hosszú a listám, amivel dolgoznom kellene. Hogy mi mikor kerül sorra, azt még magam sem tudom.

    De én mindig valami újabb összefoglaló anyagon töröm a fejem. :D Ezeknek az a célja, hogy ne millió helyről kelljen összeszedni az infókat, amikor szükség van rájuk. Ez az állatos/terményes/ólas anyag is emiatt készül. (Úgy, mint a Luca széke....8):music::oops:)
     
    Gio, bota493, strawberry49 és 8 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    A történések azt mutatják, hogy egy rossz gyakorlat kezdődött az új fák elnevezésével.
    Sajnos már 4 olyan fa van játékban, ahol a fa nevét megelőzi az XL/XXL jelzés.
    A hibajelentést leadtam, kérve a központ munkatársait, hogy ügyeljenek a játékba kerülő új fa fejlesztések helyes megjelenítésére.

    Már csak ki kell várnunk azt, amíg ez átmegy a rendszeren.
     
    Gio, HéricsBáró, strawberry49 és 5 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Miért van zárva a Vadon állatai csevegő , amit most megnyitottál ? :cry::p
     
    nyuszika215 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.