Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kariatida

    kariatida Törekvő

    Sziasztok!
    Kerestem a virágfestéses dekorral az ól nullázás feltételeit, de nem találtam meg. Pedig biztos vagyok benne, hogy ebben a topicban olvastam. Segítenétek?
     
    Fatther és DevilMókus kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én ezt mentettem el amikor Tomával utoljára itt beszélgettünk róla: (idézem amit Toma hozzászólásából kimásoltam): " 4 Virágfestés dekor elegendő a nullperchez bármely óllal, ha mellé tudunk tenni még tetszőlegesen 20%-nyi bónuszt a következők közül: Valentin-napi cserép 10%, sajtgolyó vagy tojáspuncs 5%, Húsvét 2012 felhő 5%, Szárnyas ovi felhő 5%, Karneválkirálynő felhő 10%. Nem kell más, se víz, se szupertáp, se neonos felhő vagy dekorok..."
    Szerintem ez pontatlan amit írtál.. bár lehet, hogy utána még új variáció született, de én arról akkor nem olvastam.
    ***
    Remélem Toma előbb utóbb jön és kiigazít, ha tévedek..
    #2658
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.19
    Fatther, -BombadilToma-, kariatida és 2 más kedveli ezt.
  3. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Másnál is történtek változások a ládák adakozási kedvében? Csak mert sikerült buknom kb 20-22 db szabadpörit annak köszönhetően, hogy az egyik láda jóval több szabadpörit ad, mint eddig szokott, vagyis pontosabban fogalmazva, más mennyiségben osztogatja a lehetőségeket, mint eddig. Aminek persze örölük, csak eddig alig adott 10-12 db szabad pörit 20-30 ládából, most viszont 66 db-ot! adott ugyanennyi láda..
    Azért jó lenne, ha nem random változtatgatnák ezt, mert egyszerűen nincs arra időm, hogy lenullázzam a szabadpöriket, mielőtt kibontok egyféle ládát, ami adhat szabadpörit. Azt hiszem, hogy jelen esetben a csemegés láda adakozási szokásai változtak meg, nálam, de biztosra nem tudom mondani.
    Így mostantól akkor kénytelen fejben tartani, hogy melyik láda mikor éppen mennyit ad, aminek annyira nem örülök, pláne, hogy bármikor változhat, mindenféle előre jelzés nélkül..
    Valaki tapasztalt bármilyen változásokat a ládáknál ilyen téren?
    Köszönöm!
     
    Fatther kedveli ezt.
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    genka53, kariatida és DevilMókus kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 29.11.19
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nem tudom honnan van a 3:music:Bár a víz 20%:music:Szóval 4 :sleepy:akkor még kell:pValami rémlett 1 beszélgetésből hogy 3 már jó lehetne.:music: Töröltem.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.19
  7. kariatida

    kariatida Törekvő

    Köszönöm a segítséget.Ebből egyhamar nem lesz 0 perc.
     
    genka53, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az idézésben kijavítottam a számot a helyesre. Reméljük a kérdező még nem rakta ki területre a dekorokat.
    Szia! Ha ebben a tempóban folytatják a hozzájutás lehetőségét, már egy tavaszi akciónak is örülhetünk :D
     
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Csak holnap vehető.o_ODe írok választ.
    Szia! 4 kell biztosan, addig ne használd.
     
    kariatida és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt hiszem már túl fáradt vagyok mindenhez, igazad van még nem rakhatta ki. De megállt bennem az ütő egy pillanatra, hogy nehogy bukjon három dekort..
     
    HéricsBáró és DevilMókus kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ekkor szerezhetted:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/2011-12-19-karácsony-szánszerviz-2011.1852/#post-4895
    VAGY

    ekkor:
    Vásárlással a retro házi kedvenc >>akció<< keretében 2015.decemberében

    A ládák ilyenek, van bennük mindennapos haszonnal bíró elem, és van néha különleges dekor is.

    1000 ilyen láda nyitásához a tesztelésnek nincsen értelme. :)
    Összesen a dekor használatával 20 alkalommal lehet majd Téli ajándékos ládát nyitni.

    A teszteredmény nagyon esetleges.
    Bizonytalan és nem a valós játékot tükrözheti az adott tesztes farmokon.
    Úgy gondolom, hagyjuk meg a karácsonyi előkészületi napokra a ládabontogatás élményét.

    Köszönöm, ha megérted a véleményemet.
     
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Látom, szóba került a Virágfestés...

    Én is ezzel kapcsolatosan jövök. Zsu (vagy Wik), ha ráérnétek, nem tesztelné valamelyikőtök, hogy a dekor vajon hat a teliholdas ólakra is? Sejtésem szerint nem, de azért jó lenne biztosra tudni. Viszont én nem szívesen próbálnám ki. ;)

    Szia!

    Én a Top előtt elég sok sima pörgetést tartalmazó ládát bontottam, akkor nem tapasztaltam eltérést a korábbiakhoz képest. Pontosan melyik ládát nyitottad? Ugyanis a különféle ládák teljesen más arányban adják a pöriket. Pl. az édességes láda ládánként max. 1 pörgetést adhat, a sima felszerelés láda vagy a meglepetések ládája kettőt, míg a csemegés láda hármat. A különböző kerekkerekes ládák is többet adnak, láda típusonként eltérő mennyiségben. Érmes a nyitás előtt az infó ablakban tájékozódni, hogy az adott ládából mennyi jöhet, így nem érhet meglepetés.
     
    Rékuci1111, PalMa és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!
    A virágfestés dekor hat a teliholdas ólakra is!
     
    genka53, Rékuci1111, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  14. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Wik!

    Köszi szépen! Ez alapján még fontosabb (lesz) a jó időzítés.
     
    Rékuci1111 és Kékmadár1 kedveli ezt.
  15. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia Zsu! Ha jól emlékszem akkor te csináltál valamikor egy olyan táblázatot ahol a Rackó ajándékai voltak, időrendi sorrendben. Meg tudnád adni hogy merre keressem? Nagyon szépen köszönöm:D
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha jó lesz tőlem is a válasz, akkor:

    Enciklopédia --> Napi belépési bónusz
     
    genka53, -ágianyu33-, kelleri és 2 más kedveli ezt.
  17. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    kelleri és Kuzdern kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasgattam többfelé, de nem találtam több ötletet, mint amivel már készen vagyok.

    Szóval, azt szeretném kérdezni/kérni, hogy soroljatok fel nekem egy "kupac" növényt aminek a nemesítésével érdemes foglalkoznom még!
    Eddig 46 növényt nemesítettem ki különféle indokokkal. A nulla percesek, a málna-szögletes gabona-hortenzia stb vonal már megvan.
    Tudtok még olyan "titkos favoritokat" mondani, amivel érdemes foglalkozni? És ha igen, miért? Akár szerszám bónusz, akár magas piaci ár, akár "nagyon lerövidíthető érésidő" miatt.

    Hátha találok jó ötletet és nekiállok.

    Köszönöm szépen!
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu :)
    A titkos favorit aminek én neki szeretnék állni az ez lesz majd egyszer:

    [​IMG]

    Miután a Te favoritjaid is elég titokzatosak legalábbis számomra, hiszen nem tudom mi a 46 jó része, nem tudom, hogy ez ott van-e benne vagy nincs? :)
    Ennek a növénynek a pajtaértéke az érési idejéhez mérten kiváló és nincs szükség szupertrágyára ahhoz, hogy ültessük.. A piros kosárból nem megvehető, tehát vagy piacról, vagy saját termeléssel lehet csak belőle a pajtában :) Felröppenő barkácsok átlagosak, de 3 fajtát is kaphatsz egyszerre.
    Nem tudom segítettem-e bármit, de én ezt tervezem megcsinálni előbb utóbb :)
    PS: A virágok kategóriába tatozik és bár soha sem számoltam össze, de úgy rémlik, mintha erre a kategóriára lenne a legtöbb +termést és érésgyorsítást adó felhőnk ami tovább segíti az időrövidítéseket ami számomra fontos lehet még.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.19
    DevilMókus, BackOffice és Kuzdern kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Köszi Gyöngy!

    Jó ötlet! :)

    Nem titkosak az én nemesített növényeim, csak lusta vagyok felsorolni. xD
    Ahogy írtam, a nulla percesek megvannak, valamint azok, amikről sokszor esett szó a felröpi vadászatoknál. Minden szerszámhoz van minimum egy, de abban nem vagyok biztos, hogy pont azok a legjobbak.
    Csak annyi történt, hogy elértem a tervezett nemesítések végére és mivel a napi farmos rutinom része a nemesítés, hiányzik a mozdulat. :D
     
    genka53, rozo52, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.