Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Megvettem mind a 4 felhőt. Ki tudja mire lesz jó a sz-tápos. Ami fontos ki is próbáltam az érésidők ugyanazok mint karácsonyival azaz vagy van 1 szabad helyünk bónusznak , ( ahogy Toma is írta vagy felszaporításnál extra gyorsak is lehetünk.:music:
    De a lehetőségek óriási lehetne a gesztenyéssel és a Ferkóval együtt is .o_O
    Érdekesek lehet ez az évo_O:pxD
     
    Kuzdern, genka53, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt tudom , hogy nullázni nem lehet , de ezen számításod után még +5% az már egész jó lenne . :inlove:

    Az alkonyi árnyvirág anno 8:00 óra helyett 44 perc . És most ? :D
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A nullpercezés feltétele a szupertrágya-imádat nemesítésbónusz, amivel a szupertrágya hatékonysága 100%-ra vihető fel. Mivel az egyes időcsökkentőket (víz, trágya, szupertrágya) szorzással veszi figyelembe a rendszer, hiába vinnéd fel mondjuk a víz és a trágya hatékonyságát (ha lehetne) 50-50%-ra, nem fogsz tudni nullázni, mert az összhatásuk csak 0,5 x 0,5 =0,25 = 25%, nem pedig 50+50. A krizantémmal is csak úgy lehet tehát nullázni, ha megszerzed a 25%-os szupertrágya-imádat bónuszt.
    Az általad felsoroltakkal egyébiránt - ha még beleszámoljuk a két alkimista bónuszt, a virágos felhőt és a két szupertrágyás terméket is - az érésidő 6,5%-ra szorítható le.
    35 perc.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
    Ribiszke, Kuzdern, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Köszönöm szépen válaszod. Folyamatosan dolgozom a 25 %-osok megszerzésén, remélem csak megadja idén.
    További minden jót Számodra!
     
    Kuzdern, genka53, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  5. hajni24747

    hajni24747 Aktív író

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni! Mondjátok el, ha lehet, hogy hogyan lehet 0 percezni ólakkal. Tudom, hogy 3 fajta óllal lehet, - medve, egér, macska - ha rendelkezem a hozzájuk tartozó neon kitehetőkkel. A hozzájuk tartozó felhő 10%-al gyorsítja az ólak érését, 1-1 kitehető 5%-al. Nagyon megköszönnöm, ha leírjátok, hol tudok a témának utána olvasni. Köszönöm, ha segítetek! Üdvözlettel hajni24747
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem kell hozzá felhő, ha van 20 db neon kitehetőd. Learatod a kitehetőket és már 0 percezhetsz is 1 órán keresztül. A kitehetőket előző nap kell kirakni, mert 23 óra az érési ideje.
     
    Marika312, Kuzdern, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt van róla egy ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-1020871
     
    Kuzdern, kukori80, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Rendben, módosítom. Köszönöm hogy szóltál.
     
    Kuzdern, DevilMókus és genka53 kedveli ezt.
  9. hajni24747

    hajni24747 Aktív író

    Köszönöm szépen mindkettőtök segítségét!
     
    Kuzdern, DevilMókus és kukori80 kedveli ezt.
  10. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Kedves Lackó!
    Csodálatos a történeted, és nagyon örülök, hogy ezt megosztottad velünk!
    Isten éltessen a "felnőttek" világában !
    [​IMG]
     
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerintem majd lesznek olyan növények, hogy mielőtt elültetnéd, már ki is kelnek. :D ;)
     
    Ribiszke, HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Van ilyen , páfrány automatának hívják . :D
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Most olvastalak benneteket. Csak pár szó: szerintem aki követni tudja a bónuszok, kitehetők..... rejtelmeit, az sokkal jobban tudja hasznosítani a játékban és sokkal élvezhetőbb lesz neki a játék.( Naa én se tudom ám követni, csak vannak a Librében táblázataim amit már évek óta vezetek és onnan lesek. Nekem megéri, hogy naponta pár percet belepötyögök ha jön valami új.) Aki leragad, az egy idő után nagyon le fog ragadni, mert látja másoknál, hogy neki ez is van, az is van már. Ha nem akarja valaki megunni a játékot, akkor fejlődni kell, nincs mese. :) A TP szerzés ugyanolyan fontos, mint a nemesítés, stb..... Mindenhol kell fejlődni, nem csak pajtát tölteni. Sokan dolgozunk, fel kell állítani egy fontossági sorrendet és azt addig csinálni, amíg nem értük el. A végén megveregetjük a vállunkat, eszünk egy tábla csokit, mert megérdemeltük. :D Utána jöhet egy másik cél. Sok sikert.
     
    vihence, Vadóc, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  14. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Ugyanarról beszélünk, csak másképp.
    Itt nagyon sok témában tájékozódom, a lelkes fiatalok segítségével hamarabb jutok az infókhoz,
    mintha magam mazsoláznám ki. Nem állítottam, hogy nem foglalkozom vele. Sőt! És erre jó a fórum-is!
    (Leragadni viszont tényleg leragadtam, - lemaradtam, amikor a TOP-on a munkaidő miatt lecsúsztam az 1000-ről.
    Pontosan 149-cel.:()
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Legalább , míg termelem a hajdinát a növénynemesítéshez , addig jön a fakalapács :inlove:

    Előtte az édesköményt , a búzavirágot , és az orchideát püföltem .........

    [​IMG]
     
    fabatka és Kuzdern kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Toma! Sziasztok!
    Kiegészítem a nulla perces anyagot az új felhővel.
    Olyan fáradt vagyok, alig látok. "Szétszakadós" napom volt ma. (Miért van az, hogy minden ajándéknak a modik isszák a levét? Lásd Rackós felhők, most pedig a mélben küldött kódok. :(-.-)
    Segíts kérlek! A két felhővel "nyertünk" 4 új nulla perces növényt is, ugye? Gyöngyvirág, békabogyó, cukorrépa és rókagomba?

    2 felhő+Ferkó mit tud nullára hozni? Tudom, valahol leírtad, de azt se tudom, merre keressem. :(

    Kellene Kukori csokija és egy nagy bögre kávé. De ha nekiállok kávézni most, nem fogok tudni aludni. Egye fene, Zseni apu Nutellája is jöhetne.
     
    Lillapilla73, vihence, Kékmadár1 és 9 más kedveli ezt.
  17. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    Várható volt, hogy ebből ismét felfordulás, kérdések tömkelege lesz. :(
    Gondoltam is,hogy szegény modik, ez megint szívás lesz...
    Csokika? :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 25.1.20
    Lillapilla73, Rékuci1111, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  18. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia BeKo! Sziasztok!

    Kaptuk most ezt az 10. jubileumi felhősort amit a tenyésztési bónusz sorokba raktak. Értem, hogy a tenyésztés bónusz miatt került ide. Viszont a másik bónusza ugyebár a szupertápra hat és a szupertápra ható felhők (Perecisztikus és Lámabazár felhősor) most az egyéb bónuszos soron vannak.
    Szóval csak azt szeretném kérdezni, hogy nem lehetne a központ felé jelezni, hogy tereljék egy csoportba őket?
    üdv.
     
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen! Kérem az összeset!

     
    Ribiszke, Lillapilla73, fabatka és 4 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, tudnak a hibáról. Előbb-utóbb a jó kategóriába kerül majd. :)
     
    Ribiszke, vihence, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.