Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ne add fel túl könnyen, sikerülni fog, csak csináld. Ha csak a a +3-assal aratod már akkor is megéri. Tudom ez erős visszaesés lesz a mai számokhoz képest, de ezt most majdnem nulláról indítod gondolj erre.
    Pocsék érzés amikor nem adja a bónuszt, de ha nem kísérletezel nem is adsz esélyt. Nem kell ma mert gondolom elfáradtál, jó lesz holnap is. Toma és Beko segítségével ( érési idő táblázat) érésgyorsítókkal levittem az érési időt 3 óra környékére, már nem emlékszem pontosan a számokra és viszonylag gyorsan ért be újabb adag. Ritkán akartam valamit nagyon, de ez azok közé tartozott és el is értem a nemesítésnél, ahogy Te is a mai eredményedet :D
     
    HéricsBáró, Fatther, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Pontosítok 15* lehet aratni alapból.
    Ahogy én használtam.
    Dekor csökkenő felhők aktiválása, ekkor már a Mau ki volt rakva előtte, s aratható is volt.
    A bónusz felkerül ide : [​IMG].
    Ez 10 óráig aktív volt
    A mauk érését mivel csökkenti a dekor rövidítő felhők nálam 7:42 volt a következő beérése ,
    ez újbóli aratása után
    2:18 percig volt olyan opcióm hogy kétszeres Tp volt a dekorokból a növényekre,
    ha így használom majd valamikor újra akkor ezért maradt 6 élete xD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.20
    HéricsBáró, lili12467, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  3. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka


    köszi a választ így már érthető :)
     
    Kuzdern, DevilMókus és kovacsniki84 kedveli ezt.
  4. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Remélem nem baj ha ide áthozom.

    Szia!
    A Jackos korszak ideje alatt, a játék nagyon rossz irányba ment! Szinte lehetetlen volt teljesíteni 1-1 eventet, Jack nélkül, és sokak nem tudták megvásárolni. Volt a másik oldal is, aki megtudta, és Jack-al megtudta csinálni az eventeket. Persze Jack nélkül is lehetett csinálni eventeket, de brutálisan sok mennyiségeket kértek (40-50 ezreket). Nekem is van most 5 Jackom. De én csak reménykedem, hogy végre hallgattak a játékosok véleményére, és felejtősbe tették a Jackot! Pontosabban évenként rakják be maximum egyszer, és van 20 tölteted, egész évre. Én reménykedem, hogy úgy gondolkodnak odafenn, hogy nem tér vissza idén (vagy csak karácsonykor majd), mivel most sokaknak van felhalmozva. Persze ez csak az Én véleményem. Én folyamatosan vásároltam Jackokat, viszont már a végén nekem is elegem volt belőle.

    Azt is megértem, hogy lehet neked már nincs (vagy nem is volt), és most tudnál vásárolni.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.20
    dagi18, Fatther, rencsike982 és 3 más kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Abban egyetértünk, hogy sokféle játékos van. Aki nem költ a játékra, aki csak munkást/fürgemalmot vesz, aki ezen kívül megérős dolgokra költ, aki mindent megvesz, legyen az felhő, dekor stb.
    Nem hinném, hogy ezen csoportokra egyformán lehet játékot és akciókat tervezni. Sőt, biztosan tudom, hogy nem lehet.

    Abban viszont nem értek egyet veled, hogy sok event csak Jack-kel volt befejezhető. Sokan, nagyon sokan vannak, akik nem vesznek Jack-et, mégis sikeresen eventeznek. Nem akarok neveket mondani.
    Ha azokra ez eventekre gondolsz, ahol a felhő után még bónusz sorok (pl tárgykeresős), vagy megérős cuccok vannak az eventboltban (pl társasjátékos) és azért lehet hajtani, az szerintem nem keverhető ide.
    Ott van egy reálisan elérhető cél, ami a felhő. Utána pedig, aki akar, hadd szárnyaljon.
    De ezeken kívül sokkal több olyan event volt, amihez semmi szükség nem volt Jack-re.

    Értem, hogy van egy erős, nagyszerű és kitartó középréteg. De rajtuk kívül vannak még páran a játékban. Ahogy az életben is, van aki több dolgot megvehet, van, aki nem. Sehol nincs kiírva, hogy ebben a játékban mindenki egyforma.

    Jack-et eventnél szinte sose használtam. Talán egy kivétel akadt. DE! Én gazdakörözök. És ha már ilyen irreálisan magas növény követelmények vannak, akkor elvárom, hogy némi segítséget adjanak hozzá. Igen, igazad van, anélkül is be lehet fejezni a gazdaköröket, de Jack-kel legalább belátható, tervezhető a teljesítés.

    Szóval ez sem fekete és fehér, ahogy annyi minden más sem a játékban.
    Sokan, nagyon sokan várják, hogy újra tudjanak Jack-et venni. És bocsánat, de őket nem érdekli (érthető módon), hogy más nem várja az akciót.
    Azt is tudom, hogy nem mindig szabad kiszolgálni a vásárlói igényeket, de vannak olyan helyzetek, amikor jól teszi a cég, ha a vásárlói oldalra is hallgat egy kicsit.
    Érték a mérték, ezzel tisztában vagyok. Figyelni is kell az arányokra, de eltelt fél év az utolsó Jack akció óta. Ez elég hosszú türelmi idő, azt hiszem.
    Az évi egy akció ellen még én is tiltakozni fogok, az biztos. Nem tartom sem ésszerűnek, sem jogosnak.
     
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Ezt próbáltam én is leírni, amit Te. Sok rétegű a játék, mindenkinek más jön be.
    De úgy gondollom, hogy amikor havonta jött jack, az nem volt megfelelő, és idő után már sok volt! Szerintem. :)

    Az egy éves valóban túlzás tőlem. De én nem szeretném azt, hogy havonta megint Jack legyen, erről szóljon minden. Legyen akkor három havonta egy, és az úgy bőven elég szerintem. De a havi egy, az sok szerintem.

    Nem látok bele a fejlesztők fejébe, lehet az is, hogy soha többé nem lesz Jack.
     
    dagi18, Fatther, rencsike982 és 4 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerintem tovább tanul, azért nem tud jönni. Viszont, ha levizsgázik, megduplázódik nála a bónusz. ;)
     
    strawberry49, -W-595-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Persze, és mivel képzettebb, magasabb lesz a fizetési igénye is?
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az eszembe nem jutott. De szerintem te pontosan tudod, mire gondoltam.
    Miért nem vagyok a fejlesztőknél tanácsadó, nem értem. :D
     
    -W-595-, Sauvage, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Próbáltam visszaolvasni, hogy hol és ki írta azt, hogy havonta legyen. De nem találtam ilyet. Elnézést, ha ilyenről is szó volt, csak én nem találtam meg.

    Azt tudom, hogy én nem mondtam ilyet és ezt én sem helyeselném.

    Jack csak egy eleme a fizetős bónuszoknak. Van bőven rajta kívül is.
    Most ne keverjük ide a csillagászati szintlépő TP bónuszokat, maradjunk csak a termésbónuszoknál.

    Anno, még számon tartottam a ládás anyagban, hogy mikor volt Bónuszláda vásár, de mivel havi akció lett, már nem látom értelmét minden alkalommal odaírni. Oké, a ládákból nagyobb arányban bontható a TP bónusz. Bár ez is érthető. Hiszen annyit panaszkodunk az elérhetetlen szintlépésekre, hogy ahol csak lehet, megtámogatják a TP gyűjtést. Fogalmam sincs, hogy az "átszintezés" mennyire lenne bonyolult, vagy egyáltalán kivitelezhető lenne-e. Bár, ahogy annak idején a bahát átvariálták, ezt is meg lehetne oldani. Gondolom, szándék nincs hozzá.

    De mutatok mást is. Pénzes termésbónusz, szinte havonta visszatérő akció:
    >>KATT<<
    Januárban is volt és novemberben is.

    Oké, egyszer használható, de +3-as és 24 órás. És fás termésbónusz is van a csomagban.
    Aki egy ilyet elhasznál egy eventnél, az is mekkora előny. Ezt mégsem szidja senki.
    A kosárban van még ez-az, ami talán megérőssé, értékessé teszi. Tudom, a teljes összeg drágább, mint egy szem Jack, de el lehet gondolkodni azon, hogy megéri-e valakinek, vagy sem.

    Ez is csak példa volt a "nem fekete vagy fehér" dologra.
     
    strawberry49, -W-595-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    Odataláltál a játék felületére, vagy elvesztél a Nutellás üvegek között félúton? :D
     
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Én nem szidom, hanem egyszerűen soha se fogom megvásárolni. :D:D
    Ennyi pénzből tudnék venni 495 farmaranyat, ami 24 bónuszládát jelent, és abból sokkal több termésbónusz jön. :D (Tudom, van benne más is, de én csak a bónuszra gondolok.)

    Én is szeretnék tanácsadónak menni a farmosokhoz, szerintem a fabevételi bónuszt betehetnék állandóra (korlátlanba) a farmárudba, 250 FP-ért! :D
     
    -W-595-, genka53, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu! Sziasztok Mindenki :)
    Körülbelül ezt próbáltam leírni félig viccesen a padon én is., bár nem részleteztem ennyire, de mélységesen egyetértek ezzel a segítségvárással.
    "Azt nem bánom, ha nem jön a Jack mostanában, csak az eventek se kérjenek tőlünk annyi gazt amennyi mellett már vásárlásárt kiabálnánk :)
    A legújabb magas szintű állandó gköri feladatok pedig már berekedtek nem bírnak már kiabálni sem"
    Halk megjegyzés: még van Jackem tartalékolom, az utóbbi időben nem éreztem szükségét a használatának, de szeretem a segítséget biztosan tudni a tarsolyomban, ha szükségem lenne rá :)
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Odataláltam. Kezdem kiismerni magam már a játékban. ;)
     
    -W-595-, genka53, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Rendetlenkedik a netem .
    Valamiért a Fő oldalak bejönnek , a hírek oldal , a jútub , a facém stb . De amikor rákattintok egy linkre , akkor gondolkodik , és kiírja , hogy nincsen net . Ami fura , mert a jútub videókat nézek egész nap , és az elég klafa .
    Szóval a lényeg , ha pár napig nem farmozok , akkor ne ijedj meg .
    Ja és az event asszem nem lesz kész .
    A vevőket nem tudom kész lesz e , de nem rajtam múlik az se .

    Szerintem nem tett jót neki , hogy 0-24 órában be volt kapcsolva a Mau event vége fele , és 4 óránként arattam . :D
     
    genka53, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Rendben nem fogok ijedezni, már edzett vagyok. Azért köszi, hogy szóltál :)
    Majd írjál, ha rendbe jöttél műszakilag :D
     
  17. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Fiatalok gépe hetekig nincs lekapcsolva, el mennek dolgozni és veszi a filmeket. Az enyém hónapok óta úgy megy, hogy kora reggeltől kb 22 ó-ig nincs lekapcs, ez a legújabb módim. Nem ez lehet baj a gépeden. Nem tudom mennyire vágod a dógokat de azonnal lefuttatnék 1 mélyszintű vizsgálatot egy jó vírusírtóval, valamint egy kémrobot elleni progit is. Azt bizonyára tudod, hogy a vinyód ne legyen tele pakolva mert akkor nem vagy nem jól műxik. És tudod a takarítás fontosságát is hiszen azt a farmozás miatt is csinálni kell.
     
    HéricsBáró, ursa11, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! A jack témában csak 2 dolgot jegyeznék meg.1 Szerintem nem volt olyan event még amit csak megvásárolható dologgal lehetett megcsinálni.o_O:p Ebből adódóan a Jack se nélkülözhetetlen.:music:
    2)Viszont a jackeket azért is szereti mindenki aki használta mert a legkiszámíthatóbb.:music:
    Persze a % bónuszok többet érnek, a pörgetésekkel is lehet pótolni, de akinek kevés az ideje annak gyakran nagy segítség.:p
    Nem hiszem hogy miután elszabadították a 0 perces felhőket kevesebbet fognak kérni az eventeko_O sőt:oops:.
    Minden eventre nem lehet pörgetni szerintem ha nem lesz jack érdemes több növénybevételi bónuszt tenni a nyereményekbe, különben egyre többen fognak eventeket selejtezni kihagyni.:oops:
    Ha nem használunk bónuszokat a folyamatos monoton e-gaz termelés nagyon lehangoló tud lenni.:oops:
    A jack hiánya emiatt nem szolgálja a játékosok érdekét, mert aki költ a játékra az ezután is fog legfeljebb kénytelen lesz kevésbé megérőseket venni ami miatt csalódottabb lesz.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.20
    -W-595-, Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  19. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Szia!

    Egyáltalán nem baj. Örülök, hogy beszélgetünk róla, mert így én is le tudom írni az én szempontjaimat.
    Szóval azért szerettem, mert volt olyan időszakom (most is előfordul), hogy nem tudok annyit lenni a gép előtt és akkor nagyon jól jött, hogy tudjam mégis teljesíteni az eventet. Tavaly különösen jól jött, mert a fővárosból vidékre költöztem, és persze a költözés, felújítás stb. nagyon sok időt vett el.
    Ha most ilyen időszakom van, akkor pörgetést, %-os bónuszukat ládákból, eventnövény betakarítás növelőt (ebből kevéshez lehetett hozzájutni) stb. használok.
    Csak ugyebár jack biztos volt, nem úgy mint a pörgetés, ami vagy bejön vagy nem, és nem foglalt helyet semmilyen rekeszben, mint pl. a %-os bónuszok.
    Tehát nem azért volt rá szükségem, hogy két nap alatt teljesítsem az eventet, hanem vész esetére tartogattam, de most már régen volt, azért kérdeztem.
    Hozzáteszem tényleg spóroltam vele, most is van még kettő, csak az egyiken már csak 1, a másikon 7 lehetőség van már csak.
    Szóval nekem a fentiek voltak az indokaim.
    Legyen szép napod!
    üdv.
     
    -W-595-, Ribiszke, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Itt sajnos más a probléma, és nem az, hogy sokáig be volt kapcsolva a gép.

    Tech percek következnek.
    1. Indítsd újra a modemedet / routered (vagy mindkettőt). Van rajta egy gomb, alatta "reset" szóval. Azt kell megnyomni, várni 5-10p-et, és lesz internet ismét.
    2. Ha Wi-Fi-ről megy minden, akkor próbáld lecsatlakoztatni és újra vissza.
    3. Más böngészőnél is csinálja?
    De, volt. A lámpás event, ahol lehetett szerezni gyár fejlesztést, és utólag adták oda a hírek felületen azt a gyárfejlesztést.
    A Malala szintén - az utolsó szintet csak kosárral lehetett teljesíteni. Meg még volt pár. Persze ami nemes célért ment, azzal semmi bajom. De mint írtam, ez nekem nem probléma.

    Én ezt teljesem megértem, nekem is jól jön néha! De a havonta Jack téma, és az arra épülő dolgok engem nem vonzanak. :)
    Én csak akkor használok Jack-ot, amikor nagyon kell, és valami érdekes van. Nálam ez évenként egyszeri jack használatot idéz elő jelenleg. xD De úgy néz ki a kedvenc eventemet hazavágták (mert minden jóhoz hozzá kell nyúlni), így új gazdára / gazdákra várnak a Jackaim! xDxD
     
    HéricsBáró, Fatther, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.