Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Holnap 225. szintre lépek és ezzel kapcsolatban szeretnék egy mini tippelős játékot szervezni. :)

    A tippelendő kérdés a következő:
    • A holnapi nap folyamán, a "Talányos fa ládája"-ból mit kapok?

    Neve
    Képe
    Tartalma:
    a felsoroltak közül 1 db
    Talányos fa ládája
    [​IMG]
    3 db Titokzatos csemete (olyan régi, amikor még nem volt külön neve a titokcsemetéknek)
    3 db „Misztrál” talányos fa
    3 db „Ghibli” talányos fa
    3 db „Korzika” talányos tiki-fa
    3 db „Rajna” talányos fa
    3 db „Mekong” talányos fa
    3 db „Uele” talányos fa
    3 db "Gangesz" talányos fa
    3 db "Yukon" talányos fa
    3 db „Ural” talányos fa
    3 db "Andok" talányos fa
    3 db „Atlasz” talányos fa
    3 db „Cairngorm” talányos fa
    3 db „Kaukázus” talányos fa
    3 db „Lhoce” talányos fa
    3 db „Erie” talányos fa
    3 db „Bajkál” talányos fa
    3 db „Bogoria” talányos fa
    3 db „Mondsee” talányos fa
    3 db „Hszi Hu” talányos fa
    3 db „Benanee” talányos fa
    3 db „Vadrózsa” talányos fa
    3 db „Hamupipőke” talányos fa
    3 db "Kísértet" rémítő talányos fa
    3 db Arany titokfa (2017-es farmexpressz hozott ilyet)
    1 db Szuper mamutfa
    1 db Kacsa Kata mamutfája
    1 db Turbó mamutfa
    50 farmarany​

    A helyesen tippelők 2 RA csatnit kapnak (egy nap alatt!), és kisorsolásra kerül közöttük 1 páncél panni is.
    Határidő: holnap dél.

    Sok sikert! ;)
     
    CsakJucinak12, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!
    Egy középkategóriás játékosként – (229/578) napi tp/btp 60-70 millió – írok a játékban tapasztalható tendenciákról, amik aggasztóak a jövőre nézve.
    A Bahamán valószínűsíthető a szintemelés, mivel egyre-másra jelennek meg btp ajánlatok felhősorok formájában, melyek ebbe az irányba mutatnak. Régóta csend van körülötte, ami egy hatalmas, hirtelen fejlesztést feltételez, amivel együtt járhat a szintemelés is.
    Zárójelben jegyzem meg, éppen elértem a farmon a kettőszázat, amikor emeltek háromszázra. A jóleső érzés szertefoszlott bennem és csak bosszankodni tudtam.
    Így vagyok a gazdakörrel is. Mire kivégeztem volna őket – kivéve a tenyésztéseket – nyakamba zúdult egy rakás újabb feladat. Túl lehet lépni ezeken a történéseken, de egy dolog motoszkál a fejemben. Miért is ez a nagy hajsza?
    Azután az alap kérdés, kinek fejlesztették ezt a játékot? Erre a válasz, hogy alapvetően gyermekeknek. Az én fiaim már kamaszokká érettek és én még játszom az általuk kreált farmmal. A játékosok döntő többsége unokáktól, gyermekektől vette át. Meglátásom szerint a játékosok átlagéletkora 50-60 év közé tehető. Gyermekeink örökül hagyták ránk ezt a játékot.
    Ez nem is lenne baj.
    Itt, Magyarországon a fizetőképesség – főleg a mostani, vírusos időszakban – korlátozott. Mindazok a játékosok, akik befektetnek a játékba – aratómunkások, néha felhősorok, esetleg titokzatos csemeték és talányos tenyészetek, stb. vásárlásával, – nem fognak tudni lépést tartani a megemelt követelményrendszerrel, amit folyamatosan, lépésről lépésre generál a bp. Lecsippent egy kicsit innen, egy kicsit onnan, vagy belecsap a lecsóba és korlátozza – megszünteti aktuálisan – a szupertrágya farmpengős vásárlási lehetőséget.
    Ezt én ugyan nem használtam ki, de mint olvasom, sokaknak igen nagy keserűséget okozott és megdöbbenést váltott ki ez a lépés. Gondolok itt azokra a játékosokra, akik egy más dimenzióban művelik ezt a játékot, ellentétben velem.
    De térjünk vissza a középkategóriás játékosokra. Az aktuális esemény csevegőjében mindig megtalálható egy írás, egy elemzés, ami azért íródott, hogy az alapnak számító dolgok igénybevételével hogyan hozható az event. Neveket nem írok most, de ez úgyis köztudott.
    Lassan az az érzésem, hogy ennek a körültekintő munkának nem lesz értelme, mert el fog érkezni a játék egy olyan pontra, ahol már egy újabb játékelem megléte szükségeltetik az eredményes teljesítéshez, ami viszont már extra erőforrást feltételez, esetleg a fent felsoroltakon kívül több anyagi ráfordítást igényel.
    Itt jön a képbe a döntéskényszer.
    Sok szomszédom leállt. Az egyik azon a szinten van, mint én és egyszerűen lelassított. Nem régen, egy fél éve. A másik, és páran még, megrekedtek a 120-130. szint környékén, napi egyszeri belépéssel farmoznak. Nem hatja meg őket a hajsza, illetve nem engedik magukat hajszolni.
    A bp veszített ezekkel a farmokkal, hiszen ők valamikor potenciális vevők voltak. Az én 15 szomszédom közül négyen.
    Egy szomszédom 200 környékén törölte a farmját – róla is tudom, hogy fizető volt, mivel párszor kaptam tőle szupertápot –, a másik alig 100-nál.
    Nem a bp-t féltem, hanem a játékosokat, akik szerettek játszani, pénzt is áldoztak rá és mégis kiléptek, vagy lassítottak.
    Nem vagyok és nem is akarok senkinek a szószólója lenni, mivel nem tisztem, de ez, az utóbbi időben tapasztalható rohanás nem vezet jóra.
    Egy kicsit még a Flash Playerről.
    2020 januárjától már át kellett volna állni az új platformra, de ez nem történt meg. Egy kósza hírt olvastam a Unity projektről júniusban. Ennyi.
    Mióta nem mehetünk vidámparkba?
     
    bocsika67, Ribiszke, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Egyszerűen ez jutott eszembe.;)xD
    Teljesen egyetértek a kerek-kerekes csevegőbe hasonlóképpen közelítettem meg.o_O
    Osztom a véleményt hogy az egyébként is fokozott elvárású játék a kiveszi a játékosságot az negatív irányba visz.:music:
    És nem ara gondolok hogy aki belép a játékba az azonnal olyan szinten legyen mint aki 10 éve játszik .o_O-Most úgy érzem 1 kicsit az ö javukra változtatnak ,de attól hogy a"nagyoknak" rosszabb a kicsiknek nem lesz jobb:sleepy::D
    De ha a hasznos dolgok (farmpengő kerék stb 1* kiesik vagy értéke csökken az negatív hatásokkal járhat:music:
    Jónak tartom például a szezont(kiemelten bevált nálam) , de úgy gondolom a kis farmok vagy akik gyors szintlépéssel megnőttek nincsenek készen a folyamatos kiszolgálásukra.:music:Nyilván a tapasztalt gazdák ezt értékarányosabban hasznosabban oldják meg.Akkor is ha az eszközeik fogynak.;)
    Ez is elvesztett játékosokhoz vezethet.:music:
    Persze például az ajándék-kódok Naptár Csillag felhasználás Farmarany fás mamutos vagy a közös event pozitív példa, ide sorolom a Maukat is ami jó lenne ha ismétlődne. o_OEzzel csak ara utalok hogy nem minden rossz ami mostanában történik,de a farmpengő bolt és kerék kínálat egyidejű értékvesztése mindenképpen káros szerintem.:music:
    A pozitívakhoz sorolható a meglepetés tojás is ami kupont szupert-trágyát kk-stb ad/jó lenne ha géppel is aratható lenne.o_O
    Hogy is mondjam kicsit olyan érzésem van mintha hirtelen megijedtek volna a fejlesztők hogy mi lesz ha mindenki eléri a célját vagy túl könnyen jön?:music:
    Ugyanakkor nem gondolnak ara a rétegre aki jelentős letöltött játékidővel, de eddig is korlátozott lehetőségekkel játszott ( nincsenek 0 lehetőségek mamutok stb)annak a legrosszabbak a változások.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
    Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) több témát is bedobtál, írok hozzájuk az én szemszögemből:

    Szintlépés: szerintem nem baj, ha a szinteknek nem érünk a végére, de a haladásnak ez a módja (mármint, hogy időnként szintet lépünk) játéklehetőséget ad egyeseknek. Aki elér a végére, annak megszűnik ez a játék. Elég sokan vannak már, akik elérték a 600-as szintet, szerintem nem baj, ha kapnak újabb kihívást és játéklehetőséget. Remélem okulnak a félresikerült farmos szintlépésből, és ha majd egyszer tényleg lesznek új szintek a bahán, akkor azok teljesíthetők lesznek. Ha nagyon ki akarják tolni a végét, akkor vigyék el 1000-ig, de egy extrém BTP-s 10-15 év alatt azért érhessen a végére (aztán majd jöhet a folytatás, ha túl sokan lesznek abban a magasságban) :) Célszerű lenne, ha a TOP 10-es gazdák ebben a kategóriában is megjelennének majd.

    Gazdakörik: szintén foglalkozni kell azokkal is, akiknek üres a gazdakörijük. Az már más kérdés, hogy berakhatnának megérősebb, időtálló nyereményeket is (vagy többet a mostaniaknál). Nekem is célom, hogy idén legyen egy pillanat, amikor üres a gazdaköri, de remélem utána jönnek majd újabb kihívások a szokásos titok ól/fa és tenyésztős gazdaköriken kívül is. Akinek nem üres a gazdakörije, semmilyen hátrány nem éri, ha sok van, legalább tud válogatni, hogy számára mi éri meg.

    FP felhasználás korlátozása: ez durva lépés volt, de elsősorban a mértéke. Én party pörgetések kiváltására használtam, de innentől kénytelen leszek megelégedni azzal a mennyiséggel, ami ládákból, felhőkről, eventekből jön.

    Fizetőképesség: ha valaki kevesebb pénzt költhet a játékra, akkor szerintem még inkább azt kellene keresnie, hogy tudja önfenntartóvá tenni a farmját. Ehhez képest elcsábulnak az akciós ajánlatokra, megvesznek olyan dolgokat, aminek semmi haszna sincs (még rövidtávon sem). Egy nagyobb pénztárcával rövidebb idő alatt lehet elérni bizonyos dolgokat, de simán lehet farmozni havi 1-2 gombóc fagylaltnak az árából. Természetesen, aki csak napi 1x tud/akar belépni, de minden eventet szeretne teljesíteni, annak fizetnie kell rendesen ezért az úri szórakozásáért.

    Játék abbahagyása: nekem már az összes közeli rokonom, és 1-2 ismerősöm befejezte a farmozást. Megunták. Néhány évig jól szórakoztak, aztán elveszett az érdeklődés. Van ilyen. Sőt kevés olyan játék van, amit 5 év után is szívesen játszik valaki napi szinten (még nagyapám se ultizott minden nap, vagy ha igen, akkor nagyanyám nem tudott róla).

    Új platform: előbb-utóbb eljön ez is. Nem jár majd semmilyen előnnyel vagy hátránnyal (elvileg). Nem teljesen mindegy, hogy milyen platformon játszunk?

    Vidámpark: egy játékelem a sok közül. Nekem is hiányzik, de legalább nagyobb lesz az öröm, ha visszatér Valdemár :D
     
    bocsika67, genka53, nyuszi63 és 4 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Réka . Minden tiszteletem a tied és rengeteget tanultam tőled , de a kevés játékidejű játékosaknál a farmpengő bolt leértékelése súlyos lépés.:oops:Persze lehet hogy a Bp-egyszerűen átszervezi a játékot, és mást helyez előtérbe .Bízom benne.:music:
    De rengetegen panaszkodnak vagy egyszerűen közönyösek ami még rosszabb.o_O
    És mindenki nem lesz önellátó mer az életbe se lesznek azok, van aki csak játszik .:music::).
    Én a saját helyzetembe mindig találok célokat, lehet más is tudna.:music:
    Csak félek hogy aki munka mellett vagy kevés idővel játszik annak mennyire kínál most reális sikerélményeket a játék?o_O:oops:
     
    kovacstne, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sok mindennel nem értek egyet abból amit ide most leírtál, de emellett a mondat mellett nem tudok csendben elmenni.
    Miért is? Mit gondolsz anno hányan vették észre még olvasva is a csevegőt, hogy mit tudnak ezek a dekorok, ha sok van belőlük? Hányan éltek ezzel a lehetőséggel ott akkor melegében? Mit tehetsz most pár-sok mauval, ha a pengősboltban limitált lett a szupertrágya kiváltása?
    Akik a mauk segítségével sokkal előbbre jutottak azok nem csak attól léptek előbbre, hogy kitették a területükre a dekorokat.. Kellett hozzá még némi egyéb dolog is, hogy érzékelhető hatása is legyen.
    Ha most újra elkövetnék azt, hogy maukat vagy hozzá hasonló dekorokat lehessen kiemelni eventből korlátlanul, kőkeményen valós pénzért nullázhatnál Te is. Szupertrágyát a banki felületen is és a felszerelés lapfülön bármikor vehetsz korlátod csak a malacpersely lehet hozzá. Nem tudom élnél-e vele?
    Igaz én csak 8 éve játszom nem 10, lehet hogy ez az oka, hogy nem látom amit írtál, mert én itt pozitív változást nem igazán látok, főleg olyant nem ami itt a kisebb farmoknak kedvezne a pengősbolttal kapcsolatban.
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Drukkolok neked, hogy az 50 FA-t rejtse a ládikó!:inlove:
     
    Kuzdern, ursa11 és DevilMókus kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia A pozitív változásokat nem a pengős boltra értettem.:)Ellenpéldákat írtam hogy nem minden rossz .:music:
    A Mau jó lehetőség volt akkoriban én elsők közt láttam a fantáziát benne ( sajnos bónuszom nem volt elég hogy igazán sok legyen) .
    Ezzel együtt vannak és szeretnék vele élni.:music:Nyilván szuper-trágya is kell alapvetően az most bonyolultabb talán csak javul a helyzet.
    Ha hasonló játékelem lenne ami távlati célt ad az szerintem hasznos.:):)
    Speciel én szuper-trágyát az állandóból nem váltottam ki nagy tételbe, de pörgetéseket igen.Az hiányozni fog inkább.:music:
    Ami ezzel összefügg bár lehet a körülmények szerencsétlen egybe-esése is hogy jelentősen romlott a kerék hasznosága ami a farmpengő boltal együtt negatív. Persze ha csak én érzem így akkor rossz passzba vagyok majd javul reméljük.;)xD
    Alapvetően teljesen mást írtam mint ellen érvelsz Gyöngy ,:oops: szerintem teljesen elbeszélünk egymás mellet.:music:
    Mivel az egyik példaképem vagy a játék felfogásod nagyon hasonló az enyémhezo_O( nem véletlen követelek a Top-on);), arra kérlek értelmezd újra.:music:
    Azt gondolom ugyan arról beszéltünk úgy tűnik túl bonyolítottam.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
    Kuzdern, ursa11 és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :D Csak egy csendes kérdés válaszolj rá magadban, magadnak (nem kell leírnod): 150 körüli maut hová tennél ki (egy területre kb 98 fér ki a farmon, a bahán kevesebb)? Milyen területet kötnél le velük hónapokra? Akarva, akaratlanul termőterületekre is kellene tenned belőle.. Ha a farm csíkját kergeted akkor kiesik a kerge, mivel azért közben is szeretnél haladni a csíkon... Ezt is vállalnád? Nekem Niki szavaival élve 3 életem van jelenleg a dekorokkal.. Az esőerdő egy része foglalt, mert ott vannak a szülinapi dekorok. Nem csak mau, hanem mindhárom fajtából van még ami aktív.
    Persze, természetesen álmodozni jó, lehet és szabad is.. hiszem talán teljesülhetnek is :inlove:
     
    HéricsBáró, Kuzdern, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) én azt írtam, hogy durva lépés volt ;)
    Egy normál mértékű korlátozást mindenki elfogadott volna. A többség nem vett ki havonta 50-100 ezer trágyát, meg több ezer pörgetést. A korábbi végtelen helyett húzhattak volna vonalat például 100-as ismétlésnél, vagy akár 50-nél (de nem kettőnél :wuerg: ). Azzal a többségnek nem tettek volna keresztbe, a többiek meg úgyis megoldják a készleteik feltöltését 8)
     
    genka53, Kuzdern, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Átrendeztem a farmot és nem sikerült úgy, ahogy szerettem volna. Kevés a hely. Nem terveznek valami raktárházat a kitehetőknek ezek a csibészek?
    Szia Beko. Tegnap óta töröm a fejemet, mert olvastam, hogy kirakod a Mitikus sárkányt. Kiraknám én is, de a 96 órájával sehova nem tudom kirakni. A Kerge, a Zuhatag és a Kincses be van betonozva. Az Esőerdőbe olyanokat raktam, amiket le tudok bontani event idejére és a Baha negyed területére is raktam. :) Nem tudom kirakni a Vegát és a Repülőst se. A Mitikus pegazussal is bajom van, mert le kell vennem eventre, úgyhogy nem vagyok felhőtlenül boldog.
    Szia Réka, egyetértek. Azoktól is elvették a lehetőséget, akik nem is tudnak az egészről és most csak néznek. Állandóra visszaraknám az összeset limitálva. Na majd jön a nublon, kíváncsi vagyok hogy ott mit fognak lépni.
     
    genka53, Kuzdern, ursa11 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A legnagyobb mértékben egyetértek veled. A mennyiségnél lehet vitatkozni (nem nekünk, hanem azoknak egymással akik a határokat húzogatják) A kettő, mint limit megalázóan kevés még a legkisebb játékosoknak is.
    Tudod Réka a napokban már emlegettem itt a kapakirály versenyt... 1 hetet végig szupertrágyáztunk nagyon sokat és elég sokan az eredményért. Nem kevés pénzbe került, de nem nagyon foglalkoztunk vele. Játszottunk és élveztük a versenyt.
    Most ott tartok: újabb felhő? újabb titokakármi nem veszek mert minek...
    Lassan eljutottam oda, hogy szinte semmire sem költök a játékban. Ez nem dicsőség csak tény. Ki tartja el a játékot, ha a fizetős játékosok ezt mondják? Jó biztos nem jutott el a többség még idáig, de el fog valószínűleg.
    Nublonok? Amit jelenleg a pengős boltban el tudok költeni azért egy kapavágást sem kell tennem, mert felesleges. A farmpengőt adja több láda, pörgetni is szoktam párat. Ezek adnak annyit, hogy ne legyen rá gondom..
    Nem mondom előre, hogy számomra felejtős, mert nem ismerem, hogy mi lesz majd benne az új, de ahhoz közeli állapotnak érzem.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem a kincses nagy része mitikus sárkány, a többi helikopter kirándulás. A zuhatagon mitikus pegazus, vízicsúszda és pár Mau van. Az esőerdőben (amit bármikor bontok, ha kell) vízicsúszda és vegacsúszda. A kúriában rémséges csúszda és pár rémgomba-kunyhó. A kergében jórészt jéggomba és tavaszi gomba kunyhó, de ott sok más is van.
    Ha ólazok a farmos területeken, márpedig én inkább azt szoktam, mint növényezni, akkor a szélekre nem teszek fákat, hanem repülős kirándulást szoktam. Sőt a mamutok köré sem teszek fákat, hanem dekorokat, mert akkor lehet géppel katázni, turbózni a mamutokat.
    A bahán nekem csak az ültetvény működik mezőgazdasági célokra. Ott raktárak, ólak és fák vannak, amiket gyakran cserélgetek.
    A 3 farmos terület sokkal képlékenyebb és sokszor átrendezem.
     
    genka53, Kuzdern, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Pont ezért nem tettem ki a mau-kat mert 1* re nem érdemes felhasználni. Valamint önmagában nem elég kell hozzá a 600% tp és még max szintlépő is.:music:
    De lényegében persze Mauk csak akkor hasznosak ha van hozzájuk szuper-trágya is . Jelenleg az nincs , illetve persze van csak nem olcsó olyan mennyiségben ami kell (40-50 ezer):)
    Egyébként én is a bahára gondoltam helyileg.:)Hát hogy vállalnám-e? Ha rövid időn belül fel tudom használni az összes életet igen.:)
    míg ezt nem látom addig a menüben pihenek. Önmagában a tp nekem nem célpont csak a nővény ami elérek vele. Ha megvan valószínűleg már nem számítana.;):D
    ( mondjuk jó sok energiát fel kellene szívnom hogy ilyen hosszú 0-ba kezdjek.);):D:D

    Igen teljesen igazad van.:music: Csak olyan pozitívan csomagoltad hogy csak a lényeget nem olvastam ki belőle.;):D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
    Kuzdern, ursa11, Rékuci1111 és még 1 ember kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam a Kincsesen és a Zuhatagon Pónilovaglás, Mitikus főnix, Helikopter van és most oda kerültek a Tavaszik. Ezek be vannak betonozva. A Kergén van a Vonatos, az Őszi gomba és a Hajókirándulás. A Kúriában nekem is ezek vannak. A Tölgyön a mamutokhoz raktam a Jéggombát, azt ritkán piszkálják. Az Esőerdőben van a Mitikus Pegazus és a Nyári gomba. A Vízicsúszdát levettem, mert van belőle 6 ezer db, az egy ideig elég. A Mitikus sárkányt csak olyan helyre tudnám rakni, ahol ha event van, bontani kell és ha még 2 nap van hátra, akkor is le kellene szednem.
    Szia. Nem mondanám felejtősnek a boltot. Ha van FP-d, ki lehet venni olyan dolgokat, amiket eddig nem vettél ki. Ugyan most igen rosszul állok FP-vel, de fogok tenni érte, hogy legyen megfelelő mennyiség. Tartalékolni is fogok, mert berakhatnak tojásokat, stb. Nem írtam le a boltot, csak most még nem tetszik ez a korlátozás.
     
    genka53, DevilMókus, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Farmpengőm van és ha kinyitok pár ládát még több is lehet. Viszont azon amire szükségem lenne azon 2-es limit van, vagy már a megjelenése napján felkerült rá a mind elfogyott tábla… talán raknak be valami vonzót számomra, talán nem. Sem ólakra, sem fákra sem Rackós dekorokra nincs és nem is volt szükségem.
    Halkan súgom meg nem váltottam be az utolsó pillanatban az összes pengőmet limit nélküli zöld cseppre, csak a nagy részét :) Bőven maradt "vésztartalékom" is :D
     
    HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Mamutfának jobban örülnék.:music::music::inlove:
     
    DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    No én meg kiváltottam az összes fityinget, mert azt vettem ki, ami nekem kell. :D Nem kell vésztartalék, mert mire? Tegnap megcsináltam egy csomó gazdakörit, lett belőle 1000 FP, abból ki tudom váltani a következő havi limitet, a hónap végén nublonozni fogok (ha nem engedik az ólakat, akkor is). Hagyok tartalékot és attól függően hogy mennyi fog összejönni, kiveszem az ólakat is a vonatra, a csillagokat, meg mindent, mert ha ők így, akkor én meg úgy. :D
     
  19. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    S
    Szia!
    Szerintem az Uele talányos fát kapod.
     
  20. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Érdekes gondolatok,érdekes témák de bepótoltam az írásaitokat.
    Amiért egy picit mérges lettem a nublon/pengpősbolt miatt,
    az a következő miatt volt a Mau-kat még 12* tudnám használni.
    S jelen pillanatban gőzöm nincs, hogy mikor is tudom majd megszüntetni, hogy területet foglaljanak.
    Jelen pillanatban kb. 3-4 hónapja semmit nem adnak a játékomhoz, csak van.
    (Zuhatag tele, Kincses tele, s jutott még egy pár a Baha szigetre is.)
    Ez mind kiesés már de ha törölném őket tartok tőle csúnyán bedobnának valamit,
    s akkor verném a fejemet falba, hogy nem láttam előre.
    Így inkább kivárok vele még ez év végéig biztosan.
    A fentiekkel kapcsolatba annyit még,
    jelen körülményeimet figyelembe véve max 1-2 kör lehetne olyan azt hiszem,
    amit bírnák szupertrágyával,ez durván 240 milliárd Tp-t jelenthetne esetembe amaráttal.
    A játék még most is azt mondom, hogy fejlődik, ha egy ajtó bezárul kinyit egy másik is mellette.
    Találtam új célt kíváncsi vagyok mi jön ki belőle, a jövő a pörgetésekbe van,
    nem tudom mikor jön össze a szép kerek szám amit megálmodtam de ha meglesz azt hiszem,
    lépni fogok egy szép nagyot mind így mind úgy.
    Nem számolok arra, hogy a közeljövőbe bedobják az 5. virágfestés dekort bár nagyon örülnék neki,
    mert terveim voltak,vannak vele.
    S mit is csinálok most ládás dekorok mindenhol, minden mennyiségbe leszámítva az 5 mamutfát ami
    árválkodik a Tölgyesen. Elvették a szabad pörgetést sebaj, van helyette édességláda,
    legutóbb már mutattam itt egy pár bontást, havonta ha kihelyezve tudom tartani 7,5-8 ezer ládám lesz.
    Aztán szépen visszaszerzek belőle valamit, legyen az Partys dekor,szupertáp,szupertrágya,PP.

    Amit gondoltam még kiraktam a Hajókirándulás dekort, szinte csak olyan állat van benne ami nem volt tenyészthető még eddig.

    Tölgyesen jó részt: jeges-gomba kunyhó, néhány rémséges csúszda még. (talán ez az egy olyan amit most nem szívesen pakolgatnék)
    Szédült: csak nyárigomba, hajóskirándulás (ha kell bontom)
    Főfarm( egyenlőre repülős kirándulás, illetve hajóskirándulás) ezt két naponta cserélem majd a Vegacsúszdára illetve széleken még kitalálom mi maradjon)
    Kerge kert: itt kaptak helyet régóta a repülő kirándulások, illetve vonatos kirándulás + némi (+) dekor még(Jack)
    Rémséges terület: csak rémséges csúszda, széleken ládás dekorok már ami ide helyezhető+ egy.-két db élőholt kincs.
    Zuhatag,Kincses fentebb vázolva
    Esőerdő: Mitikusok különbözőek, pónilovaglás.
    S végül nem utolsó sorba : maradt a Baha sziget. a felesleges helyekre tavaszi gombakunyhó lesz kihelyezve,
    amikor beért utána törlés utána másnap reggelig a helyén XXl szantál lesz.

    Egyenlőre ez a tervem a következő 2-3 hónapra s meglátom mi jön, mi változik, hogyan is alakul át a játék,
    a farmpengősbolt korlátozás után. Úgy gondolom ennyi idő biztosan kell,
    hogy belelássunk miért is hozták meg ezt a döntést.

    Aztán pedig ha jön valami megérős ,érdekes event minden további nélkül 1-2 nap alatt letudom.
    A sok-sok Pannival történő aratás meglátszik már az 1órás kukoricánál is.
    (jelzés értékűen 70db volt most legutóbb a két területen 1*1-be)
    Esetleg ha van valakinek ötlete,tippje hogy mi az a 3-4 órás növény amit nemesítéssel,
    közel hasonló időre lecsökkenthető kérem ne tartsa vissza.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
    steve223, genka53, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.