Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! én most a csicseriborsót nemesítgetem, ha netalán látnál benne fantáziát:music:
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudod mit jól tetted :D
    Úgy kell nekik :D

    Neked ez esett jól nekem meg az, hogy 6.000 pengőm maradjon hogy ne kerüljek zavarba, ha bármi csoda történik, bár őszintén szólva már régen nem várok csodát... :D Tojás, terület.. jöhet bármi azonnal rákerül a mind elfogyott tábla.
    Köszi az erősítést, pont valamiilyesmit próbáltam magyarázni, csak sajnos nem érzem, hogy célt értem volna el vele, de hát nem vagyunk egyformák...:music:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . A metélőhagyma 2,04 t tud úgy hogy a kalapács bónuszt is használom.
    Picit még lejeb is vihető.Persze így se éri el a kukoricát?;)
    A csicseriborsó esetleg? ( igyekeztem piacképesekből választani):).
     
    kovacsniki84 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Én értem amit Niki mond akkoriban az eventen együtt számolgattuk hogy 1 kockán mennyi tp lesz és az elég -e az amaránthoz.:music:Emlékszem a 6 életre ( duplázva használta ha kitehető gyorsítókkal.);)És ara is hogy nem elég a kb érték neki pontos kell.:):D

    Azt is tudom hogy a kitehetők kötöttség:eek:, ezért is nem használom se a Maukat se a virágfestéseket amíg nem vagyok felkészülve.;):)Sajnos nem volt akkor party pöri akcióo_Oés nem tudtam elég bónuszt szerezni az igazán sokhoz.:oops:
    Ha lenne szereznék még Maut , és tartalékolnám ameddig kell.:)
     
    Kuzdern és kovacsniki84 kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Niki!
    Havi 9ezer ládához 150 dekornak kellene kint lennie egy hónapon át. Ilyen sok vonatos kirándulásod van és ennyi felesleges helyed? :DAztaaaa....
    Nekem ezek a dekorok a menüben vannak, ez a láda nekem nem megérős, hogy az a dekor helyet foglaljon.
    Én a sima pörit nem tartom sokra. Sőt, nekem már kényszer elpörgetni, amikor összejön a 99.
     
    rozo52, Kuzdern, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Akad , minden másra ott a ládaxD.

    Bea sokat segített , a felfedezésével 2 perc/99 pörgetés
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    steve223, zsu34a, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Niki. Nálam is be van betonozva a vonatos: a pörgetés miatt, a FP miatt és a CSP miatt.
    Ezeket adhatja:
    édességes láda:
    1 db citrom, 1 db eper, 1 db zöldtea, 1 db menta, 1 db vanília, 1 db kókuszdió, 1 db cseresznye, 1 db cukornád, 1 db mézeskalács, 1 db törzsfőnök lekvárja, 1 db farmpengő, 1 db bájital, 3 db bájital, 1 db szabad pörgetés, 1500 csp, 1000 csp, 48 óra vetőgép,
     
    Kuzdern, genka53 és kovacsniki84 kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ez ránézésre 100 körül lehet, vagy picivel több.xD Ennyi vonatos nem ad neked havi 9000 ládát, még akkor sem, ha a rövidítésekkel percre pontosan aratsz. A dekorokhoz még az automata szüretet nem találták fel. xD

    Nem kötözködni akarok ám, nehogy félreértsd, csak nekem ezek nem tartoznak a "felmagasztalható" kategóriába. Sem a láda, sem a sima pöri. :(
    Én maradok azoknál, amiket Kukorinak felsoroltam. A többi dekor pedig csücsül a menüben.
     
    Kuzdern, DevilMókus, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  9. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Nem veszem annak 115-120 db között lehet, most nem törlöm inkábbxD + felhő adományai .
    7,5- 8 ezer javítom az elsőbe.

    Melan szavait részben idézve szegény ember mamutja.
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.6.20
    steve223, Gio, zsu34a és 6 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hibát követtem el ma, professzornak magyaráztam az óvodás tananyagot... xD:cry:xD Ígérem többé nem fog előfordulni ilyen...
     
    HéricsBáró, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Aztaaa, ez egész jól néz ki.;)
     
    Kuzdern, DevilMókus és kovacsniki84 kedveli ezt.
  12. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Naponta jobban esne, de talán egyszer az is összejöhet8)
     
    Kuzdern, DevilMókus és kukori80 kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem 3 aratásra lesz ennyi, de ezzel ki is tudom váltani a Mitikus sárkányt és nem kell kiraknom 4 napra.
     
    Kuzdern, DevilMókus és kovacsniki84 kedveli ezt.
  14. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Pedig az a tank követeli az üzemanyagotxD.
    Én nem venném be a helyedbe.
     
    Kuzdern, DevilMókus és kukori80 kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ki sincs rakva. :D Nem tudok 4 napot várni valamire, mert türelmetlen vagyok.:D Inkább kiraknék helyette valami mást, ami naponta ad ládát, de arra sincs hely. Jó lenne ha lehetne a ládákat is cserélni, mert ami sokunknál porosodik, az másoknak nagy segítség lenne. A tank meg megy magától, ez nem egy kínai vacak. :D
     
    Kuzdern, DevilMókus és kovacsniki84 kedveli ezt.
  16. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    74 órára tudom lehúzni ha figyelek ;)
    Könnyebb lenne ha egy területtel tudnék gazdálkodni belőle:cry:.

    De be kell érném azzal ami van :music:
     
    Kuzdern, DevilMókus és kukori80 kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Le tudom húzni én is ennyire, de akkor se tudod mindig 74 óránként aratni, csak minden másodikra és azt figyelni kell. Ez olyan, mint a tavaszi.
     
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Leho is itt van?o_O;):D. Még ara is emlékszem hogy a Maunak 7 élete van és 1 az Amaránt;):D
    Persze az hogy tudom meg élni tudok is vele az 2 külön dolog.;)

    Nem Proftól még messze vagyok. Úgy csinálok mint a japánok;)Mindenkitől elesem a jót és igyekszem összegyúrni.o_O
    Beko nemesítési ötletei, Réka piac elemzése , Toma röpi módszerei ,Csocsó pörgetési szisztémája ,Niki Precizitása stb stb;)xD
    Csak nem akar megkötni.;):D:D
    Nem azért írtam milyen okos vagyok:wuerg:Csak 1*-en nem utólag siratok valamit amikor kiderül hogy működik ,csak ma napig sajnálom hogy akkor nem voltak tartalékaim. :oops:
    Emiatt e téren ezt a luxust nem engedem meg magamnak, azóta várom a hasonló lehetőséget.:)
    Majd csak ide ér.;):D:D
    Szép estét.
     
    zagimichna, Ribiszke és Kuzdern kedveli ezt.
  19. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    Gratulálok a leendő szintlépéshez, egyre nehezebb dolgunk van... Nagyon szeretném, hogy mamutfát kapj a ládabontáskor, de nem vagyok ennyire optimista a ládák ügyében. 3 db „Vadrózsa” talányos fára tippelek. Bocsánat.
     
    Kuzdern, kovacsniki84 és DevilMókus kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Kiraktam a Kergére , és Kincses szigetre , a maradékot az Esőerdőbe . :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.