Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na végre... :D
    Erre azóta vágyom, amióta Csocsonál láttam a hatalmas számokat! ;)

    [​IMG]
     
    Gio, genka53, -Arturka- és 4 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sajnos az eladásuk ennél ötvenszer nehezebb. :cry:
     
  3. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves BackOffice!Gondoltam kavarok pár tápot a Szajkónak,igaz nincs még,csak úgy....piacra másnak,vagy marad raktáron!A kiírt 6 perc 40 mp helyett nekem csak 6 perc kereken egy táp!Gondoltam jelzek neked!!
     
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!

    >>ITT<< olvashatod a malomra ható bónuszokat.

    Véletlenül, a tölgyeden nincs kiváltva a Szupermalom rúna?
     
    Ribiszke és -Arturka- kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem is eladás volt a cél nálam. Nem vagyok egy piacra járó.. ;)
     
  6. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia kedves BackOffice:)Na látod ezt már el is felejtettem...és tényleg ki van váltva!:)Először nem is tudtam merre keressem,azt sem tudtam van ilyenem...de megtaláltam!Elnézésedet kérem!
     
    BackOffice kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Merre, merre? Hát bebattyogsz az erdei tisztásra, óvatosan, hogy le ne taposd a virágaidat, rá ne lépj a hangya kislábujjára, elsétálsz a tisztás közepén lévő tölgyhöz. Kicsit megigazítgatod a nadrágodat, hogy ne akadályozzon a famászásban és szépen, rúnáról-rúnára araszolva felkapaszkodsz a malom rúnáig. Nem is értem, ezen mi olyan nehéz. :D:D:inlove::inlove:
     
    ursa11, Ribiszke, Gio és 9 más kedveli ezt.
  8. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    HA-HA-HA!!!:)Hát még ha csak hangyák között kellett volna.....vannak vadabb állatok is most ott nálam...virág sehol,szép csendben elosontam a farkasok és medvék,na meg a méhek hada között!:)Fára mászásban jó vagyok,csak éppen az ágak között keresgéltem jó sokáig.....:):)Megleltem amit kellett,leesni sem estem és szerencsémre méhkaptárba sem nyúltam...HÚúúúú,ezt megúsztam!:)
     
    ursa11, Gio, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tudom, advent messze van még. :)
    Műsoron kívül, kibontottam 1000 db Smaragdos ládát.

    Íme az eredmény:
    upload_2020-8-16_22-5-21.png

    Jó ez így! Érdemes kint tartani a szép katicás gombácskákat. 8):)
     
    ursa11, Gio, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    xDxDxD
    Nem tudom, ki olvasta az eredeti írásomat, de jóval azután vettem észre a gépelési hibámat, miután entert nyomtam a "válasz küldése" gombra.
    Még szerencse, hogy visszaolvastam, ugyanis a hangya helyett hagyma volt a szövegben.xDxD
    Aki rá tud lépni a hagyma kislábujjára, annak egy évig naponta küldök egy zsemlét reggelire. xD
     
    ursa11, Ribiszke, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  11. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Nyitottam pár ládát vagy is a pöriseken kívül mindent :D szépen megtelt a pajta sok minden jóval hoztam pár képet. :)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Mesterségek ládája 836 db :
    [​IMG]

    Finom sütik ládája 1310 db:
    [​IMG]

    Forgatag cuccainak ládája 272 db:
    [​IMG]

    Smaragdos láda 237 db:
    [​IMG]

    Trágyás láda ll 59 db :
    [​IMG]

    Szépségláda 1318 db ezen meglepődtem egész jó dolgokat adott :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Tp-s láda 2021 db: Tp-s láda ll 291 db:
    [​IMG] [​IMG]

    Csp-s láda 6105 db: Csp-s ll 797 db:
    [​IMG] [​IMG]


    Ezekről a ládákról nem csináltam képeket mert nagyon sok lett volna de szépen adogattak. :D
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Ezen kívül még rengeteg ládám volt amiből 100-300 között volt nem csináltam mindenről képet és így hogy egyben nyitottam mindent nagyon is látszik megérte dolgozni értük rengeteg pluszt adtak és egy részüket a felhők adták. A végére kb. 750 db partypörit, kb. 5000 db szuper trágyát, kb. 1100 db szupertápot, kb. 350 M tp sok farmunkás kupont és sorolhatnám még. :) Sok pöris ládám marad viszont az tele van zöld pörivel is azokat is nyitni fogom csak várok olyan eventet ahova esetleg több növény kell és akkor lövöm el jó pár óra lesz mire bontom őket, de hátha adnak pár termés növelőt. :)
    A csp-s ládától többet vártam olyan 450-500 M de ez így is nagyon jó nem vagyok telhetetlen. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.8.20
    ursa11, Ribiszke, zsu34a és 20 más kedveli ezt.
  12. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Steve!
    De jó téged is látni. :inlove:

    És köszi ezt a látványos bemutatót. Igen, ilyeneket kellene észrevenni azoknak, akik csak fanyalogni tudnak az "értéktelen" eventnyereményeken.
     
    ursa11, Fatther, -vadocka70- és 10 más kedveli ezt.
  13. steve223

    steve223 Fórumfelvigyázó


    Vagyok csak nem sok idő jut a fórumra, de az egyik szemem rajtatok van. :D
    Az ládás felhőket szeretem a legjobban mert nem foglal plusz helyet és még is hozzák azt amit kell. :)
    Nem mostanra terveztem a nyitogatást, de látni akartam egy képet mert ha lesz topp előtte nullázni akarok de több órán át szóval próbálok kicsit előre számolni. :)
     
    ursa11, Fatther, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  14. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    26 db titokzatos tojás:
    [​IMG]

    Eredmények:
    [​IMG]
    • 6x TP tojás
    • 8x bájital tojás
    • 1x csillag tojás
    • 1x KKT tojás
    • 5x KKSZ tojás
    • 1x CSP tojás
    • 2x SZP tojás
    • 2x Szupertrágya tojás
    A 26 db tojás 1.820 óra alatt jött össze, ami 75 napot jelent, tehát 2 hónap 15 nap. A 2 hónap 15 nap alatt a felhősorból jön a tojások által:
    • 100 szupertrágya
    • 100 KKSZ
    • 20 KKT
    • 40 szupertáp
    • 5 csillag
    Kérnék még a Nyuszifüles felhősorból öt darabot ha lehetséges. :inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 19.8.20
    Ribiszke, zsu34a, zsani_apja és 7 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Nálam a gyakorlatban a 70 órás felhő azt jelenti, hogy 3 naponta tudom aratni, vagyis 78 nap alatt jön össze 26 db tojás.
    Most 63 db van (valahonnan még kaptunk), decemberig gyűjtögetem, ameddig összejön a 100 db :)
     
    Fatther, steve223, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Ez időfüggő tényező is, ki mikor végzi el a nagy aratást egy nap: én legtöbb esetben mindig ülök, és várok, mert 2-3 perc szokott lenni mindig hátra ebből a felhősorból. :)

    Imádom ezt a felhősort, ha 2 hónap alatt mindig ennyi jön, én nagyon boldog vagyok tőle. Megérte ez a felhősor! És az event is fantasztikusan jó volt, a húsvéti társasjátékos. :)
     
    Sauvage és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) én minden felhőt szeretek, ami a TP-n kívül is ad valamit :)

    Én szinte mindig reggel végzem a nagy aratást. 3 nap elteltével hiába érik be 2 órával korábban ez a felhő, amiatt nem fogok felkelni :wuerg::)
    Arra viszont tökéletes, hogy mivel nem aratok percre pontosan, akár még 2 óra csúszás is behozható a következő alkalomra. Ezért szeretem a dekoroknál és a felhőknél, ha 1-2 órával rövidebbek 24 többszörösénél :)
     
    ursa11, Fatther, steve223 és 5 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nekem ennyi van :inlove:

    [​IMG]
     
    Kuzdern és Sauvage kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma csak a szezon végett léptem be, fel sem keltem a megszokott időben. Parkolóra tettem magam a városban. De írhatnám, hogy kivettem a pihenő időmet. :D
    Valamit azért találtam... ;)
    [​IMG]
    Ezt csak azért hozom, mert drága testvéreink a cégnél már hívtam mindennek, Józsikám, Sanyi, Gyula, sorolhatnám. Szoktam mondani, hogy hallgatok mindenre. Mikor kiabálják, hogy ..-Klári! Már arra is felnézek. :D
    Ennyi lett volna a Gazdakör, Fő farmos megnevezésének rövid leírása.
     
    GA-BI-O-Farm, PalMa, Sauvage és 2 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nekem is vannak ilyen cuccok a raktáramban. Ez csak mellékesnek hoztam. Megyek feljebb, hogy miből szedtél ki PP- t, mert nagyon "elvagyok" maradva az eventtel. :D ;)

    hozom is:
    [​IMG]

    ___________________________________________________

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.20
    ursa11, steve223, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.