Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az enyém ennél jóval szerényebb: [​IMG] , de nem merném és szerencsére nem is sikerült a trágyadomb ládájából 40-nél többet nyitnom egyszerre :D
    Szia Tamás!

    Szerinted örülne neki Jancsika? xD:cry:xD Hát nem tudom, de emlékszem rá amikor Beko itt mesélte el, hogy neki valami nagyobb mennyiséget sikerült egyszerre nyitnia, sajnos a számok már nem jutnak az eszembe.. Bár lehet, hogy keverem a ládákat, mert ott mintha zöld pöri is lett volna a veszteséglistán .. :music::D
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.20
    Sauvage, GA-BI-O-Farm és HéricsBáró kedveli ezt.
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    nekem olyan nagyon átlagosan 40 ládából 600 körüli táp jön és 1-2 bónusz.
    Így a tippem:
    115500 trágya
    280 bónusz

    Na, most ellenőrzésképpen kinyitottam 40 ládát, 1040 trágya, 0 bónusz. Szóval a bónuszt túlbecsültem, de már így hagyom a tippet. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.11.20
    Sauvage, genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Vagy , kinyitom , és biztos én nyerek a tuti tippel . :inlove:
     
    Sauvage, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Zsu/Beko!
    Sajnos előfordul, hogy az ember egere "önálló életre kel", és emiatt nem azt az eredményt érjük el, amit szerettünk volna.
    A tippem: ~
    152.000 db trágya és ~ 220 db bónusz.
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Bekonak már többször sikerült félrekattolnia. Igen, nekem is rémlik hogy valami zöld pörit adó láda volt az, de igazából most ez a trágyás dolog is saját tapasztalata saját farmján...
    Jancsika: Gyorsabban visszagyűjti a ládákat, mint ahogy én beírnék tesztfarmra olyan ládát xDxD

    Hajrá :p:p
     
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája


    Szia Zsu


    Szerintem 31.200 db trágyát és 68 db TP bónuszt fogsz kapni.
    De kívánom, hogy kapj mindenből mindnél többet!:)
     
    Sauvage, genka53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára


    Szia :)

    Tippem: 161.460 trágya és 278 bónusz (+-x)
    Ennyi trágyát 2 óra nullázással is lehet termelni 8)
     
    Sauvage, HéricsBáró, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nyeremény nélkül nincs öröm. :p
     
    Sauvage, GA-BI-O-Farm, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Köszönöm, hogy ennyien játszottatok velem. :inlove:

    Utólag rájöttem, hogy a kérdést rosszul tettem fel, elnézést kérek. :(

    Hiszen én konkrétan egy nyitásra gondoltam (volna). Ha nekiállnék tesztfarmon 10x7700 Trágyadomb ládáját kinyitni, valószínűleg tízféle eredmény lenne.

    Ahogy korábban írtam, igyekszem az életem "hülye helyzeteit" a helyén kezelni.
    Követünk el hibákat, hozunk rossz döntéseket, lehetünk felületesek, lehetünk felelőtlenek. Nem szándékosan, hanem akkor és ott az úgy történik velünk. Okolhatunk mást, foghatjuk a körülményekre, kereshetünk bűnbakot, pedig csak saját magunkkal kellene jóban lennünk és elfogadni (uram bocsá': szeretni) magunkat tökéletlennek. xD

    Sok-sok hibát követtem már el ebben a játékban. Voltam szándékosan pazarló. Áldoztam már be sok értéket egy-egy cél eléréséhez.
    Én így játszom, így botladozom.
    Igen, arattam csatni nélkül, napok óta tartogatott bónuszok nélkül, bontottam már zöld pöris ládát is nagy mennyiségben.
    És akkor mi van?
    Igen, ha a zöld pörit és a trágyát végtelen mennyiségben lehetne raktározni, akkor ezek a hibák se lennének. Mégsem a fejlesztőket okolom az én hibámért.

    Tehát az eredmény:
    7700 db Trágyadomb ládája saját farmon, véletlenül kibontva ezt adta:
    upload_2020-11-12_20-6-16.png

    Való igaz, felszisszentem. Tamásnak el is panaszoltam azon nyomban, de semmi egyéb következménye nem volt se a játékomra, se az idegállapotomra. xD

    Mert .......
     
    farmerogirl, -vadocka70-, Sauvage és 19 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Kapsz tőlem egy lángost és egy zsemlét :D Mit szólsz hozzá ? Ez már elég csábító nyeremény?

    Szia!
    Teljesen igazad van, és az is úgy száll el a semmibe, mintha ládából bontanánk ki véletlenül. Kár, hogy nullázással bónuszt nem lehet szerezni... (bár a bónuszok megmaradtak, úgyhogy kár ebből nem érte a véletlen nyitással Bekot :))

     
    Sauvage, PalMa, Rékuci1111 és 2 más kedveli ezt.
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Jó sok! :p:)

    Toma nagyjából telitalálatot ért el. :)
     
    Sauvage, PalMa, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem csodálom, ez a mennyiség elég lesz erre az évre. ;)
    Szia!
    Bőven sok is lesz. :D Sajtot ne felejtsd el a lángoshoz! :D ;) Só az van... :p
     
    Sauvage, PalMa, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  13. mandano

    mandano Utánpótlás-írogató


    Szia. Kösz a játékot. A bónuszt eléggé alábecsültem. Talán azért mert már látni se bírom.
    Jön orrba-szájba, már 384 db van raktáron az életbe nem lesz elhasználva.

    Nekem egy kétezres nyitásom volt régebben. A fejlesztőket én se okoltam, de valami eszembe jutott.
    A szerszámoknál van a 100 darabos limit bontásnál. Értelme semmi. Ahol lenne, az pont a trágyadomb ládája.
    Ha már nem korlátlan az a bizonyos kupac.
    Ezt esetleg megfontolhatnák a központban.
     
    farmerogirl, Sauvage, strawberry49 és 4 más kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Már ne haragudj, de az egyik legjobb láda a trágyadomb ládája. Miért nem hasznos számodra a TP/TTP betakarítási bónusz? Mondjuk nem tudom Te hogy játszol, vagy mit helyezel előtérbe, én amikor csak tehetem az arany rekeszbe tuti azt rakom, a másik aranyba meg a TP betakarítási bónuszt, ez alól kivétel amikor az eventekhez kell az arany rekesz. Ilyenkor meg a kapott trágyát is el lehet passzolni jó áron.
     
    Sauvage, Kuzdern, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Szeretem az ilyen szenvedő, dicsekvő, fanyalgókat.
    Nem gondolják a játék készítők komolyan, hogy Te beteszel egy bónuszt a rekeszbe.
    Nem kell neked plusz állat, plusz fatermés vagy plusz TP vagy TTP.
    Ez még csak nem is gusztus kérdése, mert pl. hiába egészseges a kivi, a nem szereted, nem fogod megenni.
    De egy szerencsétlen bónusz mit vétett, hogy nem használod ?
     
    Sauvage, missuzy_53, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Olvasom, amit írtál, és megijedtem. Én sem használom ezeket a bónuszokat. És én is utálom a TP-s cuccokat, a teljesen értelmetlen TP-hajhászást, és a céltalan szintlépéseket. De nem szólok azok ellen, akik szeretik és használják. Ahogy Mandano sem tett ilyet. Csak annyit írt, hogy ő nem szereti. Én ebben semmi kivetnivalót sem találok.
     
    farmerogirl, Sauvage, missuzy_53 és 5 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Olvasom a bónuszos beszélgetést.
    Szerintem mindenki maga dönti el, hogy mi mennyire fontos neki.
    A TP nekem sem fontos már jó ideje. Ezért nincsenek kitéve olyan dekorok sem, amire érdemes lenne bármiféle rekeszes TP bónuszt használnom. Nálam is csak porosodnak a polcon.
    Nem akarom a fejlesztőkre fogni, hogy így állok a TP gyűjtéssel, csak halkan megjegyzem, hogy ha nem ilyen lenne a szintkövetelmény, talán még érdekelne is a TP. Hogy erről ki tehet, annak megfejtését rátok bízom. xD
     
    farmerogirl, Sauvage, missuzy_53 és 4 más kedveli ezt.
  18. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Nem csak TP-es cuccok vannak.
    Én szeretem használni a bónuszokat, remélem ezt lehet írni
     
    Sauvage, missuzy_53 és Kuzdern kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Ágianyu!
    mandano csak arról a TP bónuszról írt, amit a Trágyadomb ládája ad. Semmi másról nem. :)

    Lépj rá a lábujjamra nyugodtan, de azokat én sem használom.xD
     
    Sauvage, missuzy_53, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  20. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Bocsi, én az összes bónuszra gondoltam.
     
    Sauvage, missuzy_53, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.