Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Alapvetően megfelelően műküdik, viszont rájöttem a hibára, amit írtam az Unity-s topicban.
    [​IMG]

    A hiba az, hogy túl gyorsan csinálom. Egy idő után, ha gyorsan kattol az ember, beragad, és csak F5 után áll helyre ismét.
    Aki ezzel a jelenséggel találkozna, akkor érdemes kicsit visszavenni a tempóból. Én is ez tettem, és azóta nem jött elő a probléma.
    Kifejezetten örülök, és büszke vagyok a játék fejlesztői csapatára most, hogy legalább sikerült mostanra úgy összehozni az egészet, hogy leszámítva ezt a kisebb hibát, lehet normálisan nullapercezni és még nublonozni is. :inlove:
     
    vihence, Sali~*.*, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, itt lassabban kell csinálni. Az ólaknál a trágyázás és etetés között kell egy kis időt hagyni. De alapvetően működik. Nekem nem kellett F5-özni, mert hamar rájöttem hogy most nincs ugri-bugri. :D
    Pont most kérdeztem feletted, ha tudod esetleg a választ, akkor köszi.
     
    PalMa, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Törölheted, amennyiben nem futtatsz sehol se már Flash alapú játékot/programot.
     
    PalMa, rozo52, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi. :) Hűűűha: és azt honnan lehet tudni, hogy melyik program használja még? A Windows használja?
     
    PalMa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Köszi, hogy leírtátok, akkor még átgondolom.
     
    kukori80, PalMa, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma!

    Olvasom amit írtál, -igaz a hibatopikban nem jártam-, így nem tudom pontosan milyen hibák voltak ma a nublonoknál.
    10 órakor amikor megkaptuk az eventet a dekorok hatóidejében nulláztam a kliensben. Nem tudtam olyan gyorsan haladni ahogy megszoktam, de minden gond nélkül kiszórtam kb 10.000 vagy annál valamivel több tápot. (most lehet, hogy kikapok, hogy leírom )
    Utána az akkukat is gond nélkül be tudtam váltani, ott az ég világon semmi problémával nem találkoztam. Igaz amit beadtam farmos volt, így a bahás beadások elmaradása számomra újdonság volt, mert nem próbáltam, nem is volt szándékomban most a bahás készlethez nyúlni. Holnap délelőttre még tervezek pár kört újra, remélem akkor sem lesz semmi gondom.
    No szóval ne hagyd ki, ha terveztél és farmost adnál be szerintem.
     
  7. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia kukori80!

    Tegnap töröltem totálra a gépről a flasht és nem vettem észre hogy bármiben is akadályozná a gép programját.Windowsom van nekem is.Ha van flash alapu játékod külön azt viszont már nem nyitja meg csak egy fehér ablak látszik helyette.Ezért töröltem az ingyenes játékokat is.
     
    PalMa, Kuzdern és kukori80 kedveli ezt.
  8. rozo52

    rozo52 Haladó

    :) jól van na!!!!!..... ebben a nagy " nyugis játékban " azt sem tudom hol vagyok :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. köszönöm, köszönöm. :) Ezek szerint a Win. nem használja. Ott nem szeretnék bajt csinálni, azért kérdeztem rá.
     
    PalMa, -ágianyu33-, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    A Windows nem igényli a Flash-t. Nyugodtan törölheted.:)

    Érdemes. Ha nagyon gyorsan csináltad eddig, úgy hogy füstölt az egér, akkor kicsit vissza kell venni a tempóból, de különösebb probléma nincs jelenleg. Lekopogtam. :D
     
  11. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia, sziasztok!
    Nálam ma a kliens egész jó formában volt, nem tapasztaltam semmi rendkívülit. Tény, hogy fel kell venni Szalma Pali tempóját. :)
    Kedves farmtársamat is erre ösztökélem napok óta, hogy felejtse el az eddigi tempót :) Igaz nem könnyű, de hozzászoktat Palika, nálam ha gyorsabban szeretnék valamit csinálni, bal fenn a bezáró gomb piros lesz és egy kicsike kék kör forog pár másodpercig, aztán folytathatom tovább a dolgom. Ami nagyon zavaró, a futtatóba az a sok repkedő izé, mert sajnos azok az F5 frissítéssel sem tűnnek el. Elnézi az ember egy ideig a repkedő kis pockot és egyéb cukiságokat is, csak nagyon zavaró, amikor rátapad valamelyik valami olyan dekorra, amit le kéne szedni. Ugyan ez a helyzet a felhőn izgő mozgó dekorokkal is, reménykedek hogy ezek is hamarosan javításra kerülnek;)
    Nálam megy a piac keresője is és a nublonokkal se volt gondom, max. a felröpi mennyisége, na de végre már tudok nullpercezni az amaranttal és holnap már aktív lesz a szülinapi felhőm is és lefutok néhány kört:)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.1.21
    Marika312, Kuzdern, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Fel kell venni egy lassabb tempót és ugyanazzal a tempóval lehet csinálni.

    No letöröltem a Flasből az egyik sort, de ezt nem engedi: Adobe Flash Player 32 PPAPI - azt írja hogy zárjam be a Cromét. Bezártam, de akkor se engedi, folyamatosan ezt írja. De szegényke még nem tudja hogy úgyis én fogok győzni. :DMajd reggel letörlöm, ezért nem fogok kilépni. Eddig semmi változást nem láttam a gépen. Köszi a segítséget.
     
    PalMa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu!

    Volna egy nagyon halk kérdésem ezzel a felhővel kapcsolatban:
    Hóegér felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 162:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • baha szint x 4500 BTP
      • 3 db TP-s láda
      • 10 db Sörfesztiválos láda I
      • 1 db TP/TTP betakarítási bónusz L
    • Tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek helyezhetők rá. (Jégotthon, Jéglak, Jégkúria, Jégkastély, Jégpalota)
    Ez a felhő BTP szintszorzós bónuszt ad, így a besorolása alapján nem az egyéb bónuszok sorai közé kéne kerülnie? Lehet, hogy rosszul gondolom akkor elnézést kérek előre is.
    Megkérhetlek rá, hogy nézd meg ha lesz rá egy kis energiád?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Mi a gond Rozóka ?
    Jó nyugis játék, legalább visszaveszel a tempóból ::))
     
    rozo52, Kuzdern és kukori80 kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem szintszorzós bónuszt ad, hanem szintszorzós BTP-t.
    Egyáltalán nem ad bónuszt. Csak BTP-t, ládát és polcra tehető cuccot, ami szintén tárgynak számít.
     
    -ágianyu33-, -vadocka70-, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Amikor bezárod a Chrome-t, valójában nem zárod be. Akkor, csak az adott megnyitott lapfüleket zárod be, és a Chrome főoldalát. De, ekkor továbbra is futnak a háttérben a Chrome-ban lévő kiegészítők amiket saját kezüleg telepítettünk, és még egyéb a böngészőhöz köthető folyamatok is. A gép újraindításával sem feltétlen mész sokra, hiszen ha be van állítva hogy automatikusan induljon el a Chrome a gép indításával, akkor az összes Chrome-hoz köthető háttérfolyamat is elindul.

    A legegyszerűbb megoldás, ha futtatsz egy CCLeanert (pl. a Chrome-nál csak egy gyorsítótár törlést), és a CCLeaner teljesen bezárja, minden folyamatával együtt a Chrome-t. Ha Windows 10-ed van, a "Háttérben futó alkalmazások" menüpont alatt, a Chrome-től megvonod a jogot hogy a háttérben futhasson. Vagy feladatkezelőben, az aktív folyamatokban le tudod állítani az összes Chrome folyamatot, ami a háttérben is fut.
     
    vihence, PalMa, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen akkor ezt most nagyon benéztem, bocs érte... Megyek és berakom a kedvencek közé és pirulok egy picit :D:music::oops:xD
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Valaki kiszámolta már , hogy felhő , tojások , rekeszek stb mennyi TP bónusz van ? :inlove:

    Mennyi lehet a szorzó ? :inlove:
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hiába na, egy zseni vagy. :) Tényleg a CC bezárta és ki is tudtam törölni. :) Most már Te is megérdemelsz egy pálmás legyezgetést. :) Köszönöm. :)
     
    Fatther, vihence, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  20. zsuzsa-mama

    zsuzsa-mama Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Az életelixiremet szeretném eltávolítani, mert már csak dekoráció, de nem tudom, mert ha törölni akarom a felírat mindig rákúszik.(kerge kert) Volt már valakinek hasonló tapasztalata. Mi a megoldás !?
    Előre is köszönöm !
    Id:3894802
    Legyen szép napotok !
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.