Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Csak a Firefoxon működik nekem. Ugyanis ez magyar nyelven van írva. A Chrome angolul hozza ugyanezt.
    Én sajnos nem beszélem ezt a nyelvet azért. Így nem is próbálkoztam vele.:)
    A kliensen nem működik.

    Hopp most olvasom vissza és (el)nézést....
    A klienst használom csak. Működik.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.21
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A prémium farmvisszarendező funkciójáról van szó.
     
  3. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Üdv' mindenkinek.

    A kliensnél nálam rendben működik a farm visszarendező program, s úgy általában a többi is.
    Amit továbbra is hiányolok, az az "Enter" használata, ami sajnos egyenlőre egyáltalán nem működik sehol sem, ill. a felhők sajnos "nem jegyzik meg az utolsó beállítást", s ugyanez igaz a piacra, ha ezeken tudnának javítani, sokkal jobb lenne a "játékindex" ;) (szerintem).

    További szép napot, jó játékot kívánok. [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Havasi Gyopár!

    Két farmomon van prém. Egy kicsin és a gyöngyön. Mindkét verziót használom, a klienst is és a böngészőst is. Ha böngészős verziót használom akkor a Chrome alatt játszom, ha gondot észlelnék bármiben akkor Edge-re váltok, de ez ritkán fordul elő.
    A farm-visszarendezőt általában két-három naponta használom és általában a kliensben ott szoktam nullázni (egérrel)
    Az eventeket is kliensben kezdem el.
    Nem tudom tudtam-e ezzel segíteni. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok rá.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.21
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sorry elnéztem..
    De a kliensen működik a visszarendező... (Ugyanis csak azt használom, a gép "gyengesége" miatt.)
     
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Én kimondottan a farm visszarendező miatt veszem egy ideje a prémiumot (az ól nullázáshoz), ám a unity-ben még nem használtam. De a még flashben elmentett beállítások megmaradtak, így elvileg jó nálam is.

    Viszont ha már prémium - felfigyeltem egy furcsaságra (vagy hibára) a minap:

    A kliensben, belépéskor egy pillanatra felvillan a főfarm; utána (a megszokott módon) betölt a térkép és a hírek felület. ("Belépéskor a térkép mutatása" opció van beállítva.)

    Alapjában véve ezzel nem is lenne gond, viszont ezzel a pillanatnyi felvillanással együtt a prémiumos automata arató leszedi a főfarmon lévő fákat. Akkor is, ha én nem akarom; és természetesen mindenféle bónusz nélkül, hiszen azok aktiválására csak ez után kerülne sor. (Nem szólva arról, hogy így a főfarmon lehetetlen a fa-altatás.)

    Esetleg tapasztalt más is ilyesmit?

    A böngészős verzióban még nem ellenőriztem, valamint, hogy biztos legyek a dolgomban, ma este felírom valamelyik fatermés számot, amiből van kint a főfarmon, aztán holnap reggel ismét megnézem a kliensben.
     
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ládát bontok. Csak ezt, csak ennyit.

    Bónuszláda: 28 db
    upload_2021-1-18_19-24-59.png

    upload_2021-1-18_19-26-22.png
    Ismét nem fűzök hozzá megjegyzést.....

    Szia!
    Eddig nem is figyeltem erre, de holnap reggel majd én is feljegyzem, mit látok.
     
    Fatther, vihence, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  8. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Na ez a nap is eljött (pedig soha nem gondoltam volna...)! :inlove:xD

    [​IMG]

    Egy sárkánytojást szeretnék kérni. ;)
     
    Koppi, missuzy_53, Marika312 és 15 más kedveli ezt.
  9. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Na, ilyet még én se tudok. xDxD
    Gratula Kata! :D
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ősrégi prémes gazda vagyok. A flash verzióban is így volt valamikor régen többször is ismételt javítások ellenére is. Elég nehezen tudták kijavítani. Akkor megszoktam két dolgot: az egyik az, hogy a főfarmra csak végszükségben tettem ki fát. Ha ezt nem tudtam elkerülni az előző napi kilépésem előtt az automatát kikapcsoltam és már meg is oldódott ez a gond, csak akkor aratott amikor én akartam.
    Aztán javították, megszűnt ez a gond. Most fél órája belefutottam ugyanebbe a kicsimen, learatta a főn a fákat, no ez után kikpcsoltam ott is a faszüretet.
     
  11. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Kedves Kata_rzis szép estét Neked!

    Nagy vagy:inlove: Szívböl gratulálok:inlove:
    Megnéztem az én gazdakörömet ...... szóval merem állítani szorosan a nyomodban vagyok:cry:
    már nekem sem hiányzik sok, ha minden jól megy ........ és jól számoltam kb. 2121 januárjára kész leszekxD
     
    RRozika, Fatther, Kata_rzis és 3 más kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A világért sem kívánom Kata érdemeit kisebbíteni, de ebben az üres gazdakörben a Unity-t illeti a nagyobb "dicséret"... Nem véletlenül itt jelezte zölddel írva, és nem a Fórumjátékok topikban.
     
    Anulu73, Marika312, RRozika és 9 más kedveli ezt.
  13. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Bocsánatot kérek! Nem figyeltem odaxD
     
    Fatther, Kata_rzis, Koppi és 2 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Reméljük 2121-ben már nem lesz ilyen üres gazdakör...
     
    Fatther, HéricsBáró, vihence és 5 más kedveli ezt.
  15. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Köszi! Ezek szerint nem csak a szemem káprázott ;) Régmúltra visszanyúló tapasztalataim nincsenek, az biztos, hogy a flash-ben nem találkoztam ezzel. Persze, trükkök nekem is eszembe jutottak, de hát ugyebár nem azért veszel valamit, hogy utána trükközni kelljen a megkerülésére. Majd csak kijavítják ezt is, legalábbis bízom benne. (Valamint abban is, hogy nem csak 2121-re...)
     
    Fatther, vihence, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  16. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Pont ma olvastam egy cikket, hogy egy férfi elfelejtette a bitcoin felhasználófiókjának a jelszavát, amin 72 milliárdnyi forint van jelen. Tíz próbálkozása van a bejelentkezésre, ha a 10. is rossz, a fiókra véglegesen, örökre lezárul, senki se férhet hozzá, és oda a pénze. Nos, az illető a jelszót nem jegyezte meg, hanem leírta egy papirra. Azt meg elhagyta, így nem tudja a jelszavát a fiókjához.

    Ő lehet jobban járt volna ha megjegyezteti a jelszavát. :D

    (Bár nem célszerű a jelszavunkat megjegyeztetni sehol se! Senkinek se javaslom! De ő lehet jobban járt volna.)
     
    RRozika, Fatther, vihence és 2 más kedveli ezt.
  17. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Hát, lehet, hogy nem célszerű, de én élek ezzel a kényelmi szolgáltatással, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Azért írtam csak, mert tegnap átfutottam a csevegőt, és láttam, hogy az egyik játékos azzal bajlódik, hogy nem jegyzi meg a játék a jelszavát. Lehet, hogy pont ez az oka? Na mindegy. Csak egy szösszenet. :)
     
    Fatther, vihence, Koppi és 2 más kedveli ezt.
  18. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Tudom hogy kényelmi funkció.
    Azt is tudom hogy nagyon sokan szeretik használni ezt a funkciót.

    Csak, sajnos egyre több az átverés és a csalás, és arra hajaznak, hogy ezeket a mentett adatokat szerezzék meg tőlünk.
    Ezért nem szabad kattintani sehová se gondolkozás nélkül, jól nézzük meg mit nyitunk meg és honnan.

    És ezt tényleg jó szándékkal írom! :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 18.1.21
    Fätum, RRozika, -vadocka70- és 3 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Ma reggel nem találkoztam felvillanással egyik farmon sem :) Mindkét prémes farmon stabilan a térkép jött be nyitóoldalként.
     
    Havasi_Gyopár és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Én másképp láttam. Ma reggel a böngészős verzióban arattam. Nálam betöltéskor ugyanúgy felvillant a főfarm, mint a kliensben és úgy néztem, a fák is ekkor "aratódtak" le (és nem akkor, amikor a területre léptem). A délelőtt folyamán újra érnek a fák, megpróbálok még egyszer ránézni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.