Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Hupsz! xDxD
    Ezek szerint én a herceget fehér lovon és nem fehér havon várom. 8)8):p

    Túl korán volt még, amikor azt írtam. :oops::(
     
    Farmer*54, mimi, -vadocka70- és 5 más kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nééé már a csokika nem is elég neki, herceg kell, meg fehér ló, na jóóóó. :D ;)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.17
    genka53, Fatther, mimi és 7 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ja, és a rózsa is fontos. Lehetőleg vörös. :music:

    Kösziiiii!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.17
    genka53, Fatther, mimi és 7 más kedveli ezt.
  4. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Bocsi :D
    Franciásan fokhagymás fűszervajjal :D lehet finomabb lenne ..
    Nem tudtam kihagyni .. A szakma még itt is kísért.. ;)
     
    genka53, mimi, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  5. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Szia Beko! Szeretném javasolni, hogy a jövőben az ajándékoknál a fa helyett használjátok inkább a deszka vagy léc szót. Megint kezdődik a próbálkozás a fa=FA témakörben és meg sem áll 15-ig.
     
    Fatther, mimi, -vadocka70- és 4 más kedveli ezt.
  6. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Sziasztok :)

    Beko :), viccesen ajánlottad hogy az eventek ismertetőiben hibákat rejtesz el :D; amint láttam ez sokak tetszését elnyerte :p...
    Szerény véleményem szerint, akarva és akaratlanul is gyakran bakizunk ;), szándékosan pedig inkább ne tegyük
    :eek:!!!
    Ne feledd hogy a Ti írásotok etalonnak számít 8), sok játékosnak eszébe sem jutna a hibákat felülbírálni, inkább a "példát" követve ő is helytelenül használná azokat a szavakat -.-; és persze mint tudjuk: az írott szónak hatalma van...:inlove:
    De, persze ez csak egy vélemény a sok közül ;), teljességgel figyelmen kívül is hagyhatod :).
    Summa summárum: tégy úgy, ahogy jónak látod 8)!!!

    Eredményes és örömteli "munkát" kívánok :)!!!


    "Szavakban gondolkodunk, mert a gondolat a szónak köszönheti legmagasabb rendű és legigazibb létét."

    Georg Wilhelm Friedrich Hegel
     
    genka53, Sali~*.*, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  7. *bálint*

    *bálint* Fórum hercege

    Szia! :)
    Gondoltam hogy a lovas lesz a hunyó:p
    Mert azt nem is láttam az animációnxDxD
     
    genka53, Sali~*.*, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz Beko!
    Szerintem rátapintottál a lényegre! A "Fa építőanyag" megnevezés szerintem tökéletes, mert a központ által kötelező elnevezés a "Fa" benne van, és a magyar nyelv sajátosságait is figyelembe véve az a plusz 10 karakter nem okozhat gondot a BP-nek sem! Azzal együtt a kezdő játékosokat sem ártana egy kicsit felvilágosítani, hogy mi a különbség a Fa (építőanyag) és a FA (FarmArany) között! Köszönöm, ha elolvasod!
     
    genka53, Fatther, mimi és 5 más kedveli ezt.
  9. Lindus1226

    Lindus1226 Fórummogul

    Szelídgezstenye a termés neve :)
     
    Fatther, Gio, mimi és 5 más kedveli ezt.
  10. Lindus1226

    Lindus1226 Fórummogul

    Árúról
    Szüskéges

    (remélem, lassan megszerzem a holnapi reggelinket ;))
     
    Gio, csio70, BackOffice és még 1 ember kedveli ezt.
  11. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz kedves Beko!
    Szerencsére én nem vagyok érintett a "Spam sarok" ajéndék cserebere topikban kivesézett esetekben. Viszont azt munkát, amit ott végeztél, csak a legmagasabb elismeréssel, a dicséret legfelső fokával tudom honorálni! További erőt, kitartást, lelkesedést kívánok az összes további munkádhoz!
     
    -ágianyu33-, Fatther, mebajah és 7 más kedveli ezt.
  12. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz kedves Beko!
    Elnézést kérek, hogy újra írok! Nem téged okollak, de egy régebbi hozzászólásom köszön vissza a denevér bőregér témában. Régebben szóvátettem, hogy denevértápot keverhetek, de azt a bőregérrel etethetem meg. A "Csúcskérkedés" event beadandói listájában a 39. sorban 5 devérért 12 denevértáp jár. Hiába keresek denevért a piacon vagy a pajtában, csak bőregeret találok. Tudnál lépéseket tenni ezen visszásság megszüntetésére? Azzal is tisztában vagyok, hogy a fordításnál a német Fledermaus szó tükörfordítása van használatban a játékban, de akkor csak azt kéne használni és nem mind a kétféle szót. Vagy bőregér vagy denevér, de akkor mindenhol.
     
    Gio, Fatther és mimi kedveli ezt.
  13. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ez már nekem is okozott gondot, keresőbe írva nem mindegy. :)
     
    Gio és Fatther kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Hú, de nehezet kértek.o_O
    De egyet értek veletek maximálisan, mint játékos.
    Hogy moderátorként mit tudok ez ügyben tenni, azt végiggondolom és egyeztetek Csocsoval és Kazimirrel.
    Egy utat ismerek, de a hatékonyságáról még nincs saját tapasztalatom... Majd kiderül. ;)
     
    genka53, Gio, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Fura módon magamat idézem....xD
    Azt írtam pár órával ezelőtt, hogy "Egy utat ismerek, de a hatékonyságáról még nincs saját tapasztalatom... "

    Jelentem, van tapasztalatom. :eek: Most vettem észre, hogy egy névváltoztatást sikerült átvinnem a rendszeren.
    Ez a dekor eredetileg az "Alpesi vízisí" nevet viselte. (Meg ne kérdezzétek, hogy miért! :p)
    Most pedig Meglepi pille névre hallgat. (Sali drága, én is keresztanyu lettem )xDxD
    Tehát ez a javítási kérelem sikerrel járt.
    [​IMG]

    A bőregér megváltoztatása nem lesz egyszerű, de talán mégis menni fog. 8)
     
    .barbi1., mimi, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Beko!:inlove:
    Gratulálok! - fog ez menni! ;) Nem tudom merre jársz, hiányzol "csak ennyi!":sleepy:
    [​IMG]Üdv. Sali~*.*:p
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.17
    mimi, genka53, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Merre járok?
    A napokban megcsináltam az elmaradt aktualizálásokat (felhők, ládák stb). A bónuszlexikon pontosítása jövő hétre marad.
    Egyébként pihenni fogok.
    Tudod, kimert kútból nem lehet vizet húzni. Időt kell hagyni arra, hogy újra töltődjön.
    Én most ilyen kimert kútnak érzem magam. :(

    A bőregeres (és még két másik) javítást megpróbálom mielőbb elindítani a hivatalos útján. A Mekegő táncost is jó lenne Bégető táncossá átkeresztelni és a válogatásoknál (ól, fa, dekor) van még egy komoly megjelenítési hiba, aminek szeretnék véget vetni (végre).
    Ennyi a tervem decemberre. Ezen kívül csokis recepteket írok, olvasok és ülök a kispadon zenét hallgatva. (Nem érem utol magam a visszahallgatással. Még csak a 25. oldalon tartok. xD)
     
    strawberry49, jófarmerlány, Gio és 11 más kedveli ezt.
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Csak köszönök neked. :)
     
    jófarmerlány, BackOffice, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  19. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Nem tudom megy-e az "elírásvadászat", de én találtam egyet...
    A kompenzációról szóló hírben : "kinyitja szombati a zoknit.";) idézet Tőled!:D
    Kapok zsemlét?:D
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Naná! xDxD Kettőt is.

    El se tudtam olvasni hirtelen, mit írtál. Vagy én írtam? :D8)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.