Visszajelzés Kincskeresés event csevegője - 2021. május

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 11.5.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "Kincskeresés" event csevegője

    okt képsorok.png

    Az event kezdete várhatóan: 2021. május 12. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2021. május 18. (kedd) 14:00 óra

    Event jellege: malomban előállítandó eventnövényes, növénytermesztős, felröppenős
    Eventnövények:
    Északi irány virág (hosszabb érési idejű),
    Trópusi dugó (rövidebb érési idejű)

    Az event felreppenője: Titkos üzenet

    Különleges kellékek: Rejtélyes tekercs
    valamint Kalóztoll és Kalóztérkép

    Event elkezdéséhez szükséges szint:
    14. farmos szint és a Bölcs Tölgyről kiváltott Baha elérése


    Az event a baha ültetvényen játszódik.

    A feladat az eventórából, a Hírek felületről és a Baha ültetvényen megjelenő eventbejáratból érhető el:


    [​IMG]



    Az event ismertetőjét >>ITT<< találjátok.


    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot
    a farm nevével és ID-számával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre:
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:
    Panaszkönyv

    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!
    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend


    .
    Copyright © 2010-2021 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    Kuzdern, stellácska26, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Ismét bahás event érkezik a játékba.

    Nem olyan régen, 2021. januárjában volt egy hasonló event. (Barlangkutatás)
    Nem lesz nehéz talán feleleveníteni, milyen tapasztalataink voltak a megoldásban.

    Most is kezdő eventnövény nélkül indul az esemény.
    Mi magunk döntünk a saját időbeosztásunk alapján, hogy melyik érésű növénnyel indítjuk a játékunkat.

    A malomban keverjük meg az induláshoz a kezdő eventnövény magjait. Majd a felszaporítás következhet.
    Gyűjtenünk kell a felröppenőt, hogy a beadás zavartalanul haladhasson.

    A malom rejtett zugában gyűjthetjük a különleges kelléket - Rejtélyes tekercs - a majdani másik eventnövény keveréséhez.

    A haladási sáv ajándékai között félidőben az event felhősora vár. A záró feladatban egy "Piccolo" titokzatos láda rejtőzik a nyeremények között.

    Várjuk a terveket, a számításokat és a figyelemre méltó észrevételeket, hogy a csevegőbe betérő olvasó gazdák is hasznosíthassák azokat.
    Ismét összegyűjtjük itt a konkrét adatokat, hogy koncentrált segítség legyen mindenki számára.

    Köszönjük!
    Számított eventnövények, felröppenők:
    Imi* Játékostársunkról #4



    Kellemes szórakozást, sikeres játékot kívánunk!
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.21
    kissricsi2002, _Ilona49_, Babuxx és 20 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Jó event elé nézünk;) A felhő kicsit hosszú érésű, és a szigetet jobban támogatja;) De sebaj, valamikor még oda is jöhet bővítés;)
     
    Éva0315, marcsi152, csio70 és 8 más kedveli ezt.
  4. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gazok:
    Trópusi dugó: 9.750 db
    Északi irány virág: 6.510 db

    Felröppenő:
    Titkos üzenet: 2.180 db
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm a számolást!
    Első ránézésre nem tűnik soknak;) Aztán majd meglátjuk;)
    Még nem tudom melyikkel fogom kezdeni!
     
    Éva0315, mani2004, barbi021951 és 6 más kedveli ezt.
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Részemről tetszik az event, csinálni fogom, a hosszabb növénnyel, hogy ne kelljen állandóan ezzel foglalkoznom és annyi nyersanyagot felhasználnom (pl. trágya). A múltkori hasonló mechanikájúnál nehézkes volt a röpik száma*~, remélhetőleg ezzel nem lesz baj most, de természetesen valami hosszú növénnyel készülök, mint saguaro, ixora vagy sisakbab, majd megnézem mivel hogyan állok. A taktikám továbbra is az lesz, hogy a felhőig csinálom meg, számomra a Piccoló láda nem olyan vonzó, hogy apait-anyait beleadva extrázzak, mert a teljes végigvitel nem sétatempó, a felhőig meg lehet csinálni simán. A felhő tetszik, semmi extra (számomra a ládát is adó felhők vonzóbbak), mert már minden rúnát kiváltottam Bahán, ami eddig van, így a szintrendszer számomra már érdektelen, így magáért az event öröméért, a teljesítés élményéért csinálom.
    Imi*-nek köszönöm a számolást! :)
    Bárki, bárhogyan csinálja, kívánok neki élményt, örömet, sikert! :)

    *~ emlékszem, hogy nekem, akinek nincsen csak egy Pannim a tölgynél és akkor is hosszú növénnyel készültem, akkor éppen, hogy meglettek a felröpik az event végére. Akkor is csak a felhőig csináltam meg, és utána még szorgosan ültetgettem más növényt.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.5.21
  7. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Csupa tp-t ad, ez számomra érdektelen, de azért valószínűleg megcsinálom, mert miért ne? Nincs semmi különös dolgom a bahán, belefér. Meg a szezonpontokat be akarom gyűjteni.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    marcsi152, mani2004, barbi021951 és 12 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt hiszem, a hosszabb növénnyel fogok kezdeni...:music: Gyorsan letermelem zöld cseppel... utána a röpi gyűjtés és a rövid növény talán jobban időzíthető lesz az időmhöz;)
     
    Éva0315, stellácska26, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  9. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen a számolást...Még nem tudom nekiindulok -e majd holnap kiderül....
     
    Éva0315, marcsi152, barbi021951 és 4 más kedveli ezt.
  10. imelda100

    imelda100 Utánpótlás-írogató

    Köszi a gyors számolást. Én a hosszúval kezdek, de a picolo ládát is meg szeretném szerezni, mert amióta farmaranyfát adott, azóta valahogy a kedvencem lett ez a láda:):)
     
  11. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Azt hiszem ez volt az az event, amit előzőleg sokan nem tudtunk befejezni, köztük én sem. Remélem most nem ilyen lesz.
     
    Éva0315, fancsaly, aida2330 és 6 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban jó dolgokat adhat...
    Én most gyűjtögetem a menüben, hátha ha többet nyitok egyszerre akkor nagyobb lesz az öröm;)
     
    Éva0315, bubafejgingo, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Én úgy gondolom, hogy a 7 órás növénnyel kezdek, mert a felröppenő esélye nnek nagyobb, miután hosszabb. A malmokat beprogramozom hogy csak az utolsó rész legyen szabad és az 5 óránként kapottat oda teszem, elrejtem, hogy ne látszódjon vagyis adja a rendszer a következő 5 órakor is a rejtélyes tekercset.
    A felhőre igazából nincs már szükségem, de még lehet, mert ki tudja mit hoz a jövő :D Talán még hasznát veszem... Egyedül ez mozgat meg a felhő adományából: farm szint x 800 TP. Viszont a poccolo ládának örülök.
    Szia Imi, köszönöm szépen a számolást.
    ***
    Azt hiszem a felröpik gyűjtésében nagy hasznunkra válik, mint máskor is a Maja maszk. Ha megszorulok előkapom.
     
    Éva0315, Fätum, bubafejgingo és 14 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A normál rész a felhőig tart;) A többi ráadás!
     
    Éva0315, bubafejgingo, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  15. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia!

    Köszi Imi, bíztam benned, nem tűnik vészesnek
     
    Éva0315, Kuzdern, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A számok jók, nálam is ezek jöttek ki ;)
    Van akinek ez könnyen teljesíthető, alacsonyabb szintén ugyan az, mint a múltkori Bahás event.
    Nem egyszerű letermelni 1 területen több mint 16 ezer gaz és közben élég tetemes mennyiségű felröpit összevadászni.
    Rövid gazból 17,2 kör, hosszú gaz 11,5 szükséges, hát nem tudom, vannak kétségeim. Fel kell kötni a gatyót hozzá, az biztos;)
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek:)
     
    Éva0315, Fätum, bubafejgingo és 13 más kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy tervezem a hosszúérésűt lezavarom zöld cseppel:music: utána ráérünk taktikázni;) Remélem valami bónusszal is kegyeskedik a kerek kerék... s máris nem kell 11.5 kör;)
     
    Éva0315, bubafejgingo, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Mondjuk a kezdéshez kell jól megalapozni az biztos. Nálam nemsoká Ixora lesz ültetve .
    Ellentétbe veled én röviddel kezdek, miután 14-kor kezdődik az event, estig a rövidből többet le lehet termelni, meg gyűjteni némi rejtélyes tekercset.
    Persze a kereket majd használom, viszont ha nem jön össze terménybónusz kb. 50 p.pöriből, most be fogok vetni 1 növénybevitelit, vagy Jack-et, még nem tudom;)
     
    Éva0315, bubafejgingo, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  19. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Bocs de új Jack-et honnét szereztek, mivel az már nem tudom mennyi aratás után már nem ad csak tp.-ét
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most, hogy így mondod... Holnapig átgondolom:music: valóban többször lht aratni estig a rövidet... és még időm is lesz rá!
    Jack nincs a tarsolyba... kimerültek mindannyian:wuerg: Növényes meg bizony tényleg jól jön;)
     
    Éva0315, marcsi152, ildiko44 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.