Konyhaasztal a törzsasztalon - nem csak receptekkel

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: nemzsu, témanyitás ideje: 2.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Csevegőtopik a konyhából.
    Kalandjainkról, sikereinkről, kudarcainkról vagy csak a konyhai hétköznapjainkról.

    Tegye fel a kezét, aki járt már így: ;)
    - Hová a manóba tettem azt a receptet, amit múltkor használtam? Mi is volt a neve? Hol olvastam? Kitől is kaptam?
    - Mi a csudát főzzek ma/holnap/hétvégén?
    - Olyan jól sikerült az a múltkori ebéd, hogy dicsérte a család. Kár, hogy nem jegyeztem fel, hogy csináltam.

    Ez a topik arra való, hogy ezeken a helyzeteken segítsen, ha tud.

    Nem az a cél, hogy virtuális szakácskönyv legyen. Csupán annyi, hogy legyen itt mit olvasni, ötleteket meríteni. Feltéve, ha jön ide írni valaki.

    Számtalan receptoldal van a neten, a bőség zavarával. Én gyakran elveszek közöttük. Rengeteg receptújságom van. A rengeteg szó ki sem fejezi. Mondjuk úgy, hogy könyvtárnyi. Kikapcsolódás számomra azokat nézegetni, ötleteket meríteni. Talán van még rajtam kívül itt olyan játékos, akinek ez a téma érdekes lehet.

    Gyertek ide, pötyögjétek be a recepteket, vagy csak annyit, hogy éppen mi volt a menü. Bármi is az. Igen, legyen egyszerű (vagy annak tűnő) hétköznapi menü is, hiszen az esetek jó részében ez okozza a nagyobb fejtörést (nálam).
    Mert hátha (többed magammal) a homlokomra csapok, hogy "de szeretem én azt", vagy "milyen jó lenne enni/főzni/sütni olyat", vagy "hogy ez miért nem jutott eszembe?".

    A törzsasztalos topikokban gyakran szóba kerül, hogy ki mit főzött, sütött. Tehát a téma nem idegen. Gyertek ide is!

    Itt remélhetőleg visszakereshető (lesz) egy-egy recept, nem kell oldalakat átgörgetni más témáról.

    Akinek van kedve és ideje, írja le ide, hogy éppen mit főzött, sütött. Ezt teheti vázlatosan, vagy kidolgozva. Nincsenek kőbevésett elvárások.

    Jöhet bármilyen recept, akár hivatkozva arra, hogy honnan van, csak külső link ne legyen, mert az nem engedélyezett. Az fontos, hogy olyan legyen, ami el is készült általatok.

    Itt nincs nyeremény, mint a konyhás fórumjátékon, nem is annak konkurenciájaként kel életre ez a topik. Ez egy kötetlen, de tematikus, konyhás csevegő.

    Remélem, akad beszélgetőtársam időnként!;)
     
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Hehe, máris jövök a mai vacsorával.
    Szóval receptújság. Az októberi Nők Lapja Konyhában több oldalon keresztül taglalják a "Hasselback módra" technikát.
    (Aki meg akarja venni, talán holnap még talál ilyet az újságosoknál. Mivel kedden jön a novemberi száma, szerintem hétfőn már nem lesz kint a standokon az októberi szám.)

    Jaj, nehogy valami nagy dologra gondoljatok!
    A Hasselback burgonya egyszerű, sütőben sült krumpli, amit sütés előtt be kell irdalni.
    Ma ez volt a vacsora. Az utolsó morzsáig elfogyott.
    Már az újság megjelenésekor megtetszett a fotó erről az ételről és mivel minden hozzávalóját szeretjük és nem is nagy ügy megcsinálni, vettem hozzá szép egyforma krumplikat. Aztán úgy elfelejtkeztem róluk, ahogy van. xD
    Mivel ma (szokás szerint) plusz egy barátnő betoppant délután, aki valami miatt nagyon szereti a főztömet, nem vallhattam szégyent valami "vajaskenyérfélével". Eszembe jutott a zacskónyi krumpli. Jó gondolat, mi? Lehet brillírozni sütőben sült krumplival. :D

    Félszavakban a recept:
    Sütő bekapcs 230 fokra.
    Krumplikat meghámoztam és 2-3 milliméterenként a krumpli 2/3-ig beirdaltam. Átvágni nem szabad.
    Olvasztott vajba fokhagymasót tettem és alaposan megkenegettem a krumplikat vele.
    Sütőpapíros tepsibe tettem és betoltam a forró sütőbe.
    A kenegetést 4-szer megismételtem sütés közben.
    Szép pirosra, ropogósra sült, de a közepe krémesen puha lett. És látványnak sem volt utolsó.
    Fűszeres tejföllel, kőrözöttel és zöldségekkel ették a gyerkőcök.

    A recept aprított fokhagymát ír az olvasztott vajhoz, de a lányok szülinapi buliba indultak, emiatt a fokhagymasó célszerűbbnek tűnt.

    Nem gyors kaja, hiszen a krumplinak jó egy óra kell, mire egészben átsül. Azonban az előkészületi idő is kevés és csak pár hozzávaló kell. Laktató étel és kimondottan örültek a lányok, hogy nem volt hús a mai vacsorához.

    Máskor is csinálok majd ilyet.
     
  3. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Az én vacsim még ettől is egyszerűbb és gyorsabb volt. Teflon serpenyőben felforrósított egy evőkanál napraforgó olajon megsütöttem két szelet 6-7 mm vastag sertés parizelt amin a "huzatját" rajtahagytam,ettől kosárkaszerűen felpöndörödik,bele ütöttem két tojást,sóztam,borsoztam,meghintettem pirospaprikával.Piritott rozskegyérrel,céklával elfogyasztottam.
     
    Csacskamacska, -W-595-, szöszi50 és 12 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Klári!
    Idehoztalak. Hogy megmutassam neked is ezt a helyet. Remélem, megtalálod a válaszomat. (Ha mégsem, szóljon valaki Klárinak! ;))

    "Tartozom" neked egy tapasztalat megosztással.
    Kipróbáltam az említett tojáshabos almatölteléket.
    Nem ájultam el tőle. Finom volt, kellemes állagú és különleges. De ha "igazi" almás pitére vágyom, inkább a régi módszert választom.
    De a gyerekeim és a vendégek teljesen odavoltak tőle.
    Szóval nem is tudom, hogy ajánljam-e vagy sem.

    Sokat segítettem, mi?xD
     
    Csacskamacska, -elzemari-, -W-595- és 9 más kedveli ezt.
  5. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Még vagy két hónapig nem vagyok a magam konyhájának "ura"", pedig ezt a krumplit rögtön csinálnám. Nemzsu, ez brilliáns. Mondom az én héjában sült variációmat.
    Előkészítés:
    Egyforma krumplik, csak középen bevágva, de nem egészen.
    Igazi (füstölt és nem pácolt) kolozsvári szalonnából vékony szeletek, a bőr maradjon a szeleteken, amik olyan szélesek, mint a krumplik, centinként bevagdalva.
    Hagyma vékony karikára vágva.
    Bors vagy piros arany vagy semmi fűszer.
    A szalonnát héjával kifelé a hagymakarikával a krumpli nyílásába rakjuk, pici vajdarabkával megtetézzük, mehet a jó forró sütőbe. Pár perc múlva közepes lángon folytatjuk a sütést, amíg a krumpli meg nem sül, a szalonna héja nem ropogós. :)

    Ilona! Ezt a párizsi kosárkát én is szoktam csinálni, amíg a gyerekek otthon laktak. Jó hogy eszembe idézted. :)
     
    _Ilona49_, -W-595-, szöszi50 és 11 más kedveli ezt.
  6. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Köszönöm a lehetőséget,hogy itt lehetek! :)

    A mai ebédünk: lencseleves füstölt hússal és amerikai palacsinta juharsziruppal.

    Tegnapelőtt töltött krumplit készítettem,mire észbe kaptam már el is fogyott! :)
    4 db. jó nagy krumplit héjában megfőztem. Amikor megpuhult,leszedem a héját,kettévágtam és kivájtam a belsejét. A töltelék egyszerű,ami éppen van itthon. Pl. én most így csináltam: a kivájt krumplit,főtt tojással,darált hússal (maradék bolognai szósz) egy kis főtt csirkemellel,1 egész tojással,összekavartam. Mivel a leves amit főztem elég sűrű lett zöldségileg abból is tettem a masszába. Sóztam,borsoztam. Megtöltöttem a krumplikat és megkentem tejföllel. Beraktam a sütőbe sülni,a tepsibe csurgattam egy kis étolajat.Amikor már szépen pirosodott megszórtam reszelt sajttal. Egyszerű és finom! :)
    Mivel sok mindent lefotózok,így a töltött krumpliról is van képem! :)

    Szia! :)

    Mit is mondjak,sokat segítettél! :) Párszor elolvastam,de nem értem! ;) ( lehet túl fáradt vagyok? ) de próbálkozom "megfejteni" :)
     
    szöszi50, anyád10, fénylő. és 9 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia Klári!
    Köszönöm a töltött krumpli ötletet! Ilyennel én is sikert aratnék itthon.

    A mesealmásról "beszélgettünk" múltkor.
    Idemásolom az én írásomat, amit neked írtam néhány hete az Épekhez. Hogy ez a receptem is kéznél legyen, ha kell.
    Akkor írtam neked, hogy ki fogom próbálni a kolléganőm ötletét az almatöltelékkel. Erről írtam azt a pár sort (amit nem értettél).


    Ahogy látod az én receptem szinte szóról szóra ugyanaz, mint a tiéd xD(hupsz, nem is az én receptem, mert anyukám sütis füzetéből való) :music:
    Hozzávalók: 50 dkg liszt, 1 cs. sütőpor, csipet só, 20 dkg cukor, 25 dkg margarin, 2 dl tejföl, 1 tojás

    Amit én másképp csinálok, mint te:
    - Az almát hámozás, reszelés után meglocsolom citromlével, kevés őrölt fahéjjal, őrölt szegfűszeggel, vaníliás cukorral és ha nagyon savanykás, akkor cukorral ízesítem, de nem dinsztelem meg, csak nagyon-nagyon alaposan kinyomom belőle a levét (jaj, de szeretem azt a fűszeres almalét meginni utána:p).
    - Nem szoktam megszórni a tésztát semmivel, mielőtt ráteszem az almát, mert nagyon kifacsarom belőle a levét.
    - A tészta tetejét nem kenem meg tojás sárgájával, ezért nem olyan szép barna, mint a tiéd, hanem egészen világos. De ropogós lesz, ha megsül. Porcukorral megszórom, ha langyos.

    A kolléganőmtől pedig azt hallottam, hogy ő három tojás sárgájával csinálja ugyanezt a tésztát és a tojások fehérjét nagyon kemény habbá veri, ebbe keveri bele a lecsöpögtetett, ízesített almát és ezzel tölti a lepényt. Kicsit meglepődtem az ötleten, de annyit megér, hogy egyszer kipróbáljam.

    Ezt a tojáshabos tölteléket kipróbáltam azóta és erről írtam neked a korábbi hsz-t
     
    Csacskamacska, fénylő., genka53 és 7 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igeeeen! Pontosan ilyenekre gondoltam. Köszönöm az ötleteket! Gyertek máskor is. :inlove:

    Most nincs valami jó kedvem, de a napokban elmesélem a mai ebédet. Azért, hogy legközelebb tudjam már, hogy mit csináljak másképp ebben a receptben.
     
    -ágianyu33-, -W-595-, szöszi50 és 8 más kedveli ezt.
  9. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Sziasztok! :)

    Elmesélem az egyik ,,megúszós" ételünket, amivel rövid idő alatt, zéró energiabefektetéssel lehet szépen tarolni :) Képzeljétek: a leendő anyósom tanította! Igen, van ilyen, a mai világban is, hogy ,,anyós" tanítja türelmesen a leendő menyét a fia kedvenc ételeinek elkészítésére! :)

    Szóval...Csirke felsőcombot veszek, annyit, ami beteríti majd a tepsit. Kell még néhány közepes méretű burgonya és 2 csomag (kb. 1 kg) savanyú káposzta. A krumplit héjában megfőzöm (ne essen szét!), addig pedig kicsit elősütöm a csirkét. Fontos, hogy semmi más fűszert nem rakok a husikra, csak sót. Ha félkészre sült a csirke, kiveszem a sütőből. A krumplikról leszedem a héját. A csirke tepsijét (ami eddig kisült a csirkéből, az benne marad!) kibélelem alul a savanyú káposztával. Erre jönnek a krumplik, majd a tetejükre a csirkecombok. Megy vissza az egész a sütőbe, amíg a csirke ropogósra sül. Nagyon finom lesz rajta a sós, ropogós kéreg, a káposztát átjárja a csirke zamata, a krumpli pedig egyszerre lesz puha és szaftos :) 3 az 1-ben! :)
     
    Csacskamacska, Arwen69, -W-595- és 17 más kedveli ezt.
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ez a vesztem. Most megint elkezdek recipét gyűjteni. :D:D Ez is tetszik. Alkotó fajta vagyok, de egy személyre csinálni ilyen finomságot nem lehet.
    Na tessék! Menthetem ezt is. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 4.11.18
    fénylő., -W-595-, szöszi50 és 9 más kedveli ezt.
  11. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Kedves Törzsasztal Lakók !
    Szeretettel küldöm Nektek az aláírásomban szereplő ötletet, amivel a pörgetéseket tudjátok lerövidíteni !
    Használjátok egészséggel!
     
  12. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Szia!
    Most már értem! :)

    Megyek dolgozni,de korábban keltem,mert bundás kenyeret sütöttem hajnali 4-kor!:)
     
    -W-595-, szöszi50, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tegnap folytattam a "Hasselback módra" ételek kipróbálását.
    Az említett receptújságban édesburgonya, padlizsán, sertésszűz és kétféle csirkemell recept is van.
    Ez utóbbival próbálkoztam én is. A hatás azonban elmaradt. Én lüke, (pedig gondolkodtam rajta, hogy nem mindenben kellene) követtem a receptben írtakat.

    Hasselback csirkemell spenóttal, tejszínben sütve
    Hozzávalók: 4 fél csirkemell, 25 dkg leveles spenót, 2 (4) gerezd fokhagyma, olaj, só, bors, 1 tojás, 2 (5) dl főzőtejszín, (feta sajt)
    Ezen én némileg módosítottam. Írom alább.

    A csirkemelleket kb. centinként beirdaltam. Mirelit szálas spenótot picikét megpároltam, sóztam, borsoztam és 4 gerezd fokhagymát zúztam bele. A recept nem írta, de a hentessel beszélgetve a menüről, megfogadtam a tanácsát és fetát (sós krémfehér sajtot) is felszeleteltem. A csirkemellbe vágott résekbe egy szelet fetát tettem és a nagyon-nagyon kinyomkodott spenótból egy kanálnyit.
    Egészen jó mulatság volt a töltögetés és látványra is szép lett.
    A recepttel ellentétben én fél liter tejszínt használtam.
    Itt kellett volna hallgatnom magamra és nem kellett volna belekeverni azt a bizonyos tojást. Tudtam, hogy ki fog csapódni, de bíztam benne, hogy 1 tojás fél liter tejszín esetén talán másképp viselkedik majd. Hogy ezt miért gondoltam, nem tudom. Tojás, az tojás, ha megsütöm, megsül, bármivel keverem össze. :D
    Ugyanis én finom tejszínes szaftra számítottam. Ehhez képest a tojás kicsapódott és különvált rántotta állagú habra és majdnem áttetsző "vízre" a várva várt tejszínes szósz helyett. Az ízével nem volt baj, de az állaga nekem nem igazán tetszett.

    Mindent összevetve ízre és látványra finom ebédet sikerült csinálni. Szerintem egy kicsit sós lett, de a lányom szerint (aki úgy ette, mint kacsa a nokedlit), pont jó volt.

    Tanulság:
    Legközelebb nem keverek tojást a tejszínbe.
    Nem teszem ennyire forró sütőbe, csak 180 fokra.
    Lefóliázom a tepsit és ha már majdnem kész a csirke, akkor veszem le róla.
    Kevesebb sót használok. Megsóztam a csirkemellet, a spenótot és a tejszínt is. És mindezek mellé a feta is erőteljesen sós volt.

    A spenót miatt attól féltem, hogy a fiam nem fog lelkesedni érte, ezért neki csináltam olyat, amibe füstölt kolbász karikák kerültek a csirkemell réseibe. Körbeöntöttem sózott, borsozott, mustárral elkevert tejföllel (tojás nélkül) és fólia alatt sütöttem meg. Jó döntés volt.

    Húslevest is főztem még.
    Tudom, hogy ehhez nem kell különösebb recept, de leírom, én mit teszek bele.
    Elmesélnétek, hogy ti ezen kívül mit adtok még hozzá?

    Édesanyám tanította, hogy ha olajon "megfuttatom" egy kicsit a hasábra vágott sárgarépákat, akkor kiadja a sárga színét, ami jót tesz a levesnek. Tehát én így indítok. (Milyen érdekes, hogy ennek a pörkölődő sárgarépának a semmihez nem hasonlító illata milyen gyorsan visszarepít anyu konyhájába.)
    Öt literes fazékban főzöm. 6-7 szál sárgarépa, 1 nagyobb, vagy 2 kisebb fehérrépa, kisebb karalábé, kisebb zeller, egy fej vöröshagyma egészben, 1 csokor petrezselyem (nem felaprítva), jó sok húsos levescsont (sertés), só és egész bors. Amennyiben találok a hűtőben olyan paprikát, paradicsomot, ami már veszített a ropogósságából, azt is beleteszem, de ha ilyen nincs itthon, akkor ez kimarad.
    A habot nem szoktam leszedni.

    Nem használok semmilyen vegetát, vagy leveskockát, vagy más "előregyártott" ízesítőt.
    Nagyon-nagyon sokáig főzöm. 5-6 órát biztosan.
    Csupán ennyi.
     
    -ágianyu33-, fénylő., -W-595- és 11 más kedveli ezt.
  14. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ma nálunk brokkolikrémleves és zúzapörkölt volt a menü. Ez utóbbi szigorúan friss kenyérrel tunkolva. 8)
    Mindkettő "hirtelen felindulásból" jött. xD Jó áron volt a brokkoli a Tescoban és a hentesnél nagyon szép kacsazúza volt. Így született meg a mai menü vásárlás közben.
     
    -ágianyu33-, -W-595-, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Szia! Szinte mindig a piacon jön az ihlet. Így lett ma sült hurka, vele és külön sült krumplival. Az utóbbi fűszeresen. Mennyei volt.
    Nekem még kell bele kömény és kis szerecsendió. (Persze a levesről írom. :D)
     
    szöszi50, fénylő., genka53 és 2 más kedveli ezt.
  16. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Szép reggelt mindenkinek!
    Jöttem gyorsan gyorsan mert nagyon kedvesen invitáltak:D
    Igen nekem is rengeteg receptujságom van....rengeteg.És nem is büszkeségem van benne de irok egy receptes könyvet...persze szigoruan csak sk használatra.Sokfelé dolgoztam,nyaraltam,és igazi autentikus receptjeim vannak.Van egy kedves farmos társam aki isteni finom knédli receptett mondott....és van igazi bodag receptem is Verpelétről.Szóval tényleg minden féle.
    Olvastam a haselback burgonyát...ahhoz szolnék pár szót ha szabad....nem pucoltuk meg csak nagyon megmostuk...és nem szabad sárgát választani mert szétmegy.Rendesen beirdaltuk...és ment a tűzdelés....cukkini,kolbász,bacon,paradicsom,lilahagyma,gomba és ezt rétegeztük benne....és amikor szalonna sütés volt akkor szépen beraktuk a parázsba....isteni volt....ki kell majd probálnotok...biztosan jó sütőbe is....de az a füstös illat....hmm:p
    Tegnap voltak vendégeim....reggel 6tól sütöttem főztem.Egy sajtos roló receptett már beirtam a maci konyhába...de készitettem egy fekete erdő kockát is,aminek fantasztikus sikere volt.
    Kakaós tészta
    25 dkg liszt,20dkg ckor,1 tojás,1 sütöpor,5 dkg olvasztott vaj,2,5 dl tej,4dkg kakaopor( nem a cukrozott hanem a sima)
    Összekeverem és zsirozott lisztezett tepsibe öntöm.A széleit nem szabad kizsirozni mert nem jön fel szépen...viszacsuszik.180 fokon tűprobáig.Kiteszük hűlni.Amikor kihűlt megcsináljuk a zselét...kb 1,5 kg fagyasztott erdei gyümölcs vagy meggy....azért jó a fagyasztott mert enged ki levet....finomabb.Felteszük egy pici vizzel főni fagyos állapotban...megy rá 4-5 evőkanál cukor.Nem szabad édesre...jó savanykás kell hogy maradjon mert a tészta elég édes.Amikor forr akor 2 csomag vaniliás pudingport nagyon kevés vizzel kikeverek és besűritem vele a gyümölcsöt...nem kell megijedni gyorsan kell keverni mert nagyon hamar összekapja...és azonnal önteni a tepsiben lévő kihűlt tésztára....hidegre tenni és amikor meghuzott és hideg akor 3 kis doboz tejszint felverek 3 csomag habfixálóval és a kihűlt sütire kenem...reszelt étcsokoládé megy rá...és tettem kandirozott cseresznyét is....nagyon nagyon finom....édes a tészta savanyu a meggy és a tejszinhab meg natur....lehet édesre késziteni mindent de ugy nem olyan jó...
    Remélem megcsináljátok és irtok milyen lett:D:D:D:D
     
    szöszi50, fénylő., genka53 és 6 más kedveli ezt.
  17. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Csak már lennék a saját konyhámban.... Mentettem, majd megsütöm. :inlove:
     
    szöszi50 és genka53 kedveli ezt.
  18. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa



    Szia kedves mimi....
    Mensd csak mert nagyon finom:inlove:Meg szabad kérdeznem miért nem vagy a saját konyhádban??Persze csak ha nem vagyok tolakodó;)

    Befutottam a kislapimal....igy estére,bocsik a helyesirásomra...az nem jó...de majd helyesen olvasátok.
    Nagyon finom csirkét készitettem tegnap vacsira...csak azoknak ajánlom akik szeretik a csipőset nálunk mindenki extra erősen szereti.Kétféleképpenlehet késziteni.fehérbors
    Sima csipős csirke változat
    személyenként 2 darab csirkerész....ez változó....sokáig szárnyal ettük most combot készitek...mellel nem finom mert nagyon száraz.
    Egy tálba keverek össze kechupot,(lidlben kapható olcsó és finom ,de legalább 3/4 flakon kell hozzá) 1 evőkanál méz, fehérbors,erős pista vagy chili pehely....ki menyire szereti vadul:pegy kis reszelt szerecsendió.A megmosott viztől leitatott csirkedarabokat megforgatjuk benne és jénaiba pakoljuk,szeretjük ha van benne répa és hagyma...a répa karikákra vágva kicsit vastagabakra vágva és a hagyma negyedelve.azt is rápakoljuk és a maradék szószt ráöntjük.Elöször alufólia rá és mehet a sütőbe legalább 45 percre..utána papirt leveszük róla és hagyjuk jobban sülni kb 20-30 percet.Krumplipürével szoktam tálalni...a rizsel valahogy nem olyan finom...de sültkrumplival is nagyon király:DJó étvágyat aki elkésziti csajok.Ha bármi kérdés van bárkinek flowercat 2 a farmom neve;)
     
    fénylő., -W-595-, szöszi50 és 5 más kedveli ezt.
  19. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ez így nem jó, ha éjfél előtt nem sokkal ilyen finom kaját olvasok...:)
    Persze, nem titok, vendég vagyok egy barátnőmnél már 7. hónapja, mert az új lakásomat csak dec. közepén foglalhatom el. Na majd ott... Legalább lesz egy jó nagy sütőm.
     
    -W-595-, szöszi50, fénylő. és 2 más kedveli ezt.
  20. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Szió!
    De jó neked...vendégeskedsz,főznek rád....és mész a saját kis birodalmadba:)Gondolom várod már nagyon,a saját konyha az mégiscsak más...minden új finom újszagú:D:D

    Remélem összeakadok olyan gazdával aki estleg számolja vagyis számolnia kell a szénhidrátott.Én mint rezisztens eszerint élek kb.másfél hónapja.160g diéta persze.Nem könyű....torna minden nap,vasárnap nem....de akkor vagy nagy turázás vagy biciglizés.
    Ettől független eszek jókat nem szűkültek be a lehetőségek.Csak nagyon nehéz olyan süti receptett találnom ahol odairják hogy egy adag vagy szelet hány g szénhidrátott tartalmaz....ha valaki tud kérem segitsen;)
    Na ez volt a hisztim részeo_O:D:DMost pedig egy finom recept.
    Nem tudom márkát szabad e irni????
    Remélem nem törölnek....szóval szoktam enni párolt zöldséget jázmin vagy basmati rizsel.
    Lidliben lehet kapni egy nagyoon finom félét....serpenyős zöldség és van benne bébikukorica és bab is...meg mindenféle más zöldség....serpanyőbe kell tenni és simán fedő nélkül párolni 8percig....semmi folyadék semmi semmi....hozzáteszem teflon serpenyőben készitem,kevéske rizst főzők vizben....
    Amikor kész akkor alulra teszem a rizst,meglocsolom szójaszószal,ráteszem a zöldséget és egy kis chili pelyhet szorok rá ha olyanom van;)
    Remélem nem köveztek meg ezért a receptért:D:D:D:wuerg:
     
    fénylő., -W-595-, szöszi50 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.