Visszajelzés Krampuszünnep - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kazimir, témanyitás ideje: 22.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Üdv a Krampuszünnep event csevegőjében!
    [​IMG]
    • Az event 1. részének kezdete (várhatóan): 2022. december 23. (péntek), 10:00 óra
    • Az event 1. részének vége (várhatóan): 2022. december 25. (vasárnap), 22:00 óra
    • Az event 2. részének kezdete (várhatóan): 2022. december 30. (péntek), 10:00 óra
    • Az event 2. részének vége (várhatóan): 2023. január 01. (vasárnap), 22:00 óra
    • Az event 3. részének kezdete (várhatóan): 2023. január 06. (péntek), 10:00 óra
    • Az event 3. részének vége (várhatóan): 2023. január 08. (vasárnap), 22:00 óra
    • Az event jellege: Ültetős, felröppenős, malomban keverős, gazdakörös
    • Az eventhez elkezdéséhez szükséges minimum szint: 3. farmszint
    Az event ismertetőjét >>>ITT<<< találod.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll:
    Részletek:
    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől! Erre külön topikok állnak rendelkezésre. Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére:
    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik. Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani. Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
     
    vihence, -ágianyu33-, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  2. Kazimir

    Kazimir Community Team Team Farmerama HU

    Viszonylag egyszerű az event működése, de figyeljetek oda, hogy ne maradjon ki egy hétvége sem, enélkül a felhősor nem lesz teljes! A második alkalommal nincs malomtermék. Az első két hétvégén az erdei tisztáson, a harmadik hétvégén a főfarmon zajlik az esemény!

    Az első küldetés a másodikhoz, a második a harmadikhoz is ad eventnövényt és felröppenőt jutalomként, ezzel meg lehet gyorsítani a haladást (de ültetni a növényt természetesen csak a következő hétvégén lehetséges)!

    Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    Kuzdern, seszkrisz1969, vihence és 20 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az erdei tisztás érintettségének nem örülök...:music: De a felhő elfér a többi között;)
     
    vm68, maszilva, inanna11 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. paculi05

    paculi05 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Csak az első hétvégét néztem meg és kiakadtam. Lehet nem jól számoltam, de 2642 növény kell és375 felreppenő. Ezt sokallom hiszen egy területen nem tudok egyszerre növényt és a felreppenőhöz hosszút ültetni. Nagy farmon megoldható ha nullázok, de kicsiken még nincs ilyen lehetőség. Bár a mostani event elég jól adja csak félek nem mindig lesz ez így.
     
    Pihepehely, ^^Ayumi^^ és Samborg kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A német fórumon találtam ezt a képet, áthoztam, talán segítség lesz valakiknek.

    [​IMG]

    Nem tudom , hogy mit kezdjek ezzel az eventtel, mivel a tölgyesem még mindig félig foglalt, meghatározott számban aratható dekorok vannak kint amit nem törölhetek. Hogy miért oda tettem a dekorokat? Nem volt már máshol hely nekik és a tölgyes az eventektől viszonylag mentesnek tűnt....:cry::cry:
    Meg kell rágnom ezt az egészet, hogyan is csináljam. Teljesíthető-e annyi helyen amennyi nekem rendelkezésemre áll?
    Megvárom amíg valaki lesz olyan ügyes, hogy számol helyettem utána döntök, hogy eventezek-e egyáltalán vagy sem:oops:
    Annak aki belevág sok sikert hozzá :)
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem sok ez...kb 2-3 kör növény... :music: Ilyenkor kell elővenni a tartalék zöld cseppeket;)
     
    .barbi1., -Erbrow-, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én erre megrizikóznám a választ. ;)
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam kb 50 kiskocka szabadon használható.... :music: de neki állok;)
    Bár láttam a kosarak korlátlan számban vásárolhatóakxDxDxD Ez azért már szánalmas:wuerg: Egy kell.... 8) na de azért....>:(
     
    szellorozsa, jutka190226, ildiko44 és 5 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Kedves Apja ismered a játékomat, és engem is egy picit, de azért ne vegyél rá mérget:inlove:, mert most egy picit soknak tartom és nem látom át az egész evetmixet +Gyopárt+ szintlépő csomagokat....:eek: ez egy picit sok(k) nekem jelenleg.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szintlépő?o_O Az csak terv? mert nem olvastam róla...:music:
    Bár ha nem javítanak a százalékain akkor egyre kisebb jelentősége lesz... 8) bár tudom nem rossz így sem ami benne van!....:music:
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Sajnos a tisztáson alszanak a fák és csak 25. terveztem ébreszteni:oops:
    Ha 24 ébrednek akkor 1 nap alatt le tudom hozni az eventet,de nem biztos hogy szenteste gyorsítva fogok aratgatni:oops:
    Szóval ezt alighanem elengedem.:wuerg:
    Mondjuk a másik eventel se állok sehogy eddig 3* tudtam összesen aratni a felszaporítással együt.o_O:cry:
    Azt hiszem a karácsonyi eventek nem nekem valók elégé úszok mindennel:oops:
     
    szellorozsa, jutka190226, Zsofigi és 17 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/posts/1296231/
    Nem terv, ez a hivatalos linkje amit idecsatoltam..
     
    HéricsBáró, ildiko44, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Fogadunk egy perecben, hogy megcsinálja?:D
     
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Hasonló cipőben járok. Nekem is a Tölgyesen van az összes olyan kütyü, ami nem törölhető, de fenntartok 15 mamutos helyet, ami ilyen eventeknél elengedhetetlenül kell. Épp most végeztem ezzel a 3 az 1-ben eventtel, nem volt a szívem csücske, néha azt se tudtam
    már, hogy hova megyek. Alig vártam, hogy végre a "vásárlás" gomb szürke legyen, mert csak így tudtam, hogy mindent - mindenhova beadtam.
    Mivel az összes szupertrágyás felhő ma aktív volt, így holnap nem amaránttal, hanem krókusszal kell nulláznom, és 3 Jack életébe fog kerülni, de így legalább a 60 kiskockán is időben meglesz ez a hétvégi event 1. rész is.
     
    jutka190226, ildiko44, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  15. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Sziasztok!
    Számolgattam: :)

    1. hétvége
    Vad szegfűszeg: 2642 db (844 + 29x62)
    Sütimixer: 380 db (235 + 29x5)

    2. hétvége
    Fenyőgallyacska: 2645 db
    Mikuláscsomag: 230 db

    3. hétvége
    Fagyöngy: 2264 db (900 + 22x62)
    Ajándékszalag: 210 db (100 + 22x5)

    Kérek szépen ellenőrzést ;)
     
    soresne, Mogyi, Gio és 28 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm! Ez kimaradt nálam az olvasásból... most pótoltam;)
    Köszönöm... leküzdhető mennyiségnek tűnik;)
     
    .barbi1., jutka190226, -Erbrow- és 4 más kedveli ezt.
  17. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Na ez az event annyira hiányzott mint az üveges tóthnak a hanyatt esés.
     
    Atrivikó, T.Annie23, Pihepehely és 22 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD igazából kihagyható... De a felhő nem rossz;) S játszani jó;)
     
    jutka190226, ildiko44 és stb_farmer kedveli ezt.
  19. retek.katalin

    retek.katalin Fórumlakó

    Sziasztok! Ha a 2. hétvégét nem tudom csinálni net hiány miatt akkor bele se kezdjek?
     
    Kuzdern, stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A 2. hétvégén a 3. feladatsor gyémántja adja a Télapó a farmon dekort, ez kellene a felhőre.
    Egyenlőre nem látom máshol.
    [​IMG]

    Talán ezt is érdemes megfontolni:
    "Figyelem! Az első küldetés a másodikhoz, a második a harmadikhoz is ad eventnövényt és felröppenőt jutalomként, ezzel meg lehet gyorsítani a haladást (de ültetni a növényt természetesen csak a következő hétvégén lehetséges)!"
    A jutalmak sem rosszak, ha időd engedi játszál egy jót, a többi jutalomért.
     
    zoldert, jutka190226, Sali~*.*.* és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.