Kuncogó kuckó

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Sziasztok régi és új kuncogók. Ez a topik már régóta működik, továbbra is szeretettel várunk minden nevetni szerető farmert. Lehet beszélgetni, tréfálkozni egymással, de nem egymáson!
    A fórum szabályai erre a topikra is érvényesek.
    A fórum szabályzata
    Netikett
     
  2. *Cicus*

    *Cicus* Törekvő

    Szia Kukackám!
    Már épp írni akartam, hogy légyszi nyisd meg a kuckót! :)
    Keresem magam, de még nem vagyok meg. :D Azért ami késik, nem múlik! ;)
     
  3. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Tudok segíteni? Mit keresel életem?:)
     
  4. *Cicus*

    *Cicus* Törekvő

    Már alakulok! :D
    Idetalálnak a többiek is hamarosan, majd riadó fújunk! :)
     
    arankaschneider, breki072 és kukac42 kedveli ezt.
  5. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Látom:) Akkor már nem kell a profilod, pedig megkerestem:) Beraktalak követésre el ne tűnj nekem:) A tapadókorongosnak már szóltam, de nem akar ideérni!
     
  6. *Cicus*

    *Cicus* Törekvő

    Na, ilyeneket még nem volt időm megnézni... :)
    El voltam foglalva azzal, hogy megtaláljam magam. :D
    Brekuszunk írt délután (még melóztam), hogy őt is rakjam össze, de mire hazaértem megoldotta egyedül. :D Most meg elment kujtorogni....
     
  7. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

  8. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Az előbb hívtam telón és beparancsoltam ide, de azt hiszed szót fogad ez a gyerek? Magasan nagy ívben lepetézi mit is mondok:)
    Váúúúúúúúúúúúú:) Megjött:) Micsoda rakománnyal érkeztél:)
    Köszönjük szépen. A kedvenc begrém:)
    Brekuszom, nem találok szavakat:)
     
  9. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Nema kukacka oldotta meg a ruhácskámat:) a képemet meg lecseréltem a mostanira mert ilyen vagyok ám :p:D:D:D
    És mért vagytok türelmetlenek idő kel mire ide értem ekkora batyuval
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Na megvolnánk? :)
     
  11. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Az a lényeg megkerültél, most már Györgyikém és Nyific is előkerülhetnének:)
    Jut is eszembe megkeresem Györgyikém bannerjét, ha jön meglegyen Neki:)
    Nini már vártalak:)
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Köszi Mamikám. Te hoztad létre? Jól látom? :)
     
  13. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Cicus a cicást képet nem akarod betenni? Mert aranyos lenne!
     
  14. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    A szivem csücske ez a kis topik a lakóival együtt és elmentem engedélyt kérni:)
    Acélkalászos úgysem jön már sajna:(
     
  15. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Változik minden követni kel, tudsz róla valamit és Katáról is
     
    biankuci, Senki és kukac42 kedveli ezt.
  16. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    sukosdlaszlo, szabinka1982, Senki és 4 más kedveli ezt.
  17. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Zölddel a barátosném hamar ide talál talán, mi a helyzet a belépéssel simám megy már? most éppen pirosodik!!
     
  18. *Cicus*

    *Cicus* Törekvő

    Nem tudom beilleszteni Brekuszom, már a másik fórum sem engedte, most sem látszik. :(
    De most csatát indítok a jó ügy érdekében!!!

    Mindenkié meg lesz, mert előkerítjük a föld alól is, ha kell. :)

    Nini, örülök, hogy te is idetaláltál! ;)
     
  19. gyongyvergazda

    gyongyvergazda Fórum hercege

    Sziasztok kedves kuncogók :) ! Már rég, hogy olvasgatlak benneteket és.... nagyon kedvemre való eszmecserétek, évődéseitek ;) ! Jöttem én is, hátha az asztal sarkánál kapok egy kis helyet, vagy ahogy nálunk fele mondják a saroglyában ( tudom, hogy ez nem az asztal sarka, de ott is jó :) ).
     
  20. kukac42

    kukac42 Mindentudó orákulum

    Simán megy!
    A régi fórumon, mert ott kutakodtam a bannerekért még mindig egy kínlódás, de már nem érdekes:)
    Ezt meg idehoztam, mert ez egy igen jeles és értékes napló bejegyzésem volt. Ennek a naplónak köszönhetem, hogy papa van nekem:)

    A tisztaság fél egészség!

    Amikor szolgáltató elfelejt értesíteni arról, hogy elzárja a vizet akkor jön egy más életérzés. Ott állsz hajadon a balzsammal, szőrtelenítőkrémmel itt-ott és nem jön a víz. A szempillád egyszerre lesz sokkal hosszabb és sűrűbb. Ásványvíz az persze nincs, boltba így nem mehetsz. Elő a jéghideg narancslével!
    Ez igen, ez egy sokkal tisztább és szárazabb érzés. A hidegtől a bőröd összeugrik, te is ugrasz vele együtt. Ragadsz, mint a nyavalya és imáidba foglalod a szolgáltatók mindenható anyját!
    A fel -és lemenőit semmiképpen ne felejtsd ki! Szóval ott áll az ember nyakig narancslésen és jön a" mit vegyek fel?"
    Mi a nyavalyát kenjek össze a narancslével, magamon kívül ugye?
    Döntés születik, úgyis egyedül vagyok, marad ahogy megszülettem bőrben tetőtől talpig. Várok arra a tiszta vízre. Idő megy, víz nem jön, de jön a gyerkőc haza! Lyukas órája van, hogy a nyavalya törné ki ezeket is. Miért vannak ezek iskolában, ha folyton haza jönnek közben? Kulcs zörög a zárban hova bújjak? Hoppá gyorsan letép az ember a mikulásvirágról egy levelet, úgyis odaragad ahova kell a narancslétől, a többire elég a két kezem és sprint a szobámba. Na persze félúton valahol elhagytam a levelem. Végre elmegy a gyerkőc irány vissza a fürdőbe egy próba tekerésre a csapon. Okos ember az nem áll ilyenkor a zuhany alá, de én igen. Jön az áldás felülről, de olyan erővel, hogy majd kiviszem a zuhany ajtót az ütéstől. Nem baj végre van víz. Az ember élvezi a tisztaságot, amikor megint elzárják Most itt állok nyakig barnán, mert rozsdás víz folyott a zuhanyból és egyszerűen nem hiszem el!
    Ilyen nincs, hát minek kellett nekem ma fürdeni? És még azt mondják, a tisztaság fél egészség!
    Na én ebbe belebetegszem kérem!
    __________________
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.