Kuncogó kuckó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok kedves gazdatársaim!:)
    Látom, hát nagy lett úgymond itten is a csend, szépen lassan elfogyatkoznak a gazdák? Remélem mindenki jól van.:sleepy: :)
     
    Samborg, Sauvage, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Az biztos, hogy régen nagy élet volt itt a Kuckóban. Van aki abbahagyta a játékot, van aki máshová pártolt és olyan is van,
    aki csak simán lusta írnixDxD
     
  3. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Kergekacsa!:)
    Hát mond csak, nálad mi újság van a gazdaságod tájékán, pörög minden ezerrel?:D:)
     
    Kuzdern, Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Mivel hideg van kint, így már az eventet is kivégeztem.
    A Gyopin elértem a 30. szintet. xD
    Szóval itt haladgatok, a túrázás és séta majd akkor folytatódik ha jó idő lesz.
     
  5. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Én is benézek ide szinte minden nap, de sehol senki:(

    A koncertes napot átvészeltem(tük), a már megszokott fürdetés körüli "műsor" után semmi baj nem volt, de mama nagyon elfáradtxD Hiába na, betöltöttem a 65-öt, nem lehetek toppon állandóan egy nem egészen 1 éves csecsemő mellett. Május 4-én lesz 1 éves, következő hétvégén tartják a szülinapi bulit, mert akkor ér rá az egész család. Nálunk lesz az is, mert a panellakás kicsi hozzá, így készülhetek megint, de leginkább lelkiekben. Majd utána hozok képet is Lucámról. Tegnap is nagyon elfáradtam vele, mert anyja Pestre ment korán, apja dolgozni korán, így mama kelt fél 4-kor (éjjel alig aludtam valamit, csak forgolódtam) és mentem 5-re hozzájuk. Nem volt vele semmi baj, aranyos volt, jókedvű, csak hát én nem voltam valami kipihent. Tündéri volt, amikor a reggeli ébredéskor meglátott. Fülig ért a csöpp szája, állt is fel és nyújtotta a kis karját. Már ekkor elolvadtam:inlove:. Amúgy is ha meglepetésszerűen megyek hozzájuk, nyújtja a kis kezeit és kiabál, képes abbahagyni az evést is, ha épp etetik, olyankor át kell vennem. Ha jövök el tőlük, kiabál utánam és nyújtja a kis kezeit felém. (Na ezek azok a pillanatok, amikor elfelejtek minden bajomat, fáradtságot, és amikről nem szabad és nem is akarok lemaradni.) Délután 3-kor váltott le a vejem, épp etetni is kellett, hogy aludjon picit a 6 órai fürdetés előtt, mondta a vejem, hogy mehetek haza, mert amíg ott vagyok, addig tiszta izgalomban van a kislány és nem fog enni meg aludni:D. Hazajöttem, kicsit szenvedtem az álmosságtól, majd fél 7-kor besötétítettem és lefeküdtem. Megjegyzem: napjára nem emlékszem mikor volt ilyen utoljára, hogy ilyen korán lefeküdjek, de jót aludtam, és ma reggel fél hatkor keltem. Este 10-11 körül fekszem általában, így nem sokat pihentem előtte éjjel, nem csoda hogy kifáradtam. Ha itthon vagyok és rosszul alszom éjjel, akkor ebéd után le szoktam dőlni egy-2 órát aludni, de ez most így alakult.
    Event bal oldalához hiányzik 2 lekeverendőhöz való felröpi és kész vagyok. Jobb oldal már régen kész. Nagyon utálom ezt az eventet:oops: Remélem hasonló sokáig nem lesz.