Kuncogó kuckó

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: kukac42, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A napokban amikor le volt nagyon lassulva minden majd a guta ütött meg hogy amikor elkezd betölteni a játék folyton a kliens letöltése jönt be. Ha le akarom tölteni akkor a keretre kattintok ahol a letöltés tábla van és kész. Minek kell bosszantani vele minden belépéskor?
     
    Sali~*.*, zsani_apja, nyific és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Eventke halad ezerrel, lassan összekéregetem a hiányzó fákhoz való csillagos érmétxDxD
     
    Sali~*.*, zsani_apja, nyific és még 1 ember kedveli ezt.
  3. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Helló! Lassú az egész... úgy megy az aratás, mint az ólomszárnyú betonbagoly....
    Iszonyat...
     
    ljanika6, Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Üres a Kuckó lassan egy hete. :cry:
    Lehet mindenki eventezik, kapirgál ezerrel vagy a farmon vagy a kiskertben.;)
    Igazi tavaszi idő van lehet már jókat sétálni.
     
    Tavirózsa, Samborg, nyific és 3 más kedveli ezt.
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Helló! Én most itt vagyok. Nem eventezem.... uncsi...
    Végre a Gyopin a 25. szinten álldogálok... nagyon lassú... nagyon...
    A kertben eddig a metszés megvan, meg a lemosó permetezés...:)
     
    Samborg, Bonnbonn, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  6. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Én a 28. szinten állok. Itt sem megy gyorsabbanxD
     
    Sali~*.*, zsani_apja, nyific és 2 más kedveli ezt.
  7. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Az nagyon jóóó! Én év végére majd eljutok odáig.... remélem...xD
     
    ljanika6, Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  8. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Elkezdtem ezt az eventet... de!..... de nem kellett volna... a lassúság az egy dolog... de hogy menet közben módosítgatunk a z event kiíráson... na ez nem jóóó!!!
     
    Kergekacsa, zsani_apja és ljanika6 kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egyetlen változtatás történt az event ismertetőben, melyet az event indulása után javítottunk, a növény érési idejét elírta Kollégám, elnézést kért érte:
    upload_2024-3-1_11-41-31.png

    Ez mellett a Csevegőben is jeleztük a módosítást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyolckarú-szörnyszitter-csevegő.24627/page-2#post-1375852

    Nem "módosítgatunk", ahogy Te írtad - de igen, emberekből vagyunk, sajnos hibázhatunk, s amint lehetőségünk van rá, korrigáljuk. Megértésedet köszönjük!
    Van nyitott pozíció, gyere Te is Modinak, s próbáld ki ezt az oldalt is.
    Sok sikert az event befejezéséhez Neked is!
     
  10. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Szia! Tudom, a Modinak lenni, nem egy hálás felasat... bántani nem akartalak.
    A játékkal kapcsolatos negatív dolgokat pedig mindketten tudjuk.
    Ezentúl véleményem nem lesz.
     
    ljanika6, Kergekacsa és zsani_apja kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem írtam olyat, hogy nem lehet véleményed.
    Én csak megírtam a mi álláspontunkat is, hogy szerintem nem "módosítgattunk", hanem egy módosítást végrehajtottunk, amiről a megfelelő tájékoztatást megtettük. Ezen felül mit tudtunk volna még tenni a Te meglátásod szerint, hogy ne érezd módosítgatásnak a történteket?
     
  12. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Oké! Igazad van... nem voltak módosítgatások.
     
    jófarmerlány, ljanika6 és zsani_apja kedveli ezt.
  13. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Én általában event kezdés előtt megnézem az ismertetőt.
    A növény érésénél fél óra ide vagy oda nem szokott érdekelnixD letermelem a gazokat és kész.
    Nálam az a gyakoribb, hogy elsőre csak nagyjából olvasom el, na akkor megdicsérem magamat;)xDxDxD
     
    *misi66*, jófarmerlány, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  14. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Kedves @nyific, nagyon boldog névnapot kívánok!
    [​IMG]
     
    Kergekacsa, nyific, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája






    Szia! Köszönöm szépen. Aranyos vagy, de az én névnapm majd csak májusban lesz.
    A j ókívánság mindig jól jön.;)
     
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    Akkor ez így sikerült, de a jókívánság sose jön rosszkor! :D:pxD
    Találkozunk májusban is a köszöntést illetően!:)
    Jó játékot, legyen szép estéd!
     
    *misi66*, Kergekacsa, nyific és 2 más kedveli ezt.
  17. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok Kuckólakók!

    Hova tűnt mindenki? Az, hogy én el vagyok havazva, az egy dolog, de mindenki ennyire? Pár dolgot megosztok Veletek: pici Lucám nő, fejlődik szépen. 11 hónapos lesz április 4-én. Már kúszik, mászik, felül, lefekszik ülésből és be nem áll az a pici szája:D. Iszonyatosan igényli, hogy az ember vele legyen elfoglalva, mert ha nem, akkor kiabál (szoktam mondani üvölt, mint egy oroszlán). Viszont nagyon okos: amikor kiabál és kérdezem, hogy miért kiabálsz, bánt valaki? akkor rázza a buksiját, hogy nemxD Most pénteken itt aludt megint. Nem is volt semmi baj, csak az esti fürdetés előtt, közben és utána csinált egy órás "fesztivált". Pedig szereti a vizet, járnak babaúszásra is vele a szülők. Szombaton reggel korán ébredt,már fél hatkor, kérte a reggeli tápszerét. Reggeli után játszottunk, majd aludt még egy fél órácskát. 9-kor kapott gyümölcspépet baba zabpehellyel, utána délelőtt elsétáltunk babakocsival a boltba. Ha nem éneklem végig neki az utat, kiabál. Még jó, hogy előre készültem étellel magunknak és neki is, mert ettől a babától tényleg nem lehet semmit sem csinálni. Itt nálunk nem, mert szinteltolásos a házunk, nagyon félek, hogy a lépcsőt veszi célba lefelé. Így bárhol van dolgom, cipelnem kell magammal, pedig már nehéz a sejhaja. Kedden megint itt alszik, Orsikám már délelőtt elhozza, mert ők mennek a Depeche Mode koncertre Pestre és csak szerdán valamikor dél körül jön érte. Húzós lesz, de remélem beleedződöm. Hála istennek, hogy az éjszakát végigaluszza. Sokszor aludt már itt a kiságyba minden második vasárnap itt van közös ebéd és ebéd után ő aludni szokott. Közben ma egy hete kikeltek a keltetőben a csibéim, 29-en vannak, azokkal is bíbelődnöm kell. 13 belepusztult a tojásba, nem tudom miért. Majd legfeljebb májusban még indítok egy keltetést. Holnap délelőtt viszont megint mennem kell hozzájuk, mert Orsikám jár a fürdőbe kezelésre és vizitornára a kezével. Ha onnan hazajövök főznöm kell 2 napra valót, hogy itt lesz Lucám, akkor nem igazán lesz rá lehetőségem, viszont ennünk nekünk is kell.
    Eventet holnap reggel fejezem be a baloldali részt. A jobb oldal nem érdekel. Örülök, hogy péntekig letermeltem egy csomó egazt, mert péntek-szombat még a gép közelébe se nagyon jutottam. Ma meg nagyjából szinte csak pihentem.
    Legyetek jók:)
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Györgyikém!
    Szépen nő az unokád. Képet nem hoztál. :(
    Vannak már a lépcső ellen rácsok
    Pl ilyen:
    https://s13emagst.akamaized.net/pro...ages/res_d8430d4157af72a5f16dfc7c31bfb776.jpg
    Ez csak egy példa. Persze, attól még nem hagyjuk magára,de ameddig valamit csinálsz nem kell aggódni,hogy lépcsőzni akar. Ebben a korban nincs veszélyérzetük, nagyon kell rájuk vigyázni. :)
    Képet hozz róla. :)
     
  19. Kergekacsa

    Kergekacsa Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!

    Hát igen ilyen a nagymamák sorsa:)
    Most élvezd ki, mert nagyon hamar megnőnekxD
    Fotót kérünk a piciről.
     
    zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.