Visszajelzés Le a kilókkal - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Ezennel megnyílik a "Le a kilókkal" event csevegője

    [​IMG]


    Az event kezdete (várhatóan): 2021. február 3. (szerda) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan): 2021. február 9. (kedd) 22:00 óra
    Az event jellege:
    növénytermesztős, felröppenős, malomban előállítós, karakteretetős
    Az event növénye: Mézelő kürtvirág növény
    Az eventhez tartozó felröppenő: Rágógumi-csomagolás
    Az event malomterméke: Rágógumi
    Különleges kellék:Csillagos érme, Kék Röfi-érme, Rózsaszín Röfi-érme, Narancs Röfi-érme
    Az event indításához szükséges szint: 3.
    (menta 35. szinten elérhető és kell a malomtermékhez)
    Az event besorolása: közepes nehézségű


    Az event ismertetőjét >>ITT<<találjátok.

    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az event segédlet rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet

    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Nulla percezés
    Páncél Panni


    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.
    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.



    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban kérhettek választ, tanácsot:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!
    Erre külön topikok állnak rendelkezésre.
    Erre - lehetőség szerint - hívjátok fel "eltévedt" játékostársaitok figyelmét is!
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje


    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topik áll rendelkezésére
    Panaszkönyv


    A topikra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is be kell tartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!



    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend



    .
    Copyright © 2010 - 2021 Magyar FARMERAMA csapat
    |Tamás|


    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    ljanika6, marcsi152, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Igazából az event nem bonyolult.
    Ültess, gyűjts felröpit, csinálj malomterméket, és etesd a karaktereket. Etetés korlátlan mennyiségben lehetséges. Felhőhöz ugye minimum 52 etetés kell.
    4 fajta fizetőeszköz van, érdemes erre figyelni, és esetleg ha cserélgetünk, akkor érdemes lehet azt az 1,85 + 3,3 millió értéket befizetni, hogy 1:1 arányban tudjuk csereberélni.
    Event ideje alatt a dekorok adnak színes érmét (amilyenért kiváltottuk).


    Komplett haditerv:

    -BombadilToma-
    https://board-hu.farmerama.com/threads/le-a-kilókkal-eventcsevegő.20601/#post-1173296
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.21
    csio70, HéricsBáró, Hahacska és 18 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jó kis event lesz;)
    Remélem cserebere nélkül gyűlni fognak az érmék a megfelelő arányba;)
     
    ildiko44, Hahacska, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Matek:
    A felhőhöz 52 csillagos érme kell, ehhez 52 etetés, vagyis 52 malomtermék (rágógumi).
    Az 52 malomtermékhez le kell termelni 21060 mézelő kürtvirágot, és szerezni kell 832 rágógumi-csomagolás felröpit (és kell a pajtából 5200 db menta). A növény 5:30 érésidejű, vízzel-trágyával gyakorlatilag 4 óra. Két területen, 404 db 1x1-es földön letermelhető 17 körrel. Mivel az event 6 teljes nap, így napi 3 aratással lehet megcsinálni. A felröpi - különösen a Barlangkutatással összehasonlítva - nem tűnik soknak. Ha kezdésre kapunk 200-at, elég aratásonként 37-38, ami bőven alatta van a reálisnak.
    Az 52 csillagos érme mellé kapunk összesen 52 db Röfi-érmét is; ezekből 8-8-8 kell a 3 dekorhoz; vagyis az 52 etetéssel a dekorok is biztosan meglesznek.

    A teljes eventbolt kifosztása 97 csillagos érmét, valamint 74+ kék, 42+ rózsaszín és 51+ narancs Röfi-érmét igényel (a TP/CSP/BTP korlátlanul kiváltható; köszönöm, Jancsika!). Érdemes az első 8-8-8 érmével kiváltani a 3 dekort, mert kitéve valahová napi 2-2 további Röfi-érmét adhatnak, amivel csökkenthető az etetések száma.

    A felhő ezt a ládát adja napi 2-szer:
    Sörfesztiválos láda I[​IMG]Farmszint x 80 TP, Szupertrágya 1 db
    Kacsa Kata szupertrágyája 1 db, Kacsa Kata turbótrágyája 1 db
    Aranybanán 1 db, Szupertáp 1 db
    Vidám állatos láda II 1 db, Tökfilkó állatos láda 1 db
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.21
    hóóvirág, zagimichna, tigro99 és 78 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Jól értem a bolt kínálatát , hogy 90.800 CSP , 240.000 btp , 113.500 Tp , amit végtelenszer ki lehet váltani , és ez a fix ?
     
    -kaktuszable-, PalMa, farmerqueen_ és 5 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A kérdés megéri e;)
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kis farmon biztos . Nekem 100 baha etetéssel se jutnák egy szintet se . A famot meg se merem nézni .
    Egyedül a CSP izgatna , hogy a menta eladása a piacon , vagy a bolt ? Ki mit gondol ?
     
  8. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm, hogy mindig okos, figyelemfelkeltő, hasznos dolgokat osztasz meg velünk (itt és egyéb fórum helyeken). Mire én eljutok odáig, hogy elolvassam, hogy mi van, te már ki is számoltad.

    HéricsBárónak
    Nagyon jó kérdést tettél fel, nem tudom. Talán folyamatában fog kiderülni. Ma, pont a piacozás miatt elkezdtem termelni a mentát, mert tegnap megnéztem, hogy lesz elég, de nem tudtam eldönteni, hogy mi legyen a piaccal (egyáltalán akarok-e ezzel foglalkozni). Akkor éri meg vele kereskedni, mikor már megy az event és hiánycikk és kúszik fel az ára, de az meg nem kiszámítható, hogy más játékosoktól milyen tartalékok bukkannak fel befolyásolva a piacot. Ritkán használt növény, lehet, hogy keveset tartanak belőle sokan, de lehet, hogy sokat. Szóval igazán nem tudom, fogós kérdés számomra is. Amit pedig Holdfénnyel írtatok, valóban kérdés, hogy az megéri-e.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.21
    rokaro1, csio70, ambrusne és 8 más kedveli ezt.
  9. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Köszi Toma!!
    Már csak a bejegyzésedet kell elolvasnom, és megy minden , mint a karikacsapás :)
     
    csio70, ambrusne, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  10. farmerqueen_

    farmerqueen_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a menta hanyadik szinttől lesz elérhető?
     
    Fenyvesi1010 és mamszi5107 kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A 34. szint után van , közvetlenül a 36. szint előtt , vagyis a 35. szintnél .

    33.218.55023.800Ültető mester-
    34.242.35024.500KáposztakirályKáposzta
    Egérlyuk
    Tűzcsapgyár
    35.266.85025.200Ólak tudósaGyöngyvirág
    Menta
    Létrakészítő műhely
     
    jófarmerlány, Melan, Hahacska és 10 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Menta: viszonylag sok kell belőle... az event alatt piros kosárból nem pótolható...
    Valószínűleg sokan mennek piacra miatta...
    De hogy eléri e a megérősen termeszthető mércét azt nem tudom... Bár gyanítom pörögni fog a piacon;)
    Én a piacot kihagyom... :music:
     
    Melan, Kuzdern, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  13. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia! A 35. szinttől érhető el. :)
     
  14. farmerqueen_

    farmerqueen_ Fórum-zöldfülű

    Nagyon szépen köszönöm. :)
     
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Belőled hogy jönnek ki ilyenek? :D :D Marha jó a dumád! :D :D
     
  16. krisz0907

    krisz0907 Utánpótlás-írogató

    Nézem a két eventismertetőt. 800 szt, meg két területen 20.000 feletti eventnövény. Erre tudom a hardcore farmerama fanok, meg a száguldva haladók azt mondják, hogy ez nem is sok. De a nagyátlagnak igenis sok, mert ezek nem kis mennyiségek. A nyugdijasok, meg akik sok pénzt tudnak rá költeni, azoknak ez tényleg nem vészes. De az aki dolgozik, és nem tud egész nap a gép elótt ülni, az nem győzi, aki meg nem tud szt-t venni az meg csak bottal ütheti a mostani tenyésztős eventet. Mert az előző hónapi event után 800 szt-t összeszedni a játékból lehetetlen. Tudom, most jönnek az okosok, hogy ezt nem kötelező játaszni, és tudjátok mit, igazuk van, már többször is elgondokodtam rajta, hogy abbahagyom. Négy farm, 89-217 ig vannak, sokszor tényleg csak azért folytatom, mert van olyan farmom, amibe tiz év van benne.
     
    zsósi, pukinyúl, Amira09 és 22 más kedveli ezt.
  17. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Köszi az útmutatót!!
     
  18. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Ne parázz! Engem pl. nem érdekel az event, engedd el Te is! :sleepy:
     
    pukinyúl, Gabimami és mandityalexandra kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    bocsánat a belekotyogásért... De miért nem 1 farmot gardírozol? Egyre könnyebb áldozni is,)
    S egy helyen kell izgulni az event végeredménye miatt... :music:
     
    Boccio71, Rizstej, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  20. krisz0907

    krisz0907 Utánpótlás-írogató

    szia !
    igazándiből én is eggyel kezdtem, a családban volt többeknek, többiek feladták, én folytattam, és rajtam maradtak,
    mint szamáron a fül:). Már mindegyiket évek óta csinálom, és nem igazán tudnék választani, hogy melyikböl szállnék ki.
     
    Gumimarcsi, zsósi, tewo és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.