Maci-konyha - Karácsonyi főétel - /Maci-roadshow/

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: nemzsu, témanyitás ideje: 14.10.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Maci-konyha ezen topikjának témája a Karácsonyi főétel

    [​IMG]
    A képet Alex készítette, a medvét pedig köszönjük WolfBlack-nek.


    Karácsonyi, ünnepi főételek receptjeit várjuk.

    Lehet hagyományos, lehet formabontó.

    Meséljétek el, hogy nálatok mi kerül az ünnepi asztal(ok)ra!


    A receptes játéksorozat elején meghirdetett szabályok most is érvényesek.
    A hozzászólás végén olvashatjátok ezeket.
    Három nyertest hirdetünk, amit sorsolással fogunk eldönteni.

    Mivel jelentős késéssel és egyszerre nyílik meg az év összes elmaradt
    és leendő Maci konyhás topikja, a nevezési határidő és a nyertesek sorsolása
    némiképp módosul az eddigiekhez képest.


    Kezdete: Indul, ahogyan a topik kinyit
    Vége: 2019. első cserenapja előtti nap (pontos dátum nem ismert)
    Eredményhirdetés: 2019. első cserenapja idején

    Nyeremények: (mind a 3 nyertesnek)


    Bőröndbolt 4. szint: rózsaszín

    Páncél Panni

    201812_nyeremenykep.jpg

    Nézzük a tudnivalókat:
    A részvétel feltételei:
    • Az előre megadott témához passzoló receptekkel lehet játékra nevezni. Ami látványosan eltér a témától, törlésre kerül (pl. a csoki témához nem passzol a sajtos pogácsa receptje).
    • Nem elég a recept bemásolása, hanem pár szóval írjátok le, hogy honnan van a recept: megnevezhető szakácskönyv, személy, újság, tévéműsor, saját kútfő stb, de más linket NE hozzatok, mert azt tiltja a fórum szabályzata.
    • Nem szükséges fotót feltölteni az ételről, hiszen sokan vannak, akiknek ehhez sem technikai eszközük, sem “informatikai” tudásuk nincs, de remekül főznek. Akinek mégis van fotója a saját maga által elkészített ételről, bátran ideteheti.
    Sorsolással választjuk ki a nyerteseket.

    Ezzel a programmal fogunk sorsolni: https://www.random.org/lists/
    Egy játékos akár több receptet, több hsz-t is írhat, de a sorsolásban csak egyszer szerepel majd.
    Ahogy fent olvasható, a témától eltérő vagy a gyanúsan netről idemásolt recept nem vesz részt a sorsolásban, valamint a játékot meghirdető személy sem (akármelyik nevén).


    A hozzászólásba mindenképpen írjátok bele a farmotok nevét. ID nem kell.

    A farmnév kiírásának 2 oka van:
    - ha díjazott lesz az írás, tudjuk hová kell küldeni a nyereményt
    - ha érdeklődik a receptről valaki, tudjon kitől kérdezni.

    A topik nem csevegő, tehát a receptekről nem itt lehet beszélgetni. A csevegő írások törölve lesznek.
     
    Fatther, fénylő., jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  2. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Mind a 3 nap karácsonykor ünnepi ételek sorozata kerül az asztalra...igy már évek óta de senki nem unja ...sőőőőt kérik mindig.Nem variálok és nem csavarok rajta mert igy szeretik.A recept egy tv műsorból való....már nem is tudom hány éve csinálom....8-10 biztosan van.Van több is....most az egyik nagy kedvencet hozom.
    Narancsos -citromos töltött csirke.
    Hozzávalók 4-5 narancs,2 citrom,rozmaringág,egy tölteni való csirke,1 zsemle tejbe áztatva,3pulykamáj,3db gomba,1 kicsi fej hagyma,1tojás,petrezyelyem egy jó nagy csokor,kis vaj,füszerek,bors ,delikát,örölt szerecsendió,örölt kömény,majoranna,borsikafű.
    A picike vajon megfonyasztom az apróra vágott hagymát és ha üveges ráteszem az apróra vágott gombát is.Leveszem hülni.Egy tálba teszem a tejtől kinyomkodott zsemlét a fűszereket izlés szerint(ezt nem tudom megmondani mert mindenki mást szeret....én jó fűszeresen szoktam) a tojást az apróra vágott májat és petrezselymet,majd a kihütött hagymás gombát is.Lazán összekeverem.Egy narancsot kettágok kiveszem a húsát és felkockázom ,majd azt is belekeverem a töltelékbe.A csirke bőrét a mellénél fellazitom ameddig csak feltolom a bőrt a combjánál is finoman.A tölteléket beletuszkolom ,én kiskanálal szoktam adagolni és finoman feltolni mindig feljebb.A hasüregét amit előtte besóztam beleteszem a felnegyedelt narancsokat citromaokt és rozmaringágat...ki szereti a pikáns izeket fokhagmát is tehet a hasába.A narancshéjba amiből kivájtam a héját szintén teszek a töltelékből. Bacont is rá lehet tekerni a narancs köré....vagy a csirke haához....de ez már csak extra....nem mindig teszek rá én sem.A csirke bőrét kivülről bekenem vajal és jól megfűszerezem.Meg lehet sütni fólia alatt elöször 180 fokon 40-50 percig majd fólia nélkül is ameddig nem roppogós a héja.Lhet tenni mellé zöldségeket nagy rusztikus darabokban de egy egyszerű burgonyapürével is isteni finom.A megsült citrusok a belsejében nagyon finomak,és a csirke husa is nagyon finom izes lesz tőle.

    flowercat2 vagyok
     
    meszimarsi, tina07141983, Gio és 10 más kedveli ezt.
  3. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Kutakodtam elmémben hogy mit is ettünk réééégen vagyis régebben.Nagy keletje volt a második fogásnak ami hal volt persze rántott pontyszelet és burgonya salátával.
    A hal szeleteket be kell sózni előtte persze és kicsit állni hagyni,majd kb 10-15 dkg liszthez egy evőkanál pirospaprika és egy hintésnyi bors,reszelt citromhéj és morzsolt rozmaring,összekevertem és ebbe forgattam be a halat majd forró olajban megsütöttem.
    Általában burgonyapürével volt(abban a férjem a profi,én szinte soha nem csinálom):music::D a sós vizben megfőzőtt burgonyáról leöntjük a vizet majd teszünk rá kb 2evőkanál vajat és tejet amit felvesz hogy jó krémes állaga legyen.Lehet turbozni főzőtejszinel is tej helyett meg tejfölt is beletenni....ki hogy szereti persze.

    Akkor nem inditok másik hszt leirom az elmaradhatatlan főételünket is.:p
    Székelykáposzta
    Tarját kb 4-5 vastagabb szeletett,füstölt nyulját(az oldalasról levágott porcos részt),körmöt egyet és 1,5 -2kg savanyú káposztát,édeskáposzta levelet,6-8 db-ot ,és 60dkg darálthúst.
    A fazék aljára összevágok 2-3 fej hagymát és kicsit megdinsztelem,leveszem a lángról és elkezdem rétegezni.Káposzta majd rá 2 babérlevél,örölt pirospaprika,delikát,egész bors egész kömény....rá a füstölt nyulja és köröm,majd megint káposzta és a fűszerek ugyanugy ,rá a felkockázott tarja és megint káposzta,figyeljünk hogy azért maradjan egy jó marék savanyú káposzta.Megcsináljuk a töltött káposzta töltelékét,fűszerek,só,bors,örölt kömyény és bors,majoranna,örölt szerecsendió,és végül a rizs.Aki kostolja a rizs előtt tegye....én nem kosotolok nyers hust és a férjemtől mindig kapok hogy mi lenne ha akkor kostoltatnám vele milyen a fűszerezése mielőtt a rizst belerakom.o_OxD Na szóval elosztom a levelekben de azoknak a vastag erét kiveszem előtte....beletekerem és a székelykáposztára teszem őket ,lehet pár egész chili paprikát is beletenni aki szereti majd a maradék savanyu káposztával befedem.Annyi vizet öntök rá hogy ellepje majd ha felforrt fedőt teszek rá és közepes majd kislángon fözöm és hogy egy kicsit rotyogjon.Sokáig tart de nálam ez az első amit 24reggel felteszek.

    flowercat2 vagyok
     
    meszimarsi, tina07141983, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  4. bananos73

    bananos73 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nagy örömömre szolgál, hogy ismét megjelent a kiírás a Maci Konyhában.Szeretném Veletek megosztani a család hosszú évek óta kedvenc karácsonyi főételét, amit egy nagyon kedves kolléganőmtől tanultam évtizedekkel ezelőtt.
    Karácsonyi töltött pulyka szeletek vegyes körettel:

    Hozzávalók:
    60 dkg pulykamell, 30 dkg natúr gesztenye, 4 dkg főtt császár vagy bacon, 1 késhegynyi őrölt szerecsendió, só, bors, 2 tojás, 10 dkg liszt, 20 dkg zsemlemorzsa, 4 dl olaj.

    Elkészítés: a gesztenyét áttörjük, és az elpürésített szalonnával összekeverjük. Sóval, szerecsendióval, borssal ízesítjük. Ha nem elég lágy, vajjal keverjük el.
    A vékonyra klopfolt,- előtte 24 óráig a hűtőben fokhagymás tejben áztatott - megsózott pulykamell szeleteket megtöltjük a gesztenyével, henger alakúra felcsavarjuk, fogvájóval rögzítjük a széleit. Panírozzuk, és bő forró olajban kisütjük.

    Köret: otthon található zöldségeket - karfiol, brokkoli, kaliforniai paprika, cukkini hagyma stb- tisztítás után egyforma darabokra vágunk. Kiolajozunk egy méretben megfelelő tepsit olíva olajjal és a zöldségeket beletesszük. Ha szeretjük egy kanál mézzel meglocsoljuk, alufóliával lefedjük és a sütőben 20 perc alatt roppanósra sütjük. Sózni nem kell.

    Tálalása: Egy ovális porcelán tálra középre helyezzük a ferdén elvágott töltött szeleteket köré helyezzük a sült zöldségeket. Egy elvágott, belső szeleteitől megtisztított narancs héjába áfonya dzsemet teszünk a húsok két oldalára. Aki szereti sült krumplit is tálalhat mellé.

    Jó étvágyat hozzá!

    bananos.73
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.18
    meszimarsi, tina07141983, Gio és 9 más kedveli ezt.
  5. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Sziasztok!

    A kedvenc ünnepem a karácsony, már gyerekkorom óta,amióta csak az eszemet tudom :)( Aki itt ismer,azok tudják jól :) )
    Milyen jó is lenne nektek mesélgetni,hogy mennyire is szerettem gyerekkoromban,na de ez receptírós topic,és nem nosztalgiázós :D
    Kislány korom óta szeretem a halat,mert én úgy nőttem fel,hogy a bátyáim sokat horgásztak, így nálunk szinte havi szinten minimum 2-3 szor volt hal főzve,sütve :)
    A karácsonyi asztalunkról egy elmaradhatatlan receptet írok le nektek,amit szerintem mindenki ismer,de azért én leírom,hogy én hogy készítem :)
    A halat természetesen a tesóm horgássza ki,és ő készíti elő a főzéshez nekünk.

    Én így készítem el a halászlevet:

    Hozzávalók: 1-2 ponty feje,farok része,és még pár szelet halszelet bele
    csemege és csípős paprika
    só,őrölt édes-nemes paprika
    hagyma
    Halászlé kocka
    és én szoktam bele venni halsűrítmény is
    Van aki még tesz bele halikrát,de mi nem szeretjük benne.

    Így készítem: A vöröshagymát apró kockára vágva olajban megdinsztolom.
    Teszek bele piros paprikát,és a halászlésűrítménnyel, tv paprikával egy alaplevet főzök,kb 5 percig,amíg sűrű lesz. Ezután öntök bele annyi vizet,amennyi levest szeretnék készíteni. Felfőzöm,és ha felfőtt,óvatosan beleteszem a hal szeleteket,a fejet,farok részt. Sózom,beleteszem a halászlékockákat( én kb 3db-t teszek bele),és a hagymát is. Ízlés szerint lehet tenni bele pici csípős paprikát is. 10-15 perc alatt megfő a hal. A fejet kiszedem,a többi hal szeletet a levesben hagyom. Van aki tesz bele levesbetétet,de mi így szeretjük anélkül.
    Finom puha kenyérrel fogyasztjuk.

    A ha szeretet benne van a készítésben,akkor soha nem lehet elrontani az ételt,és finom lesz :)
    Remélem ízleni fog nektek. Jó étvágyat kívánok hozzá! :)

    Fénylő.
     
    meszimarsi, tina07141983, Fatther és 6 más kedveli ezt.
  6. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Karácsonykor senki sem szükölködik igy nálunk sem csak a töltött csirke kerül az asztalra,halászlét azt nem irhatom mert nem én készitem szóval 27-én még teritékre szokott kerülni a kacsa is.Nem mindig töltöm meg....mert jobban szeretem gyümölcsösen.Pecsenyekacsát veszem mindig és az pont elég.Semmi extrát nem csinálok vele,kb 2-3 evőkanál zsirt teszek a tepsibe és a kacsát sózóm de nagyon.Melléteszek 1-2 borsalmát mert én nagyon szeretem hozzá.Letakarom fóliával és mehet a sütőbe 180fokra...kb.1,5 óra múlva megnézem puha e.....és ha igen akkor leveszem a fóliát és ugy sütöm hogy a bőre ropogos legyen.Közben készitek hozzá párolt káposztát .Mindig lillát veszek ,szerintem az finomabb.Van erre egy jó nagy lábosom,mert nálunk a párolt káposztából sosem elég:ptelhetetlen a családom:DA lábosba teszek 1 evőkanál zsirt(igen a sütéshez pároláshoz mindig jó minőségű zsirt használok,ízesebb az étel) és fél dl vizet.Néha a káposzta elég száraz és nem enged ki annyi levet hogy meg tudjon párolodni.Vékonyra szeletelem a káposztát és megsozom.Ha van otthon savanykás alma akkor 1-2 bele szoktam reszelni.De csak ugy hogy ne vegyék észrexD megsozom és rá teszem a fedőt és alacsony lángon párolom.Közben kostolgatom ,ha már jó akkor izlés szerint beizesitem még ecettel és cukorral.Az arányokat nem tudom mert mindig csak kevés ecetett teszek hozzá és kostolgatom.
    Persze hogy burgonyapürével fokozodik még az ételsor.ÉÉÉÉÉS a kacsa zsirja meg külön érték ami még megmarad.Mindig elcsodálkozik a férjem milyen finom a kacsa,és csak só van rajta??? Én anyukámtól igy tanultam.Azt mondta ha jó minőségű a hús akkor semmi fakszni nem kell rá csak só.


    flowercat 2
     
  7. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok!
    Karácsonyi menüsorunk, már több éve majdnem ugyanaz.
    Az ünnepi asztalra
    Harcsahalászlé
    Töltött káposzta (szabolcsi-paradicsomos)
    Baconbe tekert csirkemell, aszalt szilvával, barackkal töltve,
    Ropogós narancsos kacsacomb, kacsamell,
    szilvás párolt káposztával,
    burgonya saláta, vajas rizs,
    és
    sajttorta.
    Kissé sok, de ilyenkor 3 napra főzök, mert általában nálunk a család...;)
    Káposztából 60-70 tekercset csinálok!
    Töltött káposzta receptje:
    Hozzávalók:
    /////////////
    1 fej vékony levelű káposzta
    1/2 kg darált hús (a fele sertésdagadó)
    1-1,5 kg káposzta (édes)
    1/2 kg rizs
    2-3 fej hagyma
    kacsazsír, vagy 2 dl olaj
    1ek pirospaprika
    1 kávéskanál őrölt bors

    20 dkg füstölt hús
    1-2 db zöldpaprika
    1-2 db paradicsom
    2 dl paradicsomlé
    1-2 gerezd fokhagyma
    Elkészítés:
    ////////////
    A megpucolt, felaprított hagymát megfonnyasztjuk a kacsazsíron, közben kissé megsózzuk, így nem ég oda.
    A tűzről lehúzva hozzáadjuk a pirospaprikát és a borsot.
    A rizst alaposan leöblítjük, átmossuk, majd hozzáadjuk a darált hús és a paprikás dinsztelt hagymát.
    Megsózzuk, jól összedolgozzuk. A káposzta leveleit forró vízben megfonnyasztjuk, majd hideg vízben lehűtjük, és ezekbe tekerjük a darált húsos keveréket.
    Egy nagyobb lábas aljába tesszük a füstölt húst, a zöldpaprika, a paradicsom, és az apróra gyalult édes vagy savanyú káposztát. Szorosan egymás mellé, több sorban lerakjuk a töltött tekercseket. Annyi vízzel öntjük fel, hogy ellepje. A káposzta tetejét egy kistányérral befedjük, végül fedővel lezárjuk a lábast, és nagyon alacsony hőfokon főzni kezdjük. Amikor forrni kezd, felöntjük egy kevés paradicsommal. Fedő alatt további 20 percig főzzük.
    Jó étvágyat!
    -Anyu-

     
    tina07141983, Gio, zsona416 és 6 más kedveli ezt.
  8. mazsok

    mazsok Fórum admirálisa

    Mindig szeretek kisérletezni az ételekkel,és hol lehet a legjobban debütálni ha nem karácsonykor egy egy ünnepi fogással.:)
    A család nincsen oda a túl gyümölcsös husokért,plne a férfiak....de azért elfogyott mindig.
    Aszalt szilvás sonkás karaj.
    Hozzávalók:
    kb.8-10 szelet (vékony) karaj ami jól ki van kloffolva
    vékony füstölt sonka kb 8-10 szelet
    aszalt szilva 2 zacskóval
    fűszerek
    panirozáshoz.liszt,tojás,morzsa
    A jól kikloffolt karaj szeleteket befűszerezem és ráteszem a füstölt sonkát,majd a szeleten a felső részén egy csikban az aszalt szilvát...majd szorosan feltekerem ahogy tudom.Csuszik a sonka miatt de sikerülni fog.Majd összetűzöm fogpiszkálóval és bepanirozom.Lassan sütöm hogy biztosan átsüljön a hús is belül.
    Rizst készitettem mellé,és madársalátát gránátalma magokkal.

    flowercat 2
     
    meszimarsi, tina07141983, Gio és 6 más kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Nálunk megosztott a nép. A fele szereti a halat, a fele nem. Ezért karácsonykor általában hanyagoljuk. Az én kedvencem a pulyka. Nem feltétlenül egy menüsorba, de általában elő szokott fordulni a tárkonyos pulykaragu leves és a rozmaringos pulykacomb.
    Előbbi:
    30-50 dkg pulykamell felkockázva, zsiradékon kissé lepirítva, hogy kifehéredjen. Hozzá kb. 1 kg krumpli, felkockázva, rengeteg tárkony (= a tenyerem félig tele vele), só, fehérbors (lehet feketével is). Felöntöm legalább annyi vízzel, hogy ellepje, vagy kicsit többel, mert úgyis párolog. Mire a hús megfő, a krumpli kissé szétfő, így sűrítésnek is jó. Mivel cukorbajom van, keressük a lisztpótló megoldásokat, ez az egyik. Tejfölös habarás helyett csak tejfölt teszünk bele. Aki szereti, rakhat bele valami testesebb levestésztát, pl. eperlevelet. Ha ez is megfőtt, kész. Számítsatok rá, hogy az eperlevél még állásában is dagad, másnapra a lé jó részét "megeszi".
    Utóbbi:
    pulyka felsőcomb filét (vagy én csontozom ki) nagyobb darabjaira vágom, hogy gusztusos legyen. Régebben eleven rozmaringleveleket és hosszúra vágott fokhagymagerezd-csíkokat tűzdeltem bele + só, bors. Újabban, vagy ha nincs eleven rozmaring, akkor a szárított, őrölt rozmaringhoz fokhagymaport + sót, borsot keverek, alaposan bedörzsölöm a keverékkel a húst és 2-3 órát állni hagyom. Utána lefedett tepsiben, sütőben kb. 180 fokon 1-1,5 órát sütöm, ha kell, többször is vizet öntök alá, a végén 5-5 percre mindkét oldalát fedés nélkül pirítom. Hidegen, melegen is isteni. Melegen rizzsel, sült krumplival, krumplipürével, hidegen kenyérrel, hagymás krumplisalátával. Nagy társaság számára is alkalmas. 20 főre már próbáltuk.
    A beiglit apósom receptje alapján a lányom süti. Diósat, mákosat. Ahogy "illik". A másik imádott desszertet anyám szokta sütni. Még gyerekkoromban kapta valahonnan a receptjét, "dió sütemény" néven. Most nem akarom felhívni és nem találom sehol. Macerás, mert formába kell nyomkodni, azt kisütni, besamel-szerű, mandula aromával zöldített krémmel kettőket összeragasztani, de isteni. Ha meglesz a recept, hozom. Ha nem, akkor az a "kibúvó", hogy nem én sütöm, készen kapom. Úgy jó, ha legalább 1-2 napot áll, mert a krém akkorra megpuhítja a tésztát.
     
    meszimarsi, tina07141983, Gio és 7 más kedveli ezt.
  10. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép estét mindenkinek :)

    Én is szeretnék megosztani veletek egy karácsonyi receptet. A története egy számomra különleges alkalomig nyúlik vissza, amely nem teljesen kapcsolódik a karácsonyhoz, csak egy kicsit. Engedjétek meg, hogy ezt elmeséljem.

    Egy átlagos decemberi nap volt, a karácsonyt pár hét előzte meg, talán a második gyertyát gyújtottuk az adventi koszorún. Kint eléggé hideg volt, a hó szitált, a szél fújdogált.
    Egész nap a várost jártam, éppen a karácsonyi ajándékokat szereztem be mindenkinek. Már sötét volt, este 6 óra felé járhatott, amikor már éppen hazafelé tartottam egy forró kávéval a kezemben. Hazaérve, az ajtón belépve megcsapott egy kellemes édes illat, amely nem az ebédlő asztalon égő narancsos-fahéjas gyertyákból szállt, hanem egészen máshonnan.
    A párom boldogan lépett elém, és tálalta fel ezt az ínycsiklandozó ételt, amit akkor készített el. Hozzá kell tenni, hogy előtte sosem főzött komolyabb ételeket, csupán rántottát és egyszerűbb, gyorsabban elkészíthetőeket. Rettenetesen izgult, hogy vajon sikerült e neki ezt az ételt jól elkészítenie, aminek a neve "Mézes kacsamell édesburgonyával".
    Számomra ez az alkalom nagyon jelentős volt, mert azon túl, hogy finom sültet készített, láttam rajta azt, hogy szívből jött neki az egész és nagyon büszke voltam arra, hogy egy ilyen csupa szív embert hívhatok a páromnak.

    Mivel jól sikerült és megbizonyosodtunk arról, hogy finom, azóta minden karácsonykor ezt az ételt együtt szoktuk elkészíteni, ezt nevezzük karácsonyi főételünknek. :)

    A recept: (Mint utólagosan megtudtam, ezt a receptet az interneten találta)

    Hozzávalók:
    • 50 dkg kacsamell
    • 6-7 dkg méz
    • 40 dkg édesburgonya
    • 0,15 dl balzsamecet
    • 1 dl olívaolaj
    • 1-2 fej vöröshagyma
    • Pár gerezd fokhagyma (ízlés szerint)
    • bors
    Elkészítés:
    • A burgonyát megpucoljuk, megmossuk, felkockázzuk majd egy tálba helyezzük.
    • A vöröshagymát megpucoljuk és durvára vágjuk, a fokhagymát szintén megpucoljuk, de nem vágjuk fel, hanem gerezdekben hagyjuk.
    • A hagymákat hozzáadjuk a burgonyához, meglocsoljuk egy kevés olívaolajjal, alaposan összekeverjük, ízlés szerint fűszerezzük, tepsibe helyezzük és 200°C-on addig sütjük, ameddig kellően puha nem lesz.
    • Megmossuk a kacsamellet, és haránt irányban bevagdossuk a bőrét, és enyhén besózzuk.
    • Bőrös oldalával lefelé tegyük a kacsamelleket a felforrósított, száraz serpenyőbe, és kezdjük el kisütni a zsírját.
    • Amikor a bőre pirulni kezd, fordítsuk meg, és süssük meg a másik oldalát is, javasolt mindkét oldalát 7-7 percig sütni, mert akkor lesz a legmegfelelőbb. Ha kész, szedjük ki egy tányérra, és alufóliával letakarva, tartsuk melegen.
    • A kacsapecsenye szaftban felforraljuk a balzsamecetet, majd, folyamatos kavarás mellett belerakjuk a mézet. Ha kb. a negyedére sűrűsödik a mártás, akkor elkészült.
    • Felszeleteljük fel a kacsamelleket, nagyjából 1 centis szeletekre, meglocsoljuk a mézes öntettel, és édesburgonyával tálaljuk.
    Jó étvágyat! :)
    kicsicica!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 5.11.18
    meszimarsi, tina07141983, Gio és 11 más kedveli ezt.
  11. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    Sziasztok:)

    Egy olyan főétel receptet hoztam Nektek, ami kissé formabontó, ám tökéletesen karácsonyi alapanyagokból készül. Két évtizeddel ezelőtt sütöttem előszőr, de azóta minden karácsonykor.
    A recept egy újságból származik,és nagyon sokféle módon lehet elkészÍteni, én legalább is több variációt készÍtettem már belőle, de mind nagyon jól sikerült;)

    Almás-mazsolás sült pulykamell /4 személyre/

    Egy kb 60dkg-os pulykamellet alaposan sózunk, borsozunk, majd egy serpenyőben kevés forró olajon minden oldalát alaposan megpirÍtjuk.
    Ezután átrakjuk egy tűzálló tálba. A serpenyőben maradt olajhoz adunk:
    2 eőkanál mazsolát,
    3-4 db meghámozott feldarabolt közepes almát,
    8 db szegfűszeget,
    1 teáskanál fahéjat,
    2 kávéskanál kakukkfűvet.
    Pár perc alatt összefőzzük és a pulykára öntjük. A tálat alufóliával lefedjük és kb 160-170 fokos sütőben puhára sütjük a húst. Ha már puha a hús leveszük az alufóliát és a pecsenye levével locsolgatva ropogós pirosra sütjük.

    Többnyire francia salátát készÍtek hozzá köretnek, de nagyon jól bÍrja a bazsalikomos burgonyapürét is.:D Ilyenkor vagy meggyragút, vagy narancsszószt kÍnálok mellé.
    Amikor vendégeket is várok, és többszörös mennyiségből kell készÍteni, előfordul, hogy némi maradék is lesz belőle. Ilyenkor a maradékot cafatkákraxD szedem és zöldsaláta ágyon meglocsolom egy kis joghurtos öntettel. Kellemes diéta a nagy "zabálások" után.;););)
     
  12. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Aszalt szilvával és gesztenyével töltött csirkemell:


    • Hozzávalók:
    • 4 db csirkemellfilé
    • bors
    • 25 dkg natúr gesztenyemassza
    • aszalt szilva
    • vörösbor.




      • Elkészítés: Az aszalt szilvát vörösborban beáztattam.
        A csirkemelleket félbevágtam úgy, hogy zsebes legyen, ahova teszem a tölteléket, tehát nem vágtam teljesen át. Majd kiklopfoltam kicsit, de nem vékonyra. Ezután besóztam, borssal megszórtam.
        A gesztenyét 4 részbe osztottam, 1/4 részt a csirkemell egyik felére tettem, kiraktam aszalt szilvával, majd összegöngyöltem, alufóliába tettem, betekertem. Mind a 4 darabnál így jártam el.
    Hőálló tálba tettem, egy kis olajat és 1,5 dl vizet tettem az aljára. 200 fokon sütöttem kb. 3/4 óráig. A fóliából kivettem, a saját levével megöntöztem kétszer-háromszor, és pirosra sütöttem.Jó étvágyat.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.11.18
  13. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Sziasztok!

    Szeretnék részt venni a játékban :)
    Felhasználó név: Anikó2014

    Mivel karácsonykor nagy szerencsénkre megvagyunk hívva a rokonokhoz (anyumékhoz, mamákhoz) nekem nem kell halászlevet,meg rántott halat, bejglit, ilyemit készítenem.
    Nálunk 24-én este húsleves és rántott csirkemmel lesz a menü krumplipürével :)

    Húsleves: Pulykanyakból fogom készíteni

    Felrakom főni a pulykanyakat, rakok bele:
    Répát, zöldséget, vöröshagymát, fokhagymát, mirelit kelbimbót. Sózom, pici borst és petrezselyem zöldet teszek még bele. Hozzá csiga tésztát főzök ki.

    Bepanírozom a csirkemellfiléket és kisütöm.
    A krumplit megfőzöm, leszűröm, összetöröm és összekeverem a vajjal és a tejjel,majd ízlés szerint sózom :)

    A bonyolultabbakat meg meghagyom másnak :)
     
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép ünnepeket mindenkinek!
    Most van egy kis időm leírom a tegnapi menün különleges főrészét.
    Kicsontozott töltött kacsapecsenye.
    Hozzávalók (6 éhes ember): 2 db kb. 1,5-2 kg/db pecsenye kacsa,
    kb 75 dkg darált hús,
    4 db zsemle tejben beáztatva és jól kicsavargatva,
    2 db pecsenye kacsa máj apróra vágva,
    2 db tojás
    1 nagy vöröshagyma apróra vágva,
    3-4 gerezd fokhagyma,
    2 cs aprított petrezselyem,
    kb 50 dkg magozott aszalt szilva,
    kb 25 dkg magozott király datolya
    kb 1kg apró savanyú káposzta
    só, bors, őröl rozmaring
    kb 1 dl száraz fehér bor,
    kb 50 dkg kacsa zsír​
    Elkészítés: A kacsákat a hátukat végigvágva, egy jó éles késsel kicsontozom, csak a szárnytő és a combcsontokat hagytam bennük, de legközelebb azokat is kiszedem, mert a csonttalanság nagyon megkönnyíti a tálalást. A kiterített húst sózom, borsozom, és egy kevés őrölt rozmaringgal fűszerezem, majd félrerakom.
    A töltelék: Az apróra vágott vöröshagymát egy kevés kacsazsíron üvegesre dinsztelem, rárakom a darált húst, sózom borsozom, pirítgatom egy keveset, kb 15-20 percet. Közben a kicsavargatott zsemléket összekeverem a kacsamájjal, petrezselyemmel, tojásokkal, sózom borsozom. A pépet a piruló húsra teszem és jól összesütöm, amíg egy nagy bumszli nem lesz belőle.
    Töltés: A kacsát mellével az asztalra fordítva kiterítem, és a tölteléket kétfelé osztva szépen belesimítom, a közepére az egyiknek aszalt szilvákat, a másiknak datolyákat rakok a gerinc helyére. A madarakat összecsukom, szépen végigvarrom, formára igazítom. A tepsit kikenem egy kis kacsazsírral és a savanyú káposztát szétterítem az alján. Erre az ágyra helyezem a madarakat a hátukra fektetve, forró kacsazsírral leforrázom őket, aláöntöm a fehérbort a maradék aszalt gyümit szétszórom a tepsibe, majd alufóliával lefedem. Előmelegített sütőben 150 fokon sütöm kb 1,5-2 órát, majd leszedem a fóliát és a zsírt leöntöm a pecsenyéről óvatosan. Ezzel locsolgatva kb 30-40 perc alatt piros-ropogósra sütöm. Tálalás előtt kb 20-30 percig pihentetni kell, hogy szépen lehessen szeletelni.

    Krumplipürével, pirított gombával, tzatzikivel és majonézes-almás-póréhagyma salátával tálaltam, persze a vele sült káposztával és gyümölcsökkel együtt. Macerás, de nagyon finom és mutatós kaja.

    Desszert narancskrémes máktorta és csokoládékrémes (-Anyu-) diótorta volt.​
     
  15. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Pénteken eredményhirdetés lesz, aki szeretne még receptet írni, gyorsan tegye meg!
     
    fénylő. és Imi* kedveli ezt.
  16. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A fórumjáték nyertesei:
    nolina1965
    Galadriel
    mazsok

    karacsonyi_eredmeny.PNG

    A nyerteseknek gratulálunk!
    Nyereményeiteket a mostani cserenap idején megkapjátok.

    Amennyiben vasárnap délig nem érkezne meg, jelezzétek!
     
    fénylő., Galadriel, tina07141983 és 2 más kedveli ezt.
  17. Anikó2014

    Anikó2014 Fórummogul

    Gratulálok a nyerteseknek :)
     
    fénylő. és tina07141983 kedveli ezt.
  18. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Sziasztok!!

    Gratulálok a nyerteseknek!!!
     
    fénylő. kedveli ezt.
  19. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Óóóóó! Köszönöm, és gratulálok a nyerteseknek, meg a többieknek is. Köszönjük a játékot. :)
     
    fénylő., -Anyu- és tina07141983 kedveli ezt.
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Sziasztok! Gratulálok a nyerteseknek, és minden indulónak!
     
    fénylő. és tina07141983 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.