Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A fórumon nem tudjuk a pénzügyi kérdéseket lerendezni. Erre nincs jogosultsága egyetlen moderátornak sem.

Ara kérlek, keresd fel a Játék supportját a farmodról.

Válaszd a felületen, a kapcsolatfelvételi oldalon a kérdések lenyíló opciójából Az általános kérdések sort!
    Segítség a képen látható:

A leírás részben:
    Pontosan, tételesen írj ott arról, mi is történt.
    Mikor rendeltél, mit vásároltál. Mikor derült ki számodra, hogy mínuszban van a farmarany készleted.
    Mely mobilszolgáltatónál van a készüléked.
    Milyen hibaüzenetet kaptál.
    Van esetleg visszaigazoló e-mailed a vásárlásról, majd annak ellenkezőjéről.

A supporton dolgozó Munkatársaink utánanéznek, kivizsgálják a tények ismeretében a problémát.
    Előfordulhat, hogy több napot is igénybe vesz folyamat. Legyél türelemmel, ha ezt kérik.

A további levélváltásról ne hozz a fórumra információkat, ne idézz a levelezésből.
    Ez ugyanis szabálytalan, mert a levéltitok mindenkit érint. A fórum nyilvánosságára nem tartozik semmilyen ügyfélszolgálati levelezés.

Utoljára szerkesztett: 11.2.20
    osztrak12 kedveli ezt.
  2. jozseftanko79

jozseftanko79 Aktív író

szia szép estét.olyan problémám lenne,hogy ma vasaroltam sms-en ket csomag farmaranyat a jaték irta hogy megkaptam a 105 105 farmaranyat de a helyén csak anyi van hogy minusz 1260 farmarany.probaltam vasarolni de nem engedi mert azt jelzi hogy nincs fararanyam.köszönöm elöre is a választ

osztrak12 kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia jozseftanko79!
    A fórumon sajnos nem tudunk pénzügyi kérdéseket lerendezni.
    Erre nincs jogosultsága egyetlen moderátornak sem, mert azzal a support foglalkozik.

Válaszd a felületen, a kapcsolatfelvételi oldalon a kérdések lenyíló opciójából Az általános kérdések sort!

A leírás részben:
    Pontosan, tételesen írd meg ott, és arról, mi is történt.
    Mikor rendeltél, mit vásároltál. Mikor derült ki számodra, hogy mínuszban van a farmarany készleted.
    Mely mobilszolgáltatónál van a készüléked.
    Milyen hibaüzenetet kaptál.
    Van esetleg visszaigazoló e-mailed a vásárlásról, majd annak ellenkezőjéről.

A supporton dolgozó Munkatársaink utánanéznek, kivizsgálják a tények ismeretében a problémát.
    Előfordulhat, hogy több napot is igénybe vesz folyamat. Legyél türelemmel, ha ezt kérik.

A további levélváltásról ne hozz a fórumra információkat, ne idézz a levelezésből.
    Ez ugyanis szabálytalan, mert a levéltitok mindenkit érint. A fórum nyilvánosságára nem tartozik semmilyen ügyfélszolgálati levelezés.

Ajánlom minden játékosunk figyelmébe az SMS-rendeléssel kapcsolatosan nemrég megjelent közleményt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/probléma-az-sms-rendeléssel-2020-február.19164/#post-1073297

hamuska kedveli ezt.
  4. hamuska

hamuska Fórumlakó

Szervusz! Holnap MegaTP nap lesz,vajon lehet már SMS-sel vásárolni vagy lemaradunk róla.Köszönöm.

5. Havasi_Gyopár

hamuska kedveli ezt.
  6. hamuska

hamuska Fórumlakó

Kuzdern kedveli ezt.
  7. mandano

mandano Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Megint változott a rendelési felület? A banki átutalást szoktam használni, de most nincs a kínálatba

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem változott a banki felület, azonban a banki átutalás opció már rég megszűnt.

9. mandano

Köszönöm. Két hete még ezzel rendeltem farmaranyat, ezért érdeklődtem

10. Kékmadár1

Szia!
    Két hete biztosan nem banki átutalással vásároltál. Az átutalás lehetősége sokkal korábban szűnt meg.
    Kérlek próbálj meg visszaemlékezni, pontosan milyen módon vásároltál két hete!

11. mandano

Elnézést hogy pongyolán fogalmaztam. A trustly-ra gondoltam, netbankon keresztül vásároltam. Ez az ami nálam már nincs

12. Kékmadár1

A fórumon nem tudjuk a pénzügyi kérdéseket lerendezni. Erre nincs jogosultsága egyetlen moderátornak sem.

A leírás részben:
    Pontosan, tételesen írj ott arról, mi is történt.
    Mikor hogyan, mi módon rendeltél, mit vásároltál.

Válaszát a megadott email címeden olvashatod majd.
    Ha a regisztrációkor megadott email címed már nem használható, leveledben adj meg egy címet amit olvasni tudsz!

13. mandano

Köszönöm a választ.

14. KüpperRobi

KüpperRobi Fórum-zöldfülű

segitséget kérnék betakaritom a terelőboja gyárat és nem mutatkozik a raktáramban, miért?

15. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A Bahamákon keresed?

16. hekalé

hekalé Járnitanuló

Kérlek szépen segítsél ! A második + -os
    közös ajándékot nem találom.Az erdei tisztáson már meg van a helye, de a raktáramban nincs meg.
    kiléptem frissítettem. Köszönöm szépen a remélhető pozitív válaszodat.
    ID 17182096

17. Havasi_Gyopár

Szia hekalé!
    A kollégám megnézte, és pillanatnyilag nem találja ő sem a második közös + -os ajándékot.
    Kérlek, hogy a Játék supportjára írjál egy bejelentést.
    Az "Általános kérdések" opciót válaszd a kérdések csoportjából, és segíteni fog a szolgálatban lévő BA Kollégánk.

18. klaramagyar

klaramagyar Fórum ismerője

Szia, nem tudom itt kell e segítséget kérnem, ugyanis nem kaptam az szülinapi eventes topikba választ arra, hogy megkapom e a közös felhősort vagy sem, végig csináltam az egyénit, + bedobtam még kb. 100 játékot a közösbe.

19. Havasi_Gyopár

Szia klaramagyar!
    Mindenki, aki jogosult a 2. felhőre, megkapja.
    Időbe telik, amíg az ellenőrző szkript lefut, addig szíves türelmeteket kérjük.

20. klaramagyar

klaramagyar Fórum ismerője

Köszönöm szépen a választ a szülinapos eventbe el lettem hajtva, nem tudom miért nem lehetett ott megadni a választ, mégegyszer köszönöm, további szép napot.