Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch, -ágianyu33- és semmirevaló kedveli ezt.
  2. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    A hiba nem nálam van. merylu55 6957461 ID Nem változott a piactér nem ezt írtam. A háttér a piac tér. Annak a közepén ugrott /ugrik fel egy képernyő ahol talicskáznak. Ez mind a képernyő közepén van. Mikor befejezik a talicskázást akkor ugrik a bal felső sarokba és ott lehet játszani. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha a hiba általános probléma lenne, már nagyon sok jelzés érkezett volna akár itt a fórumon, akár a Moderátori nemzetközi csoportban.
    Sajnos nem értem a problémádat, a piacon mit lehetne a bal felső sarokban játszani.
    Belépve hozzád több területre, nem látok sehol sem problémát:
    upload_2024-4-15_11-33-26.png

    Város:

    upload_2024-4-15_11-34-25.png

    Piac:
    upload_2024-4-15_11-37-18.png

    Főfarm:
    upload_2024-4-15_11-38-5.png

    Ha hoznál egy képet a Nálad jelentkező problémáról, akkor tudnék segíteni, javasolni pedig csak azokat tudom, amiket az előző válaszomban írtam.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Ez egyik kép sem az.Az elején mikor beírom a jelszót és az utána lévő háttér. Különböző állatok gyümölcsöt árulnak a standon. Nem tudok fotozni
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    olyan képet max a saját farmomról tudok hozni, hisz az ellenőrző panelen nincs jelszóbeírás.
    Hoztam egy ilyet, nem látok semmi rendellenességet, miután ez a képernyő lemegy, utána jön a térkép, amit már hoztam.
    upload_2024-4-15_11-52-11.png

    Így tényleg, kérlek, végezd el az általam leírtakat, s remélhetőleg utána helyreáll a rend, vagy kérj Családtag, Ismerős segítséget, aki meg tudja oldani a problémát, vagy tud segíteni a kép küldésben, amelyről itt találsz segítséget:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/direktlink-segédlet.11064/
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Igen erről a képről beszéltem. Mikor ez ez megy utána ennek a közepére jön egy ablak és a bárányok talicskáznak és mikor annak vége jön a térké, de már fent a bal sarpkba mert oda ugrik és lehet játszani
     
  7. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Dolphin kedveli ezt.
  8. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia!
    Ha jól értelmezem, akkor kliensen játszol. Tehát ha felugrik a kliens képernyője a bal felső sarokba, akkor az egér mutatóval mutass rá a "Farmerama" kiírást tartalmazó fehér sorra a játék képének tetején, tartsd lenyomva a bal egér gombot, és az egér mozgatásával húzd a játék képét középre, majd engedd el a bal gombot. A kliens játék ablaka ott fog maradni ahova húztad. A következő belépéskor is már ott lesz ahova helyezted. ( ez nem a farmearama hibája, a számítógéped tréfál meg ezzel néha, nálam is előfordult már.)
    Az erő legyen veled!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  9. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Nem tudom ki vagy? Szuper vagy az biztos. Megcsináltam és jó. Nagyon szépen köszönöm. Van még egy problémám, hogy nem tudok tisztességesen kilépni. Csak a felső X-el esetleg.

    segítettek és jó
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.4.24, 20:19