Visszajelzés Mozivarázslat csevegője - 2019. január

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 15.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Megnyílt az "Mozivarázslat" event csevegője!

    oktatós képsor.png

    Az event kezdete (várhatóan): 2020. január 16. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége (várhatóan):2020. január 22. (szerda) 14:00 óra

    Az event jellege: növénytermesztős, felröppenő gyűjtős, malomtermékeket előállítós
    Eventnövény: filmvirág és villanykörte-bokor
    Felröppenő: elromlott vetítőgép
    Malomtermék: vetítőgép
    Az event elkezdéséhez szükséges minimum szint: 3. szint a farmon



    Az event területe: főfarm, szédült szántó
    A feladat a Hírek felületéről, az event órájából és a farmos területeken megjelenő event-bejárat ikonjából érhető el:

    [​IMG]

    Az event ismertetőjét <<ITT>> találjátok.


    Ha az eventezésről szeretnétek összefoglalót olvasni,
    az eventek segédlete rendelkezésre áll.
    Eventsegédlet
    Részletek:
    Rövid összefoglaló
    Előkészületek
    Eventkezdés, eventezés
    Felröpi 1x1
    Páncél Panni

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >>ITT<< található.

    Földterületek hozamtáblázata >>ITT<< található.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topicokban kérhettek választ, tanácsot:
    - minden esetben adjátok meg a farm nevét és az ID-számot -
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Tartózkodjatok a csevegőben az ajándékok felajánlásától, illetve azok kérésétől!

    Ide lehet kérést írni, itt a két topicban lehet felröppenőt kérni:
    Hiányzik még néhány felröppenő?
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    Akinek panasza van, a Panaszkönyv topic áll rendelkezésére:
    Panaszkönyv

    A topicra a fórum szabályzata vonatkozik.
    Az illem, az udvariasság alapszabályait itt is kéretik betartani.
    Kérjük, hogy indulat, trágárság nélkül beszélgessetek és kerüljétek el a konfliktusokat!

    További tudnivalók a fórum használatáról:
    Házirend




    Copyright © 2010-2020 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, Gio és 12 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A tervezés és előkészítés minden esemény, event első teendője.

    Az event maradéktalan teljesítéséhez szükséges összes hozzávaló:

    Filmvirág (eventnövény): 13.500 db
    Villanykörte-bokor (eventnövény): 9.600 db
    Elromlott vetítőgép(felröppenő): 1.980 db
    Vetítőgép (malomtermék): 60 db


    Legyetek körültekintőek, tervezzétek meg az előültetést a felröppenők érdekében!
    A két eventes terület használatához érdemes lesz "tarolni".

    Várjuk a javaslatokat, a megosztott terveket most is a gazdaságos megoldáshoz.

    Sok sikert, jó hangulatú előszületésnapi játékot kívánunk!
     
    LadyM77, Imi*, Sali~*.* és 31 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok ! Kicsit jobbat vártam, elég gyengécske felhő a nyereményoldal se túl sok. :music:Részemről bele kell kapni mert a szezont csinálom, első ránézésre azt mondom csak a szezonpontokig megyek.o_OBár onnan már ott a felhő is.:music:
    Na mindegy csináljuk.:sleepy::)
    Gyékénnyel kezdek/ 10 h kor ültethető mandragóra és szerelem aromájával akkár éfélkor is lehet/,és raktárházakkal.o_O
    E-gaz érésidő jó o_Ogyórsan pörgethető, este lehet variálni hosszúval.:music:
    Mindenkinek sokk síkert.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.20
    Sali~*.*, osztrak12, Fenyvesi1010 és 17 más kedveli ezt.
  4. xemil

    xemil Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Így elsőre szerintem ez Nálam a kihagyós event lesz. A felhő és egyéb ajándékok hanyagolhatók. Inkább csinálom a gazdaköriket, azzal jobban járok.:D
     
    gelu59, osztrak12, moric67 és 11 más kedveli ezt.
  5. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    A beadás 5. sorában az ugye nem 200 szezon zseton? Gondolom szezon pontocska! ;)
     
    osztrak12, Fenyvesi1010 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, frissítsd a játékot, a fórumos böngészőt a címsor környíl ikonjával.

    Sikerült a hibás kifejezést lecserélni. Már látható a helyes szezon-jutalompont szó.
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  7. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Egyet értek, az Előszülinapi eventtől én is komolyabb nyereményeket vártam. Ez most nekem csalódás volt, pedig már nagyon vártam. Persze belefogok, mert szeretek eventezni, de annyira nem fogom törni magam érte...
     
    gelu59, osztrak12, Fenyvesi1010 és 12 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ez egy alapevent. Minden extra és bonyolultság nélkül. A felhő nem rossz. Benne sincs semmi extra.
    A röpi nem tűnik kevésnek elsőre, de irgalmatlanul soknak sem. A növényigény is olyan felső középutas.
    Szezonvadászoknak kihagyhatatlan. Valszeg megcsinálgatom. Kb 4 nap alatt lenyomhatom. Persze, a melo beleszólhat.
     
  9. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Dettó.A szezont eddig sem csináltam, a TP már régóta nem érdekel;)
    jöhet a pajta töltögetés és pár napi nyugi.:p
    Az eventezőknek sikeres befejezést kívánok.:):music:
     
    gelu59, osztrak12, Fenyvesi1010 és 13 más kedveli ezt.
  10. Akela

    Akela Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Nálam ez kihagyós lesz.Szó ami szó elég gyengécskére sikeredett,aki belevág sok sikert hozzá.
     
    osztrak12, Kuzdern, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  11. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Bevállalom én is, mert event. Viszont egészen másra számítottam. Bár mint retro, bőven megfelel a régmúltnak, amikor kezdtem :)

    A növény soknak tűnik biza, de tegyük hozzá mihez képest, mert volt már máskor, hogy 1 kisebb földön kellett lenyomni hosszabb idejű 10ezerpárszáz növényt. Ha úgy nézem nem sok lesz, csak unalmas. Meg a 2 legnagyobb területen ültethetünk. Akár 10-15 földdarabka is sokat számít.
    Más teendők mellett elfér ez is, remélem valami mozgás is segít majd a keréken. Már tán több is mint 1 hete nem pörgettem. Kipihenhette magát :D
    Kellenek a végén a kuponok is, mert gyűjtögető vagyok, s lehet 1 hónapig megint nem veszek munkást, ha szépen sorakoznak.

    Sok sikert az eventhez!
     
  12. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Én is nekiállok, bár az igazat megvallva egy kicsit jobbra számitottam, és igen vannak benne kuponok,sztáp, amiből sosem elég, én 3 területnek jobban örültem volna.Lesz még olyan vajon?
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  13. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Természetesen én is belevágok hiszen event. Remélem sikerül befejezni mert a felröpik mennyisége nagyon soknak tűnik. Mivel ma szintet léptem havasi gyopárral várom. Sokat jelent a kezdő mennyiség, mert az e-gaz nem adja túl bőségesen. A bahán meg termelem a jövőben szükséges állatokat, így trágya is lesz, csak a malom bírja a keverést. Sok sikert mindenkinek aki belevág a többieknek jó pihenést.
     
    Fenyvesi1010, Kuzdern, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Szerintem azt hiába várjuk. Nagyon ráálltak erre az itt-ott termelni fazonra.
    Összekeverték a szezont a fazonnal? :D :D
    Nagyon úgy néz ki a dolog, hogy csak a kerékben bízhatunk. 10 ezer kb ki van mérve földenként, eszi nem eszi nem kap mást.
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  15. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Szülinapi bulinak nem nagy eresztés. Plusz egy galibázó felfő. Kihagyom.
    Kezdőknek viszont megéri, meg akinek számít a még a tp.
     
    gelu59, osztrak12, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Én is csinálni fogom, reméljük jól fognak röpködni az elromlott vetítőgépek . :)
     
    Sali~*.*, osztrak12, Fenyvesi1010 és 6 más kedveli ezt.
  17. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Nincs mostanába akkora szerencsém!
     
    osztrak12, Kuzdern, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  18. 22 000 eventnövény 2000 felröpi NEM semmi-
    Jól neki kell rugaszkodnunk.
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  19. zlev1

    zlev1 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Engem jobban lehetne motiválni talányos tenyészetekkel és fákkal. A hangyától kezdve most már akad hiányzóm mindkét területen.
    Így a legutóbbi eventben is örültem a mormotának, amire elég régóta vadásztam. Ha csak egy ilyen ól vagy talányos valami lenne benne, elkezdeném, de a TP nem hoz lázba így, kb 450.000.000-val a következő szintlépés előtt.
    De annyira nem is bánom, töltögetek én is, és talán a következő event megint jobban hasonlít majd az előzőre.
    Sok sikert a belevágóknak!
     
  20. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát remélem a szülinapi event azért jobb lesz. A felhő nem hoz lázba, mert csak tp-ket ad, persze ha már régi időkről van szó azért egy farmarany fa már igazán jól jönne, vagy egy olyan felhő ami időnként farmaranyat ad szerintem mindenki rákattanna.
    Elkezdem aztán jutok ameddig jutok, igazából csak a kuponok érdekelnek, jól betették a végére.:)
     
    osztrak12, Fenyvesi1010, Domos52 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.