Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Csillagozom...
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Várom a nevezéseket..Márciusi Képverseny:
    HÚSVÉTI KÉPVERSENY!
    Marikám, Erám, Esztim, Rózikám, Dórikám, Évim....;)
     
    yucee, akire33333, ballamarika44 és 7 más kedveli ezt.
  2. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, végre kész az event, az ólak és fák maradnak raktáron, csillagozom, Anyu köszi a kávét.
    [​IMG]
     
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Mini event...
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/valdemár-vándor-vidámparkja.12359/#post-211662
    Rózsa nemesítése...Egyszer volt, holnem volt... Volt egyszer egy anyu...
    Rózika leírta a tutit. én meg neki láttam, a kipróbálásának. A bónuszok mind megvannak, ökokaka, kakaimádat stb. Reteszbe berakva, majd a bónuszfiók foglalt volt, így idő előtt töröltem az arany fiókot, hogy elférjen az ártatlanság, meg a karácsonyi süti. Úgy kerestem a karácsonyt a pékségembe(valahogy így:eek:) mire rájöttem, hogy meg kell vegyem a receptet. Igaz volt a kamrában vagy 7 db, de megvettem a receptet... Szaladok a bölcs tölgyhöz, lerakom a földjeimet, bevetem rózsával, és ekkor nyilalt belém a felismerés! Elfelejtek valamit... Hát a felhősoron az őszi-t nem aktiváltam. Futás a felhőkhöz pont előtte járt le, gyorsan aktíváltam,fülig ért a szám, hogy 0 percest fogok aratni vissza a tölgyre és akkor jött a pofon. Nincs szupi kakim...:eek: Na! Azt már nem veszek...:cry:xDItt a vége fuss el véle.
    Majd fogok én még 0 perces rózsát aratni!-.-
     
    éva1953, akire33333, yucee és 8 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot.
    Még mindig nyulazok. Kaptam a sok csp-n és tp-n kívül titkosakat (fát is ólat is), meg aratót 48 órásat... 8) Még a végén megéri az event a melót a titkosak nélkül is. :)
    Hát az a helyzet, hogy ezzel én is így vagyok. Annyiféle bónusz van, hogy lehetetlenség követni, kiszámolni, bekapcsolni, felfalni.... És még azt sem tudom, hogy melyik felhősort kell aktiválni. Én mindig végignyomkodom az egészet egyszerre, aaratás előtt, azt jónapot. Nagyon utálom a paszulymászást.

    Csillagoztam, még délelőtt.
     
    akire33333, yucee, lazanne és 6 más kedveli ezt.
  5. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok,még hajnalba csillagoztam.Csináltam új képet ,ezzel indulnék a versenyen.
    Druszám légyszi biggyessz be engem is!
    ajim 1 tavaszi koszorú ,
    2 répás kenyér 3 édes rózsa leki.
    Event kész,VÉGRE lett farkasom ,kivimadaram ,kakas,na meg macsek,mosómasa,
    fák szt jani, gránát ,meg még gyújtós is,éééés a macskafarmon is kész lettem,
    köszönöm a segítséget !!!!!!További szép estét.
     
  6. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia Gratulálok:))..sok jó ajándék:)
    Én is úgy szoktam hogy paszulyon nem nagyon nézem mi hogy...ki tudja megjegyezni..általában aratás előtt végig megyek rajta reggel..és utánna aratok és ami benne van benne.
    Anyu az biztos hogy nemesítésnél is sok minden kell..vagy 2 kört én is ültettem hagymából...42 perces volt:music:...nekem még sosem volt nulla:)...de a legfőbb a szupertrágya8).
     
    akire33333, Galadriel, farmercsaj és 7 más kedveli ezt.
  7. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    A csillagok kiosztva.
    Mindenki HSz elolvasva.
    Anyu a meséd jó, nehéz követni. Marika.
     
    akire33333, Galadriel, farmercsaj és 4 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Csillagszórás :)
    Szép álmokat mindenkinek !
     
  9. Judy9

    Judy9 Törekvő

    Szép reggelt!:)
    [​IMG] Csillagozom...
     
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép napot!
    [​IMG] Csillagozom.
    HÚSVÉTI KÉPVERSENY!
    ***********************
    Marikám, Erám, Esztim, Rózikám, Évim....
    Nem hoztok nevezéseket?!
    Mivel ilyen kevés képet kaptam, kitolom a nevezési határidőt péntekig! Az jó nektek? És akkor szombattól lehet szavazni szerdáig, csütörtökön meg hírdetés...Úgy szeretnék sok-sok képecskét...:)
    ---------------------------------------------------------------------------------------
    Kalendárium: https://board-hu.farmerama.com/index.php?bp-calendar/
    Minden jön, csak a cserenap nem...-.-
     
    Utoljára szerkesztett: 8.4.15
    broza, éva1953, akire33333 és 6 más kedveli ezt.
  11. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok a paszulyost én is végig aratom, de nem követem, hogy mit ad, jön ami és kész, csillagozom:D
     
    -Anyu-, Judy9, akire33333 és 3 más kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok nahh most már lassan befejezem az eventetxD...most beadtam 6 csokrot még a nyuszinak...és még 1 kocka liliom el lett vetve strágyával mert 6 db liliom kell hogy még keverjek egyet..:) 2 előtt még beadom...AB nem kaptam egyet sem...de nagyon jó volt a többi...RA csatni sem...Ólakból lett 1 kakas..még narancsól..fákból kiwi xxl..gránát..
    Jó lesz ha kitolod a határidőt Anyu..hátha hoznak még addig nevezést..most lesz kis idő..nem kell ültetni.
     
    -Anyu-, broza, akire33333 és 4 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!

    Nnna, befejeztem a nyulazást, elfogyott a liliomom. :( Tetszett, hogy a végzés után is hozott a nyuszi ezt-azt. Nekem összesen 9 titokól jött össze. Még egyet sem raktam ki, gyűjtöm a lelki erőt a csapás elviseléséhez. ;) A titokfákból kb 6-7 jött, azokat egyenként kiraktam, de SEMMI JÓ nem lett belőlük. Kaptam még racsatnit kb 6-7 db-ot, meg tavaszi koszorút, kb 4-5 db-ot, aratógépet egy csomót, és jött egy rakat csp-tp. Még aranybanán is!
    Csillagozok.

    Holnap 15 órától karbantartás.
    Ugyan Rózinak címezted, de köszönöm a beszámolót. Édesek lehetnek a csöppjeid. :)
    Jajjj de finom! Epres-áfonyás! Isteni!
    Jó ötlet a hosszabbítás. Sokan elutaztak, hátha most csinyálnak valamit. ;) Fanap sincs a listában. Utoljára tavaly júliusban volt. :(
     
    -Anyu-, koko.54, broza és 6 más kedveli ezt.
  14. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    -Anyu-, koko.54, Judy9 és 4 más kedveli ezt.
  15. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Légy szí rakd ki az ólakat, lehet, hogy most öröm is ér nem csak üröm, remélem:eek:
     
    -Anyu-, koko.54, Judy9 és 4 más kedveli ezt.
  16. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    A csillagok kiosztva
    Marika
     
    -Anyu-, lazanne, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  17. akire33333

    akire33333 Fórummogul

    Szép estét....csillagok kiosztva....
    Event az utolsó pillanatban befejezve...hiányoltam a munkásokat, mert azokat nem nagyon kaptam (1x), pontok, kis pénz, csatnik, 2 szupitrágya stb....sok tűzrevaló, ólakból (4) 1 főnyeremény nekem....FARKAS.....[​IMG]
    Bocsi, bocsi.....a késésért....a nevezésem a képem....
    Felajánlásom: 1. répás-almás csatni.....2. 3. hely töklekvár.....
     
    lazanne, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét

    Szépike lettél :)
    Kiraktam. A nagyon 9 db-ot, a kisebben 7 db-ot. Ha megüt a guta..... a lelkeden szárad. ;) :D8)xD
    Gratula. Akkor reménykedek.... picit...hogy ne koppanjak nagyot. 8)
     
    -Anyu-, lazanne, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  19. yucee

    yucee Fórumszaki

    Drága Emese!

    Köszönöm szépen hogy elolvastál és reagáltál.
    A hsz eleje szólt Rózinak, a nemesítéses...elolvastam, azt hittem értem, aztán rájöttem már semmit se tudok, a gyik-ból olvastam el hol találom az üvegházat(tudom ciki), aztán nekiláttam, de semmi jó nem lett, most pedig olvasva Anyut teljes a káosz, azt hiszem én nem fogok 0 percest aratni....
    Szóval a beszámoló mindenkinek szólt, persze akit érdekel.

    Anyu én képversenyt kihagyom arra nincs energiám, sajnálom...anno se voltam egy nagy művész.:) Most is csak úgy jutok ide, hogy vettem aratót, egyébként nemigen megy a játék idő hiányában. Így aratóval jobb, de ilyet nem veszek mindig...

    Sikerélmény egy ideje nem sikerült befejeznem az eventeket, mert nem volt idő, arató, kézzel csak 1-2 aratás megy(jó esetben) egy nap, de ezt most sikerült befejeznem, bár igaz volt hogy az éjszakai etetés után is ideültem, amit szintén nem szoktam.:) Bár hogy megérte-e azt nem tudom. A szigetes tp-nek nagyon örülök az jött sok. Fa gránát, pisztácia, brazil dió; ól retro hód, 2 mosómaci, egy narancs kacsa/pehely nem is tudom...a lényeg egyikre se volt nagy szükségem, elég sok minden hiányzik, amit várok, fa és ól még több...
     
    ballamarika44, -Anyu-, lazanne és 6 más kedveli ezt.
  20. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Timike elfelejtette az egész képfeltöltést,én meg nem értem,elnézést,hogy ilyen lett!Elolvasta,de valami mindíg nem sikerül neki,már mérgelődött vele!Alíg merek má ,szólni neki mikor képverseny van.Puszil benneteket!
     
    -Anyu-, lazanne, yucee és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.