Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, szebb napot kívánok, bár a csere-bere nagyon jó, hála szellőcskének, szinte mindenem van már, csillagszórok.
     
  2. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Utoljára szerkesztett: 29.4.15
    Galadriel, lazanne, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  3. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok!

    Itt is szeretném megköszönni az ajándékokat azoknak akik gondoltak rám. Jól esett, megleptek vele és meg is hatottak. Azóta se térek magamhoz. Pedig én egyre ritkábban tudok jönni. Eddig azon kattogtam ha Bogimnál műtétre kerül a sor hogy oldjuk meg a Bp.re áttelepülést, most pedig ismét azon hogy hogyan tudnám jobban és jobban szóra bírni Zsófimat, mert eddig csak kb. 75 szót sikerült kiszednem belőle, ami nagyon kevéske. Szóval nem egyszerű két gyöngyszem jutott nekem mindig van és tudom lesz min kattogni. Esténként érek csak ide biztosan, akkor pedig már hulla vagyok. Akad hogy nem is jövök. Most azért vagyok többet, mert vannak munkásaim. :)
    Múlhéten elmentünk pár napra az ország másik felébe, csodálatos volt, kedvesek voltak a szállásadók, szép helyen voltuk, Zsófim élvezte, bár az első este húzós volt, otthon akart aludni.:) Szóval most kicsit feltöltödtem/tünk.
    És a végén: Köszönöm szépen az ajándékokat!
     
    -Anyu-, Galadriel, lazanne és 4 más kedveli ezt.
  4. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Nagy nehezen ide értem, és mindenkinek köszönöm az ajándékot.
    Sok gond ellenére, örömmel jövök közétek ,igaz sokszor már a betüket összekeverem
    afáradságtól. Köszönök mindenkinek mindent. Marika.
     
    -Anyu-, Galadriel, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Ma dupla csillagot kap mindenki :D

    Ennyi kedvességet még életemben nem kaptam, mint amit most egy nap alatt !!!
    Nem tudok semmi mást írni csak azt, hogy KÖSZÖNÖM !!!!

    Szép álmokat mindenkinek !
     
    -Anyu-, Galadriel, lazanne és 2 más kedveli ezt.
  6. Dávid_gazda_garázda74

    Dávid_gazda_garázda74 Törzsjátékos

    Sziasztok. Csillagoztam. Szereztem farkas ólat, és 1 VB cuccot,üzletelgetek . sok sikert skacok. Valakinek meg vannak a 2014-es VB kitehetők/nyeremények? :D:D:D:D
     
    -Anyu-, ballamarika44, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  7. broza

    broza Fórumelemző

    Már azt sem tudom, mi volt tegnap, nemhogy mik voltak tavaly a VB kitehetők!xD

    Itt van két nagyon ócsó ajánlat, amit a lufiban találtam..... aztán nehogy tülekedés legyen a pénztárnál!xD
    http://kepfeltoltes.hu/150429/kedvenc_www.kepfeltoltes.hu_.png
    http://kepfeltoltes.hu/150429/kedvenc2._www.kepfeltoltes.hu_.png
    Még vadászok egy kicsit, aztán jövök csillagozni! Jó éjt mindenkinek!:)

    Holnap már vége is a cserének, úgyhogy minél előbb írjatok baglyot, ha kell valami!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.4.15
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 4 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Ez tényleg ócsó..már megyek isxD...nálam a pisztáciát nem lehetett semmire cserélnem nem értem miért..de írtak valami régi új verziót:)...talán azért...Most már én is megyek aludni..pihenjél már te is Rózika:):inlove:
     
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 4 más kedveli ezt.
  9. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Ha valakinek tudok szivesen segitek.
    Minden nap vagyok es csillagozok,csak ritkan irok,de szivesen olvasgatom amit irtok szokszor hasznat is vettem.
     
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 3 más kedveli ezt.
  10. Dávid_gazda_garázda74

    Dávid_gazda_garázda74 Törzsjátékos

    Sziasztok. ITT idézem:

    "Az alábbi változások kerültek be a malomhoz 2015.04.09-én:
    • A második várólista aktiválásra kerül minden játékosnál, azaz egyszerre három tápot rakhatunk a malomba, melyeket egymás után kikever.
    • A malomból csak akkor lehet elhozni a kész terményeket, ha az egész termelési folyamat lezárult. Példa: ha úgy döntesz, hogy készítesz 5 adag szupertápot, akkor végig kell várni MIND az öt adag elkészítését, majd a kész termények egyszerre kerülnek be a pajtádba (tehát egy táp sem kerül a pajtádba, még akkor sem, ha a folyamatból csak pár perc van hátra és megszakítod!!!)."

      Most ezt miért is kellet??>:( örül az ember hogy amint kész tudja használni,most meg várjam meg az egészet,Főleg Sz.Tápnál?? néztem is először hogy mi van de így már értem. A malom az jó ,de jó lenne ha megint lehetne egyből használni a tápokat amikor kész.:)
    Itt a Svájci event is: ITT - Nekem nagyon tetszik :D Na megyek a Suliba mert a 11. és a 12.-et balagtatjuk :) Szép napot,Jó játékot :D
     
    akire33333, Galadriel, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  11. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Köszi az infót, szép hosszú hétvégét kívánok mindenkinek! http://kepkezelo.com/images/eycn0p5yaesclmi1yin.png most már van száguldó szánom is, igaz, hogy tavasz van, de Mikinél nem számít;) Van szárnybontogatóm, ami vakondot eszik, ha jól láttam. Csillagok mentek mindenkinek, bár messze még az este. http://kepkezelo.com/images/yeq2wnlup5bgg379o3og.png gyarapodunk
     
    Utoljára szerkesztett: 30.4.15
  12. broza

    broza Fórumelemző

    Utolsó lehetőség.....ha valakinek kell valami, akkor írjon baglyot, ha van, akkor küldök!:) Ki tudja, mikor lesz újra cserenap, de hogy nem mostanában, arra mérget vehetünk!8)
     
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 4 más kedveli ezt.
  13. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Sziasztok!Csillagokat osztom,nem minden nap,kicsit, nagyon, sz:(rul vagyok,ilyenkor kap el az influenza,mikor már lement!:oops: Tőlem is kérhettek!Ha tudok szivesen!
     
    akire33333, broza, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  14. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!

    csillagozok.

    Az e helyzet lányok-fiúk, hogy beleestem a lufiba, és ottan csücsülök..... :D:D Sokminden jót sikerül cserélni. Valaki adott nekem egy cédrátért egy rőzsa struccászatot, lett egy pár Pannám, csak egy fránya kerberoszt nem sikerül begyűjtenem. Azt hajtom, mint singer a varrógépet.

    Ééééssss hát ez a banda! Csak ámulok és bámulok, annyi szépséget kaptam tőletek, hogy el sem tudom mondani. KÖSZÖNÖM!!!!

    Megyek a lufiba...még van pár óra. Szegény Renzó most szerintem egyedül játszik....:D
     
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 4 más kedveli ezt.
  15. kakas8070

    kakas8070 Fórum-zöldfülű

    Utoljára szerkesztett: 30.4.15
    akire33333, broza, lazanne és 4 más kedveli ezt.
  16. broza

    broza Fórumelemző

    akire33333, lazanne, -Anyu- és még 1 ember kedveli ezt.
  17. kakas8070

    kakas8070 Fórum-zöldfülű

    akire33333, broza, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  18. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    akire33333, lazanne, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  19. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    A csillagok repültek. Marika
     
    akire33333, Galadriel, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  20. kakas8070

    kakas8070 Fórum-zöldfülű

    Jó ötlet. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.