Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Kvíz játék!
    Szerda estig! 2017.02.22.
    Tessék megtippelni
    a füvészkertemben mennyi fa érlelődik?

    Nem termény, hanem a fa.
    Aki leghamarabb kitalálja egy
    [​IMG]
    boldog tulajdonosa lesz.

    Mindenki csak 1x tippelhet, érkezési sorrendben, aki előbb eltalálja az nyer!
    Csak MB tagok.
    *******************************************************************************
    *******************
    Édes Emi! Nyertél! Elsőnek Elsőre!
    [​IMG]
    Cserenapkor megy a kecske.;)

    PÁVÁK!

    SÜTIS EVENT!
     
    HéricsBáró, koko.54, akire33333 és 3 más kedveli ezt.
  2. ocsi1

    ocsi1 Haladó

    Na Anya én ezt jól fére értelmeztem a kérdést :eek::p [​IMG]
     
    koko.54, akire33333, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Na mit nem értettél édes Öcsim? :wuerg:xD
    Sütis Eventhez kell: Búza, alma, uborka. Sok.
     
  4. ocsi1

    ocsi1 Haladó

    Oda figyeltem hogy mit tudnák még kicsikarni az eventböl 8) ez volt a bibi .
    8)Boldog aratás nap8) na ezt érdemes megvárni holnap 14-kor :p
    A sütis event nem hozót lázba :p a molnárt nem azé béreltem fel 30 napra hogy event holmi zagyvaságot daráljon nekem :eek:
    Elég volt egy hét kiesés a malomból:mad:Csak nyugisan ki próbálom a sütést és ennyi;)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  5. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Köszi a rózsa kecskét, nekem is ennyi fám van benn, ezért gondoltam, hogy Nálad is dettó.:)
    Nos engem sem, azt hiszem nem is csinálok semmit, legfeljebb itthon a konyhában.:p
     
    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  6. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Képzeljétek megszereztem a rózsaszín kinézetet is! Nem kellettek a titkosak, így a felhő után rástartoltam és sikerült begyűjteni. Ennek örülök.

    Hát a sütis event is elég szűkmarkú. Csak nyugisan csinálom. De most tényleg boldog aratás lesz? Amikor csak a fák meg az ólak adnak felröpit o_O:eek::wuerg::
    "Tortautalvány:
    [​IMG]
    Alapban ezzel tudjuk a játékot indítani. Fák, ólak, terményes ólak, tenyésztések aratásakor juthatunk hozzá (Főfarm, Szédült szántó, Erdei tisztás, Bahama, Eső erdő) illetve Cukrászda nevű dekorációs tárgy is ad nekünk ilyen utalványt. Felröppenők száma kevés!
    Event végén beváltásra kerül: 110 TP, 150 CSP, 110 BTP / db áron
    Ajándékba NEM küldhető, növények aratásakor nem röppen fel illetve jelenlegi event során a varázsfa nem ad felröppenőt!"
    Szóval nem értem....


    Azta! Ezek csodaszépek! És ehetőek is? 8);)
     
  8. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  9. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    8) Üzenet a központból az elmúlt napok eseményeiről 8) Na valami kárpótlás :p
    E-_mese na ez csavaros dolog
    Felröppenők száma kevés!:eek: A héten a felrőpi miatt hajtottunk most a sémiért a kevésért :mad:
    Ez +++
    Ajándékba NEM küldhető, növények aratásakor nem röppen fel illetve jelenlegi event során a varázsfa nem ad felröppenőt!"
    [​IMG] na korlátozom az euro költést ijen :eek: eventekre :p


    Minden héten pakolni a farmot :eek: [​IMG] ez az eredmény :mad::mad::mad:
     
    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  10. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    :D eszegetünk :D
    Igen ehetők :p Csillagoztam:D
     
    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    tina07141983, szellorozsa, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  12. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    [​IMG] Hű ha meg előztél az új :phírekkel;)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
    tina07141983, szellorozsa, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    SziASZTOK.. gratulálok Emike a jó tipphez...gondoltam én is hogy ez a helyes..de siettem nem tippeltem:)
    Köszönjük a híreket...látom lesz event nem is olvastam...
    nagyon szép tortákat csinál a lányod Öcsi:) Én csak kitevőket gyűjtöttem még plusszban semmi mást...Rószaszín dijzájner már meg volt
    .
    Elolvastam a tortás eventet..szerintem kimarad...kiemelve: felröppenők száma kevés! nahh itt is alig jöttek ennél...meg ez a bonyollultsága...
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.17
    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  14. akire33333

    akire33333 Fórummogul

    Szép estét....köszi a dicséretet...most már csak ezekre hajtok...hi..hi..hi...
    Kapkodtam a fejem a sok új híren, amit köszönök nektek, mert így legalább átláthatóan követni tudok....
    Hú Öcsi minden elismerésem a lányodért....pedig nem vagyok egy nagy tortaevő, de ezek nagyon szépek és biztos finomak is....
    Event...na majd olvasgatok és majd aztán fogok sütni, mert az életben sem nagyon tudok azt, illetve nem áll a kezem rá....[​IMG]
     
  15. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Be kukkantok és olvasok, most van is mit.
    Anyu a játékból kimaradtam, mert ma nálam 21. van és te már eredményt hírdettél.
    A kiírásban 22 van. Lehet hogy én nem jól olvastam.
    Ez az event nem tetszik, a pénztárcám is be van cipzározva, zárva van.
    A felröpik is csökkentve van, igy is szüken jelent meg az én farmomon.Ha ti nem küldhettek nálam olyan ritkán repül fel mint a fehér holló.
    Csillagokat repítek, fákat ültetek, és olakat kirakok.
     
    tina07141983, koko.54, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  16. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Marika az első jó tipp lett a győztes, ezt írta is Anyu, és mivel én nyögdíjas vagyok, ráértem és pont akkor jöttem be a fórumra, tehát ez mázli. Ami a pénztárcát illeti, hát az nekem is zárolva, legalábbis itt, mert nem éri meg költeni, ahogy az eventeket elnézem egyre rosszabbak, a felröpikről ne is szóljak.xD
     
    tina07141983, koko.54, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  17. la-fantom

    la-fantom Fórumszaki

    A csillagok repültek.
     
    tina07141983, akire33333, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  18. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estéket! (Nem festéket!) :wuerg:xD
    Marikám! Ahogy Emi írta, azért hirdettem ilyen gyorsan, mert eltalálta, és írtam addig tart a verseny amíg telibe nem találja valaki...
    Jókor, jó helyen. Emi-nél ez volt! ;)
    Sütis eventhez azt sem tudtam, hogy kezdjek neki, aztán elkezdtem, és már a 3-db-osoknál tartok. Mindjárt kész.
    A boldog aratás napot 1 nagyon okos ember találta ki. :eek::wuerg:
    Ha jobban belegondolok, okos volt, mert aki a tp-re hajt, az ültet, viszont a sütis eventhez a felröpit meg kell vennie...8)
    Ha viszont sütizik, akkor nem duplázza a tp-jét. Ki van ez találva furmányossan...:oops:-.-
    Öcsikém! Csoda tortákat gyárt a lánykád... Azok a menyasszonyi torták! :) Én nagyon sütis vagyok! Imádom! Mind.:p
    Na! Olvastam az aktuálisban, hogy úgy csinálják a sütist, amikor már 2, meg 3 tortát kell megjegyezni, lefotózzák telefonnal, és arról puskáznak. ;)
    Aki eventezik sok sikert!
    Csillagozom...
     
    tina07141983, akire33333, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  19. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Én az eventet megkezdtem,de a leírásban az van,hogy cukrászda kitevőt a játék megkezdésekor meg kapod, én nem kaptam meg, igy nem tudtam a farmomra kitenni A tökéletes torta már meg van
     
    tina07141983, akire33333, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  20. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.

    A cukrászda előkerült , egy kilépéssel. Visszatérve már meg volt.
    Anyu elnézést kérek a határidőt néztem,bocsi felületesen olvastam.
    A csillagokat küldöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.