Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    A sütis event nekem is tetszett.
    A csillagok repültek.
     
    koko.54, lazanne, tina07141983 és 2 más kedveli ezt.
  2. broza

    broza Fórumelemző

    Sziiiííjja Évi!:) Hát nem ösmertek meg, csak TexD De hát így jár, aki eltűnik....:oops:xD

    Anyóca: hol indultáááá Te a rózsa létrásért? Ha vóna, adnék én Neked...de sajna egyelőre nincs. Betelik a pohár? Hm...szerinted érdekel itt bárkit is? Amíg ennyire fut a szekér, addig egyéni érdekek nem számítanak.;)

    Szerintem tavaszi fáradtságom van, mert ok nélkül hulla vagyokxD Sajna ma még vár rám egy kutyasétáltatás....így jár, akinek kutyája van.8)
    Legyen szép estétek, jójcakát!:)
     
    koko.54, lazanne, tina07141983 és 4 más kedveli ezt.
  3. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :inlove: na lesz valami a tavaszból:eek:[​IMG] :p
    Mindenkit üdvözlök sok időm nincs :wuerg:sok a meló ;)
    Szia üdv a Mutasd a Birtokod :D közösségbe [​IMG]
    Ezt hozzá fűzném :eek: kitartó és vissza járó +++ az MB-e!!!
    (nem vagyok amatőr játékos, de ehhez nem igen értek)
    Ezen a dolgon tamogatunk és segitük8)
    Itteni közösségbe sok jó dolgot ajándékozunk egymásnak:eek: és mindenki jól jár.
    Emese írta ha olvastál valamit 8) Mutasd a Birtokod
    A képel kapcsolatos jó lenne egy új kép cumik nélkül;) ahogy Emese írta neked;)
    Én támogatom a tagságodat. HA kitartó vagy fel kerülhet ide valaki Szavazólista a topba :D
    Rég írtam ennyit [​IMG] jó éjt mindenkinek.
     
    akire33333, koko.54, lazanne és 6 más kedveli ezt.
  4. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Én isz megiszmőrlek ám...:pxD Téged nem lehet elkotyavetyélni... :wuerg:xD:inlove:
    Hát a farsangi fórum játékon, de ...:sleepy:
    Indulok a páváson, amit báró úr hozott... ;)Hátha nyerek ott valami rózsaszínű-t...:wuerg:xD
     
    akire33333, koko.54, lazanne és 6 más kedveli ezt.
  5. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Rozikám ez neked külön 8) [​IMG] 8):p
     
    akire33333, broza, koko.54 és 6 más kedveli ezt.
  6. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szijjjjaaa Brozika:)
    Én is megismertelek ám, integettem is át a kerítésen, de senki nem integetett vissza :( Biztosan a kutyust sétáltattad éppen :)


    [​IMG]

    Szép álmokat mindenkinek !
     
    akire33333, koko.54, lazanne és 5 más kedveli ezt.
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Csillagfényest!

    Rózikám! Én is megismertelek, csak még nem mertem örülni, hátha megint eltünsz. ;)
    Persze jó ez nevezésnek. A Versenykiírásban olvashatod a szabályokat is, és jó lenne, ha felajánlanál valamit a nyerterseknek. ;)

    Az én felajánlásom: 1. racsatni, 2-3. 1-1 fehér ártatlanság.
     
    akire33333, koko.54, lazanne és 5 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Nahh... Rózika látod hogy megismert mindenki csak mondanod kelettxD. Csak nem mert Emese se se örülni előre ..."hátha megint eltüntsz"xD.
    Báró úr???!!!! én azt hittem Ő Báró hölgy:eek:..jó hogy írtad Anyu..csak jó tudni kimiféle:)...én nem indulok pávásba..még kell Őrölnöm a malomba
    Rózikám ez Fórum-játék volt farsangi ahol létrát lehetett nyerni..én se nagyon tudtam rólla.
    Anyu majd küldünk mi egy létrát Nőnapra neked:D.
    Most én is sokat írtam mint öcsi:oops:
     
    akire33333, HéricsBáró, koko.54 és 5 más kedveli ezt.
  9. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Sziasztok.
    Szép napot./Bár itt nálunk esik az eső,viszont a szél elállt vagy inkább alábbhagyott /
    Szeretnék én is majd egy képet csinálni a szavazósba -remélem lesz időm ,energiám na és kedvem hozzá.
    A pávás engem is vonz már régóta hiányoltam ennek az ólnak a terményesét eddig nagyon el volt hanyagolva.Anyóca akkor ha minden jól megy ott a versenybe találkozunk :)
    Tényleg jó volt ez a sütis event ,pedig az utolsó napokban álltam neki csinálni későn jöttem rá ,hogy "csak " a felröppenőkből meg lehet csinálni.Mondjuk én egy dobozkát tettem volna a felhősorhoz ahol adna egy egy sütit időközönként.Van jó pár lett volna választék,ha már sütis event volt . :)
    Csillagoztam.Szépek az új képek :):)
     
    akire33333, szellorozsa, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijja rózsaszálam! :)
    Szeretném bemutatni neked: [​IMG] urat, akihez már volt szerencsém... Alias: Jancsiszeg...;) Egyébként nagyon hasznos dolgokat hoz, ír a pletykásoknál, mindig olvasgatom. Ő írta ki a pávás versenyt is...;)
    Rendben! Jöhet a létra, de rózsaszínű legyen ám...:wuerg:xD
    Csillagozom!
    ÉS! DRÁGÁIM! kicsit kiabálok, mert SZOMBATIG LEHET HOZNI A KÉPEKET! TESSÉK KÉSZÍTENI A NEVEZÉSEKET. :)
    Koko drágám! nem látom a farmképed, de így is 9-est kaptál! Ami majdnem 2db. 5-ös... :wuerg:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.3.17
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Learattam :(:wuerg:
    A pávás verseny azért nem érdekel, mert nincs annyi pávám, csak kb a fele. :( De aki tud az persze versenyezzen.

    -Anyu- Nem felejtettem el a képversenyt, csak még nyomom a pávákat. Most is megetettem őket mikor eszembe jutottt a kép. :( Én látom koko farmképét, nyomtam is a 9-est neki (is).

    Csillagozok.
     
    akire33333, szellorozsa, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  12. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, szép napot és hetet a maradékból. Nálam látszik koko képe, szép lett.:)
     
    akire33333, szellorozsa, -Anyu- és 2 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

  14. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Hali mindenki, elkezdtem az eventet, már csak majomfejes tábla kell és kész.:)
     
  15. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Hoztam a kepet,ezzel szeretnek indulni.
    http://kepkezelo.com/images/fx53gfrm5u2uss4le0l0.jpg
    Kedves Anyu,milyen lajtorjat vagy egbe maszot keresel?a sufniba biztos talalok,mint regi tetöfedö sokat hasznaltam,;)
    Nezegettem a kepeket,szepek csak igy tovabb,hajra.Az eventet en is csinalom jutok amire jutok.csillagokat osztom.
     
    akire33333, Galadriel, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  16. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    akire33333, lazanne, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  17. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Honnan volt annyi majom fejes táblád??? mi ad sok felröppenőt?? fa..állat..föld..én még ma most arattam elősször..érdemes beadni minden növényt.állatot..végig a feladatokban?? vagy muszály is??..egyenlőre még az elején tartok..csodálom ilyen gyorsan kész vagytok:eek:
     
    akire33333, lazanne, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  18. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Mit csodálkozol drágám?! Ki korán lel, aranyat lel...:wuerg:xD Nekem az összes ól kint van mind a két területen, széleken meg fák...;)
    Én megcsináltam az összes gazda körit...
     
    akire33333, szellorozsa, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  19. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Igen,aki sokat pihizik.[​IMG]
     
    akire33333, szellorozsa, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  20. broza

    broza Fórumelemző

    Na azééééé....mán kezdtem megsértődni[​IMG] xD
    Vááááóóóó Öcsi....de cééééép!:) És ez csak az enyém? Igazán nagyon kedves tőled, köszönöm szépen!:)[​IMG]

    [​IMG]
     
    akire33333, koko.54, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.