Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek.
    A szép farmok eltüntek sajnos, igy már csillagokat sem lehet osztani.ez addig lett variálva
    Ez is eltünt.Anyu a kispici a sietésben már bele rokkant, így a spájzba nem i is tud be menni.
    Szép álmokat. Marika
     
    Galadriel, szellorozsa, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
  2. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Sziasztok!Esőmentes szép hétvégét!;)Szeretném megkérdezni,az írótollhoz milyen állat kell?:oops:
     
    koko.54, lazanne, Galadriel és 2 más kedveli ezt.
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Csillagozni éppen lehet, csak a képeket nem mutatja...-.-

    Szijja Évim! A sas madár...;)
     
  4. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :D [​IMG] kellemes hétvégit kívánok. Ez a denevér etetés az agyamra megy:eek: nehezen jőnek a felröpik :mad: 71db leadva eddig. Vetem 10 titok ólat de nem merem kitenni hogy ne csalódjak:p
     
    akire33333, tina07141983, -Anyu- és 6 más kedveli ezt.
  5. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia nekem meg 30 van csak etetve a 125-ből...2 kitevő van meg...szerintem nekem nem lesz felhő...
     
    akire33333, tina07141983, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Már megint nem küldtem el az irományom. Megzavartak. :( Na mind1. Most megpróbálom pótolni.
    Az event nagyon gyengén muzsikál. Még csak a kütyűk vannak meg , és ez kb a fele. Még ezzel az "emelt" felröpivel is kínosan lassan megy. Sose tanulok, dehát a reményhal...... Vettem 4-4 db titkosat 3 farmon. Az ugye összesen 12 db. Na mit gondoltok lett belőlük VALAMI érdekes? Naná hogy nem. Szóval vettem 60 farmaranyért egy rakat szemetet, és egy jó nagy adag mérget már megint. Elegem van a folyamatos csalódásokból. :wuerg:>:(:cry:
    Drágaszágom! Tudod írták, hogy törlik a képeket a BP szervereiről, és a német oldalak ezekeről a szerverekről vették a képeket, szóval szívás van. Amíg nem lehet új képet csinálni ez lesz a helyzet. :(
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.17
    akire33333, tina07141983, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  7. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, hát a felröpikkel nálam is baj van, a gaz kész, hiába rakom a 8 órásat, dettó 12-14 között. Jó nagy Szivatás ez az event is. Titkosakat nem veszek, mert nem telik rá, nem is érdekel, elegem van ebből a farmoskodából.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 18.3.17
    akire33333, tina07141983, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  8. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Vettem 2 titkosat..narancshal...narancs-róka..ilyet még úgyse láttam:eek:...
    Felröpi tényleg alig jön...ha nem lesz Felhő túlságosan nem zavar...
    Emese látom neked sem volt szerencséd...:(
     
    akire33333, tina07141983, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  9. éva1953

    éva1953 Törzsjátékos

    Köszönöm,de azt még nem tenyésztettük,akkor hogy lehet?:oops:
     
    akire33333, tina07141983, -Anyu- és 5 más kedveli ezt.
  10. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Szep estet es hetveget mindenkinek,nalunk is esik szep csendesen,en sem haladok ezzel az eventel,igaz mar nem sok felröppi kell,csupan 360dbxDjo egy het es kesz:(En is vettem 10db super titkosat,szuper,szuper titkosakat is kaptam:Dcserikor varom a jelenkezöket,nem kell szegyenlösködni;)Tovabbi szep estet es sok sikert az evenhez,na,meg a szuper......
     
  11. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Volt egy event, akkor lehetett tenyészteni állatokat, de már nem tudom milyeneket, ott lehetett megszerezni a gyertyakészítővel együtt. Biztos nem voltál, azért nem tudsz róla.
     
  12. cpt.prisel11

    cpt.prisel11 Utánpótlás-írogató

  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    tina07141983, Galadriel, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  14. lazanne

    lazanne Fórum félistene

  15. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Az új bánerek nagyon szépek, és nagyon ügyesek vagytok.
    A vezetőség elvette a magyar szépség versenyt csendben a mozit
    sem müködteti,pedig van reklám. Most a németet is elvették.
    Az eventet is csak az tudja befelyezni aki nem üres pénztárcával ül le játszani.
    A titok ólat én is vettem,de inkább gépet vettem volna.
    További szép játékot Marika.
     
    akire33333, tina07141983, lazanne és 4 más kedveli ezt.
  16. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :D kellemes hétvégi pihenést mindenkinek ;)
    Az event estére kész lesz :D na és mim lett még pluszba :D
    [​IMG] 8 db titok ólból [​IMG] o_O
     
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    nem akar ez az event haladni! :wuerg:>:( Pedig nem vagyok hajlandó kosarat venni! Utálom, ha kényszerítve érzem magam. Pedig rendesen kapálok, vetek-aratok. Állítólag duplázták a felröpiket,.... hát én nem veszem észre. Nagyon siralmas a felhozatal.
    Gratula! Ügyi vagy, de elárulod, hogy mid lett a 8 ólból?
    Jajjjjj! De bamba vagyok! Hát bölények lettek! Megyek hozzád vadászni! Gratula te mázlista!
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.17
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    [​IMG]
    Szep jo reggelt mindenkinek!
    Szomszika,a husveti kep nagyon csini,az event lassan sietve halad,köszönöm az ajcsikat.Tegnap panaszkodtam hogy vettem 10 supert titkost, es nem lett semmi,mit ad Isten,vettem megint 5db,es mi lett?a többi semmixDjo van ez nekem,nem tanulok.A butasagomat meg kell fizetni,tovabbi szep napot.
    Gratulalok!
     
  19. TRico97

    TRico97 Járnitanuló

  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép vasárnapot!
    Jöttem olvasgatni, meg megnézem a szavazóst... Hátha...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.