Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.

    Sajnos kevés volt a szuperrem. és iparkodtam az alap olig megcsinálni az eventet,a pingvinlak sajnos nem jött a birtokomra be A 45 sötétkék csillagot nem tudtam már megcsinálni mer a tápom
    lecsökkent 15 db-re. Szeretném tudni miért nem kaptam meg.. A választ köszönöm.
     
    akire33333, -Anyu-, koko.54 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Firecats

    Firecats Fórum bárója


    Szia!

    Pontosan mit nem kaptál meg?
     
    koko.54 kedveli ezt.
  3. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    A madaraknál csak az utolsó csillagokat nem adtam be atöbbit teljesítettem. az utolsó előtti csillagot beadtam 50 db volt az ajándék pingvinlak volt és azt nem kaptam meg
     
    akire33333, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Szia!

    A bal oldali madaras feladatsorban a 6. dobozban van a pingvinlak nyeremény.

    Ha ezt a feladatot is teljesítetted, akkor a szigeti menüben, a minden vagy az ólas felső felirat bekapcsolása után írj a kereső mezőbe pár betűt: pin...---> kiadja a gép a keresett ólat számodra.
    [​IMG]
     
    akire33333, -Anyu-, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  5. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Szia
    Köszönöm a segítségedet most már meg van.
     
    akire33333, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Hol vagytok?
    Mindenki tenyészt? Kipróbáltam ezt a farmpengős akármit, háááááát..... nem valami nagy buli. Lehet csak nekem nem. :( Óvatos duhajként 2-őt tenyésztettem, és nem kaptam egyetlen farmpengőt sem. CSak az állatkáim fogyadoztak, mert ugye nincs ikresítés, állatvisszakapás.

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem már kezd sok lenni az újdonság. Ki se tudom rakni az új ólakat, hiába szerzem meg őket. Muszáj a hagyományos állatokat is termelni, mert az eventekhez általában azok kellnek, és akkor még ez a h*le anakonda is husoszaurusz. Eddig is utáltam, de ezután is csinálhat akármilyan cserép bilit, biztos nem fog nálam tanyátverni. Nem vagyok hajlandó csirkét meg nyulat darálni.
    Nem is tudom már észben tartani, hogy mivel vagyok lemaradva. Még a csillámporos, meg a textilmalmos küldetés is várat magára. De egyszerűen a lepke is, meg a mókus is sokáig érik, kevés tp-t ad.... szóval haladatlan.
    De már a fákkal is bajom van. Képzeljétek! Vennem kellett datolyát! o_O
    Na, kimorogtam magam, most megyek gyönyörködni, meg

    CSILLAGOZNI.
     
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 4 más kedveli ezt.
  7. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Nos én kiraktam az új ólakat, de mindjárt dobozoltam is, ennyit erről. A gazdaköri feladatokat nem lehet megcsinálni, mert sok mindent kér, részemről ez is felejtős, bár a tenyésztéssel tudtam a cicusokat berakni, így szupitápot is kaptam, és véééégre kész a manufaktúrám is.
     
    akire33333, koko.54, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  8. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Ennyit írok:eek: Utálom az új fákat!!Kérem szépen vissza a szépséges xxl-eimet!:p

    De új hír a láthatáron 8)Partykerék főnyeremények vására8)
    Én a mostani két eventel elégeted vagyok ;) a fa és ólakból is :D
     
    akire33333, koko.54, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Én meg olyan okosok vagyok hogy mondom neki kezdek az eventnek..fél 6-kor..direkt rákészülök robotarató..stb...4 bájital mindennek...és mikor hátra volt 3 perc akkor belém villant:music:..van-e már baby Boom????? hát nem vót:wuerg::wuerg:
    Nahh erről ennyito_O
     
    akire33333, koko.54, lazanne és 3 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szijjasztok!
    Húúúú mennyi minden újdonság van itt kérem...
    Szóval én is akartam hozni, amit Öcsim hozott, HÉTFŐN NEM ARATNI, ÉS HOSSZÚ ÉRÉSŰ MINDENT, MINDENHOL!!!!
    Rózsám! Figyelj! Ez neked is szól! :wuerg:xD;)
    Általában te, meg én szoktunk ilyeneket csinálni....Hogy idő előtt aratunk...:wuerg:xD
    Csillagozom...

    Én nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez a baby-boom...
    Olyan kaka mindig, hogy nagyon.-.-
    Tiszta nevetséges, hogy 113 szinten, boomkor, (ami elvileg arról szól, hogy 1 véletlenszerű, állat kellene, hogy jöjjön, és):eek: mindig csak a soron következőt adja...:sleepy::sleepy::sleepy:
    Minek pazaroljam a szupertápom????
    Nem tenyésztek, mert az elmúlt 7 év alatt, összesen 2x ugrott alapból az utolsó előtti állatra... Szánalmas.
    De vegyél szupertápot, meg bájitalt, egyfolytában jön az akció, ami majd kiveri a szemem...:mad:
     
    Utoljára szerkesztett: 27.5.17
    akire33333, koko.54, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  11. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Szijjasztok drágáim, nagyon elégedett vagyok, no nem a fákkal és ólakkal, hanem a tenyésztéssel, kész az event. Ami még nem fordult elő velem, most igen, alap libából aranyat kaptam, na ez már döfi.:p:)
    És a pletyi szerint jön kutyás, macskás event, tehát ezeket a jószágokat és a tenyésztésüket dobozban kell hagyni. Igen akció, akció hátán, hogy lecsupaszítsanak, hát nem kell, bár lányom vett FA-at, kértem, hogy ne, mert nem éri meg.:mad:
    Én a farmpengőssel fürödtem be, ahogy Emese is, tenyésztésnél nem adott, ja, ha már vége lett az adakozásnak.:cry:
    Örülök neki, hogy Neked bejött, most raktam még ki ólakat és fákat, majd meglátjuk üröm, vagy öröm lesz.:wuerg:
     
    akire33333, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  12. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Az eventet nem egészen tudtam megcsinálni,Tul sok szuper kellet. A titkok meg most is csalódás volt A vonat isolyat hozott amitől meg kell szabadulni mert van a 60 -70 szinten kapható.Hol van az ujdonság amiért csináltam az egészet ? Csillagoztam. Marika.
     
    akire33333, -Anyu-, koko.54 és 4 más kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét!
    Csak kapirgálok. Elkedvetlenít ez a hajtás-pajtás-ide a lóvét szemlélet. No meg az is, hogy rengeteg a szívatás.A mostani titkosakkal is majd a vonatot tömöm.... Sikerélmény szinte semmi.
    Legalább neked jó :) Gratu! Ez a főnyeremény vásár....inkább lehetne cserélni...
    Millen event lesz már megint? Hagyhatnának bennünket kicsit békén. Megpróbálok nem aratni hétfőn, bár ez sajnos automatikus.

    Csillagozok.
     
    akire33333, -Anyu-, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  14. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :D jó reggelt :D A hétfői event csak pletyka alapon alapszik :eek: De egy próbát meg éri kivárni hogy mi lesz!
    A mostani ólakból és titkos fából lett 8) 1db bölény és mamut és perzsafám is +++:D
     
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 5 más kedveli ezt.
  15. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Gratulálok!:) Neked legalább van sikerélményed, nálam megint csak dobozolni való, majd a vonatra jó lesz.xD
     
    koko.54, akire33333, -Anyu- és 4 más kedveli ezt.
  16. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Öcsi gratulálok neked a sikerekhez. Sajnos nekem még mindég nem jött vissza a szerencsém a titkokhoz. Régebben vettem 1 db és a meghirdetett új állat vagy fa volt Az az idő elmult
    sajnos.
    Szép álmokat.


    Marika.
     
    Galadriel, koko.54, akire33333 és 3 más kedveli ezt.
  17. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    köszönjük aratás rendben ment...még jó hogy késtem...mert az event is:) ha ezt is elrontottam volna nem örülök:)
    Mint pénteken fél 6 kor tenyésztek..ugye Boom még nem volt...de legalább akkor 2 előtt csináltam volna farmpengőért...itt nagyon kell figyelni8)8)8):music::music:
    Szaporítás megy.
     
    Galadriel, -Anyu-, koko.54 és 2 más kedveli ezt.
  19. akire33333

    akire33333 Fórummogul

    Szép napot...végre itt a meleg...
    Eddig nem nagyon eventeztem...de most belevágok, hátha valami jó kisül belőle...
    Mozdonyos jól sikerült, de krokodilt nem is láttam...olyan is volt...majd lesz cserém is, akinek nincs majd írjon...
    Délutáni nassi....[​IMG]
     
    Galadriel, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  20. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, most én is belevágok ebbe az eventbe, bár nem tudom, lesz-e valami jó is, na majd kiderül, ahogy az idő is. Nagyon jó ez a meleg, bár az előrejelzés szerint jön az eső. Nota bene, mindenkinek sok sikert.
     
    Galadriel, -Anyu-, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.