Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. *e_mese*

    *e_mese* Utánpótlás-írogató

    akire33333, szellorozsa, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  2. yucee

    yucee Fórumszaki

    Drága Emese!

    Nem mérgelődtem, csak írtam. Lufiban azért sikerült ezt azt beszereznem, ami meg nincs, az nincs, majd egyszer talán lesz, ha mégse, az sem baj, a terület kevés, az időm még kevesebb.:)
     
  3. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Nyürrögtem.
    Tudom én aztat :) Csak próbáltalak víííííígasztalni ;).
     
    akire33333, -Anyu-, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  4. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Szia.Igen jól visszatekertek azon a bizonyos fogaskeréken...máskor ennyiből legalább a háromszorosa szokott lenni. :cry:


    Tudom kicsit rövidre szabtam a határidőt / csak egy nagyon gyors ötlet volt /,de szerettem volna mindenképp még most küldeni...
    Marikának sikerült ,Neked sajna már nem kifutottam az időből...de ahogy írtad majd legközelebb pótolom.
    Kedvenc akciómról is leakarnak szoktatni??? vigyázzanak mert hagyom magam

    Nagyon jó. Én már meg is csináltam a képet..már csak be kellene valahogy linkelnem.Vagy még túl korai???
     
    akire33333, -Anyu- és Galadriel kedveli ezt.
  5. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :D [​IMG] szép estét mindenkinek [​IMG]
    A csemete beszámolóról :mad::mad::mad: érthető a smaily egy kupac **** lett belőlük:eek:
    A versennyel kapcsolatos milyen jutalomra gondoltok a nyerteseknek hogy ne keljen várni a csere napig :eek: mert én szerintem raktáros holmi jó lesz;)
    Szabad az ötletelés és mindenki tudja milyen raktár készlete van 8) Én még szedegetem össze a dolgokat a fotóhoz sok kütyü közül
    :p és kitudja milyen halloween kirakósokat kapunk :eek:
    Szia én szerintem beteheted 8) majd Anyu kicseréli később ha jobbat találsz ki 10-ig:D
    Pletyka szerint jó szék kitehetők lesznek 8) Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet 8) de holnap okosabbak leszünk :p

    +++ 8) Változnak a Magyar árak (2017. november 1-től) 8)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.17
    akire33333, -Anyu-, ballamarika44 és 2 más kedveli ezt.
  6. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Tina köszönöm az ajándékot,jó megérzésed volt az egyik még nem csücsült a raktáromban amásiknak meg párja lett így 2 db lett belöle.Ugy lett volna jó, ha a nagy db számosok nyernek.
     
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!

    Randa, szürke idő van. Már unom, pedig még csak most kezdődik.
    Megkaptam a tippelős ajándékot, köszönöm szépen. Szerintem hozhatod a linkedet, majd jól meglessük, és ellopikáljuk az ötleteidet. ;):):)

    Megyek csillagozni.
     
    akire33333, -Anyu- és tina07141983 kedveli ezt.
  8. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

  9. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Utoljára szerkesztett: 24.10.17
    akire33333, yucee, -Anyu- és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    akire33333, -Anyu- és tina07141983 kedveli ezt.
  11. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    Sziasztok.

    Szia.Ezek szerint odaért . :) Én meg az utolsó pillanatokra hagytam és már azt hittem nem küldte át a rendszer.
    szellőrózsának köszönhetően kép linkje beillesztve ,ezúton is köszönöm szépen.

    Nagyon szívesen Marika.Ezért kellene kiírni ,hogy ki mit keres -akkor lehet segíteni. ;)
    Én is többre számítottam de ez most ilyen volt..szomorúfűzzel és szalakkapálmával jól megszórt a rendszer ..azt hiszem ez még nem volt cserélhető ezekből tudok adni cserenapon csak keresni kell.


    Köszönöm .Bár én most teljesen az új dolgokra építettem a képet.Ez jött ki belőle.

    Míg el nem felejtem
    Felajánlásom:1. hely : répás csatni 2.hely : tavaszi koszorú 3. hely : démoni bokréta
    A két szervezőnek / 1 - 1 db tavaszi koszorú és húsvéti lekvár

    Ez számomra első nekifutásra érthetetlen. :cry:
    Annyira ,hogy másodikra nem is olvasom az ajándékokat végignézve eldöntve ,hogy nem csinálom.
     
  12. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szép estét!:)

    Jöttem olvasni, és hoztam 1 kis segítséget a holnap kezdődő eventhez,
    kukori farmtársamtól.
    Megpróbálom lépésenként érthetően leírni, remélem sikerül:):
    1. lépés: A gazdakör 1-2-3 feladatát megcsinálni.
    Ebből kapunk:
    - 210 méregcseppet (event növény), 350 holdfényfüvet (event növény), 11 felrepit és 6 varázsétket (ezzel rövidítjük a Tündérház érési idejét).
    2. lépés: Minél gyorsabban megtisztítani az 5 területet. Egyet kapunk kezdéskor ingyen, a másodikért beadjuk a gazdakörből kapott 55 db magot, így lesz két területünk. Erre a 2 területre elkezdünk ültetni méregcseppet hogy azok beadásával meg tudjuk tisztítani a többi területet is. Én ahova lehet ott 2x2-be fogok ültetni, a többibe 2x1-be és a maradékba 1x1-be. Így kevesebb mag ,víz és trágya fogy.
    3. lépés: A Tündérházikók mielőbbi megszerzése és munkába állítása: 1 házikót kezdéskor kapunk, egyet a 3. terület megtisztításakor, a harmadikat az 5. terület megtisztításakor, tehát ezzel nem lesz gondunk.
    A Tündérházikó érési ideje 4 óra, de Varázsétekkel csökkenthető az ideje. 1 Varázsétek 1 órával rövidíti az időt, 4 Varázsétekkel azonnal aratható.
    1 varázsétekhez kell:
    - 50 db holdfényfű (event növény)
    - 4 felrepi
    A 4 Varázsétekhez: 200 holdfényű (event növény) és 16 felrepi.
    A Tündérházikóból tündérfadíszt kapunk. 100 db beadásával kapjuk meg a 3 kitehetőt és a felhősort.
    A Tündérházikót érdemes felfejleszteni a 3.szintre Mágiatankönyvvel mert egy házikóból nem egy tündérfadíszt kapunk hanem hármat.
    9 db Mágiatankönyv kell a 3 házikó fejlesztéséhez, ehhez:
    - 900 holdfényfű (event növény) és
    - 72 db felrepi kell.
    Úgy lehet számolni hogy az összes terület megtisztítása után 125 db növényt kapunk egy aratáskor és miután elég hosszú a növények érési ideje is, ezért nem fogom 0-ra levinni a Tündérházikók érési idejét mert elég sokat kellene hozzá ültetni. 2 órásra viszem le.
    1 felfejlesztett Tündérházikóból 3 Tündérfadíszt kapunk, a 3 Tündérházikóból 9-t.
    100 Tündérfadísz kell a felhősorig, ez 34 Tündérházikó learatása.
    Remélem hogy nem hagytam ki semmit. Sok sikert.

    Képeket, felajánlásokat beraktam a listába. Nem sokára az enyém is kész...;)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.17
  13. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Ez az event úgy néz ki, minden szabad időt lekőt.
    De ha a gazdakörit megcsináljuk, a kitevöket megkapjuk.
    Csak a felhőt ott nem kapjuk meg, ha jól értelmeztem.
    A 100 tündérfadisz beadással meg minden meg van, csak addig eljutni az macerás.
    Sajnos minden percet nem töltheta gép mellett.
    Majd mág olvasgatom az értelem tágításához.
    Megyek csillagozni
     
    -Anyu-, akire33333 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Utoljára szerkesztett: 25.10.17
    -Anyu-, akire33333, yucee és 3 más kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Csillagfényest!
    Belekezdtem Ugyan nem tudom még, hogy mit hova... próba cseresznye. Szép a grafika. Tiszta Fantasyrama.

    Megyek csillagozom a sok szép farmunkat. Tessék nevezni emberek!
     
    yucee, -Anyu-, akire33333 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Emese igazad van:eek: tiszta kis tesó grafika :p
    Legközelebb repülő szamarunk lesz [​IMG] hol vagytok tisztára kihal az MB-é [​IMG]
    Anya másítok a nyereményeken 1 hely : [​IMG] 2 hely: [​IMG] 3 hely:[​IMG] [​IMG]
     
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    yucee, -Anyu-, akire33333 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..haladgatok 4 terület tiszta..beültetve mind most 0 növény van:) mind ültetve. Jó lenne könyvet vagy étket kavarni az üstbe de nincs növény:(( Eddig 13 db.-ot tudtam beadni a 100-ból:( lehet nem kellene hajtani felhőre csak gazdakörre..meg lenne akkor a kitevő meg a fák...igaz felhő nem. Vagy meg lesz mindkettő??:music::sleepy:..nem tudom.

    Én a versenyre a Szavazós képemmel nevezek..légy szives Anyu azt tedd már be. Tinának is cseréld már le szavazósra...mert egyforma amugy...csak ott a versenyképem körbe van reklámmal.
    Ajánlásom: 1 hely: répásalmás csatni 2-3: cukkinis torta.
    Emese akkor most nem értem ez a versenyképed véletlenül?:D..mert ott meg nem látszik semmi..de a képversenyben sem:eek:.
    De ez is szép..vagy ez lett volna?? Öcsi a tiéd is szép..meg az enyém is:D
     
  19. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Semmi búsulás az eventel :eek: 5 nap az még sok :D én is csak 12-t adtam be :p
    Köszi a bókot a tiéd is és az Emeséjé is szép :D
    Anyu itt a Tina képe reklámok nélkül 8) http://kephost.com/images/2017/10/26/Tina-kep-verseny.png 8)
     
    -Anyu-, akire33333, Galadriel és 3 más kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Ez meg nagyon nagy és kicsit nállam homályos:)):D..szerintem jobb lesz a szavazós:)
    5 nap az már nem olyan sok..látom reménykedsz hogy minden meg lesz felhő.. kitevő... fa... toronyóraxD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.