Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    A Szavazót? Nekem csont nélkül megnyitja. Próbáld az aláírásomból megnyitni. Ja! Köszi a szavazatokat. ;)
     
    koko.54, -Anyu-, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia! Azt hiszem így már jó fel ugrik egy mosolygós fej a szavazat után!:)
     
    koko.54, -Anyu-, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  3. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Marika még a kórházba van én írtam helyette:D
     
    koko.54, -Anyu-, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Sejtettem, csak reménykedtem, hogy túl van már rajrta. :) Aranyos vagy, hogy segíted. :)
     
  5. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Nem sokat tudok de lehet jövőhetén haza engedik:D
     
    koko.54, -Anyu-, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  6. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Csinálod a pókerest?
     
    koko.54, -Anyu-, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Utoljára szerkesztett: 1.12.17
    koko.54, Imi*, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    Nagyon hideg van, bár 100 ágra süt a nap...
    [​IMG] Csillagozom! Naptárt nyitogassátok minden nap!
    Jájj! Mi történt most az előbb...:eek:
    Készítem a reggelit, erre egy nagy puffanás a teraszfelől... Kinézek és 1 galamb nekirepűlt az üveg tetőnek, és 1 solyóm üldözte, akkorát kapott szegény, hogy elájúlt, a solyóm itt figyelt a szék támláján...o_O Kirohantam, és elkergettem. Ez már a 2.-ik eset. Nem tudom kié lehet ez a nagy ragadozó, de megjelenik havonta... Jön vadászni...o_O-.- Múltkor 1 galambot szétszedett az udvarunkon...:(Nem bíííírom ezeket! Remeg a gyomrom! Sajnálom szegény galambokat!:oops:


    Szijja Angélám! A banneredet úgy tudod középre rakni, hogy bemész az aláírásodba, kijelölöd a bannered, és az eszköztárnál rá katt. erre: [​IMG] és ott a középre zár-t kiválasztod.
     
    koko.54, szellorozsa, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Itt is nagyon hideg, de szép napos idő van. Szép nyugiban pajtázok. Ha nem felejtitek, akkor barkácsot kérek;) Soha nem szerettem se kártyázni, se kockapókerezni. Megjegyzem, ezért nem kaszinóba járok, hanem farmozok. Bár már néha azt hiszem, hogy valami szerencsjáték oldalra keveredtem.... Túl sokminden függ a szerencsétől szerintem.

    Csillagszórok (előtte géptakarítás).

    Drágaszágom! Azt a gyönyörű sólymot nem sajnálod? Annak is ennie kell valamit. Itt nálunk is lel-le csap néha, így télen. Én örülök neki, mert legalább gyéríti ezeket a repülő patkányokat.

    Nem találom az Adventi naptár masina melletti dobozkáját, ahonnan meg lehetne nyitni. Én csak az eventórából tudom előkeríteni.
     
    koko.54, -Anyu- és Imi* kedveli ezt.
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem a szívem szakad meg amikor egy szegény galambom áldozatul esik a sólyomnak, karvalynak, vagy macskának!>:( Ezért ebben az időszakban nem nagyon van nekik kimenőjük csak egyszer egy héten! A legfájdalmasabb az volt amikor idén januárban lecsapott a 17 éves galambomra! :(
     
    koko.54, -Anyu- és Galadriel kedveli ezt.
  11. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Azok a galambok mások, mint amikről beszélek. Itt élnek a városban, komoly közegészséügyi gondot okozva, mindent tönkretéve. Ezeket nem sajnálom. Persze sajnálom, de a sólymot-karvalyt megértem. :) Az a dolguk.
     
    koko.54, -Anyu-, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  12. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok....itt tartok....3000 pont a 10-ik ajinál...
    20-nál tartok a felhőnél a sorban..szerintem nem rossz...
    itt nállunk is a városban nagyon elszaporodtak...nyáron befogják őket kalitkába és elviszik...nem bántják őket...csak el:)
     
    koko.54, -Anyu- és Imi* kedveli ezt.
  13. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Sajnos nálunk nem fogdossa őket senki. Szemtelenek és nem félnek az embertől. Minden ősszel hullanak, mint a legyek valami galambbaj miatt. Szóval csak jöjjenek azok a sólymok.
     
    koko.54, -Anyu-, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Kedvenc állatom a galamb ezért a városi galambokat se "utálom" igaz nagyon sok van belőlük de rövidebb távról azért vissza jönnek még ők is...Aztán majd a sólymok hullanak az elfogyasztott galambok utánxD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.17
    koko.54, -Anyu-, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!

    Süt a nap, de hideg van. Pajtázok. Sok szerencsét a kockázóknak!

     
    koko.54, szellorozsa, -Anyu- és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Köszönöm drágaszág! Megkaptam. Gratulálok miniowl (keresztnevet kérhetünk?):) Annám, Öcsim!
    Délután Karácsonyi vásárba megyünk... Nézek valami Vásár-fiát! :wuerg:xD
    Holnap advent első napja...
    [​IMG] :inlove::inlove::inlove:
     
    koko.54, Imi*, miniowl és még 1 ember kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:) Sziasztok:)
    Ebben a topikban ritkán fordulok elő, írni pedig még soha sem írtam. Kíváncsiságból átfutottam pár oldalt, mert szeretem a szépet akár grafikákban, akár a valóságban találkozom vele:).
    A kockázást tegnap abbahagytam, meguntam. A pajtámban viszonylag kevés az alapállat, így most ezt tartottam fontosnak és közben még gyönyörködöm is bennük. Elhoztam a képeket, talán nektek is tetszenek:) Ezek a kedvenceim ma (közben persze csp-nek sem utolsó jelenleg a piacon;))
    https://www.kephost.com/images/2017/12/02/toltogetes1.png
    és a szédültön a nagy kedvenceim:
    https://www.kephost.com/images/2017/12/02/toltogetes2.png
    Bízom benne, hogy elfogadjátok az itteni megjelenésemet két kép erejéig:)
     
    koko.54, -Anyu-, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  18. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..természetesen hogy elfogadjuk..hogyne fogadnánk el:)...nagyon örülünk ha olyanok is írnak akik csak ritkán járnak erre...akkor meg pláne ha többször is és tagok lesznek:);)
    Nagyon szép két képet hoztál:) ..ez aztán a gyűjtemény...hát irigyellek is érte kicsit:inlove:...ennyi rózsa... neon ól a világon nincs:D...de látom még is;)..gratulálok hozzá.
    Gyere máskor is...hozzál képet is...vagy írogassál...szivesen fogadunk:)
     
    koko.54, -Anyu-, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Köszönöm szépen:)
    Ha időm engedi szívesen csinálok pár képet és hozni fogom. Nézegettem a listátokat és elcsodálkoztam rajta, nem tudtam, hogy ez még működik. Azt hittem, hogy a farmfotó már régen elveszett dolog a játékban erre látom, hogy egész friss is van közöttük:). Mindig felfedezek valami újat, vagy elveszettnek hitt régit és ez most jó érzéssel töltött el:).
     
    koko.54, -Anyu-, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Üdv itt nálunk! Nagyon szép és hasznos a farmod. ;) szinte vibrál. Szívesen fogadunk, sőt, ha jössz gyakran és szavazol is a farmjainkra, akkor befogadunk, és a törzsgárda tagja lehetsz. Ekkor indulhatsz a versenyeinken, zsűrizheted a pályamunkákat..stb. Gyere csak bátran, várunk szeretettel.
     
    koko.54, jófarmerlány, -Anyu- és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.