Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot!
    Hát a kicsikémen még mindig küzdök. Jó sok szuperezt-azt elpacsálok, de hátha kész lesz.
    Csillagozok.
     
    *Rózsalány*, koko.54, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  2. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Sziasztok, elnéztem a képeket, tényleg jó egy kicsit rendezgetni, alkotni szépeket, de én most hüléskedtem egy kicsit, na ja, hisz ráérek.
    http://www.kephost.com/image/Eer4
    Ez a pici szöcske milyen erős.
     
  3. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt! ;)

    Holnapi event!

    Csillagoztam, és készítettem a versenyre téli képet...
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.18
  4. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Mivel küzdesz??...nincsen igaz teliholdas event? csak ültetni kell?? remélem nem maradtam le semmiről?:eek::Digaz nemsokára vége.
    Ez nagyon jó:)..biztos azért olyan erős a szöcske a mert a trutyitóba áll:D.
    Köszönjük..elolvastam nekem tetszik..ezt egyből megértettem nem kellett kétszer olvasni;)
    Még ez is lesz holnap:)
    A dekor vásárlás lehetősége mindenki számára elérhető.Az akció kezdete (várhatóan): 2018. január 4. (csütörtök) 14:00 óra
    Az akció vége (várhatóan): 2018. január 8. (hétfő) 14:00 óra
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.18
  5. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

  6. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok [​IMG] Volt mit olvasni :D ámultam és bámultam :eek: Gyöngyi és Imi képein [​IMG] ennyi sárkányom és papagályfám sose lesz . A papagály fábol az hiányom van :p sárkányom az van egy jó pár darab .

    E_mese kinek a pap kinek a papné. Láthatod kinek protekcioja van a BP-L lehet elkapni bugg képeket 8) http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/01/03/356telihold_baki.png 8)
     
  7. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    A kicsikén az újévi eventtel, de végül sikerült a felhőt is begyűjteni. Nem tudom ezt csinálom-e ott ezt a hiúzosat, a nagyon biztos, de a szupertápos verziót.
     
    ballamarika44, -Anyu-, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  8. bence9191.

    bence9191. Haladó

    Jó ez az event... De ha még egyszer megvásárolhatóak lennének a játékórák...
    De az event könnyű lesz. Szórok egy kis szupertápot, oszt cső'!
     
    ballamarika44, Galadriel, koko.54 és 3 más kedveli ezt.
  9. lazanne

    lazanne Fórum félistene

    Na ez nem semmi, mázlista.
     
    ballamarika44, -Anyu-, Galadriel és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok)
    Elkerekedett a szemem és sárgulok az irigységtől :D Nálam ilyenek (még vagy már?) nincsenek így eleve vesztes pozícióban vagyok:music: (ezt csak nagyon halkan és súgva írom le, nehogy a hibák csak azért is rám találjanak:D)
    ***
    Csillagoztam már reggel csak időm nem volt írni.
    ***
    Az eventet én is szupertápos kivitelben tervezem végig vinni :)
    ***
    Szép álmokat, jó éjszakát illetve szép napot attól függően, hogy mikor olvassátok :)
     
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szaporítás alatt a növények:)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok:)
    Kb én is így állok:( Most léptem be, az első körnél tartok, a szaporításban.
    Jöttem csillagozni és futok csalánt ültetni, hogy a varjú csípje meg :D
    **
    Jó eventezést mindenkinek:)
     
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Nekem már 4 hiuz be lett téve a vadasparkba:D..remélem nem bántják egymást és izlik nekik a supertáp:sleepy:..neked is jó eventezést:)
     
  14. la-fantom

    la-fantom Fórumszaki

    Jöttem csillagozni
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ügyes vagy, gratulálok hozzá:)
     
  16. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép estét!
    Jól értem, ha szuperkajával oldom meg, akkor egy darab felröpi sem kell? o_O
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Igen tökéletesen jól érted:)
    Ha nem kell tápot keverned akkor elég kb 4ezer gaz. A táphoz kell a felröpi is, ezt is kihagyod, ha szupertáppal eteted a hiúzokat:)
    Már érik nálam is 4 hiúz ól.
    "Az event teljesítéséhez elég: 3750 gaz termelésével és 39 szupertáppal is!!!. Ebben az esetben nem kell tápnak is növényt ültetni és nem kell felröpi sem. Ezt vittem át az FB-n játszó játékosoknak is:)"
    PS: visszajöttem, mert csalánt még így is érdemes többet ültetni, de az event után szerencsésebb tápot keverni belőle, mert jóval kevesebbre lesz hozzá szükség:)
     
  18. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    A szuperkajaval nyersz növenyt mert 250db kell egy kevereshez,felröpit is meg hamarabb tudod ki valtani az olakat es szaporitani.Remelem jo fogalmaztam:)a csillagok repülnek.
     
  19. koko.54

    koko.54 Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Egyszerre irtunk:)gyorsabb voltal;)
     
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    lazanne, koko.54, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.