Visszajelzés Növénynemesítési tapasztalatok

Kategória: 'Spam sarok', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kérj a szomszédoktól napi ajándékképpen barkácscuccot.
    Tedd ki azokat a dekorjaidat, amik közvetlenül vagy közvetetten barkácscuccot adnak (pl. galaxis-csúszda, rémgomba-kunyhó, őszi gomba-kunyhó, jéggomba-kunyhó, mitikus kerberosz, süsd meg az álmaidat, bájos papagájos kajakondipark, első a biztonság!). A Tyúktojásból kikelő Tyúklak is barkácscuccot ad. A Tyúktojás megvehető FA-ért a gazdaboltban; ha rászánod magad, gazdaraktár akcióban érdemes megvásárolni.
    Használd a felröpikre ható felhőket és dekorokat (https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/page-3#post-1015537).
    Vedd meg a farmárudában minden hónapban a barkácscuccokat.
    Ha a FA is játszik, barkácsválogatás, illetve olcsóbb barkácscucc-vásár is szóba jöhet.
    Az eventekben vegyél ki annyi barkácsot, amennyit csak tudsz. Például a ma induló event 1. szint 18-as mezője 5 óránként leszedhető XXL barkácscuccot rejt.
     
    Arrah, Swartsch, Ms.AbyZu és 5 más kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    67 ezer növény kellet, minden bónusz megszerzéséhez xD
    [​IMG]
     
    rozo52, Swartsch, -gyöngy-581 és 7 más kedveli ezt.
  3. Arrah

    Arrah Törekvő

    0 perceztem állatokkal és rengeteg barkácscuccot kaptam.. Nem tudom, hogy belejátszott-e a dologba,(nem néztem utána) hogy kitettem az összes Páncél Pannim a sarkokra..
     
    zsani_apja és -BombadilToma- kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kevesebb tuti nem lett tőlük... :D
    Hosszú érésű ólaknál valószínűleg Pannik nélkül is jött volna minden ólból az az egy darab barkács. A rövideknél viszont a Pannik segíthettek ebben.
     
    -ágianyu33-, Arrah és zsani_apja kedveli ezt.
  5. Arrah

    Arrah Törekvő

    Unalmamban a fúrógépeket lestem, de jött az is 200 db körül.. :D Abból volt valami okból hiányom,talán a manufaktúrák vitték el.. A lényeg, hogy ezután mindfg ki fogom tenni a Pannikat ha 0-ázom..
    Nemesítésnél én a hortenziákkal szenvedtem meg nagyon.. A gazdakörikhez gyüjtöttem volna őket, de sokkal többet beletettem a nemesítésbe, mint kellett a gazdakörbe.. Mikor készen lett akkor egyszer mikor arra jártam egyszer csak bejött.. Van egy olyan érzésem, hogy ott ugyanúgy nincs esélyegyenlőség mint a tenyésztésnél, vagy a kerék pörgetésnél.. Van mikor jól beadja a dolgokat, van mikor az istennek se sikerül..
     
    TRico97 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A fúró nagyon ritka felröppenő barkács cucc. Csak a raktárházak aratásakor kaphatod. A pannik biztos, hogy segítenek ott is, de ha sokat aratod a különböző raktárházakat, biztos, hogy kapni fogsz fúrógépet is.
    Ólnullázáshoz használjál minél több raktárházat, tedd tele hosszú érésű neonóllal, az meg fogja hozni az áhított barkácsot :)

    PS: Ha én nullázom ólakkal ha lehetséges, 79 ólat rakok ki egy területre, a megengedett mennyiségű raktárházakat is tele szoktam rakni nem kell feltétlenül egy fajtából lennie a raktárban elhelyezett ólaknak. Hiszen itt csak a felröppenők miatt lehet fontosabb az ólak érési ideje.
    Sok sikert hozzá :)
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.24
    Kuzdern és Arrah kedveli ezt.
  7. Arrah

    Arrah Törekvő

    Azt hiszem ,fel kell előbb szaporítanom őket ,mert bizony én eddig nem méllyültem el ennyire a dolgokba..Mostanában látom, hogy mennyi mindent kihagytam.. A TOP-nál olvastam, hogy az ügyesebbek mennyi állatot tudnak egyszerre aratni.. Hát én is elhasználtam többszáz PP-t .. de mégsem jött össze,a 45 Gyepek uával, egyéb felhő és állatos bónuszokkal sem.. Engem nem kedvel a szerencsekerék... :D
    A nemesítéssel egyenlőre végeztem.. minden nincs kész az igaz, de ami nekem érdekes azok a bónuszok megvannak..
     
    juhúú és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A TOP még messze van, az a pajtaérték amit most elértél nem veszik el, a gyepek ura sem merült ki. A következő cserenap alkalmából már tudod, hogy mit kéne beszerezned: narancs ólak (ha nincs belőle neon, esetleg rózsák) Nemesítésből pedig a magas pajtaértéket képviselő növények bónuszai. Én általában akkor szoktam nullázni, ha a nublonok jönnek, ekkor az ólak adják az akkukat is amiket beváltok farmpengőre. Az állatok száma ezekkel is nőni fog, ha nem sikerül egyszerre letermelni az áhított pajtaértéket.
    Csak nyugodtan csináld több részletbe, ahogy a farmod adottságait ki tudod használni. A célod az legyen, hogy egy ólból minél több állatot, 1 területről minél több növényt tudjál aratni :)
    A kerék engem sem szeret alig alig kapok bónuszokat...:D Annyival próbálok boldogulni ahány a rendelkezésemre áll...8):D
     
    Utoljára szerkesztett: 19.3.24
    Arrah, juhúú és Kuzdern kedveli ezt.
  9. apja_72

    apja_72 Junior szaki

    Szia!
    45 gyepek ura az már egy uralkodó. :D Egész életemben sem volt nekem ennyi. :)
     
    Arrah kedveli ezt.
  10. Arrah

    Arrah Törekvő

    Már nekem sincs.. 10-en leestek a trónról...:D
     
    apja_72, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.