Nyugdíjasok

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Gobio55, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Kedves nyugdíjasok és reménybeli nyugdíjasok!
    A régi beszélgetős oldalunk sajnos megszűnt. Most lehetőség van új létrehozására. Kérlek benneteket, akik oly aktívak voltatok még tegnap is, hogy mielőbb jelentkezzetek itt! Hozzuk létre megint azt a jól pörgő topikot, ami a miénk volt. Magam, mint tudjátok még nem vagyok nyugállományú, de az elmúlt évben azért itthon éreztem magam köztetek. Még 39 nap és én is betöltöm a nyugdíjbavonuláshoz szükséges kort. (Szerettem volna ha onagger52 szól hozzá először és nem én, de ő sajnos jelenleg sem tud ide jönni technikai gondok miatt. Megbízásából vagyok itt.)
    Az új fórumot még én sem ismerem, de nagyon bízom benne, hogy hamarosan kiismerem, veletek együtt.
    Gyertek minél előbb!
     
  2. -Katicabogár64-

    -Katicabogár64- Járnitanuló

    Sziasztok Nyugiházasok!!!
    Végre újból megnyílt a Nyugiház ajtaja!!!
    Gyertek újból és lakjuk be a Fórumot!!


    Bredon-Kata.
     
    herczijuli, babu1954, borievike és 15 más kedveli ezt.
  3. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Háhááááá
    Végre hazataláltam....:) Sziasztok...:)
    Még a Hajdú-Bihariak és a Győri Gazdák topicját hiányolom...:)
     
    Optex2, .-prudencia55-., KIsGin1 és 5 más kedveli ezt.
  4. stadler42

    stadler42 Fórum admirálisa

    Én is itt vagyok Kopi.
     
    Optex2, .-prudencia55-., papp és 15 más kedveli ezt.
  5. lajosmihályné

    lajosmihályné Fórum-zöldfülű

    Végre megtaláltalak benneteket.:)
     
    Optex2, KIsGin1, Jucusfalva és 3 más kedveli ezt.
  6. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Kedves Tihamér!
    Igaz, én várom a Support engedélyét, hogy megnyithassam újra a topikomat, és erre....
    nekem azt mondták, hogy csak az nyithatja meg, aki korábban is megnyitotta.Ám látom Te élelmesebb voltál mint én.
    Nos akkor újra kinyilott a nyugdijasház...
     
    Optex2, borievike, BaráthErika és 9 más kedveli ezt.
  7. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Kopp, kopp! Nyitva van a kapu, így szépen besétálok és körülnézek. Szerintem semmi változás a házban, csak még nem találta meg mindenki a kulcsot...., de nem adok 24 órát és újra itt lesz mindenki!:) A ház a régi, a körülmények változtak, de mit nekünk, nem okoz ez gondot egy ilyen csapatnak, mint a nyugisok! :):)
     
    KIsGin1, Klara0421, sportoló77 és 7 más kedveli ezt.
  8. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Kedves Elzemari!
    Délután feljöttem az új fórumra. Nem könnyen, de feljöttem. De csak Gobio55 tudott idejönni, én egész nap nem tudtam belépni. Többször jöttem, de még mindig nem láttam a régi topikunkat. Gondolkodtam, gondolkodtam, törtem a buksimat, aztán belevágtam. Megpróbáltam és sikerült! Ne haragudj, nem akartam elorozni! Csak még mindig nem volt. Akinek meg volt a barátlistában a neve, azoknak írtam, kértem, hogy jöjjenek. Most - valami csoda folytán - én is ide tudtam jönni. Ennek örülök. Annak már nem, hogy mindannyian megint zöldfülűek lettünk. Pedig négy év munkája volt a több, mint 2200 hsz-ben. Sebaj! Megint összehozom. Csakazértis! De segítsetek ebben Ti is!
     
    herczijuli, KIsGin1, anyu5252 és 6 más kedveli ezt.
  9. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Most ekkor ez az új nyugiház vagy a régi folytatása???Mert ha a régi folytatása,szerintem meg kellett volna várni a Mari nyitását......Hiszen az az Ő szellemi-terméke volt.Vagy nem jól látom???
    Na,majd meglátjuk..........
    Amúgy jó az új fórum,tetszik!
     
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Rozimama ! Örülök Neked..:)
    Most ugye mindenki tiszta lappal indul ebben a szép és remélhetően jobb Fórumban?
    Mert akkor nekem bizti levették a piroslapot...:)

    Nálunk 20 fok van és ilyen az idő:http://www.idokep.hu/webkamera/gyberci
     
    Optex2, KIsGin1, Klara0421 és 2 más kedveli ezt.
  11. bukta-agi54

    bukta-agi54 Kivételes tehetség

    Sziasztok !
    Pjotr!

    Osztozom a véleményedben! A Nyugiház a Marika szellemi- terméke, és igenis meg kellett volna várnunk, hogy Ő nyithassa meg!
    Ennyi járt volna Neki!!!
    De hát most már mindegy, ezen nem tudunk változtatni......
    Mindenesetre, szeretném megköszönni a Marikának, hogy kitalálta, és összehozta a Nyugiházat, és annyi éven keresztül otthont adott a csapatnak..!!:)

    Örülök, hogy újra együtt lehetek Veletek!!!
     
    Klara0421, Jucusfalva, gaboores és 2 más kedveli ezt.
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Nem volt a bannerem elmentve, így most nincs. Csinálni nem tudok. Hmm......banner nélkül maradok?
     
    Klara0421 és Jucusfalva kedveli ezt.
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szólsz itt valakinek és megoldódik a helyzet...
    Én eddig meg voltam nélküle, de lehet változik ez később... :)
    Amúgy hol vannak a "pofik" ? Még nem találom őket. Ezek szerint a mi kis birkáinktól szivélyes búcsút vettünk?
     
    KIsGin1, Klara0421 és Jucusfalva kedveli ezt.
  14. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Kedves Nyugisok!
    Örülök, hogy "fut" tovább a topik!
    Kívánom, hogy sok - sok kellemes percet töltsetek el itt a saját, és az idelátogatók örömére!:)
     
    Klara0421, Jucusfalva és eva550125 kedveli ezt.
  15. marharépatartaléka

    marharépatartaléka Aktív író

    Szép estét Kedveskéim!

    Végre a sok bolyongás után idetaláltam. Már jártam délután is a törzsasztalnál, de a sok főokos nem tudta megmondani, hogy merre is keressem beszélgetéseink kedves szinhelyét.
    Péter, azt hiszem Marika nem bántódott meg, hogy egy erős férfikéz szerelte le a lakatot a ház ajtajáról, mert az ő keze biztosan nem birt volna azzal a furmányos szerkezettel. Szerintem Tihamérnak volt egy célszerszáma, amivel siker koronázta az ajtó megnyitását.

    Elképzelem, hogy vénségünkre - bocs, ha valakit túlkorosnak tituláltam - ott ülünk a kandalló mellett és őszülő hajunk közül kikandikál a zöld fülünk. Irtó jól mutathatunk manófüllel.

    Remélem holnap is idetalálok, de a biztonság kedvéért hoztam egy nagy labdányi fonalat és majd szépen legombolyitom ahogy ballagok vissza a farmra, az egyik végét idekötöm a kiskertajtóhoz, a másikat pedig a farmon a kút kávájához csomózom. Az enyém a sárga, de tettem a teraszra egy nagy vékányi különböző szinűt, ha másnak is lenne tájékozódási problémája, csak vigye nyugodtan.

    Mivel a nagy bolyongásban és a hátam mögött levő egy heti napszámmal jól el is fáradtam, igy kivánok mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát és pihentető szép álmokat Ági
     
    KIsGin1, Jucusfalva, picokanci és 3 más kedveli ezt.
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Tűnődtem én is azon, hogy újranyitom a Topicot, de aztán hagytam, hogy más tegye meg. Onagger, akarom mondani Gobió Gazda meg merte tenni amitől én ódzkodtam. Igaza volt !
    Hiányolom a hozzászólás számlálót. Lesz vajh? Aztán megszünt a csík is ahol a jelenlevő Gazdák jelentek meg eddig...és esetlegesen a látogatók is összesítve, illetőleg név szerint...
    Mekkora képet lehet berakni ? Még ilyen kérdésem is lenne....
     
    KIsGin1, Jucusfalva, incimami és 2 más kedveli ezt.
  17. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Kedves Csacskamacska nem maradsz banner nélkül.http://kepfeltoltes.hu/140825/csacska_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/140825/csacskam_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Ágika, nem is az a gond,. hogy egy erős férfikéz leszerelte a lakatot, hanem az, hogy én már mióta vártam a választ a supporttól az engedélyezéssel.Na mindegy..Sajnálom, nem is tagadom!!!
     
    Jucusfalva és incimami kedveli ezt.
  18. pjotrovov

    pjotrovov Fórum parancsnoka

    Ne haragudjatok,de ez valahol szellemi-termék lopása....
    Illet volna megvárni a Marit!!!!További jó estét!!!
    Egyébként a topic-újranyitását kezdeményezőjének a válaszát várnám,mertúgy illene.......
     
    Jucusfalva és incimami kedveli ezt.
  19. jolanda1948

    jolanda1948 Fórumprofi

    Be futottam én is,üdvözlök minden zöldfülüt[​IMG][​IMG]
    Remélem megszokjuk ezt is.Majd még jövök
    Pjotr,én is így gondolom.
     
    Jucusfalva, picokanci, anycii és 3 más kedveli ezt.
  20. stadler42

    stadler42 Fórum admirálisa



    Örülök hogy újra megnyitották a nyugiházat, igaz nem az akinek kellett volna. Ennek nem nagyon örülök,de nem lehet mit tenni. S gondolom ezért Marika nem hagy magunkra. S mind annyian jövünk ez után is kivétel nélkül. Ezért most nyitok egy pezsgőt és kocintsunk az újra kezdéshez.


    [​IMG]
     
    mikikovacs30, Jucusfalva, zsupi66 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.