Nyugdíjasok

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Gobio55, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szép napot kivánok!

    Újabb évvel lettem gazdagabb.Kapom a kapámat újra és megyek a gazdaságba.
     
    mebajah, Fatther, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szia Marcsika, minden kedves "nyugis"!
    Boldog új esztendőt kívánok mindnyájatoknak szeretettel! BÚÉK!
    [​IMG]
     
    Fatther, _Ilona49_, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  3. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    [​IMG] Sziasztok! Köszönöm a sok újévi kívánságot, én is szintén csatlakozom! Egészséget, bőséget, vidám, boldog új évet kívánok szeretettel a lakóknak, és minden kedves belátogató, bekopogó játékos társamnak!
     
    mebajah, Fatther, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  4. Dezső62

    Dezső62 Törzsjátékos

    [QUOTE="Békés Boldog Új Évet Kívánok minden kedves játékostársamnak Villő, Borostyán és -Brigesz- nevében is![/QUOTE]
     
    sutimami57, Fatther és -elzemari- kedveli ezt.
  5. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Kezdődik az új év első munkás hete, úgy nézem ez sem másabb, mint a tavalyiak voltak.

    1841-ben ezen a napon Kossuth Lajos szerkesztésében megjelenik a Pesti Hírlap első száma.
    1968-ban pedig Christian Barnard professzor elvégzi a második sikeres szívátültetést.
    A szívátültetés egy sebészi szervátültető eljárás, amit végső stádiumú szívelégtelenségben vagy súlyos koronaér-betegségben szenvedő betegeken hajtanak végre. Általában egy működő szervet vesznek ki egy nemrég elhunyt humán szervdonorból, majd azt beültetik a betegbe. A beteg saját szívét vagy eltávolítják vagy ritkábban bennhagyják hogy segítse az új szív munkáját. Arra is lehetőség van, hogy egy másik faj szívét, vagy egy mesterséges szívet ültessenek be emberbe, de ezek kimenetele általában kevésbé sikeres.
    Az első ilyen műtétet Christian Barnard végezte a fokvárosi Groote Schuur kórházban 1967 decemberében. A műtét alanya, Louis Washkansky a dél-afrikai Fokvárosból, 18 napot élt a műtét után, halálát tüdőgyulladás okozta.
    2009. augusztus 10-én bekövetkezett halálakor Tony Huesman volt az átültetett szívvel legtöbb ideig élő ember: 30 évet, 11 hónapot és 10 napot élt új szívvel.
     
    sutimami57, mebajah és Fatther kedveli ezt.
  6. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jó reggelt kivánok.

    Ahogy nézem ebben az évben is magamanak kell a kapával bibelődni, még mindig nem önjáró.Sebaj, ezzel is erősödik a karom.

    Vidámság és derű kisérja a napotokat!
     
    sutimami57, mebajah, brozsa és 4 más kedveli ezt.
  7. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Ezt én is így vettem észre, hogyha nem indítok el egy kupont, akkor gyalog kell végig kattogni az területeket. Olyankor nem is probléma, amikor van idő rá, de ha műszak kezdés előtt 10-15 perccel érkezek a géphez, a reggeli rutinmunkákat már nem tudom ennyi idő alatt kézzel megcsinálni.
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  8. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Üdv' mindenkinek.

    14.oo órától a Teliholdas terület "megnyílik" holnapig.


    Mosolygós szép napot.
     
    sutimami57 és mebajah kedveli ezt.
  9. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! Minden kedves nyugisnak Nagyon Boldog Újévet Kívánok!!!!
    Majd jövök ám, csak ma előbb az orvosokat kell lejárnom.
     
    sutimami57, mebajah és Fatther kedveli ezt.
  10. stadler42

    stadler42 Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    El múlt az év utolsó napja , jönnek a munkás hétköznapok. Már ma foghatjuk a kapát, mert 2-ó kor kezdődik a telihold. Igaz eddig se tétlenkedtem, a csillagfürtöt meg a lóherét ültettem. Mindenkinek boldog új évet, és jó játékot.
     
    sutimami57, mebajah és Fatther kedveli ezt.
  11. mami6247

    mami6247 Junior szaki

    Szép napot mindenkinek és Boldog Ujévet Szeretném megkérdezni hogy tudja-e valaki hogy a teliholdas feladatnál hol lehet a
    Borzongato füz levelet beszerezni Előre is köszi a választ mami
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  12. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Jack boltjában kiváltható a Borzongató fűz fa játékelem, s annak a termése amit keresel!
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  13. mami6247

    mami6247 Junior szaki

    Köszi a választ
     
  14. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Halihóóóó.
    "Mályvacukor kisértet" hiánycikk nálam.A bibi az, hogy nem is tudom, mikor került forgalomba.Aki tudja segitene nekem?
    Hátha Angyalszárny újre erre repül.-...
     
    sutimami57 és mebajah kedveli ezt.
  15. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Titok fából fejlődhetett/fejlődhet ki! A teliholdas kertben a következő különlegességek között
    Titokfák a teliholdas területen

    SorszámKépeNeveAlapXLXXL
    1.[​IMG]Kriptamécses kaktusz350:00 óra
    2500 TP
    --
    2.[​IMG]Mályvacukor kísértetfa03:30 óra
    45 TP
    --
    3.[​IMG]Szarkofágfa04:30 óra
    60 TP
    --
    4.[​IMG]Veres szemű folyondár07:30 óra
    95 TP
    --
    Jelenleg nem vásárolható, de a gazdakörből kinyerhető néhány titok csemete! Szorítok, hogy szerencséd legyen egy Mályvacukor kísértethez;)
     
  16. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Ó de kedves vagy, hogy erre röpültél és az elmémet megvilágositottad.Nagyon szépen köszönöm!Sajnos a szerencse még változatlanul nem kiséri az utamat, igy aztán a három titokfámból nem alakult ki egyik sem!!Sebaj, majd legközelebb!!!
     
  17. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! megsüllyedtem. A trutyiszörnyet hogytudom beszerezni? Jack boltjában nem találom:oops:
     
    sutimami57 és Fatther kedveli ezt.
  18. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Pedig ott van, nálam a harmadik oldalon a jobb alsó sarokban.
    Trutyiszörnytócsa
    [​IMG]
    Érési idő: 5 óra
    Jutalom: 35 TP + trutyiszörny
    Területigény: 2x2
    Kihelyezhetősége: csak teliholdas területen
    Pajtaértéke: 703 CSP
    Beszerezhetősége: Jack boltjában (1500 korallgomba, 50 sötétlő szentjánosbogár, 1000 alkonyi árnyvirág, 750 agyvelő)

    Vannak olyan gazdaköri feladatok is amelyiknek a jutalma egy-egy tócsa, de most nincs időm kikeresni, mert munkaidőben vagyok, és csak belógtam egy kicsit...

    ------------------------------------------------------------------------------------------

    Üdv mindenkinek! [​IMG]

    Felhővásár:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/2017-évi-tematikus-felhők-vására.15910/

    Hiúz rejteke event ismertetője:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-hiúz-rejteke.15912/

    1855-ben ezen a napon halt meg Pollack Mihály magyar építész, a reformkor egyik legkiválóbb alkotója, a magyar klasszicista építészet egyik nagymestere.
    1870-ben megkezdődik a brooklyni híd építése.
    A Brooklyn híd az Egyesült Államok egyik legrégibb függőhídja, Manhattan szigetét köti össze Brooklynnal. A világ első acélkábeles függőhídja volt, és 1903-ig a leghosszabb. Először New York és Brooklyn híd-ként említették, 1915-ben kapta hivatalosan a Brooklyn híd nevet. A híd New York városképéhez tartozik.
    Kábelháló tartja a hidat. A négy, egyenként 27,5 cm átmérőjű legvastagabb kábelt a földbe ágyazták. A két 84 m magas hídoszlop közötti távolság 486 m, akkoriban a város legmagasabb pontjai közé számítottak. Homokkőből, gránitból és Rosendale cementből építették neogótikus stílusban. A Brooklyn híd építési költsége 15,5 millió dollár volt.

    Megint egy event új ólakkal, mintha nem lenne elég, de legalább nem titokólból lesz. Miután event természetesen megcsinálom, nem lesz nagy probléma vele...
    Egy óra múlva ki tudok váltani megint egy területet a gombaerdőből, az utolsó két területhez még 600 lidérc gömb kell és 350 macskatündér. A lidérc nem olyan nagy gond, a fák szépen termelnek, de a macska...???!!! Az előreláthatólag a következő ötéves tervben talán szerepel...
    A vidrás gazdakörbe már "csak" 15 ezer lóhere kell.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.18
    sutimami57 kedveli ezt.
  19. stadler42

    stadler42 Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Erzsike én is a macskára, és a lidérc gömbre gyúrók de nagyon sok kell. De remélem a következő teliholdnál meg leszek vele. Most fel készítem a farmot a holnapi eventre, mert hosszút kell ültetni kell a felröpi. Szerintem a lóhere jó is lesz, biztos sok felröpít ad. További jó játékot.
     
    sutimami57 kedveli ezt.
  20. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Ez ugye nem kerülte el a figyelmedet:
    Az event teljesíthető 3750 gaz termelésével és 39 sztáppal is!!!
    Ha van 39 db erre szánható szupertápod, akkor nem kell a felreppenő. Ha mindet nem is, de valamennyit biztos felhasználok hozzá, éjszakára nem mert felesleges, de az első ólakat biztos szupertápozom, a növényt meg lehet túltermelni, mert játékban marad.
    Ezért most nem lóherével várom majd az event-et, hanem csillagfürttel.
     
    sutimami57 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.