Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Csak lesek, hogy milyen eventről írtok???, aztán nézem a Naptárt és tényleg ott van ez a Puzzle és Valdemár is.
    Azt hittem a Húsvéti ünnep alatt és után csak az eventes területen lesz event, ezekről fogalmam sem volt.
    Hűha!
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Mert nem jársz a pletyisben ami öreg hiba, gyorsan pótold, hozom az event előzetes jósképeinek ezt és a másik linkjét . pill és ideteszem.
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Köszi !!!

    Pár perce már voltam ott "is" xDxDxD, meg a Naptárban is:cry::cry:
    Jó kis képszakadás volt nálam, pedig általában képben vagyok a dolgokkal, de ez a hónap most nem az én márciusom.
    Akkor tényleg jól össze kell hozni azt a pár napot, ami marad a farmra az ünnepek miatt.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jól bizony, fel kell kötni a gatyamadzagot aztán amikor csak lehet és idő is van rá.. csinálni gőzerővel :D
    Túl korán van az idén tavasz... xD:cry:xD
     
    GA-BI-O-Farm, zsani_apja és farmerSS kedveli ezt.