Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Attól függetlenül, hogy nyilvános értékelős topicot nem nyitottunk a témának, a vadaspark csevegőjében látszik, lehet olvasni a véleményeket. Minden lehetséges formában továbbítottuk az illetékeseknek ezeket a véleményeket, illetve azt, hogy szinte nem találni fúrót. Nem tudom ígérni, hogy lesz változás az ügyben, de azt sem tudom megígérni hogy így marad. Amennyiben változás lesz, értesíteni fogunk benneteket.
     
    Magdusnéne, -gyöngy-581 és CoraQueen kedveli ezt.
  2. Zotya

    Zotya Fórum-zöldfülű

    Nagyon bosszantó hogy hetek óta a menüt beállítom ABC-re mire újból belépek szintre váltott. Kínszenvedés így a farmot rendezni, megtalálni amit keresek. Úgy a fáknál mint az ólaknál. Tudom már hetekkel ezelőtt továbbítva lett a jelenség. Nem változott!
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos Mi többet nem tudunk tenni az ügy érdekében, mint hogy továbbítottuk a fejlesztők irányába a jelenséget. A javítás várható idejét, sajnos nem tudom megmondani számodra.
     
  4. 53rozsa

    53rozsa Utánpótlás-írogató

    Befejeztem a Hattyú horác gazdaköri feladatokat és a három csillagon kivől nem kaptam meg az ajándékot
    25 szuper táp 8000 cs p,.15ooo tp ezek mikor várhatok üdv Rózsa:(
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Melyik feladat jutalmát hiányolod? Mikor végeztél vele?

    Ellenőrzéshez szükséges a farmod neve, és az ID szám megadása.

    Ha a csillagokat megkaptad, akkor a többi jutalom is megérkezett a farmodra. Olyan nincs, hogy csak részben jutunk a nyereményhez.
    A szupertáp és a csp ellenőrzése lehetséges. (A tp növekmény az ellenőrző panelen nem szerepel, nem követhető.)
     
  6. 53rozsa

    53rozsa Utánpótlás-írogató

    53rozsa id 2534495 szeretném tudni miért nem kaptam meg az ajándékot ,befejeztem a Hattyó horác gazdaköri feladatot de a 25 szupertáp sehogy sem jelenik meg Köszönöm
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Várnod kell az ellenőrzésre.
    Amint lesz jelen ilyen jogosultsággal rendelkező Kollégánk, megírjuk a választ.
    Köszönöm a türelmedet.
     
  8. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Nyürrögök egy kicsit. Miért kellett elvenni az azonnali farmarany vásárlás lehetőségét? Múlt hónapban még sikerült (fizu után szoktam), most meg már nem működik! Most nagyon-nagyon mérges vagyok! :cry::mad: Visszahozzák szerintetek?
     
  9. Rodin

    Rodin Fórum veteránja

    Szia!

    A megjelent hibák javításán már dolgoznak a központban. Addig is a bankban rendelkezésre álló ajánlatok és fizetési módok közül tudtok választani. A javításig türelmeteket kérjük.
     
  10. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Nagyon köszi!!!! Akkor abbahagyom a nyürrögést, és várok a javításra ;)
     
  11. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Amit ma teljesítettél feladatot, ott 25 szupertrágya volt a nyeremény.
    Ahol 25 szupertápot lehetett nyerni a feladatsorban, azt a részt már jóval korábban teljesítetted: 2016-05-23 07:24:23
     
    sziszi1965 kedveli ezt.
  12. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    sziasztok!
    Most nézem a piacot, gondoltam rakok ki pávát,mert jó lett az ára... így is tettem, aztán mentem a farmra,hogy tegyek ki pár pávát is termelni,de nem volt a menőben :eek: eltúnt a pávám...
    meg sem kérdezem,hogy hová lett,mert a választ is ismerem már , beraktad a gőzösbe... pedig tudom,hogy nem!
    No,mindegy, vettem pávaröptetőt...
    de ami a farmon a kosár ionnál találtam,az már sok! Miért kell mindent össze keverni? Miért nem jó úgy ahogy van?
    Miért van az állatoknál az ól ikon alatt fa és dekoráció is?
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/160713/N_vtelen1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Bár már annyira keveset járok ide,hogy lassan érdektelen lesz az egész...
    köszi...
     
    CateW és Farmer*54 kedveli ezt.
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Az a kép melyet illusztrációként hoztál, beszédes.
    Javaslom, takarítsd ki a gépet, de ténylegesen a régi böngészési előzményektől, az elavult sütiktől, beragadt flash cookies-tól.

    Ez az a folyamat, melyet „a nem szeretett” jelzővel illetnek a játékosok, de az eredményes farmműködéshez mégis elengedhetetlenül szükséges.
    A műveletsor menete itt olvasható:
    https://board-hu.farmerama.com/inde...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/
    Töltsd le a ccleaner programot (ingyenes, magyar nyelvet is tartalmaz) és
    pucold ki vele a géped.
    http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/ccleaner_slim_v3.14__magyar_.html
    Miután telepítetted zárd be a böngésződ és akkor futtasd a programot.
    Ellenőrizd azt is,hogy a legfrissebb Flash Player legyen telepítve a gépedre.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/
    A "FlashPlayer elmentett adatainak törlése" használatához útmutató:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/#post-21601

    és a FlashPlayer sütijeinek (Flash cookies) ürítése részt sem lehet kihagyni :
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/#post-21600
    A műveletsorok végrehajtása után indítsd újra a gépet, ellenőrizd lehetőleg – Firefox böngészőből a farm működését.
     
    sziszi1965 és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    köszi, megcsináltam... csak azért hogy megnyugodjon a lelketek...
    már pávát sem látok takarítás után!
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/160713/N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    a hiba nem biztos,hogy nálam van! Tudom, ezt nehéz elismerni... azért köszi...
     
    CateW kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem mi gúnyolódunk, Te vagy kissé frusztrált.
    A képhez egy kis segédlet:
    - a jobb oldalon a zöld nyíllal lapozva egyéb "p" betűs dolgok lennének láthatók;
    - ha teljes szót írsz a kereső mezőbe, jobb a találati arány a szűrésnél.

    A takarítást nemcsak naponta ajánlatos elvégezni, néha - eventek alkalmával - a belépések előtt végiggörgetve a lépéseket, hathatósan segítenek a farmos munkákban.
     
    sziszi1965 és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    teljesen tökéletesen működik, ha nem használom a kereső funkciót... csak néha nem találom azt amit szeretnék,és így inkább be szoktam írni az első 2-3 betűt... de mostanában valahogy nem minden tökéletes a játékban... tehát a kereső funkció semmit nem ér, nem azt keresi amit én az ólaknál szeretnék látni,számomra ez használhatatlan... mint a gazadaköri is az átalakítás óta... azért kösz...
     
    CateW kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Azt írod: "teljesen tökéletesen működik, ha nem használom a kereső funkciót".
    Szíved joga.
    Másoknak nagyon hasznos, ők igénybe veszik a "szolgáltatását".

    A következő gondolatmenetben így írod: "számomra ez használhatatlan".
    Ha csak 1-2 betűt írsz, az nem ad annyi találatot, ami kielégítő, ez tény. De további betűkkel már eredményes a szűrés még akkor is, ha számodra nem megfelelő a funkció a játékban.

    A keresés lehetőségét más internetes oldalon is így használjuk.
    Türelem és gyakorta más megközelítés a megfogalmazásban, és a keresésünk sikeres lesz.
     
    alex0824, sziszi1965 és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    a képet feltöltöttem egy csoportba,és másnak is ilyen problémája van.. neki is így működik!
    Akkor lenne tökéletesen használható,ha az állatok fül alatt az ólak kiválasztásánál ne a lekvárokat és a többi dekorációt hozza,hanem azt amire épp utasítást adtam!
    tehát,ha az állatok fül alatt akarok keresni,akkor nem a lekvárokat akarom nézni!!! Tehát, nem hibátlan!!!
    Te pedig légyszíves,ha beidézel tőlem valamit,akkor az idézetbe ne javíts bele,mert így már vagy nem értelmes vagy nem ugyanaz a mondandója a dolognak,amit írtam!
    Ezt itt le is zárom,köszönöm!
     
    Dana64 és CateW kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Egy más platformon megosztott vélemény nem ugyanazt a kört érinti, mintha a játék hivatalos fórumoldalán kérnéd a társak tapasztalatát.
    Ha egy dolgot keresünk a kosár alatt, akkor a keresett tárgy teljes neve nyújtja a legjobb találatot.

    Az idézetedből mindössze kiemeltem, kivastagítottam azt a mondatrészt, amire reagáltam.
    Nem fogalmaztam át, nem írtam át.

    Előfordul, hogy az ember hibásan ír ki valamit, és azt korrigálja. Ezt tettem.
    Nem szolgáltam rá arra, hogy kioktass.

    Az a feladatom, hogy segítsek a kérdező, tanácstalan játékosoknak itt a fórumon. Számodra a kereső funkció használatát írtam le azzal, hogy nem 1-2 betűt, karaktert kellene lejegyezni a szűrésbe, hanem a teljes szót, amivel a működés már garantáltan jól funkcionál.
     
  20. CateW

    CateW Fórumlakó

    Szia mamarygen.
    A játékos panaszára a standard sablonnal válaszoltál (takarítsd ki a géped és hasonlók), pedig annak semmi köze ehhez. Egész egyszerűen a keresés most így működik - nem csak a kiválasztott kategóriában keres. Abba most ne menjünk bele, hogy ez hiba vagy direkt ilyen (mindenesetre a felhasználó számára nem feltétlenül egyértelmű, mint látható).
    Pont ezzel tudjátok az ember kedvét legjobban elvenni a fórumozástól.
    Nem várok választ, csak azért írtam, hogy hátha elgondolkodtok rajta.
     
    Pocok70 és bogisaci60 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.