Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Mint mindig, a topic nyitó hozzászólása tartalmazza a topicra vonatkozó tudni valókat, panaszkönyv esetén sincs másképp. Ez esetben pedig így kezdődik a topic.


    "A Panaszkönyv szabályzata:

    1.: A Panaszkönyv-ben általában nincs moderátori válaszadás. Azért hoztuk létre, hogy elkerüljük a kérdések-válaszok részlegben a rengeteg "karbantartás van, nem tudok belépni" és "lassú a játék, csináljátok meg" jellegű hozzászólást, valamint az erről történő csevegést, ezeknek nem ott a helyük. Higgyétek el, ezekről mind tudnak a játék fejlesztői (akik mellesleg nem mi vagyunk, hanem egy német vállalat), felesleges a másik fórum-részlegekben több tucatszor leírni, hiszen mi itt úgysem tudjuk ezeket megválaszolni vagy azonnal orvosolni. Minden problémáról azonnal visszajelzést küldünk, és ami válasz érkezik, azt megosztjuk veletek is."
     
  2. kocsisne.ter

    kocsisne.ter Aktív író

    Szia Tamás!
    azért köszönöm,hogy reagáltál nem benneteket támadunk csak a játék készítői és forgalmazói kezdik elveszíteni a realitás talaját.
    Köszönöm ,hogy reagáltál és ha mód van rá tolmácsold a véleményt.További szép estét és jó éjt.
     
    -mammy- kedveli ezt.
  3. Pocok70

    Pocok70 Aktív író

    Szia.
    Írtam egy másik topicba... kb 2 napig volt is rajta cumi... tegnap bejött a bahás raktár, azóta megint nincs cumi a fűvészen és az állatoson sem... már nem csak nálam,hanem anyunál sem... betakarítás előtt végig pucoltam a gépet,de nem segített...
    hát, nem sok kedvem van ehhez a játékhoz már... ez az utolsó event meg egyszerűen kiábrándító...
    miért nincs több olyan event,ahol nem kell eszement mennyiségeben termelni?
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/160722/baha_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/160722/bahama_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/160722/N_vtelenfa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/160722/N_vtelenfa1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
     
    -mammy- kedveli ezt.
  4. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia!

    Ellenőrzés alkalmával többedszer tapasztaljuk, hogy nincs mit ellenőriznünk : kérésünk ellenére is learatod, újra indítod.
    Ha ennyire nincs együttműködés a részedről, hogy annyit megtegyél, hogy úgy hagyod, sajnálom, nem tudunk vele mit kezdeni.
    Nem tudjuk reprodukálni, mivel saját farmjainkon az ikon megjelenik : a funkció tehát nem hibás. A te farmodon pedig többszöri próbálkozás ellenére sem találunk beért raktárakat.
    Ebben a formában az ügyeddel a továbbiakban foglalkozni nem tudunk!
    Legfőképp a panaszkönyvben nem : hibát jelzel véleményed szerint, akkor legalább hibabejelentő topkban tedd! De ezt a kérést is figyelmen kívül hagyod, mint azt, hogy ne arasd le a kérdéses játékelemet!A topikoknak más más funkciójuk van!


    UPDATE!!!

    A te farmodon is ott a cumi!

    pocok.png
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.16
    Anikó1961 kedveli ezt.
  5. Filonka56

    Filonka56 Junior szaki

    Sziasztok! Tényleg csináljatok már valamit! Egyszerűen nem lehet sehol fúrógépet szerezni, hiába a sok barkácscucc.
    Gazda: Filonka56ID: 4862059
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.16
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A fúrógép egy speciális barkács-eszköz, mely csak a raktárházak aratásából érkezhet.

    Egy hónap és pár napja vannak a tárolók a játékban, sokan várják türelmesen a fejlesztéshez szükséges kelléket.

    De ez a folyamat hosszabb időszakot ölel fel majd.

    Kérlek, a Raktárházak csevegő topicjában olvasgass, kapcsolódj be a beszélgetésbe.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/raktárházak-csevegője.14044/page-100#post-539344
     
  7. (((Doku)))

    (((Doku))) Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. A Szédült szántónál van az a feladat,hogy gyűjtsek össze 12 szomszédot. Én össze is gyűjtöttem őket, (talán még többet is) de nem gazolódik ki. :( Kérlek segítsetek nekem.

    UI.: a válaszokat előre is köszönöm.
     
  8. ezazt

    ezazt Járnitanuló

    Sziasztok !
    Kedves Nildia, vagy más moderátor.
    Nem kukacoskodni vagy ellentmondani akarok bárkinek is , igaza van Pocok70 gazdatársnak.
    Nekem is "beérett" Vadaspark és nálam sem jelenik meg a cumi , de ha ráviszem az egeret jelzi:Leszedhetem ,mert kész.:(
    Csak remélni tudjuk ez a "kis" hiba is hamarosan megjelenik a Hibajavítások között!!
    Szép estét mindenkinek !
     
    Pocok70 kedveli ezt.
  9. Rodin

    Rodin Fórum veteránja

    Szia!

    A kigazoláshoz nem elég egymás jelölése, csak a visszaigazolt, fix szomszédok számítanak bele a 12-be. A szomszédlistán magad is láthatod: akinek homályos, csíkos a képe, még nem igazolt vissza, akié éles, tiszta, az már fix.
    Kérlek, hogy legközelebb a kérdésedet valamelyik segítségkérő topikban tedd fel.
     
  10. Filonka56

    Filonka56 Junior szaki

    Köszönöm, már értem miért nem kaptam a sok barkácscuccból fúrógépet.
     
  11. (((Doku)))

    (((Doku))) Fórum-zöldfülű

    Rendben van. Köszönöm a válaszodat. :) :D
     
  12. .Banános.Joe_Tsz™

    .Banános.Joe_Tsz™ Járnitanuló

    A tö... tele van, hogy 40 perc aratóval leszedni mindent olyan trágya a sebesség-....
     
    erzsianyus kedveli ezt.
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    A bejegyzésed ideje az event kezdete után 12 perccel történt.
    Ez azért nem 40 perc.
    Igen, egy event kezdetén számítani kell arra, hogy tömeges a farmokon a munka.
    Ez az internet terhelését is jelzi.
    Ha teheted, későbbi időben kezdj aratni, és akkor talán elkerülöd a csúcsidőt.
     
  14. ]Anna05[

    ]Anna05[ Haladó

    HOGY LEHet az, hogy a piacon egy trágya 260 ba kerül, én meg nem tudom eladni csak 24-ért mert nem megy feljebb az eladási sor????
     
  15. zsuzsore

    zsuzsore Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert a repülős eventnövényre nem hat a répás-almás csatni! Akár mit csinálok csak 4 db-t ad!! Előre is köszönöm a segítséget!
     
  16. Anikó1961

    Anikó1961 Törekvő

    Szia!
    4 db-nál többet nem ad, se a normál, se az event növényre (1x1 kockán)
     
  17. zsuzsore

    zsuzsore Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!
     
  18. hajnibaba10

    hajnibaba10 Haladó

    De igen ad 1X1-en csatni és Kacsa Kata így 6-ot ad.
     
  19. DrAqulina

    DrAqulina Fórum-zöldfülű

    Szép napot!
    Érdekelne, hogy hogyan is van beállítva a piac?
    Ma reggel 1000 cs felett láttam kirakva néhány gazdánál a trágyát, nosza megörültem lesz egy kis csp-m. Sajnos az örömöm csak addig tartott míg meg nem próbáltam kitenni - még 100 csp -ért sem tudtam felrakni!!!
    Most is csak 28,70-ért engedi míg másoknak 350- 360 felett van kirakva ( megjegyzem a Tölgynél ki van váltva a 75%-os bónusz, bár amint látom az eltérés ennek jóval többszöröse!)
    Mégis mire fel ez az óriási eltérés egy piacon belül???
     
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az általad látott magas ár egy régebbi alkalommal - 7 nap terjedelemben - kihelyezett áru ára.
    Az előző event vége és az új event előtti időben csak kínálat volt tömegében. Kereslet nem volt jellemző, így a kínálati árak alacsony értéket mutattak, csökkentek szinte 5-12 csp-re is.
    A repülős event kezdetén a vásárlás is emelkedett, de előbb az olcsóbb adagokat vásárolták a lista elejéről. Ahogyan fogyott az áru a növények érésével párhuzamosan, már csak a régebbi magas árú trágyaadagok látszottak a piacon(előző eventbeli árakon). A 7 napos határt is számításba véve.

    Ma reggel volt 32 csp értéken maximalizált kihelyezhetőség, majd a délelőtt folyamán már 50 csp fölé is emelkedett a kihelyezhető ár. Vagyis mert van kínálat is a kereslet mellett, így fokozatosan beáll a termék ára a magasabb összegre.

    Javaslom, a piac speciális témájú csevegőjében olvass, ha engedi az időd. Érdemes a tendenciákat is elemezni, vizsgálni.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/piac-mit-miért-érdemes-venni-eladni.12593/
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.