Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gota93

    Gota93 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nem került be a raktáramba a Brazil diófa és a Mandulafenyő amit elcseréltem, viszont azt mutatja hogy megkaptam de mégsem!
     
    kocos7171 kedveli ezt.
  2. Puli-tanya

    Puli-tanya Törekvő

    Panaszkodom :(
    Miért van az, hogy az ajándékozásnál, a sajtgazdaság fejlesztéseit/sárga, narancs/ lehet küldeni, de az alapot nem ????
    Csibécskének küldtem volna, de így nem tudom :(
     
  3. tankos-Ati

    tankos-Ati Utánpótlás-írogató

    Tisztelt Moderátor!
    Már második napja nem kaptam meg "morzsam" nevű (idézőjelek nélkül) csibémnek küldött üzenetekért járó csibepontokat!!!:(
    Megnéznéd, hogy mi lehet az oka?
    Farmnevem: tankos-ati
    ID: 9392756
    Köszönettel: Ati
     
  4. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia tankos-Ati!

    Mióta a csibéd a kérdéses játékos?
    Eddig megkaptad, csak most 2 napja nem?
    Kommunikálni tudsz vele? A leveleidre válaszol?
    A csibe felületén található sávban nézed a pontokat?
     
  5. tankos-Ati

    tankos-Ati Utánpótlás-írogató

    Szia Nildia!
    A kérdéses játékos kb. 2 hete a csibém!
    Eddig folyamatosan megkaptam a leveleimért járó csibepontokat, csak tegnap és ma nem!
    A kommunikációnk egyoldalú, eddig még nem válaszolt a leveleimre!
    Igen, a csibesávban nézem a pontokat!
    Egyébként a csibém játszik, mert lépkedi a szinteket!
    Ati
     
  6. Nildia

    Nildia Fórum elő legendája

    Szia tankos-Ati!

    Csibepontokat nem tudunk ellenőrizni, arról nincs log, csak a mentor pontokról.
    A szintlépései után járó mentor pontokat viszont rendben megkapod - a kapcsolat köztetek rendben van.
    Amennyiben továbbra is fennáll, hogy a levél után nem kapsz csibepontotpontot ( nincs névegyezés, így ez az ok nem lehet ) és ez nem felel meg neked, akkor elküldöd a csibét. Manuálisan abba beleavatkozni nem tudunk, hogy a levél után kapj 5 csibepontot.
     
  7. tankos-Ati

    tankos-Ati Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséged!
    Ati
     
  8. nagyika5670

    nagyika5670 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok légyszíves néz már utána hogy hova tűnt a raktáramból kettő darab mormota ól én nem értem amikor cserebere nap van mindig el tünik valamim előre is köszönöm
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek arra, hogy a segítségkérő blokkban az Eltűnt tárgyak keresése topicban jegyezd le a problémádat.
    link a topichoz:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.13098/

    Fontos, hogy ott az első hozzászólásban megadott kérdésekre koncentrálva részletesen add meg az adatokat a sikeres keresés érdekében.
     
  10. kocos7171

    kocos7171 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Nem került be a raktáramba a Nektarin és a Mandulafenyő amit elcseréltem, viszont azt mutatja hogy megkaptam de mégsem!
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Frissíts egyet, aztán ott lesz. :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  12. kocos7171

    kocos7171 Fórum-zöldfülű

    Köszi! Most már ott van. Kicsit türelmetlen voltam.... :) (Elég sokat kellett frissíteni) Gondolom a terheltség miatt.
     
  13. Erzsébet57-1

    Erzsébet57-1 Fórum-zöldfülű

    Bocsika, de már biz isten ideg bajt kapok amikor a farrnra kell mennem. az aratás fél óra 2-3. ki kell lépni mire normálisan tudok dolgozni. Mi a bánat van?????

    Na jó!! Most már keverni sem tudom a cuccost. Szuper.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.8.16
  14. peggyandy

    peggyandy Fórum-zöldfülű

    Ki tudja mióta és ki tudja mennyi csengőpengőm tűnt el. Nem figyelem és nem vezetek róla könyvelést de ma reggelre is, több százezer csengőpengőm tűnt el a nagy nirvánába. Nagyon szeretem, szerettem ezt a játékot 7 éve játszom, s felfogni sem tudom hova tűnik. Hogy egy másik játékos leszedné, nem tartom logikusnak. Hogy valami buggos, esetleg játékhiba arra csak gondolok. Ez egy haláli jópofa kis játék volt, a nevében is benne van, JÁTÉK. Mindenkinek szép napot kívánok! :)
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az eltűnt csengőpengő készletedről részletes kimutatást kérhetsz a supporton. Ne feledd, adj meg minden segítséget ehhez, kb. mikortól érzékelted a "nagy" összegű eltűnést, milyen vásárlásokat kezdeményeztél legutoljára stb időpontot jelölve.
     
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Moderátor !

    Az eventről néhány gondolat.....
    A felhősorról az a véleményem, hogy azaz 1 Kacsa Kata amit ad kevés.
    Gondoljunk bele, ha valakinek van Kacsa Kata turbófája az XL-es kivitelben naponta 2-őt ad....(Katázva 3-at !)
    Ám 120 óránként ! (5 nap) 5 Kacsa Kata, sokkal korrektebb lett volna !!!
    (Aki későn érkezett a Játékba, tudom, hogy nincs lehetősége turbófát kapni, de akkor pláne korrektebb lett volna az event! )
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Elszeparáltan, egy tényezőt kiemelve nézed a Repülni lehetséges! event megnyert felhőjének bónuszait!
    • Lezárási idő : 120 óra
    • Jutalom
      • Farmos szint X 500 Tapasztalati ponttal
      • 1 db Kacsa kata szupertrágya
      • 25% TP bónusz 6 órán keresztül
    • Tematikus felhősor : csak meghatározott dekor elemek helyezhetők fel rá : Biztonságos landolás, Hurok manőver, Partra vetett hal, Éjszakai repülés
    Neked nem "megérős", míg mások nagy fantáziát (jövedelmezőséget) láttak, látnak benne.
     
    Gio és *-ToFarmer-* kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    A beleölt energiát nézve, nem sok akkor sem. Egyezzünk ki ennyiben.
     
    alex0824 és Dana64 kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Nem kell veled kiegyeznem, mert számomra erős a bónusza ennek a felhősornak. (Játékosként, és nem moderátorként éri meg számomra a haladást ez a jutalom.)
     
    Gio kedveli ezt.
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Akkor nem lehet panaszkodni sem?
    Írtad, Neked megfelel. Nekem aki 7. éve játszom itt kevésnek mondható. Ezért jöttem ide panaszkodni
    Ez által oka fogyottá válik az egész......
     
    orchidea6969 és Dana64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.