Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Milding

    Milding Utánpótlás-írogató

    Köszönöm akkor itt a bibi:p
     
  2. zsolczaializ70

    zsolczaializ70 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. A teliholdas részen nekem nem ad több növényt a föld, pedig az ismertetőben az van közölve, hogy a Teliholdas farmon az event ideje alatt több növényt ad aratáskor!
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Mekkora méretű föld területen gazdálkodsz a teliholdas területen, és mennyit látsz a mennyiségnél?
     
  4. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék, hogy kb. milyen idő után lesz valakiből mentor? Mert én már legalább egy éve, ha nem több, jelentkeztem, napi szinten játszok (ritkán marad ki egy-egy nap), 89. szinten vagyok, de sajnos még mindig nem vagyok az, pedig nagyon szeretnék.
    Előre is köszönöm a választ. :)
     
    *-ToFarmer-* kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A kiválasztás mikéntjéről nincs információnk.
    Azt azonban olvashattuk rendszeresen a gazdák "tollából"/billentyűzetéből, hogy túl a 90. szinten és még magasabb szinten lévők kaptak többségében mentori megbízatást.
    Jó ideje nem érkezett bejegyzés, hogy volt új megbízatási alkalom.
    Kevés a csibekorú játékos, többen várakoznak mentori feladatokra.

    Készülj a mentorságra, de haladj a feladataiddal is, idővel kapni fogsz bizonyára tanoncokat.
     
    wilddemon és *-ToFarmer-* kedveli ezt.
  6. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Szervusztok! SMS-sel szoktam FA-t vásárolni.A BIG kódomat megváltoztatták tegnap óta. Nehezményezem, mert ez a változtatás nem olyan apróság, mintha pl. a majom sapkájának a színét változtatták volna meg. Megérdemelnénk,hogy jelezzék felénk. Ti. ezerszer megnézem, aztán egyszer nem.Ez már visszatérő probléma,kérem szépen valami megoldást találni.Köszönettel
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    Írtad is, hogy egyszer nem nézed, nem ellenőrzöd a banki oldaladat, és ...
    Nem szabad rutinból indítani a rendelést!
    Kérlek, erre figyelj!
     
    hamuska kedveli ezt.
  8. Micimaci68

    Micimaci68 Junior szaki

    Sziasztok!
    A mozival kapcsolatban szeretném kérdezni: Meddig bünteti a rendszer a Pallas akárki tájékoztatójával a "béna" játékosokat? Értem ez alatt, hogy valamit állítólag keresztbe nyomtam az első alkalommal (erre nem emlékszem, mert első perctől behajtani tilos volt a küldés gombon) és ezért még most sem, kb. egy hónap elteltével sem tudok mozipontot kapni! Ez így egy cseppet gáz!!! Nem lehetne valamit tenni, hogy tiszta lappal induljon mindenki, amikor két hét után ismét beadja a rendszer?
     
    R3TRO kedveli ezt.
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!
    A központba is eljutott a gond. Amíg új szponzor nem érkezik, addig marad ez a helyzet a moziban.
    Volt már olyan időszak, amikor sokat kellett várnunk egy-egy vetítésre.
    A szponzorok jelentkezése nem rajtunk múlik. Ha lesz ajánlatuk, akkor a frissebb vetítés ad más és értékelhető feladványt.
     
  10. Micimaci68

    Micimaci68 Junior szaki

    Köszi a választ.
    Nem lettem tőle boldogabb:(
     
  11. herferi

    herferi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Eltűnt több ezer kukoricám.

    herferi ID 15829707
     
  12. Filonka56

    Filonka56 Junior szaki

    Sziasztok!
    Nagyon mérges vagyok! Valami miatt le vagyok tiltva nem tudok vásárolni! Sem a saját kártyámmal, sem a fiaméval, még az adataimat sem engedi beirni. Már irtam a support-nak, de mindig azt a választ kapom, hogy hozzájuk nem érkezett az adataimmal tranzakció. Hogyan is érkezett volna mikor a kártya adatait sem engedi, hogy beirjam, mert "Sajnos a User ID-d saját kívánságodra vagy egy rendelés sztornózásának következtében tiltólistára került."

    Gazda: Filonka56 ID: 4862059
     
    orchidea6969 kedveli ezt.
  13. MrRoy78

    MrRoy78 Fórum mestere

    üdv :))
    nem is olyan rég ezt olvastam itt valahol:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.9.16
  14. Filonka56

    Filonka56 Junior szaki

    Sziasztok!
    Miért nem kapok választ tőletek? 3 óra mulva lejár a farmarany vásárlási akció!
    Gazda: Filonka56ID: 4862059
     
  15. kicsikécske70

    kicsikécske70 Járnitanuló

    Szep estet! Csatlakoznek azon elottem szolokhoz, akik nem kevesbe duhosek amiatt, hogy szinte semmi extrat nem kapnak sem a baby boom, sem a kulonbozo "titok" eventek soran! Ez mar azt gondolom, hogy tobb mint arcatlan lehuzas, ami ebben a jatekban folyik! Nem eleg, hogy az elmult par honapban lezajlott eventeket szinte lehetetlen megcsinalni anelkul, hogy legalabb egy kosarat ne kelljen megvenni a felroppenok gyalazatos mennyisege miatt es/vagy ezerszamra elhasznalni szupertragyat a leghosszabb eresu novenyek termelesehez, szinten a szukseges felroppenok beszerzese vegett, bevezettetek a manufakturakat, arboretumokat, vadaskerteket fofarmon, szigeten csillio-millio allat, tenyeszallat igenyu feladatsorokkal, de peldul a legutobbi baby boom soran 1200 szupertap nem volt elegendo, hogy az eventet teljesitsem es pluszban termeljek annyi tenyeszallatot, h eleg legyen a feladat befejezesehez is! Igazan kedves volt viszont a vastagon kiemelt megjegyzesetek, hogy most nincs felroppeno, ugyhogy izombol meg lehet csinalni a feladatot, pajtabol, piacbol!!! Felhaborito megjegyzes volt az event kiiroja reszerol, tekintve hogy szerintem a jatekosok zome eppen az event elott dobalta be az osszes tenyeszallatat. A piacrol persze be lehet szerezni a tenyeszallatot milliokert, amit a feladatban pajta aron szamoltok be, gondolom csak en velem ugy, hogy akinek nincs penze szupertapra a tenyeszteshez, a tenyeszallotokra viszont milliok allnak rendelkezesre! Csak hogy teljes legyen a felhaborodasom, vettem 30 db titok olat, mert ugye mar nincs honap titok ol/fa event es vele uj allat/ fa bevezetese nelkul, termeszetesen egyetlen darab vizilo olat nem sikerult kapnii! Konyorgom, 97-es szintu jatekos vagyok, a szigeten 300-as szinten, tenyleg csak sarga szonyegszovore futja, meg retro papagajkalitkara? Persze lehet most jonni megint azzal dumaval, hogy miert nem vettem meg hatszaz akarmennyi farmaranyert azt a csomagot, ami garantal 1 nyomorult uj olat! Hat nem vagyok a penzem ellensege! Azt hiszem ezzel az utolso lehuzassal betelt nalam a pohar, szerettem volna becsulettel befejezni a jatekot a 100-as szinten, de ez az ingyenes online jatek csak egy lehuzas, nem vagyok hajlando tobb penzt beledobalni a nagy semmiert! Ahogy olvasom, a szerencse szerver fuggo, javaslom a szerverek szinkronizalasat, mert igy az elkeseredett jatekosok tomkelege fejezi be a jatekot ido elott! Talan itt lenne az ideje visszaterni az eredeti alapelvekhez is es nem azert kitalalni eventeket, hogy a BP-nek legyen jo bevetele, hanem hogy a jatekosok elvezettel jatszak ezt a jatekot es ne kenyszerusegbol!
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Azért nem kaptál választ, mert ez a panaszkönyv, és amennyiben a topic nyitó hozzászólását elolvasod, akkor itt nem feltétlen kapsz moderátori választ, másik játékos pedig nem is tud segíteni, még ha szeretne sem, mert az Ő hizzászólása OFF minősítést kap, és törlésre kerül.
    Amennyiben mindenképp moderátori választ szeretnél, akkor érdemes help topicba leírnod a kérdésedet, de itt gyorsan szeretném leszögezni, hogy Mi is ugyanolyan játékosok, magánszemélyek vagyunk mint Te, vagy bárki más, saját privát élettel. Így ott sem feltétlen kapsz egy percen belül választ.

    Problémádra rátérve, érdemes azt végig gondolni, hogy nem sztornóztad-e a megrendelést valaha bármely Bigpoint oldalon? Bankkártyád alkalmas internetes fizetésre? Jó típusú fizetési módot választasz? Bankod nem tiltotta le a bankkártyád? Bank jobb felső sarkában állapot és felmondás ikon alatt tudod törölni a fizetési előzményeket, játékból ki-be lépést követően érdemes ellenőrizni, hogy továbbra sem tudod beírni az adatokat?
     
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez panaszkönyv, kérdésedet érdemes feltenni help topicban, lehetőleg minél több adattal.
     
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Mint ahogy írtad magad is, nagyon sok mindent átéltél. Akkor ezt bizony nagyon jól tudod, hogy csak az adott moderátorra, és rád tartozik a kitiltások, büntetések. Mivel fórumon, úgy nem lehet szekcionálni, hogy az adott 2 ember tudjon a tényről, ezért Supporton tudsz érdeklődni a büntetés/kitiltás miértje után. Játék és fórum szabályzata értelmében fórumon tilos a büntetés/kitiltás miértjének megosztása, és kitárgyalása, ez újabb büntetést von maga után.

    Szép napot, Szia!
     
    Anikó1961 kedveli ezt.
  19. 53rozsa

    53rozsa Utánpótlás-írogató

    Elnézést kérek én máshova nem tudok irni és kérdezni szeretnék.Teljesitettem a gazdakörben a Megnyito1feladatot de hol találhato az és most van megnyito 2 köszönöm
     
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan mire is vagy kíváncsi? Ez egy normál gazdaköri feladat, és ha az 5 szint gyémánt részét teljesítjük, akkor megjelenik a feladat második felvonása, de ez is csak egy normál gazdaköri feladat.

    Feladat részletes leírását, táblázatos formában itt tudod megtekinteni

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.