Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. 53rozsa

    53rozsa Utánpótlás-írogató

    Köszönöm.Én arra gondoltam hogy a Bahamákon uj területet kapunk ,további szép napot mindenkinek
     
  2. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok,

    az utóbbi időben a játék grafikája egyre szebb, az animációk egyre aranyosabbak.
    Gratula a grafikusoknak!

    [​IMG]
    A víziló grafikájáért pedig szerintem jár a grafikusnak a kupa a Farmerama legaranyosabb óljáért és animációjáért:
    [​IMG] [​IMG]
    Köszi szépen, csak így tovább! :inlove::inlove::inlove:
     
  3. felhőke

    felhőke Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy fúrót milyen időközönként ad a Vadaskert és a Manufaktúra? Ugyanis az előbbi az első naptól megvan a feladatokkal együtt, az utóbbit később szereztem be. A Manufaktúra feladataiba már bele sem kezdtem, teljesen felesleges, fúrót úgysem ad a rendszer...
     
  4. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia Felhőke,

    a fúró egy nagyon ritka szerszám és csak a raktárépületekből kaphatjuk.
    Egy játékosnak jelenleg maximum 12 raktárépülete lehet (3+3 a farmon és 3+3 a szigeten).

    Sok olyan játékos van még, akinek megvan mind a 12 épület és még sincs 1 fúrója sem.
    Olyanról eddig még nem olvastam itt a fórumon,
    akinek összegyűlt volna a szükséges fúrója és el tudta volna kezdeni valamelyik épület bővítését.

    Szerintem is ráérsz a gazdaköri feladatokkal, amíg összegyűlnek a fúrók, szééép lassan.

    További jó játékot!:)
     
    kovacstne és HéricsBáró kedveli ezt.
  5. Zsuzsa1955

    Zsuzsa1955 Utánpótlás-írogató

    ID .3188344 . Nekem kérdésem van !! Szia a Braha beadtam 45 aranybanánt Braha vadaskertért , de nem tudom hol van a kert . Segítséget kérek . köszi .
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A szigeti terület egyikén a bal oldali menüben van a baha-vadaskert az AB-os kiváltást követően.

    Az ólas menüben keresd, kérlek!
    Alapszíne is elütő az ólakétól, hamar megtalálod. A kereső funkció is segíthet.
     
    Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  7. CateW

    CateW Fórumlakó

    Sziasztok.
    Az ilyen jellegű leállások esetén, mint pl a mai karbantartás, úgy lenne korrekt, ha nem járnának le a munkások.
    Nekem pont abban a fél órában járt le a 3 órás kuponom (munkaidőben sokszor úgy növényezek, hogy egy 3 órással learatom az éjszakait, 3 órán át megy valami rövidebb és a végén vetek valami hosszabbat).
    Úgyhogy most buktam +1 kupont, mert munka közben nem akartam nekiállni kézzel learatni az 1x1-es földeket.
    Vagy hosszabbítsák meg a futó munkások idejét, vagy kapjon egy 1 órás kupont az, akinek pont karbantartás alatt jártak le a munkásai.
     
    Ninett79, apcimama, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  8. R3TRO

    R3TRO Utánpótlás-írogató

    Ez a Pallas Ludens a moziban mi a fene? Hiába kattintgatok a zöldre, küldésre, nem aktív. Hetek óta bosszant!!
     
  9. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Magyarországi IP címről jelenleg nincs elérhető videó. Kérlek annak az országnak a fórumát/supportját keresd fel, ahol kaptad ezt a videót.
     
  10. Farmer*54

    Farmer*54 Fórum admirálisa

    Adjon Isten! Én örülnék nagyon ha ebben a 7. éves játékban a karbantartások sűrűbben lennének, hátha végleg tönkreteszik a játékot a hozzá nem értésükkel. Ne WEB grafikusok sertepertéljenek a játékban, hanem profi programozók akik ezt a sok hibát kitudják szedni belőle, amit az utóbbi 2évben bele raktak. Nem események sorozatát kell indítani egymás után vagy egyszerre többet, hanem ritkítani és a játék motorját kijavítani. Nem lehet több ezer ember gépe rossz és csak a játék a jó. Gondolkodjanak el ezen az Urak/Hölgyek!
     
  11. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Nagyon kevés a felröppenő kő. Nem lehet a játékot befejezni . Hiába van répáscsatni stb. Már ez nem is az első játék amit nem lehet befejezni. bokaerzsi ID 9906183.
     
    orchidea6969 és adry_02 kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Ártatlan kérdést szeretnék feltenni: Mi köze van a répás-almás-csatninak a felröppenőkhöz?
    Felröppenőkhöz vannak egyéb termékek, páncél pannik, élő legenda, élő legenda százalék értéke és stb....
     
  13. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok kedves játékostársam. Nagyon elszomorító, hogy több ezer forintot költöttem el szuper trágyára, és mégsem tudom befejezni, ez a játékot, mert a felröppenők alig jönnek, egy-egy aratásból. Nekem is nem ez az első, amit nem tudok befejezni . Már a 93. szinten vagyok és így sem sikerül. Nagyon elgondolkodtató ez a tény.
     
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon sok minden befolyásolja a felröppenő mennyiségét, de holnap délután 2-ig van egy kis idő, addig még lehet gyűjteni a felröppenőket.
     
  15. szeva23

    szeva23 Fórum-zöldfülű

    A szentélyben nem tudom kinyitni a kapukat, mert nincs meg a gomb, ami nyitná. Csak ott látszik - szürkén - a gomb, ahol nincs meg a kulcs, ahol megvannak a kulcsok, ott hiányzik a "Kinyitás" gomb. Csak én vagyok ezzel így? Mit tegyek?
     
  16. somzsuzsi

    somzsuzsi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Befejeztem az eventet, de a "Vissza az időben"felhősort nem kaptam meg! Mikorra várható az érkezése?
    somzsuzsi
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Amennyiben teljes volt a "Vissza az időben" event teljesítése a farmodon, akkor a felhősor is rendelkezésedre áll.

    Válaszd a paszulyon az "összes felhősor" kategóriát!
    upload_2016-9-18_17-57-28.png Majd a kereső mezőbe kezdjed el írni a "vissza az ..." kifejezést, és a szűrő kiadja számodra. Neked kell a kitehetőket ráhelyezni, majd aktiválni a bónuszát.
    (A tárgyak sorai kategóriában tárolódik a felhősor a bónusza alapján.)
     
  18. R3TRO

    R3TRO Utánpótlás-írogató

    Ez nem videó hanem valami adatvédelmi szabályzat. Hiába kattintok hogy elfogadom nem aktív a zöld pipa. Nekem hetek óta ez jön a moziban Magyarországi IP címem van
     
  19. Simi1909

    Simi1909 Járnitanuló

    Megjavult a játék magától nagyon nagyon érdekes.. és ez már nem az első eset ,hogy így van úgy ,hogy van valami abban amit Farmer.54 mond jó lenne megszívlelni.. nem mindig a játékosok a hibásak...
     
    orchidea6969 és Farmer*54 kedveli ezt.
  20. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Hű ez a játék nagyon bosszantó... nem kéne már valahogy rendbe tenni,,,, ha értik miről beszélek mert ez egyre rosszabb ....és nem részletezem megteszik helyettem a többiek...
     
    orchidea6969 és Farmer*54 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.