Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Baracka

    Baracka Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Megint egy event, ahol eszement mennyiségű felröppenő kell. MIÉRT????
    Nem fogok bele, mert tuti a kudarc, amikor az ember hiába termel meg mindent időben, semmit sem ér vele, mert nincs elég felreppenő. Ha megkapnám a napi 20 max. ajándékot, azzal együtt is csak kis része lenne meg.
    Jó lenne az event kitalálók felé továbbítani, hogy ne vegyék el az ember kedvét a játéktól azzal, hogy hiába gürizik, ha tőle (részben) független felröppenő mennyiséget várnak el. Tudom valakinek nem gond, de én már sokszor átéltem ezt a kudarcot az utolsó napon és elég volt belőle.
    Olyan legyen az event, amit tenyésztéssel/termesztéssel meg lehet csinálni és ne az elképesztően sok felreppenőt várjuk hiába.
     
    valamicske, .karnold. és rozsazsuzsa kedveli ezt.
  2. .karnold.

    .karnold. Járnitanuló

    Szia!Egyett értek én is a legútobbi 2 eventet nem tudtam befejezni mert mindig az utolsónál nem gyült össze!:(

     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.14
    karnold0003, roli00000000 és Baracka kedveli ezt.
  3. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A jelzéseket folyamatosan gyűjtjük és pár napon belül továbbítjuk az illetékeseknek.
     
    gyongyvergazda kedveli ezt.
  4. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Szia! Köszönöm szépen a jelzést, én nem vettem észre.... majd holnap megügyködöm - ha tudom.
     
  5. rohamcsiga52

    rohamcsiga52 Fórum-zöldfülű

    Sokat nem fogok fórumozni,ezt már most borítékolhatom.Szörnyű lett
     
  6. gagi56

    gagi56 Utánpótlás-írogató

    Valami gond van az SMS fizetéssel?? Azt a választ kaptam, hogy a szolgáltatás nem elérhető. Írtam a Supportnak, és itt is kerestem valami tájékoztatást, de nem igazodtam el...
     
    bisztriz2 kedveli ezt.
  7. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyelőre nem kaptunk értesítést róla, ám ez nem jelenti azt, hogy nincs valami gond. A support válaszán kívül a telefonszolgáltatóddal is felvehetnéd a kapcsolatot, hogy tudnak-e erről valamit.
     
  8. gagi56

    gagi56 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm! Most várok a Support válaszára.
     
  9. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Szerintem nem rossz, csak még furcsa. Azért van néhány hiányosság: nem érthető a besorolás miértje, meg a megszerzett pontok haszna.o_O Nem tudható ki milyen régóta játszik, pedig hasznos néha. Kis csiszolás még kell.8)
     
  10. DUNduska67

    DUNduska67 Fórum-zöldfülű

    Hát szerintem a régi fórum sokkal jobb volt ...!!! :( :(
     
    .karnold. kedveli ezt.
  11. bisztriz2

    bisztriz2 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Én is ilyen üzit kaptam, lehet hogy sztrájkolnak a mobilok. :)
     
  12. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Furának találom, hogy a piacon jelenleg a trágyánál nincsenek kisebb mennyiségek csak 500-600-ig terjedő mennyiségek. van olyan szerencsés, aki 10x egymás után kitesz 600-at. Hogy hol tudja gyűjtögetni azt el árulhatná a többieknek is. Sajnálom, hogy erre nem kaphatok választ.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.8.14
  13. Trapper40

    Trapper40 Aktív író

    Szia a prémiumos játékosoknak akár 600 is lehet a trágya domjuk befogadó képesége. Ezért tudnak 600 is kirakni a piacra egyszerre.
     
  14. mikszafarm

    mikszafarm Fórum ezredese

  15. kpe59

    kpe59 Fórum elő legendája

    Szia! A jobb alsó sarokban az "Eleje", kattintáskor nem a lap tetejére visz, hanem a BP oldalára. Ugyanúgy, mint az "Ugrás az első olvasatlanhoz".
     
  16. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönjük az észrevételt.
     
  17. bikkmakk

    bikkmakk Utánpótlás-írogató

    Nagyon örülök, hogy visszatértek a bari fejek, és ilyen aranyosan jópofák. :inlove: Köszönöm. Már csak azt kéne megoldani, hogy rögtön odakerüljön ahova én akarom, vagy én bénázok, mert mindig előre rakja és úgy kell utána az elképzelt helyére vinnem. :cry:
     
  18. ádám1014

    ádám1014 Aktív író

    Szia!
    Nem csak 10X tesznek ki hanem a prémium gazda 20 ajánlatot is kitehet egyszerre!
    Akár 20X600 db-ot is!
    Event elején felvásárolják, aztán max áron ki teszi.Aztán ha elkelt újra kezdi!Mert ugye a dinamikus piacnál egyre kuszik feljebb az ára, de persze ehhez kell a Bölcs Tölgy rúna, hogy 75%-al drágábban tudja adni, igy éri meg.
    Általában meg lehet saccolni hogy kb. meddig megy fel a trágya ára, és ha valaki jól tippel, még ha nem prémium gazda akkor is sokat lehet keresni vele.Akár 100-200 E CSP-t is, tisztán!
     
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönjük az észrevételt.
     
  20. Eszter777

    Eszter777 Fórum-zöldfülű

    Nem értem az új fórumot! Segítségeteket szeretném kérni. Ma reggel nagyon szomorúan vettem észre, hogy eltűnt 300 db aranyom.
    Már olyan régen gyűjtöttem. Nem tudom mi történhetett. Lehet, hogy rossz helyen reklamálok. Kérlek benneteket segítsetek nekem.
    Szeretettel üdvözöllek benneteket! Eszter777 gazda
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.