Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Segíts, hogy segíthessünk!
    Pontos ID számra, farmnévre van szükségünk a probléma kivizsgálásához, a kérdés megválaszolásához.
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Rozsazsuzsa:
    Szia!
    Egy következtetés, amelynek reális esélye van: Jó piaci érzékkel felvásárolja, majd ismételten kihelyezi a piacra a terményt. Esetenként a maximális áron, vagy magasabb áron "tárolja" a piacon. Azért, hogy kedvező esetben átcsoportosíthassa az ajánlatait.
     
  3. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Nem találok semmit rossz húzás, a feltöltött képem is eltünt, minden nulláról indul, fúúúúj!
     
  4. puhatoll

    puhatoll Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretem a farmerama játékot de mostanába már nem tudok mindig a gép mellett ülni és emiatt már nem tudok eleget foglalkozni a farmommal és szerintem sokkal jobb megoldás lenne ha lenne egy farmerrama applikáció.Ezzel mi fogyasztok is jól járunk mert amikor szeretnénk és főleg ahol szeretnék farmozhatnánk és maguk is jól járnának vele mert szerintem ennél jobban összerekott farmos játék nincsen de tapasztalom hogy van sok farmos játék ami nincs olyan jól összerakva mint a fermerama és mégis a toplista élén vannak és valljuk be ez nem kis haszonnal járna ha az emberek felkapnák(szerintem ha lenne egy jól összerakott applikáció fel is kapnák)tapsztalat az emberek szeretik az ilyen játékokat.
    Üdv,puhatoll

    U.I.: Remélem elolvasták az üzenetemet előre is köszönöm!!ha igen
     
  5. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A koronaékszerek gazdaköri feladatsori 10. szintjét augusztus 22-én 14:07 órakor teljesítetted. A nyeremény összesen 72 óra= 3 nap.
     
  6. Ani_nénje

    Ani_nénje Fórum-zöldfülű

    Szia! Köszönöm válaszod,de azóta nem tudom használni a munkásokat! Szeretném kérdezni miért nem? Hiába kattintok rá be sem adja! Volt 27 farmaranyam vásároltam állatgondozó segítséget a farmaranyat levonta, használni nem tudom! Erre szeretnék választ kapni miért nem? ID8597399 ani_ nénje
     
  7. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Jelenleg az arató és az állatgondozó funkcióid aktívak.
    Ha nem működnek a munkásaid, kérek kövesd a 8. ablakban olvasható lépéseket: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/böngésző-és-a-flashplayer.6732/
     
  8. cry28

    cry28 Utánpótlás-írogató

    Remélem tetszik valakinek ez az új fórum mert nekem finoman szólva nem jön be. jó volt az úgy ahogy volt most meg azt se tudom mi hol van de biztos nagyon ráértek a fejlesztők ha már ilyenekre ráérnek és nem a játékot fejlesztgetik. Gratula! Ja és valaki dobhatna egy linket, hogy mit kell tudni az új felhősorrol. Köszi
     
  9. bencica

    bencica Junior szaki

    Miért nem lehet a felhősort megvenni a tölgynél ? A kihelyezhetőkkel sokan rendelkeznek.
     
  10. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa



    Itt tudsz utánaolvasni:


    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/reneszánsz-vásár.10933/
     
    _Enike_ kedveli ezt.
  11. cry28

    cry28 Utánpótlás-írogató

  12. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A központ döntése ez.
     
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  14. terfere

    terfere Fórum-zöldfülű

    Miért nem lehet egy aranybanánt szerezni, miért csak 5- öt. Azt ígérték, hogy lesz más lehetőség is a banánszerzésre, nemcsak a szintlépéskor?
     
    Tündi100149 kedveli ezt.
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha más keretek között is lehet arany banánt szerezni, akkor azonnal jelezzük számotokra.
     
  16. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    Megrendeltem a felhősorra kitehető 4 db cuccost csomagban 890 FT-ért. A csomagban ki van írva, hogy a felhősor ajándékként jár.
    Sem a felhősort, sem az ajándékokat nem tudom megnyitni. Megnéztem a PP-Accountomat, ki van fizetve.
     
  17. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontos ID számot kérünk az ellenőrzéshez.
     
  18. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    PayPal: Transaction ID #68988370VG8227638)
    Farm ID: 21676744
     
  19. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

  20. KapaKata79

    KapaKata79 Utánpótlás-írogató

    Ugy voltam, abbahagyom a jatekot, szomszedaim sms-t kuldtek a telomra. Igaz most sincs kedvem jatszani, csak miattuk... hmmm (mert, nem irok jelzot magamra), erre bejovok ide a forumba, es nem igazodom ki. Nem talalom a regen kedvenc oldalaim, stb. Ok, lehet tobb idott kellene raszannom, de, nekem arra nincs idom. Talan majd telen, ha addig nem hagyom abba ujra. Bocs nekem, de kikivankozott. Nem kerek valaszt, ugy sem jovok be elolvasni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.