Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. guruzoli

guruzoli Junior szaki

Megmondaná valaki, hogy miért kell megint ennyi eventet futtatni egyszerre?????? 9.000 CSP-nél jár a trágya, közben berakjátok a talányos tenyészeteket. Nem gondoljátok, hogy ezzel mennyi embert kirekesztetek a játékból??? Mert sok játkosnak nincs elég CSp-je, illetve pénze, hogy egyszerre ennyi feladatnak megfeleljen!!! Tavalyelőtt beígértétek, hogy lecsökkentitek az eventek számát, most meg az ember azt sem tudaja mire figyeljen. Úgy érzem itt már BP csak a pénzre hajt!!!!

Ayrin67 és zigus46 kedveli ezt.
  2. szaboilona1968

szaboilona1968 Fórum-zöldfülű

szaboilona 1968 user 651220 Lenne egy olyan problemam hogy nem tudom bekuldeni a papagajfeszkeket az uj jatekban pedig van33 belole mi a a teendo koszi elora is

3. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

50 db papagájfészek kell az etetéshez .

DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  4. soresne

soresne Fórum hercege

Eltűnt 300 FA.Az egyik szomszéd visszaigazolta,hogy lesz "házastársam" ,csak néztem ,mint mozis a lyukon :oops:.Én nem jelöltem be!!!!!!!!!!!Csak most ugrott be ,ezért lett oda a FA:nagyon sokáig gyűjtögettem mire ennyi összejött.Ez hogyan történhetett ?
    soresne
    5111156

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.
    Megnéztük, mi történhetett.

Tegnap, amikor küldted a szomszédaidnak a felröppenőt, akkor egy alkalommal nem váltottál fület és rákattintottál a gyémánt gyűrűre. Az időpontok szerint ez történhetett. Tehát ez a magyarázata a dolognak. Vagy siettél, vagy egy pillanatra nem koncentráltál.

Képekkel:
    upload_2020-5-15_15-19-26.png

Tegnap természetesen a diadém volt azon a helyen nem a kókuszdió, de a kolléga most nem tudta másképp illusztrálni.
    Nagyon sajnálom. :(

6. soresne

soresne Fórum hercege

Köszönöm szépen.
    Most leírom hogyan történt:Küldtem a szomszédoknak a Diamén ajándékokat ,közben hiba lépett fel,amit olvastam a hibák észlelés topikban.Mivel folyamatosan ugyanazt az ajándékot küldtem egy helyről,közben a betűk,számok,ábrák összekuszálódtak,nem tudom milyen okból.Mivel a fül is nem az volt ahonnan a diamént küldtem,igy ment a gyűrű.Hosszú,kitartó munkával gyűjtöttem a FA-at,és most pillanatok alatt eltünt.:(

7. tyúkól1017

tyúkól1017 Járnitanuló

Sziasztok!
    A Nagy hajszában a 47. minijátékban - Kanduriána szépében mindent leszedtem és még maradt két másodperc. Vártam az eredménykiírásra, de nem történt semmi - lefagyott. Csináltam egy frissítést és meglepetésemre nem a teljesítést adta ki, hanem 70 másodpertől folytatta és persze, hogy nem sikerült teljesen leszedni. Meg tudnád nézni?
    Köszönöm a segítséget!
    id: 38443950 tyúkól1017

8. Othep

Szia.

Kollégám ránézett a farmodra.
    A napló szerint 1 malomterméket felhasználtál.
    Elindítottál egy játékot, amit újraindítottál, megtaláltál (ha jól számolta 46 tárgyat) és kaptál 110 pontot.
    Ennyit látunk.
    Mivel az ismertetőben leírottak szerint újraindításkor nem ott folytatjuk, ahol abbahagytuk előtte, ezért sajnos elvesztetted, amit addig játszottál.
    Újraindításnál valóban 70 másodperctől, 0 megtalált tárggyal indul újra egy játéklehetőség.
    Az ilyen helyzetekre nem árt tartalékolni 1-2 plusz malomterméket.

Kérlek, ha problémád van, legközelebb a Segítségkérő topikok valamelyikét használd. Mondjuk ezt: https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/
    Ott gyakoribb a moderátori jelenlét.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  9. tyúkól1017

tyúkól1017 Járnitanuló

Bocsi, de hirtelen enyhe pánikot éreztem és nem találtam a megfelelő topikot, ezért írtam ide. Ilyen esetben mit tudok csinálni, várok hosszasan v. frissítek és buktam néhány pontot? Remélem többször nem lesz ilyen.
    Sikeres játékot kívánok Mindenkinek!

10. Othep

Igen, sajnos, velem is előfordult.
    Szerencsére egyetlenegyszer.
    Vártam egy két percet, de muszáj volt frissítenem.
    Buktam 32 pontot.
    Ezért írtam, hogy tartalékolj 1-2 malomterméket a biztonság kedvéért.
    Sok sikert, kívánom, hogy érd el a célodat! :)

-ágianyu33- és Kincsem-birtok kedveli ezt.
  11. árnyalatok22

árnyalatok22 Járnitanuló

Üdvözlet mindenkinek!

Épp meghirdetem piacon a felesleges trágyáimat aminek utána le is ellenőriztem hogy minden rendben történt és Észrevettem hogy a legnagyobb értékű tétel nincs az ajánlatok között.
    Kérdem ilyenkor ez megjelenítési hiba, vagy másik piacra lett felrakva mint amit én látok vagy mi a jó édes élet történt azzal a csomaggal ??? ??? ???

12. Othep

Szia.

Nem kerül másik piacra az áru, amit felteszel. Csak amihez a farmod tartozik.
    Az is megtörténhetett, hogy sokkal gyorsabban elkelt a csomagod, mint ahogy ellenőrizted.
    Esetleg túl sok tételnél nem látszik az összes, de attól az ott van.
    Kérlek, hogy ha kérdésed, problémád van, azt ne a Panaszkönyvben tedd!
    Valamelyik Segítségkérő topikba írj, ott hamarabb kapsz választ.

13. árnyalatok22

árnyalatok22 Járnitanuló

Rendben tehát legközelebb "help topik"-ba írom majd De Azért Kösz
    És szerintem az esélyesebb, hogy a rengeteg tétel miatt nem látszik mintsem az hogy már megvették volna.

Még egyszer Kösz a segítséget.

Othep kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Áthoztam a hozzászólásomat az eventes csevegőből ide, mert ami miatt leírtam azt komolyan gondoltam és úgy érzem ott nincs helye:

"Előre örültem annak, hogy olyan témában kapunk eventet amiben a több hónapos bezártság után a nyár és a strand a téma.
    Sajnálom, hogy az event nyereményei ilyenre sikerültek, ezért nem fogom lebontani a Tölgyesben az ennél sokkal értékesebb mamutokat.
    Maga az event nem könnyű, logikára épül, agyalást igényel, igazi kihívás is lehetne. Nagyon ott kell lennie észben aki ennek nekiáll.
    Sok sikert hozzá."
    Ez állt a csevegő 9. hsz-ben, ezt ott töröltem.
    Nekem nem magával az eventtel van gondom, nem ezért írtam le ezt, nem is a terület bontásával, hanem úgy érzem, hogy a nyeremények nincsenek arányban azzal amit az event elvár tőlünk. Úgy éreztem finoman fogalmaztam meg azt, hogy keveslem a főbb nyeremények értékét. Sajnálom, ha ez a vélemény ott zavaró volt, talán itt elfér és esetleg eljut oda ahol ezt meghallgatja valaki aki ezen segíteni tudna.

HéricsBáró, Matold, BriGitta75 és 2 más kedveli ezt.
  15. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A panaszkönyv továbbra is nem csevegő. Ezért a hozzászólásod módosítva lett.
    Természetesen továbbra is leírhatod, ha van valami panaszod, de kérlek mellőzd a csevegést, illetve annak lehetséges elindítását. (másik játékos írására való reagálást)
    Köszönöm az együttműködésed!
    :)

16. franyo121

franyo121 Fórum félistene

Szervusztok!
    Talán nem ide kellene írnom, de nem tudom megemészteni a BP utóbbi időben végrehajtott ár változtatását a FarmArany terén. 20200307.-én 1.590.- Ft-ért vásároltam 300 FA-t amihez kaptam 10% bónuszt (+30 FA). 20200619.-én szintén vásároltam 300 FA-t de ezt már 1.790.- Ft-ért és bónusz nélkül. Csak csendben jegyezném meg, hogy a fórumokban gyakran megjegyzik, hogy ez a játék immár pénzről szól, és ez a változtatás nem cáfolja az ottani felvetéseket. Köszönöm ha valaki reagál rá és nem törli ki!

szuszika55 kedveli ezt.
  17. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

2 dolgot különböztessünk meg.
    Egyedi ajánlatból vásárolsz vagy csak snassz natúrba FA-t.
    Bónusz pedig attól függ, hogy csomag vagy sem, illetve mentett kártyaadat vagy sem.

18. Kukackukac

Kukackukac Fórumgróf

Sziasztok!:inlove:
    Szeretném kérni, a problémám továbbítását;)
    Ma ismét megjelent a 2 számú és a "többes" számú farmokon is egy egyedi ajánlat: "Elbűvölő tiki ólak"
    kellemes áron 15-15 titok ól és 1-1 szurikáta illetve agámalakot ad.
    Ezeken a farmokon az elmúlt alkalommal is megjelent ez a lehetőség, sőt csak ezeken a farmokon jelent meg a Páncél Pannis ajánlat, mind a két alkalommal.
    Kérdezem én, akiknél soha nem jelenik meg ilyen ajánlat velük mi a baj?:wuerg: Rendszeresen költenek?:music:Vagy rosszul fekszenek:D
    Miért veszik el tőlünk, rendszeres vásárlóktól ezt a lehetőséget? Miért nem érdemlünk annyit, mint a mások?
    Őket akarja a BP költésre csábítani, engem meg jutalmazzon meg! Nem kaptam vonzó ajánlatot kb 1/2 éve. Csak a kötelező FA-s.
    Az első P.Panninál azt gondoltam, hogy majd legközelebb én is (@@)érintett leszek, de nem.>:(
    Az előző alkalommal megjelent a mostanihoz hasonló ajánlat a 2 számún (223 szint).
    Szomorú voltam, de jó, majd legközelebb....
    És nincs legközelebb sem>:(:cry:
    Miért kell mindig és mindig elvenni az ember kedvét? >:(
    A játék hetek óta lassú, kidobál (volt gép takarítás)......:wuerg:
    Kicsit aggaszt a hogyan tovább is......:sleepy::sleepy::sleepy:
    Hogyan lesz a 2021. a Farmon? Lesz?
    Mikor áll ki végre a BP részéről valami felelős vezetőcske, és ígér valamit?:music::oops:
    Szeretnék én is ilyen ajánlatot! Kapjon mindenki, vagy senki! :inlove:
    Elég már ebből az egyik felének adok, a másiknak nem című játékból!
    Utána meg összeugranak játékosok, sumákolni kell egy részének, mert neki van 0 perces ól lehetősége, ezzel eszközök tárháza nyílt meg előtte!:oops:
    Szerintem itt Európában az egyenlő esélyekért küzdünk, küzdenek minden nap.... ;)Na, akkor itt a játékban is példát kellene mutatni!;)
    Nem megosztással szétbontani egy csapatot!:cry:
    A játék a technikai hibák ellenére jó, élvezhető, játszható, szerethető! A Modikkal sincs gond, ők is cukik!:inlove:
    A játékmestereket kellene felvilágosítani az egyenlő esélyekről.... Lehet kevesebb hőmérő váltana pirosra!;)
    Ui.: Tudom, egy fecske nem csinál nyarat!

Ribiszke, Matold, Dana64 és 4 más kedveli ezt.
  19. franyo121

franyo121 Fórum félistene

Szervusz Tamás!
    A banki felületre megyek és ott a 300 FA választom. Gondolom ez a snassz. De az általam leírt április előtt így működött nekem.
    Mivel 2020. negyedik hónapjában lejárt a bankkártyám. ezért másikat kaptam. A csere előtt minden a nekem megszokott módon működött. A csere után a prémium tagságom sem lett automatikusan meghosszabbítva. Nekem kellett újra megvásárolni. Sajnos egy hét múlva újra lejár a prémium tagságom és kezdődik a tortúra az újbóli megvásárlás miatt. Annyi változás történt, hogy a vásárlás jóváhagyásához egy ellenőrző kódot kapok a mobil telefonomra. Nem tudom, hogyan kell a kártya adatait elmenteni. Abban kérek tanácsot, hogy mi a lehetőségem, hogy a 2020 márciusi állapotot tudjam újból elérni vagy visszaállítani. Köszönöm ha tudsz tanácsot adni!

Kukackukac kedveli ezt.
  20. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Prémium előfizetés automatikus hosszabbítása is ahhoz van kötve, hogy el vannak mentve az adatok, így a rendszer tudja honnan vonni, mert ha nem mented el, akkor valóban nem kerülnek letárolásra az adataid.
    Amikor kiválasztod a fizetési módot, akkor lehet elmenteni, és a következő vásárlásnál már ott lesznek az adatok, így elegendő csak a vásárlás gombra nyomni majd, illetve a prémiumot is tudja majd vonni ha csak nem azt mondod neki, hogy ne tegye (állapot és felmondás alatt felmondanád az előfizetést).

mentés.png