Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. semmirevaló

semmirevaló Fórumprofi

Nagyszerű! Sikeresen korrigálni a kereket lecserélték a piros teknős lakot sárgára! De a mandrógát nem sikerült levenni. Volt olyan pörgetésem, hogy 5 db. volt a keréken! Gratulálok!

*Titi56*, soresne, Dana64 és 2 más kedveli ezt.
  2. damien

damien Junior szaki

Kedves Othep!

Mi az, amit nem értesz azon, hogy nem tudok vásárolni mert nyaralok éppen? Az aktuális eventekhez tartozó dolgokat nem tudom megvásárolni, mert abban a pillanatban átállítanák a pénznemet Euróra. És ez a dolog nem off, ez az eventhez tartozik. Lehetne törölni az többi felesleges hozzászólást, amivel tele vannak az eventek topikjai, és semmiről nem szólnak. Azok persze ott maradnak. Szóval továbbra sem korrekt törölgetni az olyan hozzászólásokat, amik relevánsak, de a moderátornak nem tetszik, és bent hagyni a többi személyes csevegést, ami senkit nem érdekel. Továbbra sem korrekt büntetni azt az aktuális eventben, aki esetleg egy évben egyszer végre el tud menni nyaralni, mert ha vásárol, rögtön elveszik tőle a Forintban történő fizetés lehetőségét!

*Titi56* kedveli ezt.
  3. ChocoBounty

ChocoBounty Fórum félistene

Szia!
    Az általad leírt panasz ide, a panaszkönyvbe való. Az event csevegőjében off-nak minősül, ezért került törlésre.

A Geo IP-ről pedig itt olvashatsz: https://board-hu.farmerama.com/threads/geo-ip-problémák-elkerülése.13482/

Amennyiben problémád van egy moderátorral, a supporton jelezheted az észrevételedet.

4. aniko0912

aniko0912 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Megcsináltam a „Cirque du FARMERAMA 2 tenyésztős eventet és az utolsó terményeket nem engedi beletenni a feladatba és az első ikont nem kapom meg. Most is ott áll mindhárom tenyésztés 3x40 db. Mi történt, segítsetek, hogy befejezhessen.

Gazda: aniko0912 ID: 25450702

5. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Elkerülhette a figyelmedet, hogy teljesítetted a teljes eventet már?

Ezt a képet a farmodon készítettem, mind a 7 állomás jelzéseként ott a 3-3 kipipált ikon.

aniko0912.png

A keresett dekor, a "Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!" tárgy kihelyezett a Kerge kertedben. Azért nem tudod a felhősorra helyezni.

Kérlek, keresd a jobb alsó területrészen, a bal oldal mentén kutasd a tárgyakat, hogy rálelhess.

Kérlek, legközelebb ne a Panacskönyv topikot használd a kérésed feljegyzésére.
    A Segítségkérő alfórumban több topik is rendelkezésedre áll, ott célszerű segítséget kérni, infóra várni.
    segítség.png

zsani_apja kedveli ezt.
  6. magika

magika Fórummogul

Helló!

Klienssel játszom, játszanék de nem működik, a játék már vagy két órája nem tölt be vagy csak lassan. F5-re sem javul. Sok kis virág.

7. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia !
    A Panaszkönyvben ritkán van moderátori jelenlét, a játékban jelentkező problémákat, segitségkérést több helyen is felteheted!
    Pl itt:
    Minden esetben kérünk pontos farmnevet és ID számot, akkor könyebben tudunk a problémádra válaszolni!

zsani_apja kedveli ezt.
  8. zsuzska60

zsuzska60 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Ma reggel 100 db papír narancslámpát vettem 150 farmaranyért, a farmaranyat levette, de a narancslámpák nem érkeztek meg. Mi lehet a probléma. Köszönettel zsuzska60

9. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A Panaszkönyv topikban írtál. Nem itt kell az ilyen jelzést megtenni.

Van a fórumon egy Segítségkérés részleg, alfórum.
    segítség újabb.png

Ott 3 témakör is megtalálható, ahol kérhetsz segítséget a problémád feltárásához.

Például a Kezdőknek és haladóknak részen, ebben a topikban: ITT

Ne feledd, hogy a farmnév és a farm ID-jét is meg kell írnod, hogy ellenőrizhessük, mit vásároltál.

10. nemzsu

nemzsu Fórum ezredese

Jogi tanácsadóim útmutatását követve, haladok a "szolgálati útvonalon".

Első lépcső a panaszkönyv a fórumon.

Panaszom van:
    Tudomásomra jutott, hogy vannak olyan játékosok, akinek olyan lehetőség áll rendelkezésükre, amivel más játékosoknak anyagi és/vagy erkölcsi kárt okozhatnak.

Olyan, amivel könnyedén, valós pénz befektetése nélkül a játékban lévő két állandó top listát (tp, csp) saját hangulatuk szerint befolyásolni tudják. Ezáltal hátrányt szenvednek azok, akik szintlépő csomagok vásárlásával, valós pénz költéssel, tp top10-es álmokat dédelgetnek.

Továbbá, a hagyományos őszi top event ranglistáját, szintén valós pénz befektetése nélkül, kivételezett lehetőségekkel (!!!!), kényük-kedvük szerint szétzúzhatják. Ez sokak játékát, hangulatát és pénzköltési hajlandóságát rombolja.

Hivatalos választ kérek arra (értelemszerűen nem a magyar moderátoroktól), hogy ez miként lehetséges és ha ez "merő véletlen volt", akkor elvárom, hogy a központ a véletlen hibát javítsa ki!

Lehetséges javítási módok:
    - A központ vagy biztosítsa, hogy ezt a lehetőséget a játékosok széles rétege elérhesse.
    (Bár ezek után elég gusztustalan lenne, ha bedobnának egy pénzes süntojás+fejlesztései vásárt.)
    - Vagy az összes érintett farmon korrigálja a lehetőséghez szükséges dekorok vagy bármilyen egyéb "segédeszközök" számát, a tp, a csp és pajtakészletet.
    - Számomra elfogadható az összes érintett farm végleges bezárása is. Hiszen vélelmezhető a visszaélés valamilyen formája, ami jogossá teheti a farmbezárást is.

Számtalan hibát javítottak már. Ez nem lehet olyan nagyon nehéz.

Továbbá vélelmezem, hogy ezen lehetőség országoktól, azaz származástól függően differenciált.
    Ennek erkölcsi és jogi súlya túlmutat a panaszkönyv lapjain. Például néhány, erre a témára fogékony média, vagy jogvédő szervezet irányába.

Kérem, hogy a panaszkönyv rendeltetésének megfelelően, panaszomat továbbítsák a központnak és kérem a panaszom megnyugtató orvoslását.

Folyt.köv. a következő lépcsőfokon.

11. -norbijas-

-norbijas- Utánpótlás-írogató

Dzien dobry:)
    spora grupa polskich graccy jest rowniez zainteresowana ta sprawa...

Magyar nyelv használatával:

Jó napot kívánok!:)
    A lengyel játékosok nagy csoportját is érdekli ez az ügy....

12. sosoump

sosoump Fórummogul

Szia!
    A tetszikre klikkeltem, de azt amit Te a játékosokért teszel, az egy tetszikkel nem lehehet
    dotálni:inlove:
    Nem tudom, hogy köszönhetem meg, mindazt amit a játék tisztaságáért teszel:inlove::inlove:

Köszönöm szépen, hogy leírod amit tapasztalsz! Sajnos nekem ninsenek elmentett dolgaim, amik Neked segítenének.
    De minden hozzászólásodat mint eddig is támogatni fogom.
    tisztelettel
    sosoump

13. Pokimoki72

Pokimoki72 Fórum bárója

Sziasztok.

Akkor itt nem kérdezek, panaszkodom.
    /amikor és ahol kérdeztem ott törölve lett/

Panasszal élek a törölt hozzászólásom miatt.
    Mit is tartalmazott:
    Idézni nem akarom, de a lényeg meg van.
    Meg mertem kérdezni egy arra illetékest hogy mi is lett a Süntojásos ügy vizsgálatának eredménye, és mi lett a döntésük az ügyben.

Miért , milyen indokkal lett törölve a kérdés, miért nem választ kaptam rá?
    Ha nem megfelelő topikban volt akkor miért nem lett áthelyezve?
    /az értesítéseknél azt látom hogy a "központ kérésére törölve" /
    Kitől, milyen szintről jött erre utasítás????

Én mint játékos, miért nem tudhatom hogy mi lett az engem és rajtam kívül sok sok játékost érintő ügy lezárása????
    /az eredmény nagyban befolyásolja a játékra fordított pénzemet /valódit/ a továbbiakban.

Kiegészíteném ezzel:
    https://europa.eu/youreurope/citize...ment/unfair-commercial-practices/index_hu.htm

Utoljára szerkesztett: 7.9.22
    Sali~*.*, Samborg, Coff66 és 32 más kedveli ezt.
  14. zsona416

zsona416 Rutinos

Szép Napot!

Komolyan betették a Pogó Show dekort 500 farmpengőért az árudába? azért ennyire nem kellene lenézni a játékosokat...segítek egy kicsit....

Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 12.000 TP vagy BTP a kihelyezéstől függően + 3 farmpengő
    Learatható: 40-szer

tényleg, még a hülyének is megéri...esetleg lesz olyan akció is, hogy hármat fizet egyet vihet?

Szomszika, Gio, Lexy73 és 27 más kedveli ezt.
  15. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumgróf

Szia!

Ennek itt a helye, áthoztalak ide, ezt X év farmozás után bizonyára te is tudod. Javaslatom, hogy ne utasíts, hanem kérj, másként egyszerűen nincs min meglepődni akkor, ha senki válaszra sem méltat, vagy akár, teljes joggal, törlik a nem megfelelő helyen lévő bejegyzésed. Sokat segít az is, ha rendesen kifejted a problémád, mert az indulatodon kívül semmi nem érthető a szövegedből. (az, hogy régóta csinálod, de mégsem tudod csinálni nem írja le, hogy mi a konkrét bajod -> ügyességi? szoftveres? hardveres? egyéb?)

Kellemes napot kívánok neked!

Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  16. Pokimoki72

Pokimoki72 Fórum bárója

Mélyen tisztel nagyon lelkes Moderátor.
    Az rendben van hogy beleszerkesztesz a hozzászólásomba a fejlődési topicban.
    Azt még talán elfogadom hogy egy következtetést törölsz belőle, hiszen csak következtetés.... /de attól még tény/
    De hogy a süntojásos is radír áldozata lett...
    "van ugye a süntojásos lehetőség is, azt bent hagyják, mert ugye így fair.... "
    Magyarázza már el nekem valaki hogy ebben hol a hiba, miért kell törölni?
    Sün?
    Lehetőség?
    Marad?
    Fair?
    Szóval melyik?
    Lehet itt törölgetni össze vissza, csak értelmét nem látom.
    Én nem, de biztosan van aki látja.
    Nem gond, marad a support.
    Ha nem változik semmi akkor majd tovább lépek...
    Na nem kell örülni...nem a játékból....lehet máshol is panaszkodni.

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Kedves mélyen és igen tisztelt Pokimoki!

Bár a kérdésed nem engem illett, de kicsapta nálam a biztosítékot.
    Hidd el egyáltalán nem vagyunk lelkesek, egyáltalán...
    És úgy érzem, a kérdésed sem a magyar moderátorokat illeti....
    És nem kérek választ.

18. kovacstne

kovacstne Fórum császára

Szia!A moderátorok is egymást nyírják?Egyszerűen felháborít, a mezei játékosnak esélye nincs panaszt tenni, mert kinyomják,akár egy hónapra vagy véglegesen.Te is tudod hogy ez már nem az igazi játék,győz a szemétség, az aljasság.Köszönöm hogy elolvastátok!

soresne, Anna051955, PapaMangó és 6 más kedveli ezt.
  19. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Már ne haragudj, ezt honnan veszed, hogy a moderátorok is egymást nyírják????
    Épp most vettem védelmembe mindannyiunkat, akik helytállnak még most is!!!!!

20. kovacstne

kovacstne Fórum császára

Csocso és a többiek, a többit te is tudod!A magyar csapatban igyekszik mindenki ezt nem vitatom!