Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Firecats

Firecats Board Administrator Team Farmerama HU

Ez az ÁSZF 2016.11.01. lép életbe addig a régi érvényes és aszerint kaptad a tiltást.

2. mementori74

mementori74 Fórum ezredese

Ezzel csak egy baj van,mégpedig az hogy a régi ászf nem volt konkrét mint a mostani,így 400 milka ment a levesbe meg a nyeremény stb.

3. Nildia

Nildia Fórum elő legendája

Szia!

Magad is olvashatod, még az ország is más lesz, ami november 1-től illetékes.
    Múltban azok a szabályok voltak érvényben.
    November 1-től pedig a jelenleg olvasható szabályok.
    A mindenkori aktuális szabályok betartása az irányadó, esetleges szankcionálás esetében is.
    Az akkori intézkedés az akkori szabályoknak megfelelő volt.

alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. mementori74

mementori74 Fórum ezredese

Szia
    Köszönöm válaszod,elég kellemetlen szankcionálás volt,de úgy látom most már jobb lesz a helyzet,és ilyesmi szankciók nem fordulhatnak elő.

alex0824 kedveli ezt.
  5. Simi1909

Simi1909 Járnitanuló

Nem akarok panaszkodni de sajnos mindig van miért megint mi van a játékkal szépen elkezdi aztán lelassul aztán lefagy és stb egyre rosszabb ez a játék és nem is játék már csak pénzszedő automata és stb vagy valami ilyesmi ....ja és takarítva van már lasan töbször mint egy lakás és a gépem modern a netem gyors más játékok rendesen működnek ...

6. Firecats

Firecats Board Administrator Team Farmerama HU

Milyen böngészőt használsz? Ha firefox akkor próbálj ki másikat is.

7. Simi1909

Simi1909 Járnitanuló

Firefoxot ..de eddig mindig azt írtátok ,hogy csak ez a kompatibilis a játékkal....

8. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Igen, azt írjuk!
    Mivel a Mozilla Firefox is és a flash player is szinte azonos időben frissült, ezek egymáshoz "igazítása" még nem érte el a kívánt célt!

Minden esetben a lehető legjobb megoldást igyekszünk tanácsolni a játékosoknak az adott probléma megoldásához.
    Ezért javasolta a Kollégám azt, hogy ideiglenesen (a firefox és a flash p. összehangolásáig) próbálj meg egy másik böngésző közreműködésével játszani.
    Az online játék során adódnak alkalmi problémák, ez kivédhetetlen ... de a játékot ill. a feladatokat meg szeretnénk oldani, így változtatni kell/kellene ennek érdekében időszakosan.
    Persze csak akkor lehet ez eredményes, ha van fogadókészség és megértés a másik féltől.

Anikó1961 kedveli ezt.
  9. -Márticska-

-Márticska- Aktív író

Sziasztok!
    ID: 9742049 számmal vagyok nyilvántartva. Sikerült két szentjánosbogárt megszereznem. Majd ezzel elértem az event szentjános bogárt. Így már háromnak kellene lennie. Sajnos nem kaptam meg. Ugyan így jártam a fával, ott rendesen hozzá jutottam mind a három, illetve a plusz egy fához. Sajnos a bogár harmadikához nem jutottam hozzá. Kérem segítségeteket.

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Konkretizálnád, hogy melyik feladatot teljesítetted pontosan, és mit hiányolsz? Mennyit hiányolsz? mikor teljesítetted?

11. -Márticska-

-Márticska- Aktív író

A gazdaköri feladatoknál a szentjános bogárnál a rémséges szentjánosbogár 2. szintet teljesítettem. Itt kellett volna nyernem egy rémséges szentjánosbogár rejteket. Ezt nem kaptam meg.

12. |Tamás|

Eddig rendben, hol kerested ezt a rémséges szentjánosbogár ólat?

13. -Márticska-

-Márticska- Aktív író

a raktárba, az ólaknál

14. |Tamás|

És mely területen álltál mikor a menüt böngészted? Menürendszerben a "mind" kategória volt beállítva? Jobb fent telálható kereső mezőben nem maradt bent véletlenül egy karakter?

15. -Márticska-

-Márticska- Aktív író

A teliholdas területen voltam, nem kerestem, mert nincs több ól a raktárba, tehát nem kell keresnem. Most is kipróbáltam. Nincs ott ól. Sem fejlesztés, sem egyéb. Pont azért is írtam, hogy ugyanígy értem el a fa nyereményt is. Az simán jött. Két fát értem el a Jack boltjába, egyet nyertem a gazdakörben, így volt az ólnál is. Az ólnál nyert gazdaköri nem jelent meg elért "ajándékként".

16. |Tamás|

Rémséges szentjánosbogár rejtek = Szentjani feladatsor nyeremény, normál ól, sima állatot ad. Kihelyezhető a főfarmon, erdei tisztáson, szédült szántón.

Sötétlő szentjánosbogár rejtek = Jack boltjában kiváltható, sötétlő szentjanit ad. Kihelyezhető a teliholdas területen.

Ennek megfelelően Kérlek ellenőrizd a farmodon az ólak között, a főfarmon a rémséges szentjános bogár rejteket.

17. -Márticska-

-Márticska- Aktív író

Megtaláltam! Igazán nem értem, hogy miért oda lett rakva, amikor egy teliholdas feladat, teliholdas ólról van szó. Ráadásul a teliholdas event. Na mindegy köszönöm fáradságodat.

18. zigus

zigus Haladó

Nagyon el vagyok keseredve muszály kicsit panaszkodnom... teljesen elment a kedvem mindentől...nekifogtam ennek a Manufaktúra dolognak ..hát mit mondjak rengeteg csillag ,rengeteg milliókért állatok,növények, barkács cuccok de sajnos az alap négyen kivűl legalább az első kettőt tudnám még megszerezni de négy fakalapács és hét fúró még hiányzik...nem igen akar lenni vagyis már minden barátom kértem a barkácsot küldjön ajándékba és vettem is barkácsot FA -ért még sincs meg a négy fakalapács ..és meg van az élő legendám is a bölcs tölgyről az is sok állatomba növényembe és csillagomba került ,a különleges felröppenőben még sem jön semmi nincs meg a hét fúró sem ...akkor mi értelme van az egésznek amibe került az időt nem is számoltam annyit nem ér az egész ....és sajnos sok mindennel így van ez a játékban ....sajnos ...sajnos ...

Harmatcsepp és orchidea6969 kedveli ezt.
  19. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A raktárházak színes fejlesztései hosszú távú feladatokat jelentenek a játékban.

Nagyon sok gazda szív-repesve várja a fúrókat a raktárházak folyamatos aratásával.

Érdemes beleolvasni a Raktárházi csevegő topicba ... egymás bátorítják ott a gazdák türelmesen, olykor türelmetlenül ...
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/raktárházak-csevegője.14044/page-155

A barkács: fakalapács eléréséhez kaphatsz segítséget, tanácsot ott is. Nemesített(fakalapács érkezésére) növényekkel az állomány gyarapítható azért.

Ne add fel, legyél kitartó és a siker beköszönt hozzád is!

alex0824 és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Sziasztok!

A panaszom(inkább kisebb zavaró dolog): Miért nincsen a város és a főfarm halloween hangulatához illően ijesztő kinézeteben.
    Minden eddigi halloweeni eventkor volt, most meg az event ablak rendszerűen összedobva, aztán kész.
    A mostani eventtel nincs bajom, jó lett, csak a megszokott hangulat hiányzik nekem, és gondolom azért másnak is.:(:cry:

andycyca87, Cicafull, barackmoly és 4 más kedveli ezt.