Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia nemzsu!
    Köszönjük a jelzésedet.
    Természetesen továbbra is informáljuk a központot a beérkezett panaszokról és észrevételekről.
    Ez a kötelezettség ezután is életben marad.
    További sikeres játékot kívánunk!

2. Brupun

Brupun Fórum-zöldfülű

Sziasztok Érdeklődnék, hogy a mai kismadárból sikerült megszerezni a 10 farmpengőt de utána már nem számol ha rányomok, sőt még le is fagy minden. Ezek után nem szabad rányomni és akkor működik a játék rendesen.
    Másnál is volt ilyen ?

3. Havasi_Gyopár

Szia!
    Bár a Panaszkönyv nem csevegő, egy hibajelző/segítségkérő topikban jobb helye lenne.
    A kérdésedre válaszolva, igen volt egy-két ilyen jelzés, zömmel kliensben játszóktól.
    Nekem webes felületen nem volt ilyen lefagyásom, csak olyan, hogy fürgébb volt, és lelépett mielőtt rákattinthattam volna.
    Fontosabbnak tartom, hogy a játékod rendesen működik.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Álomhajsza76

Álomhajsza76 Fórum hercege

Sziasztok! Nekem az event fel sem jön,tehát nem látom a kártyákat mert nem jelenik meg!

5. -ciklon73-

-ciklon73- Járnitanuló

Szia ! Nincs event növényem,rendszer hiba van talán?

6. lukimi

lukimi Fórum elő legendája

Szia, holnap 14-kor lesz eventnövény. Ma dézsa felröpi kell.

HéricsBáró és jófarmerlány kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

Szia ciklon!
    Kérlek, legközelebb ne a Panaszkönyvbe írj, nem csak azért, mert itt ritkább a moderátori jelenlét, hanem azért, mert ha valódi hiba lenne ez a kérdés, akkor egy segítségkérő, vagy hiba bejelentő topikba való lenne.
    Most kivételesen az lett volna hiba, ha ma kaptál volna event növény vetőmagot.
    Ajánlom figyelmedbe az event ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/házikecske-gazdaköri-feladat-sorozat.21047/#post-1190261
    Valamint a csevegőből Kata_rzis írását amely kibővítve tartalmazza a kiírásban levő táblázatos kigyűjtést a különböző feladatok napi üteméről (katt a zöld szövegre):
    https://board-hu.farmerama.com/thre...adat-sorozat-eventcsevegő.21048/#post-1190498

-ciklon73- és jófarmerlány kedveli ezt.
  8. -ciklon73-

-ciklon73- Járnitanuló

Bocsi!rendben köszi szépen.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  9. joti54

joti54 Utánpótlás-írogató

Helló
    Vásároltam vadaskertet a fejlesztési feladatsort teljesítettem,de mégis hiányzik 8db építési terv.
    Mi a teendőm? kösz
    joti54 id:5749369

10. Havasi_Gyopár

Szia joti54!
    A jelenlegi akció során a Vadaskert állományunkat
    - 1 db farmos, és
    - 1 db bahás vadaskerttel tudjuk bővíteni.
    Mindkettő fejlesztéséhez külön-külön gazdaköri feladat áll rendelkezésre:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Új-vadaskertek-és-gazdaköri-feladatok-érkeznek-2021-április.21051/#post-1190412
    Mindkét fajtánál 12 db tervrajzot szerezhetünk meg, amennyiben teljeskörűen teljesítjük a vonatkozó gazdaköri feladatokat:
    tervrajzok meg-
    szerezhetősége​
    ezüst
    szint​
    arany
    szint​
    gyémánt
    szint​
    1. feladat
    1
    1
    2
    2. feladat
    1
    1
    2
    3. feladat
    1
    1
    2
    A raktárházak fejlesztéséhez 4+8 = 12 db tervrajz kell, objektumonként, tehát éppen annyit kaphatunk a feladatokból, amennyit fel kell használnunk a fejlesztésekhez.
    Kérlek ellenőrizd, hogy valóban minden feladatot teljesítettél-e, mert egyébként nem hiányozhat tervrajz.

Sauvage és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. joti54

joti54 Utánpótlás-írogató

A feladatsort maradéktalanul teljesítettem,az első fejlesztésre megkaptam az építési tervrajzot,de a másodikra nem.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.4.21
  12. Havasi_Gyopár

Szia joti54!
    A problémát felülvizsgálatra továbbítottuk a központba.
    Kérlek a supportra írjál, mert mostantól kezdve ők vezénylik le a probléma megoldását.
    A supportot így éred el:
    A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó, mit szeretnél, mi a problémád, volt-e előzmény stb, minimum 140 karakterben.
    Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, a probléma megoldása több időbe is beletelhet, attól függően, hogy mennyi intézni való jön össze időközben.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Sauvage

Sauvage Rutinos

Jó Napot! A Farm minden területén a térkép nyíl alatt ott villog egy fehér teli folt ( szemafor) van, hogy csak vibrál de ez akkor is zavaró, nem csak a szemnek hanem a monitornak is árt. Kliensben - Böngészőben is ott van több hónapja. Illő volna ezt kijavítani.
    hisztiszerkezet ID: 2233199

14. richcoca-cola

richcoca-cola Fórum-zöldfülű

Sziasztok.másnak is van olyan problémája,hogy az eventbe már kétszer sem adott horgászutalványt?így nem haladok az eventtel sajnos.a tesóm is ugyanígy járt.

Sauvage kedveli ezt.
  15. -elzemari-

-elzemari- Fórum elő legendája

Sziasztok.

Nagy az én bánatom.Megvásároltam a "Temze" talányos tenyészet 30 darabos csomagját.Egyetlen egy Kigyászkeselyű-fészek sincs benne .Még emlékeimben az él, hogy kaptunk egy darabot a megvásárolt csomagon kivül.Most nem egy darab, de egyetlen egy darabom sincs, sem a csomagban sem azon kivül.... Most a szomorúságom jogos e vagy sem????

Gazda: -elzemari- ID: 46866615

Utoljára szerkesztett: 16.4.21
  16. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia -elzemari-!

Sajnálom, hogy nem kaptál új ólat a kötelezőn kívül.:(
    A csomag tartalmaz egy kígyászkeselyű-fészket. Kérlek nézz körül alaposabban a raktáradban, ott kell lennie!

-elzemari- kedveli ezt.
  17. -elzemari-

-elzemari- Fórum elő legendája

KOmolyan mondom, többször végig néztem és egy darabom sincs....

Ilyen nincs, most csak az ólakat jelöltem meg és iyg megtaláltam.

Elnézést kérek!!!!!!!!!!

Swallow kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

Szia!
    A játék nem nyeli le a horgász utalványokat.
    Azt az event boltjában tudod beváltani a pecázáshoz, ott keresd kérlek.
    Ha végképp nem találod, egy segítségkérő topikban a farmnév és ID szám megadása esetén tudjuk megnézni.

19. richcoca-cola

richcoca-cola Fórum-zöldfülű

Szia.igen,kozben megtalaltam.de nem tudom hogy kell torolni ezt a posztot

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Azt a posztot már felesleges törölnöd, mert kaptál rá választ.
    De ha bármikor gondod akad, használd a Segítségkérő topikok valamelyikét.
    A Hozzászólás dobozok alján van egy Törlés gomb, azzal tudsz törölni.
    Ezen a linken tudsz tájékozódni a Fórumról: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/