Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Felháborító, hogy egy órával az event vége előtt elérhetetlen lett a farm! Az utolsó aratás és az érmék beváltása elúszott! Felhőért melóztunk sokan, hiába! És a beváltható + ajándékok is mentek a lecsóba! Adják vissza az eventet egy délutánra, hogy befejezhessük! Ez az event nagyon nem volt sikeres: az elején a kevés felröpi egy területről, a torták színösszeállítása sok hibalehetőséget hordozott, a hibák miatt adódó kevesebb pontszám több minijátékot igényelt, ami a gyér felröpi miatt szinte lehetetlen volt extrák beáldozása nélkül. A kisebb farmok így pórul jártak, az enyéim is.
     
    zigus, Berodual, Calibaby és még 1 ember kedveli ezt.
  2. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Hát igen ... lassan csak azok eventezhetnek akik 2-3 nap alatt be is végzik pénz befektetésével. A többi játékos mehet a kukába. Személyesen már csak azért játszom mert anno jó sok ládát adó dekort felhőt beszereztem és ezek a ládák számomra nagyon hasznosak sok hasznos dolgot adnak ,a mai event nyeremények a nyomába sem érnek amiket régen nyerni lehetett. Manapság csak TP bónuszokat adnak minden mennyiségben de előrébb úgy sem jutunk...normál ingyenes játékmódban 5-6-7 hónapban egy szintemelkedés ...244 szinten ilyen tempóban még 25 év kéne a 300-ig, és közbe a játék majdnem naponta bedöglik.....:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    zigus, apranax41, NagyG1950 és 6 más kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és Luminary kedveli ezt.
  4. moncsiárpi

    moncsiárpi Aktív író

    Én-csak azt-irom le hogy----szerintem -----vége------elég ---volt-----nem ---érdekel-----vége----mert---ez--borzasztó.-----vissza kéne adni----akik---régebben---csinálták.-----------nem---értenek----hozzá,-----vége.
     
    zigus, apranax41, Anna051955 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Nesztor1978

    Nesztor1978 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Ma este sem müködik a farm.
    45 illetve 88%-nál megáll a betöltés.
     
    zigus és Anna051955 kedveli ezt.
  6. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Üdvözletem farmerek! Már már nevetséges, hogy a hibákat képtelenek javítani a programozó zsenik a BP-nél. A ládákat nem lehet nyitogatni, aratáskor lefagy az egész, tejfehér köd borul a farmra. A Farmerama.exe nem válaszol, többszöri ki-be lépésre van szükség.A felmerülő panaszok süket fülekre találnak. >:(:mad::oops::cry:
     
    zigus, apranax41, levi5 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. gyulagremen

    gyulagremen Utánpótlás-írogató

    Szisztok az a kérdésem hoy a tenésztős eventnél mért nem tudom megnyitni az emlősők részt
     
    zigus kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Próbálj meg Eiffel- torony lábának környékére kattintani, hogy behozza az Emlősök ablakát.
    [​IMG]

    Kérlek, legközelebb ne a Panaszkönyvet használd segítségkérésre, mert itt ritka a moderátori jelenlét.
    Egy segítségkérő topikban hamarabb kaphatsz választ.
    PL. itt:
    Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

    Köszönjük, ha ügyelsz erre. :)
     
  9. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Sziasztok az lenne a problémám, hogy megvettem a királynőnél a lórilakot de sehol nem találom id5016110
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Szigeten is nézted? ;)
     
    Sali~*.*.*, farmerSS és Swartsch kedveli ezt.
  11. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Persze tddom,hogy ott kéne lennie. Nincs sehol id5016110
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Panaszkönyv továbbra sem segítségkérő topik.
    Kérlek, farmnevet és ID-t hozz valamelyik Segítségkérő topikba a fórum főoldalának közepe táján, pl. ide (kattints):
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)



    Köszönöm, ha a jövőben is így teszel, ha segítségre van szükséged, kérdésed vagy problémád támad. :)
     
    -gyöngy-581, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  13. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Talányos tenyésztés jelenlegi ára NAGYON sok, ennyi aranyat nagyon nehéz összegyűjteni!!!!!!! Minden jót kívánok a szegény játékosoknak is akik nem bírják megvenni a nagy kosarat - 15 arannyal szinte kizárt az új fa megszerzése. Üdv.
     
    apranax41 kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az új ólat biztos lesz lehetőség más módon is megszerezni, ahogy az előzőekben érkezett új ólak is jöttek Szezonban nyereményként, eventben is lehetett a talányos ólakból is szerezni.
    Nem tudom melyik fára gondolsz, amit 15 FA-ért lehet megszerezni, Rezeda doki FÁS válogatásában 5 FA-ért lehet egy-egy fát szerezni az általunk kiválasztott 8-ból. Vagy lehet elírtad a bejegyzésed végét?
    További sikeres játékot!
     
  15. pokocska

    pokocska Utánpótlás-írogató

    Ez vicc most is 100 at party pörgettem és még véletlenűl sem láttam a mangó lassitó kitevöt

    Köszi pb de több pénzt nem költök rátok
     
    zigus és apranax41 kedveli ezt.
  16. BölcsCsibe

    BölcsCsibe Járnitanuló

    A gyopáron Alice 23 szintjén 3 feladatból 3 feladatot teljesítettem, a jutalmat viszont nem kaptam meg érte!>:(
    A kiírás szerint "növeld a tárolókapacitásodat: elhasználódó ".
    Ekkor nálam az elhasználódó fül 3000-n állt, 1 db 3. szintű jelvényt kért a bővítéshez. Beadtam, így az elhasználódó rész 4000-re növekedett. A feladat kiírásától eltérően még egyszer kell ezt a részt bővíteni?!!!>:( Miért is? Hol van ez leírva?
    Értem, hogy mikor elindult a gyopár már sok játékos túl volt a tárolók bővítésén, így ezt a feladatott csak a 28-ik szinten tudták teljesíteni. De nálam a 25-ik szinten bővült ez a rész, előtte nem kért 3-szor bővítést!
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Alice és Füles Karcsi feladatainak ismertetőjét, részletes leírását itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1346459
    Alice és Füles küldetései nem időkorlátosak, az ilyen szinthez kötött feladatoknál a többi Játékosnál is várakoznia kellett a teljesítésig mindkettőjüknek, lesz még ilyen eset a további küldetések során is.

    Kollégám itt adott választ a Segítségkérő topikban feltett kérdésedre:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ők-haladók-részleg.19471/page-11#post-1377064

    Természetesen jelezzük a Központ felé, hogy hiányos a Játékban a feladat leírása - amiket jeleznek a Játékosok, azokat tudjuk továbbítani, de az már nem rajtunk múlik, hogy melyiket, mikor javítják a Központban.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és Luminary kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Panaszom van... már 15 hónapja nem veszek titok ólat.. titok fát... sok sok aranyat spóroltam;) Mert minden hónapban csomagokat szoktam venni... Azért mert így a gazdakör aktuális feladatát gyorsan ki tudtam pipálni... és a többi termés és állat a piacon jó cspt- hozott... De ugye dinamikus piacunkon a játékosok által 14-es számúnak tituált piacon uralkodik a Csp lista elő helyezettje...
    Persze tudom, hogy nem vét szabályok ellen... csak kihasználja a lehetőségeket...

    Rombolja a játékot... tönkre teszi a piacot:( Kárt okoz játékosoknak és A Bp-nek!-legalább az utóbbi miatt figyelhetnének rá8)
    Sajnos nem lehet piacot váltani.... pedig még fizetnék is a lehetőségért...:music:
    No de nem lehet...:oops: így továbbra sem veszek titok ólat... és titokfát...:music: Pedig azzal is jó lenne játszani8)
     
    szöszi50 és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  19. kissandras29

    kissandras29 Járnitanuló

    Amilyen megbízhatatlan lett a játék,teljesen elvesztette a varázsát. A hosszú hétvégén jobb programok lesznek,hogy itt görcsöljek a belépések napraforgó pörgés error 45% stb. miatt. Aki még bízik bennük annak jó játékot. Most is 10 percet vártam a belépésre, no komment. Kérem mellőzni a tisztítsam ki a gépet, a rendszerkövetelményeket mellényzsebből teljesíti, az ócska gépeiket kell kicserélni.
     
  20. Anna051955

    Anna051955 Haladó

    Sziasztok farmerek !Mi van már megint,nehéz a bejutás lefagy, nem lehet semmit csinálni az eventtel kapcsolatban. >:(:mad::wuerg:
     
    zigus kedveli ezt.