Visszajelzés Panaszkönyv

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én firefoxon játszom, teljesen jól működik a játék. :)
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Az új ajándékozható dekor tárgy nem jelent meg?
     
  3. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Utoljára szerkesztett: 21.3.24
    Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  4. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Muszáj volt a játék készítőinek húsvétra időzíteniük egy horrorfilmből adaptált sátáni lény megjelenítését? Hülye egy időzítés meg kell hagyni. Mivel a húsvét a kereszténység legnagyobb ünnepe, így még ha egy játékról is beszélünk, ez most akkor is ennek az ünnepnek a szentségtelen megcsúfolása a játék készítőitől!
    >:(
     
    laccem, levi5, zigus és 4 más kedveli ezt.
  5. -PANKU-

    -PANKU- Utánpótlás-írogató

    Felháborítónak tartom, hogy az ólak nullázásával az iszonyú mennyiséget potom áron árulják!
    900 csp-ért tudom eladni a mosómedvémet.
    Családtagjaim 100-szor ennyiért adják el.
    Saittarius tételei tönkreteszik a piacot!!!
    A BP letilthatná ezt a tevékenységet!!!
    Az ilyen emberek nem gondolnak a játékos társakra!
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.24
    laccem, Sagittarius69, -Csimpy- és 2 más kedveli ezt.
  6. zigus

    zigus Törzsjátékos

    De jó már megint ***** az egész ....hahaha ...szép estét mindenkinek....
     
  7. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Nem tudok játszani, annyira lassú! A felhőmnél konkrétan azt írja, hogy 1/1 sorom van. A 82 helyett! :mad:
     
    laccem és -Csimpy- kedveli ezt.
  8. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    nem lassú nem lehet belépni a birkák csak 50% ig töltenek
     
    laccem, Calibaby és -Csimpy- kedveli ezt.
  9. PBerti

    PBerti Junior szaki

    Án is mostanában az általam utált kliensen játszom,mert böngészőből alkalmatlan. Azonban ma reggel befagyott a klien,hosszas töltés után fehér képernyő jelent meg bal felső sarkában egy kereszttel.
    Úgyhogy ki tudja mikor kerül javításra,egy darabig ez elszállt,marad a használhatatéan böngésző....De nyugi,majd megkapjuk,hogy lassú a géünk,lassú a net,törölj előzményt,sütit...stb.
     
    -Csimpy- és Calibaby kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Azt hiszem, rólam írsz.
    Amit a piacon látsz, az éppen azért van, mert én gondolok a játékostársaimra.
    Talán megnézhetnéd jobban, hogy mi folyik azon a piacon és akkor láthatnád, hogy igazából nem is velem van a bajod.
    Egyébként meg a mosómedve annyiért még drága is, 4-500 csengőpengőért is kaphatsz rengeteg állatot már és ezek száma még bővülni is fog.
    Hamarosan a mosómedve is erre a sorsra jut.
    Mások örülnének, ha ezen a piacon lehetnének.
    Megoldás talán a piacösszevonás lenne, de amíg ez nem történik meg, addig ez lesz, mert én már évekkel korábban írtam a supportnak is a problémádról, de semmit nem tettek sem akkor, sem azóta saalegokart-tal szemben.
     
  11. lilyzalán1982

    lilyzalán1982 Fórum-zöldfülű

    Ma jutottam el oda ,hogy befejeztem akármit csinálok képtelenség egy eventet befejezni hacsak nem nulla 24-ben ülök a gép előtt és drága pénzért veszem a farmaranyat meg szupertrágyát. Régen évekkel ezelőtt is játszottam és ezerszer jobb volt pihentető szórakozás ma meg már úgy érzem van még egy munkám ráadásul időre kell mindent csinálni ha jót akarok. Kösz nem éppen elég stresszes az életem enélkül is>:(>:(>:(>:(